FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Rob_Atl
- Posts: 6008
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#44426 Re: FC Barcelona
Kakav go atletika skoro s 50 metara 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#44427 Re: FC Barcelona
Zar Barsa nije osvojila i spanski kup prosle godine i otkud sad da se igra superkup kad su sve osvojili prosle sezone?
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#44428 Re: FC Barcelona
Sto su mi pocelo vise na zivce ici ovi wanna be neuer golmani pa izlaze na 30 metara od gola...
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44429 Re: FC Barcelona
pa nece otkazat superkup zato sto je isti tim uzeo i kup i prvenstvo. igra se sa finalistom, kao i uvijek.channel10 wrote:Zar Barsa nije osvojila i spanski kup prosle godine i otkud sad da se igra superkup kad su sve osvojili prosle sezone?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#44430 Re: FC Barcelona
E to nisam znaoomar little wrote:pa nece otkazat superkup zato sto je isti tim uzeo i kup i prvenstvo. igra se sa finalistom, kao i uvijek.channel10 wrote:Zar Barsa nije osvojila i spanski kup prosle godine i otkud sad da se igra superkup kad su sve osvojili prosle sezone?
I sta sad barsa izgubi, super kup osvaja ATB?
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44431 Re: FC Barcelona
pa da, bilbao uzima.
ljudi nam pregazise i vezu i obranu.
ljudi nam pregazise i vezu i obranu.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#44432 Re: FC Barcelona
Izgleda da LE neće ponoviti Pepovih 6 trofeja.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#44433 Re: FC Barcelona
Bilbao 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#44436 Re: FC Barcelona
Koji debil je ovaj Dani......dzaba pravi penal...
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#44437 Re: FC Barcelona
jebiga, teska i duga tekma prije 3 dana u dalekom tbilisiju.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#44438 Re: FC Barcelona
Još se jednom potvrdilo da Barcelona ima šuplju odbranu i da će ih ove godine iole jaći protivnici ovako izbušiti.
- Point.
- Posts: 33492
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#44439 Re: FC Barcelona
Haha ublehe Dani Alvesa. Unisti Barcu za 17 minuta.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44440 Re: FC Barcelona
Cijena politike "svi smo mi raja" nakon tri titule
Adriano i Alves
Produzite im do 65-te godine zivota
Adriano i Alves
Produzite im do 65-te godine zivota
-
Adoxxx
- Posts: 1170
- Joined: 15/06/2012 21:52
#44441 Re: FC Barcelona
8 komada u 2 utakmice, malo li je
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#44442 Re: FC Barcelona
Bolje da su predali utakmicu, ne bi se umorili i imali bi bolji rezultat ... 
@Better Man
Nije ovo kompletna odbrana Barse, kao što nije ni najjači sastav.
@Better Man
Nije ovo kompletna odbrana Barse, kao što nije ni najjači sastav.
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44443 Re: FC Barcelona
Enrique pokušao opet biti trener i opet šamaranje.
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44444 Re: FC Barcelona
Better Man wrote:Još se jednom potvrdilo da Barcelona ima šuplju odbranu i da će ih ove godine iole jaći protivnici ovako izbušiti.
kao i prošle sezone, kad su primili najmanje golova i uzeli triple
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#44445 Re: FC Barcelona
Bolje sad nego u ligi...i onako ovo je najmanje važan kup.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44446 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:Cijena politike "svi smo mi raja" nakon tri titule
Adriano i Alves![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Produzite im do 65-te godine zivota
a i trener nam je briljiro veceras.
jedva cekam novu sezonu, bice svega.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44447 Re: FC Barcelona
prerano je poceo rotirati.omar little wrote: a i trener nam je briljiro veceras.lik ne zna reagirat i bog.
jedva cekam novu sezonu, bice svega.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44448 Re: FC Barcelona
Ja ne sumnjam da i kod ovog rezultata barsa moze ovo preokrenuti. Problem nije rijesen prosle godine, radi izbora i trice se zataskao, i sad opet sve od pocetkaomar little wrote:skenderija04 wrote:Cijena politike "svi smo mi raja" nakon tri titule
Adriano i Alves![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Produzite im do 65-te godine zivota
a i trener nam je briljiro veceras.lik ne zna reagirat i bog.
jedva cekam novu sezonu, bice svega.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44449 Re: FC Barcelona
u prvoj sektupli prvu utakmicu u ovom kupu su izgubili 3:1. ali to je cijedjenje bilo kakve pozitive iz ovog potopa.skenderija04 wrote: Ja ne sumnjam da i kod ovog rezultata barsa moze ovo preokrenuti. Problem nije rijesen prosle godine, radi izbora i trice se zataskao, i sad opet sve od pocetka
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#44450 Re: FC Barcelona
ma i bez gola u gostima oni mogu dobiti ovo doma, barca kad se nameraci pregazi ovaj bilbao. zna svako ko iole prati. nije to poenta, ova situacija je bila totalno nepotrebna i self created.skenderija04 wrote: Ja ne sumnjam da i kod ovog rezultata barsa moze ovo preokrenuti. Problem nije rijesen prosle godine, radi izbora i trice se zataskao, i sad opet sve od pocetka
ja se i dalje drzim svog mota od prosle sezone, game at a time.
