FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#44301 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

Ja imam neki osjecaj da ce on zavrsiti karijeru u barci ili negdje u argentinu da ce otici iz barce kao ono malo pred kraj karijere
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44302 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44303 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44304 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

5 0 5 wrote:Image
Messi, Suarez, Masche - idealni
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44305 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Ako je google dobro preveo Neymar je fasov'o zaušnjake, dvije hefte out.
Edit
Jest i bez googla
Hebo vakcine, nikakve koristi od njih http://www.goal.com/ba/news/6928/klubov ... _HP_RI_1_3
User avatar
SaNsEo
Posts: 795
Joined: 23/08/2013 23:24

#44306 Re: FC Barcelona

Post by SaNsEo »

Pedro 1.67 i jos samo 62 kg... pa onaj Van Gal je puko totalno sto ga hoce u MU. ... Englezi kad puhnu ovaj ce da odleti van terena....
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44307 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

tzipiripi wrote:Ako je google dobro preveo Neymar je fasov'o zaušnjake, dvije hefte out.
Edit
Jest i bez googla
Hebo vakcine, nikakve koristi od njih http://www.goal.com/ba/news/6928/klubov ... _HP_RI_1_3
nemoj da te hejtam
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44308 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

sizifinho wrote:
tzipiripi wrote:Ako je google dobro preveo Neymar je fasov'o zaušnjake, dvije hefte out.
Edit
Jest i bez googla
Hebo vakcine, nikakve koristi od njih http://www.goal.com/ba/news/6928/klubov ... _HP_RI_1_3
nemoj da te hejtam
Š'o ba? Čoik popio vakcinu i džaba, jope popio boleščugu.
Evo i Raketinog novog friza, kol'ko je prič'o o njemu mog'o je vala i bolje.

Image
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44309 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Pa nije vakcina uvijek 100%-tna zaštita. Procenti se kreću od 90-100%, a tih 10% je ogroman raspon, vjeruj mi, uzevši u obzir individualnost.
Ali opet je sigurnija 90% zaštita od 0% zaštite.
Reci "hebo vakcine" onima u Africi što napokon mogu odahnuti od ebole.

<3
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44310 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

sizifinho wrote:Pa nije vakcina uvijek 100%-tna zaštita. Procenti se kreću od 90-100%, a tih 10% je ogroman raspon, vjeruj mi, uzevši u obzir individualnost.
Ali opet je sigurnija 90% zaštita od 0% zaštite.
Reci "hebo vakcine" onima u Africi što napokon mogu odahnuti od ebole.

<3
Hebo ga ti reci to LE pa'š vidjet šta će ti on reć o toj temi. Tek bi onda im'o koga hejtat. :lol:
Ja neću više. Osim da nejma Neymara 3 sljedeće utakmice, Sevilla i AB dva puta.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44312 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

mislim da činjenica da ga ni west ham neće, govori sama za sebe
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44313 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

UTAKMICA USPERK KUPA KO PRENOSI odo vih nasih kanala ako ko prenosi?
zahvaljivam unaprijed!
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44314 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

sumirprimus wrote:UTAKMICA USPERK KUPA KO PRENOSI odo vih nasih kanala ako ko prenosi?
zahvaljivam unaprijed!
OBN.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44315 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Je li tačno ovo da je Neymar možda zarazio još igrača sa zaušnjacima? :D
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44316 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

:lol: Meni prvi put Barca - Sevilla 0:5, drugi put 2:3 i treći put 1:1 :lol:

https://vine.co/tags/FCBSevilla

Edit ... Ne smijem više, Barca nejma teorije kod mene :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44317 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

faraon_s_krilima wrote:
sumirprimus wrote:UTAKMICA USPERK KUPA KO PRENOSI odo vih nasih kanala ako ko prenosi?
zahvaljivam unaprijed!
OBN.
zafaljivam.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44318 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Adama u Aston Vilu- Nema pregovora, nema trgovine , nema otkupne klauzule. Platice 12 (klauzula) i nose. Sretno momku.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44319 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

skenderija04 wrote:Adama u Aston Vilu- Nema pregovora, nema trgovine , nema otkupne klauzule. Platice 12 (klauzula) i nose. Sretno momku.
koliko se oko lika dizala prašina, gurali ga i šta sve ne, i zaista jeste obećavao s Dungouom i sad ovo... šta im je koji klinac. kako puštaju ovu djecu, ni malo mi se ovo ne sviđa.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44320 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

sizifinho wrote:
skenderija04 wrote:Adama u Aston Vilu- Nema pregovora, nema trgovine , nema otkupne klauzule. Platice 12 (klauzula) i nose. Sretno momku.
koliko se oko lika dizala prašina, gurali ga i šta sve ne, i zaista jeste obećavao s Dungouom i sad ovo... šta im je koji klinac. kako puštaju ovu djecu, ni malo mi se ovo ne sviđa.
A sta da radi... Vidi da i Pedro hoce da ide, a on ima ispred sebe i Tella i Deulofeua koji su na cekanju po posudbama.
Ja njemu skidam kapu. Momak je rekao da je fudbaler, a ne fudbaler Barcelone i da mu je najvaznije da igra za pare bilo gdje. Posten stav. Dijete izbjeglica iz Malija , sve sto je postigao bilo je krvnickim radom. Sada je red sa sebi i roditeljima olaksa zivot.I naravno, ako bude sta od njega Barcelona ce ga vratiti kao Piquea, Cesca, Albu, Vidala.... Neka se razvija.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44321 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Pa nije mali kriv, krivim upravu i njihov manjak interesa za cuvanje i pruzanje sansi mladim igracima
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44322 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

sizifinho wrote:Pa nije mali kriv, krivim upravu i njihov manjak interesa za cuvanje i pruzanje sansi mladim igracima
Nema mjesta za sve. I ja bi volio da pruze sansu i Samperu i Grimaldu i Halilovicu i Adami i Gumbau....Jednostavno nije moguce. Koga da izbaci? Ovo je meni bolje od posudbi. Vuku se ko sline,misle da ih ugovor stiti i ni tamo ni vamo. Jos nisam vidio niti jednog ko bi sa posudbe mogao u prvi tim (a ima ih podosta)da se ravnopravno sa drugima bori za mjesto. Ovako, idi sine, i ako nekada Barsa odluci da te vrati tretirace te kao igraca. Pare nisu problem
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44323 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

To je to. Jednostavno nema mjesta za sve. Steta je, ali neka ide dalje jer bila bi jos veca steta da truhne na klupi ili na posudbama.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44324 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Alen Halilovic Hamburg. Posudba. Sretno
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44325 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

I taj Halilovic mi djeluje k'o nepotrebno bacanje 15 (ili koliko vec) miliona. Sa druge strane, Mamic je vjerovatno odradio najbolji pos'o sto se moze odradit'.
Post Reply