Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#44326 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Da ovo zadriglo genocidno govedo nije poletio sam na FB da se hvali kako "disciplinira" Turčina ne bi se ni saznalo za ovo.Na jedan prijavljeni dođe sigurno dvadesetak neprijavljenih slučajeva.
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#44327 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Fudo387 wrote: Nece reagovati.
Mislim, mozda i hoce, al’ uhapsice ovog naseg mrlju sto je provocir’o sa zastavom.
Policijski službenici Policijske uprave Prijedor, kako je navedeno, danas su uhapsili osobu R. M. (1988), za kojeg je u javnosti utvrđeno da se radi o Renatu Marjanoviću, zbog postojanja osnova sumnje da je jučer na otpadu sekundarnih sirovina u Prijedoru, počinio krivična djela "zlostavljanje, mučenje i drugo neljudsko i ponižavajuće postupanje“ i "tjelesna povreda“ na štetu tridesetdevetogodišnjeg Hodžića.
Sve dalje mjere i radnje prema osobi lišenoj slobode poduzimat će se u saradnji sa postupajućim tužiocem Okružnog javnog tužilaštva Prijedor, saopćeno je iz MUP-a RS.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#44328 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
E dobro je, reagovali su.seoBIH wrote:Fudo387 wrote: Nece reagovati.
Mislim, mozda i hoce, al’ uhapsice ovog naseg mrlju sto je provocir’o sa zastavom.Policijski službenici Policijske uprave Prijedor, kako je navedeno, danas su uhapsili osobu R. M. (1988), za kojeg je u javnosti utvrđeno da se radi o Renatu Marjanoviću, zbog postojanja osnova sumnje da je jučer na otpadu sekundarnih sirovina u Prijedoru, počinio krivična djela "zlostavljanje, mučenje i drugo neljudsko i ponižavajuće postupanje“ i "tjelesna povreda“ na štetu tridesetdevetogodišnjeg Hodžića.
Sve dalje mjere i radnje prema osobi lišenoj slobode poduzimat će se u saradnji sa postupajućim tužiocem Okružnog javnog tužilaštva Prijedor, saopćeno je iz MUP-a RS.
Izvinjavam se mupu i tuzilastvu.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44329 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
cime, grbom drzave u kojoj zivi?mO k3 wrote:Pa vidi kada nalete dva debila jedan na drugoga , eto sta ispadne ... jednio veliko sranje_Scarlett_ wrote:![]()
Samo sam cekala prvu bosnjacku balijsku brigadu da relativizira
Zna gdje zivi i on se nasao da talasa
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44330 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Upravo sam to htio da napisem ali mi se omaklo.Banksy wrote: Mrcina jedna, fuj... I koliko njih ovakve stvari i ne prijavi, a dožive ih. Strašno.
A tek stižu generacije odrasle devedesetih.
Mislim da ni ovaj slucaj ne bi bio prijavljen da se ovaj nije pofalio na fb sa snimkom...a stizu generacije ovako nepismene i zadrte.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44331 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Isti sam takav.pemanapemani wrote:Otkad sam vidio snimak nisam nikako dobro. Razmisljam kako bih postupio na mjestu covjeka.
Jos najgore od svega, ne bi se ni saznalo za maltretiranje da cetnicki debil to nije stavio na facebook.
Divim se ovom covjeku ali ga i razumijem. Prodjes jednu torturu, kroz glavu ti prolaze svi oni pobijeni u Kozarcu i Prijedoru i sada ti opet zivot visi o koncu od nekog kretena.
Za sebe ne bi mogao garantovati kada znam kakav mi je fitilj ali mislim da jedan od nas dvojice danas ne bi bio medju zivima. Ne zbog njegovih udaraca nego vise zbog onog ponizenja na koje ga prisiljava.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#44332 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Još mi se jedan javio da dodaje 500 euro , sta je sa tobomFudo387 wrote:Nagrada je raspisana.mO k3 wrote:a ko je rekao da je izazvao bosnjo??animus wrote:Kakva glupa prica. Ne mogu vjerovati. Trebamo mi iz FBiH šutiti na ovakve ispade i praviti se da se ne desavaju da bi povratnicima bilo bolje. Vrhunac je kada ovog naseg povratnika pokusaju izjednaciti sa cetaljom. I jos ga nazove lik debilom koji je izazvao belaj. Ubij se bolje ti je sa takvim razmišljanjem.
Dacu ti adresu od Marjanovica , hoces li ga ici posjetiti??
Imas od mene 500 euro ako ga premlatis
Mog’o si to kemura malo podebljat, al haj sad.
???
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#44333 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ja cu vam naci musteriju, znam ih bar trojicu koji ce to za manje para. Al’ eto kad ste djomrtni, skupi to pa javi.mO k3 wrote: Još mi se jedan javio da dodaje 500 euro , sta je sa tobom
???
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#44334 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Gledati ovakvo ponižavanje, strašnije od nasilja jer podrazumijeva strah, nemoć i sramotu, je duboko uznemirujuće. Strašno...Maraschino wrote:Upravo sam to htio da napisem ali mi se omaklo.Banksy wrote: Mrcina jedna, fuj... I koliko njih ovakve stvari i ne prijavi, a dožive ih. Strašno.
A tek stižu generacije odrasle devedesetih.
Mislim da ni ovaj slucaj ne bi bio prijavljen da se ovaj nije pofalio na fb sa snimkom...a stizu generacije ovako nepismene i zadrte.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#44335 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nije ovo poniženje za onog naseg covjeka nego za sve nas. Onaj snimak je izazvao vise mrznje i ponizenja nego neko ubistvo. S kim god sam pricao odgovor je bio rat ili osveta.
Ovdje malo fali da sve pukne.
Ovdje malo fali da sve pukne.
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#44336 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ovo je gore nego ono postrojavanje djuturuma u Visegradu.
Ovom malom cetnicicu ne bih sada bio u kozi
Ovom malom cetnicicu ne bih sada bio u kozi
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#44337 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Buraz, na niskim granama smo. Kako je vec neko vrijeme, mogli bi cetnici slati svatove na Bascarasiju ponovo ...
Mada, digli su se previse. Treba ih odalamiti nekoliko puta. Mimo policije, sudstva ...
Mada, digli su se previse. Treba ih odalamiti nekoliko puta. Mimo policije, sudstva ...
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#44338 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Na snimku je presjek politickih odnosa na relaciji Dodik - Sarajevo.Banksy wrote:Gledati ovakvo ponižavanje, strašnije od nasilja jer podrazumijeva strah, nemoć i sramotu, je duboko uznemirujuće. Strašno...Maraschino wrote:Upravo sam to htio da napisem ali mi se omaklo.Banksy wrote: Mrcina jedna, fuj... I koliko njih ovakve stvari i ne prijavi, a dožive ih. Strašno.
A tek stižu generacije odrasle devedesetih.
Mislim da ni ovaj slucaj ne bi bio prijavljen da se ovaj nije pofalio na fb sa snimkom...a stizu generacije ovako nepismene i zadrte.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#44339 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Da, odlično zapažanje.Skijaš wrote:Na snimku je presjek politickih odnosa na relaciji Dodik - Sarajevo.Banksy wrote: Gledati ovakvo ponižavanje, strašnije od nasilja jer podrazumijeva strah, nemoć i sramotu, je duboko uznemirujuće. Strašno...
Drago mi je što te vidim.
- video
- Posts: 8464
- Joined: 26/06/2006 12:13
- Location: Teheran
#44340 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
I meni da "ga citam" 
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#44341 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Kazem vam ja, cuvaj te one zahirovice i hatice ko oci u glavi, zlu ne trebalo.Banksy wrote:Da, odlično zapažanje.Skijaš wrote:Na snimku je presjek politickih odnosa na relaciji Dodik - Sarajevo.Banksy wrote: Gledati ovakvo ponižavanje, strašnije od nasilja jer podrazumijeva strah, nemoć i sramotu, je duboko uznemirujuće. Strašno...
Drago mi je što te vidim.
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#44342 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Sarajevu treba odlucnosti i principa a ne manekenstva i folklora. Jedan je Pedja Kojovic vrijedniji Sarajevu nego svi Centrotransovi autobusi puni raznih Zahirovica.Fudo387 wrote:Kazem vam ja, cuvaj te one zahirovice i hatice ko oci u glavi, zlu ne trebalo.Banksy wrote:Da, odlično zapažanje.Skijaš wrote:
Na snimku je presjek politickih odnosa na relaciji Dodik - Sarajevo.
Drago mi je što te vidim.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#44343 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pajest, za federalnog dnevnika, vrjedniji je.Skijaš wrote:
Sarajevu treba odlucnosti i principa a ne manekenstva i folklora. Jedan je Pedja Kojovic vrijedniji Sarajevu nego svi Centrotransovi autobusi puni raznih Zahirovica.
-
_Scarlett_
- Posts: 804
- Joined: 26/05/2018 15:51
#44344 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Eo, Kojovic bi ovog natjero da ne uradi ovo
Ne bi ni Bakir da se razumijemo.
U tome je tragedija. Ne bi niko. Jer smo mi Bosnjaci toliko sjebani da mislimo da ili moramo da budemo ISILovci ili komunisti da bismo nekom bili kako treba.
Ne bi ni Bakir da se razumijemo.
U tome je tragedija. Ne bi niko. Jer smo mi Bosnjaci toliko sjebani da mislimo da ili moramo da budemo ISILovci ili komunisti da bismo nekom bili kako treba.
- NeDirajSirotinju
- Posts: 302
- Joined: 30/07/2018 05:11
#44345 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ne daju oni bosanstvu da primiriše u RS, suzbijaju na svaki mogući način, ni jedan legalni grb ne može proći tamo. Ramiz Salkić govori da je do sistema, a ja kažem da trebamo sistemski da odgovorimo. Nemamo efektivnu kontrolu u RS-u, nemaju ni Srbi na Kosovu, ali šiptari mnogo problema s njima imaju.
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#44346 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ako vidis dosljednijeg od Pedje, ti ga slobodno imenuj._Scarlett_ wrote:Eo, Kojovic bi ovog natjero da ne uradi ovo![]()
![]()
![]()
![]()
Ne bi ni Bakir da se razumijemo.
Tragedija je da ti razmisljas u okviru tog kalupa mi Bosnjaci, mi Srbi, mi Hrvati.U tome je tragedija. Ne bi niko. Jer smo mi Bosnjaci toliko sjebani da mislimo da ili moramo da budemo ISILovci ili komunisti da bismo nekom bili kako treba.
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#44347 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
.
Last edited by LBVIEW on 12/03/2019 23:44, edited 1 time in total.
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#44348 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
A jel' tezak zivot Srba povratnika u Federaciji?mO k3 wrote:Lako je nesto pricati kada ne zivis u manjem entitetu , lako je vama u federaciji lajati tako i pojedini iz dijaspore ....animus wrote:Bosnjak se nasao pametan da stavi zastavu BiH na svoj auto u svojoj drzavi. Koji debil i bezobraznik. Nek mu je ceto ocitao lekciju. Jesi li sad zadovoljan?
Tezak je zivot povratnika
Da ih nije neko napao kad su proslavljali Bozic, sve sa badnjacima u traktorskoj koloni u Kjucu, Sanskom Mostu...? Mozda je trebalo da budemo egal?
Last edited by LBVIEW on 12/03/2019 23:49, edited 2 times in total.
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#44349 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Eno Srbi, sve sa badnjacima na traktorima, srpskim zastavama za Bozic zakrcili Kljuc i Sanski Most, i niko ih nije ni pogledao. Ne rise!славянин wrote:De jure naravno povratnik ima svako pravo da stavlja zastavu gdje oce - medjutim de facto - sta bi se desilo da se voza neko po Sarajevu sa 4s na kombiju ? Ne pravim pararelu izmedju simbola i obiljezija ali za vecinu Srba zastava sa ljiljanima = kao Bosnjacima zastava sa 4s....
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#44350 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Necu se spustati na tvoj "ja sam iz grada dakle ja sam graDZanin" nivo diskusije - ali de ako moze da igdje vidim snimak toga ili da tebi vjerujem da je kolona sa Srpskim zastavama prosla kroz Sanski Most i Kljuc.LBVIEW wrote:Eno Srbi, sve sa badnjacima na traktorima, srpskim zastavama za Bozic zakrcili Kljuc i Sanski Most, i niko ih nije ni pogledao. Ne rise!славянин wrote:De jure naravno povratnik ima svako pravo da stavlja zastavu gdje oce - medjutim de facto - sta bi se desilo da se voza neko po Sarajevu sa 4s na kombiju ? Ne pravim pararelu izmedju simbola i obiljezija ali za vecinu Srba zastava sa ljiljanima = kao Bosnjacima zastava sa 4s....
