FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#44351 Re: FC Barcelona
Od gotovog veresiju
- NK33
- Posts: 683
- Joined: 01/02/2015 18:13
#44352 Re: FC Barcelona
Nestalo tableta, il su poskupile?Maharadza wrote:Opusti se "katalonac", sad' će zubo režati na sudiju pa možda od straha hobbitima penal dosudi!Crvena Tifoza wrote:Maharadza wrote:Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!!![]()
nije bolest sve sto boli
-
rio5
- Posts: 134
- Joined: 09/09/2014 14:34
#44353 Re: FC Barcelona
https://www.youtube.com/watch?v=BMPxwsK ... nel=lenas6
evo i prvi gol messia veceras iz slobodnog. svaka cast

evo i prvi gol messia veceras iz slobodnog. svaka cast
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44355 Re: FC Barcelona
Ovih je falilo prosle godine 
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#44356 Re: FC Barcelona
Ali Konopljanka
I njega Dnipro nije prodao prosle sezone, nego ove ode dzaba
I njega Dnipro nije prodao prosle sezone, nego ove ode dzaba
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44357 Re: FC Barcelona
Sevilja još jednom dokazala da se ne može uspavati oko 60 minute...ne pristaju na to
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#44359 Re: FC Barcelona
Kakvo finale, kakva utakmica, kakvi golovi.
Uživancija čista. Stvarno su me zadivili i jedni i drugi, a posebno Sevilla. Sa daleko slabijom ekipom, odigrali su strašno. U prvom poluvremenu i početkom drugog su izgledali kao razbijena vojska, ali kasnije se vratiše.
Prva tri gola na utakmici i sva tri iz slobodnjaka.
Sve bolji od boljeg. Messi 
Prva tri gola na utakmici i sva tri iz slobodnjaka.
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44360 Re: FC Barcelona
i onda kazu u primeri igraju samo barsa i realLogovan wrote:Kakvo finale, kakva utakmica, kakvi golovi.Uživancija čista. Stvarno su me zadivili i jedni i drugi, a posebno Sevilla. Sa daleko slabijom ekipom, odigrali su strašno. U prvom poluvremenu i početkom drugog su izgledali kao razbijena vojska, ali kasnije se vratiše.
![]()
Prva tri gola na utakmici i sva tri iz slobodnjaka.Sve bolji od boljeg. Messi
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44361 Re: FC Barcelona
pa dobro, nije baš da je Sevilja neka lijeva ekipa, pa da se sad nešto cudimo
ljudi zaredom 2x osvajali EL, uvijek su patili Barcu u Španiji, imaju jak karakter kao ekipa, Emery je vrlo dobar trener itd
Mene više cudi, kako Lucho ne nauci lekcije da se protiv Sevilje ne može zatvarati utakmica u 60 minuti, cak i kad imaš 3 gola prednosti. Ne pristaju ljudi na to, imaju ritam i agresiju, guraju do kraja, ne predaju se...pa valjda mu je ligaška utakmica lani u Sevilji to jasno pokazala....ali džabe, izgleda da ne uci te lekcije
ljudi zaredom 2x osvajali EL, uvijek su patili Barcu u Španiji, imaju jak karakter kao ekipa, Emery je vrlo dobar trener itd
Mene više cudi, kako Lucho ne nauci lekcije da se protiv Sevilje ne može zatvarati utakmica u 60 minuti, cak i kad imaš 3 gola prednosti. Ne pristaju ljudi na to, imaju ritam i agresiju, guraju do kraja, ne predaju se...pa valjda mu je ligaška utakmica lani u Sevilji to jasno pokazala....ali džabe, izgleda da ne uci te lekcije
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44362 Re: FC Barcelona
Opet promjeni sistem u 4-4-2 da zatvori utakmicu, i opet izjednace. Sta da se radi, to je paket sa dobrim i losim stvarima.LSD wrote:pa dobro, nije baš da je Sevilja neka lijeva ekipa, pa da se sad nešto cudimo
ljudi zaredom 2x osvajali EL, uvijek su patili Barcu u Španiji, imaju jak karakter kao ekipa, Emery je vrlo dobar trener itd
Mene više cudi, kako Lucho ne nauci lekcije da se protiv Sevilje ne može zatvarati utakmica u 60 minuti, cak i kad imaš 3 gola prednosti. Ne pristaju ljudi na to, imaju ritam i agresiju, guraju do kraja, ne predaju se...pa valjda mu je ligaška utakmica lani u Sevilji to jasno pokazala....ali džabe, izgleda da ne uci te lekcije
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#44363 Re: FC Barcelona
Bili bi vjerovatno negdje u vrhu, možda peti ili čak četvrti.dinty2 wrote:i onda kazu u primeri igraju samo barsa i realLogovan wrote:Kakvo finale, kakva utakmica, kakvi golovi.Uživancija čista. Stvarno su me zadivili i jedni i drugi, a posebno Sevilla. Sa daleko slabijom ekipom, odigrali su strašno. U prvom poluvremenu i početkom drugog su izgledali kao razbijena vojska, ali kasnije se vratiše.
![]()
Prva tri gola na utakmici i sva tri iz slobodnjaka.Sve bolji od boljeg. Messi
hebo mater ako se ova sevilja ne bi borila za titulu u engleskoj
Oni uopšte ne moraju imati neke super igrače da bi ostvarili dobre rezultate, njihovi igrači uvijek na terenu pokazuju tu borbenost, daju sve od sebe, trče k'o navijeni, itd. Zagotivio sam ih zadnjih par godina.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44364 Re: FC Barcelona
mah, meni je to OK, dobar plan, ja to razumijem....ali problem je što Lucho nema adekvatne igrace, koji bi priveli utakmicu u mirnije vode, spustili tempo utakmice i umrtvili protivnika....e to mi smeta kod njega, što uporno forsira nešto što ne ide...tvrdoglav je jbg, asturijska tvrda glava nikome ne popuštaskenderija04 wrote:Opet promjeni sistem u 4-4-2 da zatvori utakmicu, i opet izjednace. Sta da se radi, to je paket sa dobrim i losim stvarima.LSD wrote:pa dobro, nije baš da je Sevilja neka lijeva ekipa, pa da se sad nešto cudimo
ljudi zaredom 2x osvajali EL, uvijek su patili Barcu u Španiji, imaju jak karakter kao ekipa, Emery je vrlo dobar trener itd
Mene više cudi, kako Lucho ne nauci lekcije da se protiv Sevilje ne može zatvarati utakmica u 60 minuti, cak i kad imaš 3 gola prednosti. Ne pristaju ljudi na to, imaju ritam i agresiju, guraju do kraja, ne predaju se...pa valjda mu je ligaška utakmica lani u Sevilji to jasno pokazala....ali džabe, izgleda da ne uci te lekcije
npr. nema Keitu koji je bio idealan za te opcije...sad nema ni Xavija, pa je kao Roberto taj koji ce stati na loptu (ali ne može jbg, nije taj kvalitet).
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44365 Re: FC Barcelona
Opet ista ideja Busi i Mascherano na sredini, i opet vracaj na staro kad vidi da ne ide.
Vidi, sve je jasno ko dan, neka ih pripremi da fizicki budu dobri, i pokoji prekid, i neka ne ljuti ovu trojicu gore. Dosta od njega.
Vidi, sve je jasno ko dan, neka ih pripremi da fizicki budu dobri, i pokoji prekid, i neka ne ljuti ovu trojicu gore. Dosta od njega.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#44366 Re: FC Barcelona
titula broj 4 ove godine
jos spanski super kup i onaj kontinentalni ili kako se vec zove i stigao je rekord od 6 trofeja u jednoj godini
jos spanski super kup i onaj kontinentalni ili kako se vec zove i stigao je rekord od 6 trofeja u jednoj godini
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44367 Re: FC Barcelona
Jeste vi 6 osvojili 2009 ili 2010?Ovaj "preokret"je po meni greska Enrikea,a onda i igraca.supercali wrote:titula broj 4 ove godine
jos spanski super kup i onaj kontinentalni ili kako se vec zove i stigao je rekord od 6 trofeja u jednoj godini
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#44368 Re: FC Barcelona
prvo ko mi?MOSALJOZE wrote:Jeste vi 6 osvojili 2009 ili 2010?Ovaj "preokret"je po meni greska Enrikea,a onda i igraca.supercali wrote:titula broj 4 ove godine
jos spanski super kup i onaj kontinentalni ili kako se vec zove i stigao je rekord od 6 trofeja u jednoj godini
i to se desilo 2009
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44369 Re: FC Barcelona
Momak ima holandske korijene i prezime, druga gramatika. A ovi na Arenama još uvijek guslaju Džejms R., đe neće Ter Štegen.BHF_Manijak wrote:Nadam se da ce neko vremenom skontati da Marc nije ter Štegen, vec ter Stegen!![]()
Gramaticki gledano, trebalo bi biti Štegen, kao Štefan, Štindl, ali prezime samo po sebi je izuzetak od pravila.
Njemacki komentator:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=niNRI3VjW3I[/youtube
Koja luda utakmica... Ali odbrana, Mathieu i Bartra
Samo da se Suarez naštima, ima čoik dobru glavu. Dobro konta ovaj sport. Gledam kako Messi trči njemu nakon one asistencije a ne Rafinhi.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#44370 Re: FC Barcelona
dobra tekma sto se golova i preokreta tice..vidi se da fali svjezine,vidi se da se matju gubi na beku...ako je i igro beka,jer ga tamo nije bilo 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#44371 Re: FC Barcelona
dokaz da ovi manji klubovi u odnosu na teskase ne mogu zadrzat igraca da ga jebes...Capajebo wrote:Ali Konopljanka![]()
![]()
![]()
I njega Dnipro nije prodao prosle sezone, nego ove ode dzaba
a tek nasi ...
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44372 Re: FC Barcelona
ma odlična utakmica sinoć, napad je igrao perfektno, vezni red gotovo savršeno a eto odbrana i njihova igra ne predstavljaju ništa novo za nas hahaha
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#44373 Re: FC Barcelona
nije dnipro tako mali kad je vlasnik milijarder.sumirprimus wrote:dokaz da ovi manji klubovi u odnosu na teskase ne mogu zadrzat igraca da ga jebes...Capajebo wrote:Ali Konopljanka![]()
![]()
![]()
I njega Dnipro nije prodao prosle sezone, nego ove ode dzaba
a tek nasi ...
nije mu problem nadoknaditi igraca ako hoce.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44374 Re: FC Barcelona
BARCELONA HONOURS SINCE 2009
La Liga - 2009, 2010, 2011, 2013, 2015 (5)
Champions League - 2009, 2011, 2015 (3)
Copa del Rey - 2009, 2012, 2015 (3)
Spanish Super Cup - 2009, 2010, 2011, 2013 (4)
UEFA Super Cup - 2009, 2011, 2015 (3)
Club World Cup - 2009, 2011 (2)
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ctory.html
La Liga - 2009, 2010, 2011, 2013, 2015 (5)
Champions League - 2009, 2011, 2015 (3)
Copa del Rey - 2009, 2012, 2015 (3)
Spanish Super Cup - 2009, 2010, 2011, 2013 (4)
UEFA Super Cup - 2009, 2011, 2015 (3)
Club World Cup - 2009, 2011 (2)
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ctory.html
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#44375 Re: FC Barcelona
mali u odnosu na vece klubove iz lige petice,to je magnet za veliku vecinu ugraca,a ne dzep gazde.igra i lova ulogu,a brate u ligi petice je ima itekako.groove wrote: nije dnipro tako mali kad je vlasnik milijarder.
nije mu problem nadoknaditi igraca ako hoce.
e to sam hotio...
