FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#44301 Re: FC Barcelona
Ja imam neki osjecaj da ce on zavrsiti karijeru u barci ili negdje u argentinu da ce otici iz barce kao ono malo pred kraj karijere
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44304 Re: FC Barcelona
Messi, Suarez, Masche - idealni5 0 5 wrote:
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44305 Re: FC Barcelona
Ako je google dobro preveo Neymar je fasov'o zaušnjake, dvije hefte out.
Edit
Jest i bez googla
Hebo vakcine, nikakve koristi od njih http://www.goal.com/ba/news/6928/klubov ... _HP_RI_1_3
Edit
Jest i bez googla
Hebo vakcine, nikakve koristi od njih http://www.goal.com/ba/news/6928/klubov ... _HP_RI_1_3
- SaNsEo
- Posts: 795
- Joined: 23/08/2013 23:24
#44306 Re: FC Barcelona
Pedro 1.67 i jos samo 62 kg... pa onaj Van Gal je puko totalno sto ga hoce u MU. ... Englezi kad puhnu ovaj ce da odleti van terena....
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44307 Re: FC Barcelona
nemoj da te hejtamtzipiripi wrote:Ako je google dobro preveo Neymar je fasov'o zaušnjake, dvije hefte out.
Edit
Jest i bez googla
Hebo vakcine, nikakve koristi od njih http://www.goal.com/ba/news/6928/klubov ... _HP_RI_1_3
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44308 Re: FC Barcelona
Š'o ba? Čoik popio vakcinu i džaba, jope popio boleščugu.sizifinho wrote:nemoj da te hejtamtzipiripi wrote:Ako je google dobro preveo Neymar je fasov'o zaušnjake, dvije hefte out.
Edit
Jest i bez googla
Hebo vakcine, nikakve koristi od njih http://www.goal.com/ba/news/6928/klubov ... _HP_RI_1_3
Evo i Raketinog novog friza, kol'ko je prič'o o njemu mog'o je vala i bolje.

-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44309 Re: FC Barcelona
Pa nije vakcina uvijek 100%-tna zaštita. Procenti se kreću od 90-100%, a tih 10% je ogroman raspon, vjeruj mi, uzevši u obzir individualnost.
Ali opet je sigurnija 90% zaštita od 0% zaštite.
Reci "hebo vakcine" onima u Africi što napokon mogu odahnuti od ebole.
<3
Ali opet je sigurnija 90% zaštita od 0% zaštite.
Reci "hebo vakcine" onima u Africi što napokon mogu odahnuti od ebole.
<3
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44310 Re: FC Barcelona
Hebo ga ti reci to LE pa'š vidjet šta će ti on reć o toj temi. Tek bi onda im'o koga hejtat.sizifinho wrote:Pa nije vakcina uvijek 100%-tna zaštita. Procenti se kreću od 90-100%, a tih 10% je ogroman raspon, vjeruj mi, uzevši u obzir individualnost.
Ali opet je sigurnija 90% zaštita od 0% zaštite.
Reci "hebo vakcine" onima u Africi što napokon mogu odahnuti od ebole.
<3
Ja neću više. Osim da nejma Neymara 3 sljedeće utakmice, Sevilla i AB dva puta.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44312 Re: FC Barcelona
mislim da činjenica da ga ni west ham neće, govori sama za sebe
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#44313 Re: FC Barcelona
UTAKMICA USPERK KUPA KO PRENOSI odo vih nasih kanala ako ko prenosi?
zahvaljivam unaprijed!
zahvaljivam unaprijed!
-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#44314 Re: FC Barcelona
OBN.sumirprimus wrote:UTAKMICA USPERK KUPA KO PRENOSI odo vih nasih kanala ako ko prenosi?
zahvaljivam unaprijed!
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44315 Re: FC Barcelona
Je li tačno ovo da je Neymar možda zarazio još igrača sa zaušnjacima? 
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44316 Re: FC Barcelona
https://vine.co/tags/FCBSevilla
Edit ... Ne smijem više, Barca nejma teorije kod mene
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#44317 Re: FC Barcelona
zafaljivam.faraon_s_krilima wrote:OBN.sumirprimus wrote:UTAKMICA USPERK KUPA KO PRENOSI odo vih nasih kanala ako ko prenosi?
zahvaljivam unaprijed!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44318 Re: FC Barcelona
Adama u Aston Vilu- Nema pregovora, nema trgovine , nema otkupne klauzule. Platice 12 (klauzula) i nose. Sretno momku.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44319 Re: FC Barcelona
koliko se oko lika dizala prašina, gurali ga i šta sve ne, i zaista jeste obećavao s Dungouom i sad ovo... šta im je koji klinac. kako puštaju ovu djecu, ni malo mi se ovo ne sviđa.skenderija04 wrote:Adama u Aston Vilu- Nema pregovora, nema trgovine , nema otkupne klauzule. Platice 12 (klauzula) i nose. Sretno momku.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44320 Re: FC Barcelona
A sta da radi... Vidi da i Pedro hoce da ide, a on ima ispred sebe i Tella i Deulofeua koji su na cekanju po posudbama.sizifinho wrote:koliko se oko lika dizala prašina, gurali ga i šta sve ne, i zaista jeste obećavao s Dungouom i sad ovo... šta im je koji klinac. kako puštaju ovu djecu, ni malo mi se ovo ne sviđa.skenderija04 wrote:Adama u Aston Vilu- Nema pregovora, nema trgovine , nema otkupne klauzule. Platice 12 (klauzula) i nose. Sretno momku.
Ja njemu skidam kapu. Momak je rekao da je fudbaler, a ne fudbaler Barcelone i da mu je najvaznije da igra za pare bilo gdje. Posten stav. Dijete izbjeglica iz Malija , sve sto je postigao bilo je krvnickim radom. Sada je red sa sebi i roditeljima olaksa zivot.I naravno, ako bude sta od njega Barcelona ce ga vratiti kao Piquea, Cesca, Albu, Vidala.... Neka se razvija.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44321 Re: FC Barcelona
Pa nije mali kriv, krivim upravu i njihov manjak interesa za cuvanje i pruzanje sansi mladim igracima
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44322 Re: FC Barcelona
Nema mjesta za sve. I ja bi volio da pruze sansu i Samperu i Grimaldu i Halilovicu i Adami i Gumbau....Jednostavno nije moguce. Koga da izbaci? Ovo je meni bolje od posudbi. Vuku se ko sline,misle da ih ugovor stiti i ni tamo ni vamo. Jos nisam vidio niti jednog ko bi sa posudbe mogao u prvi tim (a ima ih podosta)da se ravnopravno sa drugima bori za mjesto. Ovako, idi sine, i ako nekada Barsa odluci da te vrati tretirace te kao igraca. Pare nisu problemsizifinho wrote:Pa nije mali kriv, krivim upravu i njihov manjak interesa za cuvanje i pruzanje sansi mladim igracima
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44323 Re: FC Barcelona
To je to. Jednostavno nema mjesta za sve. Steta je, ali neka ide dalje jer bila bi jos veca steta da truhne na klupi ili na posudbama.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44324 Re: FC Barcelona
Alen Halilovic Hamburg. Posudba. Sretno
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44325 Re: FC Barcelona
I taj Halilovic mi djeluje k'o nepotrebno bacanje 15 (ili koliko vec) miliona. Sa druge strane, Mamic je vjerovatno odradio najbolji pos'o sto se moze odradit'.
