FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44326 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tito_i_Partija wrote:I taj Halilovic mi djeluje k'o nepotrebno bacanje 15 (ili koliko vec) miliona. Sa druge strane, Mamic je vjerovatno odradio najbolji pos'o sto se moze odradit'.
cega ba 15 miliona :shock:

možda lira, zlota, foriniti, rublja, kuna, lipa
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44327 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Podjoh da napisem 10, pa 5, pa ostade 15. :D

Neki pisu da je 2.2 miliona plus bonusi. Na transfer marktu pise 6.5. Haj' sad budi pametan pa znaj koliko je tacno. Sve u svemu, cisto sumnjam da ce izborit' mjesto u prvoj postavi.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44328 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tito_i_Partija wrote:Podjoh da napisem 10, pa 5, pa ostade 15. :D

Neki pisu da je 2.2 miliona plus bonusi. Na transfer marktu pise 6.5. Haj' sad budi pametan pa znaj koliko je tacno. Sve u svemu, cisto sumnjam da ce izborit' mjesto u prvoj postavi.
ma brate, ja nešto ne vjerujem da ce mladi Halil ikad zaigrati u Barci (mislim, ono nešto ozbiljnije)...dobar je mali, zna svašta sa loptom, ali yebeš to kad nema kuveta u sebi - pogotovu za Barcu i taj nivo fudbala. Mada bi volio da uspije i da se nametne, ali realno jako teško....Messi je u njegovim godinama uveliko vršio oplodnju protivnickih golmana (jbg, sad ga i ja pretjerah sa ovim poređenjem :-) )

što se tice cifre, cini mi se da je bila prica 3-4 miliona, bar je tako Mamić pricao....ali što kažeš, ko ce ga znati koliko su ga platili kad je Maminjo u pitanju :D :-)
ali sigurno nije 10 ili 15 miliona placen...toliko se placaju gotovi proizvodi prosjecne kvalitete za evropske standarde, a neki balavac iz Dinama koji je došao sa 17 godina.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44329 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Ma tu je Mamic garant dobio od Barte koji milioncic ispod stola. Nisu dzaba on i buraz zavrsili u policiji zbog utaje poreza. :wink: :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44330 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tito, sad si me potakao na sasvim drugo razmišljanje....sad jedino na ovoj temi se može pisati o tome :mrgreen:

upratio sam malog Halila, dok je još igrao u sastavu Dinama ( onu jednu sezonu za prvi njihov tim)....i tad se po medijima stvrao hajp o njemu (i našim i hrvatskim), dok još nije odlucio za koga ce igrati.

I dan danas krivim Sušića Safeta što nije izvršio jaci pritisak :!: ako ništa na babu.... i yebem onog njegovog oca Seada, koji je još bio reprezentativac BiH svojevremeno :!: umjesto da mu zaprijeti - Ima da igraš za Bosnu, inace neces više uci u kucu.
Pustili malodobnom balavacu koji je rođen i odrastao u Zagrebu da on nešto odlucuje o sebi :facepalm: govorio Safet: Na Alenu je odluka :facepalm:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44331 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

LSD wrote:Tito, sad si me potakao na sasvim drugo razmišljanje....sad jedino na ovoj temi se može pisati o tome :mrgreen:

upratio sam malog Halila, dok je još igrao u sastavu Dinama ( onu jednu sezonu za prvi njihov tim)....i tad se po medijima stvrao hajp o njemu (i našim i hrvatskim), dok još nije odlucio za koga ce igrati.

I dan danas krivim Sušića Safeta što nije izvršio jaci pritisak :!: ako ništa na babu.... i yebem onog njegovog oca Seada, koji je još bio reprezentativac BiH svojevremeno :!: umjesto da mu zaprijeti - Ima da igraš za Bosnu, inace neces više uci u kucu.
Pustili malodobnom balavacu koji je rođen i odrastao u Zagrebu da on nešto odlucuje o sebi :facepalm: govorio Safet: Na Alenu je odluka :facepalm:
Krivi su i jedni i drugi. Babo jest' treb'o izvrsit' pritisak na Alena, ali isto tako ne vidim da je nas savez pokaziv'o neko pretjerano interesovanje za Halilovicem, a ujedno i mnogim drugim mladim talentima. Pa jebote kad se samo sjetim kako smo lahko mogli izgubit' Kolasinca da covjek nije bio uporan i non-stop govorio kako samo hoce da igra za Bosnu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44332 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pedro ne igra.
Ili je definitivno zatvoren deal ili mu zele reci da de gubi :mrgreen:

Robert na tv3" Pedro mi je rekao da zeli napustiti klub"
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44333 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Kakva dva slobodnjaka :run:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#44334 Re: FC Barcelona

Post by simonese »

Crvena Tifoza wrote:Kakva dva slobodnjaka :run:
:thumbup: drama
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44335 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Messi nije normalan :shock:

Kakva dva slobodnjaka. :thumbup:

2:1 za Barcu
Last edited by Crvena Tifoza on 11/08/2015 21:02, edited 1 time in total.
Rob_Atl
Posts: 6007
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#44336 Re: FC Barcelona

Post by Rob_Atl »

wow
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#44337 Re: FC Barcelona

Post by didgeridoo »

Lijepa igra barce, nastavili su tamo gdje su stali prosle sezone.
Raduje jak i odlican pressing uz odlicnu fizicku spremu.
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44338 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Suarezu se moze oprostiti ovaj promasaj asistencijom za 3:1 :D

Ali brate kako ovo ne zabi Suarez :run:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44339 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

505, kako ti se svidja Kimijeva frizura? Pardon, Ivanova :-D
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44340 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Iniesta djeluje jako zainteresovan i rastrcan :thumbup:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44341 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ascari wrote:505, kako ti se svidja Kimijeva frizura? Pardon, Ivanova :-D
two in one. :lol:
pa trebao se na nulu osisati. to je bio deal. :)
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44342 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

jao jao kakvo trpanje :izet:
rio5
Posts: 134
Joined: 09/09/2014 14:34

#44343 Re: FC Barcelona

Post by rio5 »

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44344 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Nadam se da ce neko vremenom skontati da Marc nije ter Štegen, vec ter Stegen! :-) :roll: Gramaticki gledano, trebalo bi biti Štegen, kao Štefan, Štindl, ali prezime samo po sebi je izuzetak od pravila.

Njemacki komentator:

Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44345 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

jao lude utakmice

4:4 :run:
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#44346 Re: FC Barcelona

Post by studeni76 »

Naograisali, ne zna se ko više, Jeremi ili Bartra :-)
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#44347 Re: FC Barcelona

Post by Maharadza »

Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!! :evil:
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44348 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Maharadza wrote:Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!! :evil:
:roll:

nije bolest sve sto boli
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#44349 Re: FC Barcelona

Post by Maharadza »

Crvena Tifoza wrote:
Maharadza wrote:Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!! :evil:
:roll:

nije bolest sve sto boli
Opusti se "katalonac", sad' će zubo režati na sudiju pa možda od straha hobbitima penal dosudi! :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44350 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Maharadza wrote:
Crvena Tifoza wrote:
Maharadza wrote:Ma toooo trpaj hobbite, a ovoj dvojici debila se poserem u usta pristrasna i amaterska, gubi im lessi odmah se ušutili ko' pičke!! Smiji se sada konjska glavo hohohohoooo!! :evil:
:roll:

nije bolest sve sto boli
Opusti se "katalonac", sad' će zubo režati na sudiju pa možda od straha hobbitima penal dosudi! :lol:
Dobro je utrpani, smanji malo gas.
Post Reply