Jah, ti se neces spustati, samo bi po obicaju malkice relativizirao.славянин wrote:Necu se spustati na tvoj "ja sam iz grada dakle ja sam graDZanin" nivo diskusije - ali de ako moze da igdje vidim snimak toga ili da tebi vjerujem da je kolona sa Srpskim zastavama prosla kroz Sanski Most i Kljuc.LBVIEW wrote:Eno Srbi, sve sa badnjacima na traktorima, srpskim zastavama za Bozic zakrcili Kljuc i Sanski Most, i niko ih nije ni pogledao. Ne rise!славянин wrote:De jure naravno povratnik ima svako pravo da stavlja zastavu gdje oce - medjutim de facto - sta bi se desilo da se voza neko po Sarajevu sa 4s na kombiju ? Ne pravim pararelu izmedju simbola i obiljezija ali za vecinu Srba zastava sa ljiljanima = kao Bosnjacima zastava sa 4s....
Za snimak ne znam da li postoji, a desilo se jeste - iz pouzdanih izvora.



