FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#44351 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Od gotovog veresiju
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#44352 Re: FC Barcelona

Post by NK33 »

Maharadza wrote:
Crvena Tifoza wrote:
Maharadza wrote:Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!! :evil:
:roll:

nije bolest sve sto boli
Opusti se "katalonac", sad' će zubo režati na sudiju pa možda od straha hobbitima penal dosudi! :lol:
Nestalo tableta, il su poskupile?
rio5
Posts: 134
Joined: 09/09/2014 14:34

#44353 Re: FC Barcelona

Post by rio5 »

https://www.youtube.com/watch?v=BMPxwsK ... nel=lenas6

evo i prvi gol messia veceras iz slobodnog. svaka cast :thumbup: :thumbup:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44354 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

visca barça
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44355 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ovih je falilo prosle godine :mrgreen:
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#44356 Re: FC Barcelona

Post by Capajebo »

Ali Konopljanka :-) :thumbup: :thumbup:
I njega Dnipro nije prodao prosle sezone, nego ove ode dzaba :-)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44357 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Sevilja još jednom dokazala da se ne može uspavati oko 60 minute...ne pristaju na to
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44358 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#44359 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Kakvo finale, kakva utakmica, kakvi golovi. :shock: Uživancija čista. Stvarno su me zadivili i jedni i drugi, a posebno Sevilla. Sa daleko slabijom ekipom, odigrali su strašno. U prvom poluvremenu i početkom drugog su izgledali kao razbijena vojska, ali kasnije se vratiše. :-)

Prva tri gola na utakmici i sva tri iz slobodnjaka. :-) Sve bolji od boljeg. Messi :thumbup:
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44360 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

Logovan wrote:Kakvo finale, kakva utakmica, kakvi golovi. :shock: Uživancija čista. Stvarno su me zadivili i jedni i drugi, a posebno Sevilla. Sa daleko slabijom ekipom, odigrali su strašno. U prvom poluvremenu i početkom drugog su izgledali kao razbijena vojska, ali kasnije se vratiše. :-)

Prva tri gola na utakmici i sva tri iz slobodnjaka. :-) Sve bolji od boljeg. Messi :thumbup:
i onda kazu u primeri igraju samo barsa i real :-) hebo mater ako se ova sevilja ne bi borila za titulu u engleskoj
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44361 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

pa dobro, nije baš da je Sevilja neka lijeva ekipa, pa da se sad nešto cudimo

ljudi zaredom 2x osvajali EL, uvijek su patili Barcu u Španiji, imaju jak karakter kao ekipa, Emery je vrlo dobar trener itd

Mene više cudi, kako Lucho ne nauci lekcije da se protiv Sevilje ne može zatvarati utakmica u 60 minuti, cak i kad imaš 3 gola prednosti. Ne pristaju ljudi na to, imaju ritam i agresiju, guraju do kraja, ne predaju se...pa valjda mu je ligaška utakmica lani u Sevilji to jasno pokazala....ali džabe, izgleda da ne uci te lekcije :roll:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44362 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:pa dobro, nije baš da je Sevilja neka lijeva ekipa, pa da se sad nešto cudimo

ljudi zaredom 2x osvajali EL, uvijek su patili Barcu u Španiji, imaju jak karakter kao ekipa, Emery je vrlo dobar trener itd

Mene više cudi, kako Lucho ne nauci lekcije da se protiv Sevilje ne može zatvarati utakmica u 60 minuti, cak i kad imaš 3 gola prednosti. Ne pristaju ljudi na to, imaju ritam i agresiju, guraju do kraja, ne predaju se...pa valjda mu je ligaška utakmica lani u Sevilji to jasno pokazala....ali džabe, izgleda da ne uci te lekcije :roll:
Opet promjeni sistem u 4-4-2 da zatvori utakmicu, i opet izjednace. Sta da se radi, to je paket sa dobrim i losim stvarima.
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#44363 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

dinty2 wrote:
Logovan wrote:Kakvo finale, kakva utakmica, kakvi golovi. :shock: Uživancija čista. Stvarno su me zadivili i jedni i drugi, a posebno Sevilla. Sa daleko slabijom ekipom, odigrali su strašno. U prvom poluvremenu i početkom drugog su izgledali kao razbijena vojska, ali kasnije se vratiše. :-)

Prva tri gola na utakmici i sva tri iz slobodnjaka. :-) Sve bolji od boljeg. Messi :thumbup:
i onda kazu u primeri igraju samo barsa i real :-) hebo mater ako se ova sevilja ne bi borila za titulu u engleskoj
Bili bi vjerovatno negdje u vrhu, možda peti ili čak četvrti.
Oni uopšte ne moraju imati neke super igrače da bi ostvarili dobre rezultate, njihovi igrači uvijek na terenu pokazuju tu borbenost, daju sve od sebe, trče k'o navijeni, itd. Zagotivio sam ih zadnjih par godina. :thumbup:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44364 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:pa dobro, nije baš da je Sevilja neka lijeva ekipa, pa da se sad nešto cudimo

ljudi zaredom 2x osvajali EL, uvijek su patili Barcu u Španiji, imaju jak karakter kao ekipa, Emery je vrlo dobar trener itd

Mene više cudi, kako Lucho ne nauci lekcije da se protiv Sevilje ne može zatvarati utakmica u 60 minuti, cak i kad imaš 3 gola prednosti. Ne pristaju ljudi na to, imaju ritam i agresiju, guraju do kraja, ne predaju se...pa valjda mu je ligaška utakmica lani u Sevilji to jasno pokazala....ali džabe, izgleda da ne uci te lekcije :roll:
Opet promjeni sistem u 4-4-2 da zatvori utakmicu, i opet izjednace. Sta da se radi, to je paket sa dobrim i losim stvarima.
mah, meni je to OK, dobar plan, ja to razumijem....ali problem je što Lucho nema adekvatne igrace, koji bi priveli utakmicu u mirnije vode, spustili tempo utakmice i umrtvili protivnika....e to mi smeta kod njega, što uporno forsira nešto što ne ide...tvrdoglav je jbg, asturijska tvrda glava nikome ne popušta :-? šta da se radi

npr. nema Keitu koji je bio idealan za te opcije...sad nema ni Xavija, pa je kao Roberto taj koji ce stati na loptu (ali ne može jbg, nije taj kvalitet).
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44365 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Opet ista ideja Busi i Mascherano na sredini, i opet vracaj na staro kad vidi da ne ide.
Vidi, sve je jasno ko dan, neka ih pripremi da fizicki budu dobri, i pokoji prekid, i neka ne ljuti ovu trojicu gore. Dosta od njega.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#44366 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

titula broj 4 ove godine
jos spanski super kup i onaj kontinentalni ili kako se vec zove i stigao je rekord od 6 trofeja u jednoj godini
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44367 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

supercali wrote:titula broj 4 ove godine
jos spanski super kup i onaj kontinentalni ili kako se vec zove i stigao je rekord od 6 trofeja u jednoj godini
Jeste vi 6 osvojili 2009 ili 2010?Ovaj "preokret"je po meni greska Enrikea,a onda i igraca.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#44368 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

MOSALJOZE wrote:
supercali wrote:titula broj 4 ove godine
jos spanski super kup i onaj kontinentalni ili kako se vec zove i stigao je rekord od 6 trofeja u jednoj godini
Jeste vi 6 osvojili 2009 ili 2010?Ovaj "preokret"je po meni greska Enrikea,a onda i igraca.
prvo ko mi? :D
i to se desilo 2009
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44369 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

BHF_Manijak wrote:Nadam se da ce neko vremenom skontati da Marc nije ter Štegen, vec ter Stegen! :-) :roll: Gramaticki gledano, trebalo bi biti Štegen, kao Štefan, Štindl, ali prezime samo po sebi je izuzetak od pravila.

Njemacki komentator:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=niNRI3VjW3I[/youtube
Momak ima holandske korijene i prezime, druga gramatika. A ovi na Arenama još uvijek guslaju Džejms R., đe neće Ter Štegen.
Koja luda utakmica... Ali odbrana, Mathieu i Bartra :-)
Samo da se Suarez naštima, ima čoik dobru glavu. Dobro konta ovaj sport. Gledam kako Messi trči njemu nakon one asistencije a ne Rafinhi.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44370 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

dobra tekma sto se golova i preokreta tice..vidi se da fali svjezine,vidi se da se matju gubi na beku...ako je i igro beka,jer ga tamo nije bilo :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44371 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

Capajebo wrote:Ali Konopljanka :-) :thumbup: :thumbup:
I njega Dnipro nije prodao prosle sezone, nego ove ode dzaba :-)
dokaz da ovi manji klubovi u odnosu na teskase ne mogu zadrzat igraca da ga jebes...
a tek nasi ...
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44372 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

ma odlična utakmica sinoć, napad je igrao perfektno, vezni red gotovo savršeno a eto odbrana i njihova igra ne predstavljaju ništa novo za nas hahaha
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#44373 Re: FC Barcelona

Post by groove »

sumirprimus wrote:
Capajebo wrote:Ali Konopljanka :-) :thumbup: :thumbup:
I njega Dnipro nije prodao prosle sezone, nego ove ode dzaba :-)
dokaz da ovi manji klubovi u odnosu na teskase ne mogu zadrzat igraca da ga jebes...
a tek nasi ...
nije dnipro tako mali kad je vlasnik milijarder.
nije mu problem nadoknaditi igraca ako hoce.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44374 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

BARCELONA HONOURS SINCE 2009

La Liga - 2009, 2010, 2011, 2013, 2015 (5)
Champions League - 2009, 2011, 2015 (3)
Copa del Rey - 2009, 2012, 2015 (3)
Spanish Super Cup - 2009, 2010, 2011, 2013 (4)
UEFA Super Cup - 2009, 2011, 2015 (3)
Club World Cup - 2009, 2011 (2)


http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ctory.html
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44375 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

groove wrote: nije dnipro tako mali kad je vlasnik milijarder.
nije mu problem nadoknaditi igraca ako hoce.
mali u odnosu na vece klubove iz lige petice,to je magnet za veliku vecinu ugraca,a ne dzep gazde.igra i lova ulogu,a brate u ligi petice je ima itekako.
e to sam hotio... :D
Post Reply