cega ba 15 milionaTito_i_Partija wrote:I taj Halilovic mi djeluje k'o nepotrebno bacanje 15 (ili koliko vec) miliona. Sa druge strane, Mamic je vjerovatno odradio najbolji pos'o sto se moze odradit'.
možda lira, zlota, foriniti, rublja, kuna, lipa
Moderators: Charuga, Tomahawk11
cega ba 15 milionaTito_i_Partija wrote:I taj Halilovic mi djeluje k'o nepotrebno bacanje 15 (ili koliko vec) miliona. Sa druge strane, Mamic je vjerovatno odradio najbolji pos'o sto se moze odradit'.
ma brate, ja nešto ne vjerujem da ce mladi Halil ikad zaigrati u Barci (mislim, ono nešto ozbiljnije)...dobar je mali, zna svašta sa loptom, ali yebeš to kad nema kuveta u sebi - pogotovu za Barcu i taj nivo fudbala. Mada bi volio da uspije i da se nametne, ali realno jako teško....Messi je u njegovim godinama uveliko vršio oplodnju protivnickih golmana (jbg, sad ga i ja pretjerah sa ovim poređenjemTito_i_Partija wrote:Podjoh da napisem 10, pa 5, pa ostade 15.![]()
Neki pisu da je 2.2 miliona plus bonusi. Na transfer marktu pise 6.5. Haj' sad budi pametan pa znaj koliko je tacno. Sve u svemu, cisto sumnjam da ce izborit' mjesto u prvoj postavi.
Krivi su i jedni i drugi. Babo jest' treb'o izvrsit' pritisak na Alena, ali isto tako ne vidim da je nas savez pokaziv'o neko pretjerano interesovanje za Halilovicem, a ujedno i mnogim drugim mladim talentima. Pa jebote kad se samo sjetim kako smo lahko mogli izgubit' Kolasinca da covjek nije bio uporan i non-stop govorio kako samo hoce da igra za Bosnu.LSD wrote:Tito, sad si me potakao na sasvim drugo razmišljanje....sad jedino na ovoj temi se može pisati o tome![]()
upratio sam malog Halila, dok je još igrao u sastavu Dinama ( onu jednu sezonu za prvi njihov tim)....i tad se po medijima stvrao hajp o njemu (i našim i hrvatskim), dok još nije odlucio za koga ce igrati.
I dan danas krivim Sušića Safeta što nije izvršio jaci pritisakako ništa na babu.... i yebem onog njegovog oca Seada, koji je još bio reprezentativac BiH svojevremeno
umjesto da mu zaprijeti - Ima da igraš za Bosnu, inace neces više uci u kucu.
Pustili malodobnom balavacu koji je rođen i odrastao u Zagrebu da on nešto odlucuje o sebigovorio Safet: Na Alenu je odluka
Crvena Tifoza wrote:Kakva dva slobodnjaka
two in one.ascari wrote:505, kako ti se svidja Kimijeva frizura? Pardon, Ivanova
Maharadza wrote:Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!!
Opusti se "katalonac", sad' će zubo režati na sudiju pa možda od straha hobbitima penal dosudi!Crvena Tifoza wrote:Maharadza wrote:Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!!![]()
nije bolest sve sto boli
Dobro je utrpani, smanji malo gas.Maharadza wrote:Opusti se "katalonac", sad' će zubo režati na sudiju pa možda od straha hobbitima penal dosudi!Crvena Tifoza wrote:Maharadza wrote:Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!!![]()
nije bolest sve sto boli