http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/108 ... eselj.htmlANDRIĆGRADE, GRADE, GDJE JE MOJA VOJSKA: Četničkog vojvodu Slavka Aleksića "iz mrtvih" je podigla aktuelna vlast u Srbiji, njegovi ratni drugovi, Vučić, Gojkovićka, Šešelj...
Znaju i preobraćeni radikali, salonski četnici iz Beograda, kao i njihovi vazali sa ove strane Drine - od Dodika do njegovog savjetnika Kusturice - da se nijedno zlo u posljednjih 100-150 godina u BiH nije desilo a da ga nije pripremio, pospješio i transferirao službeni Beograd preko svoje agenturne mreže
Slavko Aleksić (Foto: YouTube/Printscreen)Maja Gojković (Foto: Alo.rs)Vučić, Šešelj i Nikolić (Foto: Arhiv)
Piše: SENAD AVDIĆ
Jučerašnje okupljanje četnika, ovdašnjih i prekodrinskih koji su u Višegradu odali poštu svom vječitom komandantu i učitelju, ratnom zločincu Draži Mihailoviću, potvrdilo je tvrdnje Ivana Čolovića, beogradskog sociologa i kulturnog antropologa iz knjige "Smrt na Kosovu polju" da se kosovski mit posljednjih godina sa Gazimestana premješta u Republiku Srpsku, odnosno Višegrad.
Kao ilustraciju za tu tvrdnju Čolović je naveo upravo "tradicionalno" okupljanje Ravnogoraca kao čuvara "kosovskog mita" u tom bosanskom gradu, kao i sve ono što svojom besprizornom arhitektonskom nakazom "Andrićgradom" pokušava "oživjeti" i simbolizirati Emir Kusturica.
ĐURĐEVDAN JE 1991. GODINE
Četnike je jučer u Višegradu postrojio Slavko Aleksić, omiljeni četnički vojvoda srpskog predsjednika Aleksandra Vučića nakon što se ovaj razišao sa Vojislavom Šešeljem i Tomislavom Nikolićem. Iako je posljednjih godina Aleksić često kritikovao Vučića raznim povodima, zbog njegove privrženosti Evropskoj Uniji, povodom susreta i razgovora sa američkom administracijom, popustljivog stava prema "Šiptarima", on je ipak ostao draga i dragocjena uspomena srpskog pedsjednika na četničko-ratni period svoje biografije na koji je, kako je često napominjao, "vrlo ponosan".
Vojvoda Slavko Aleksić i Aleksandar Vučić dugogodišnji su poznanici, suradnici i suborci. Upoznali su se davno, prije skoro 28 godina, 5. maja 1991. na Romaniji gdje je narednog dana, 6. maja (na Đurđevdan) tadašnji predjednik Srpske radikalne stranke postrojio prvi četnički odred nakon Drugog svjetskog rata u tadašnjoj SFR Jugoslaviji. Sa Šešeljem je iz Beograda na Romaniju stiglo dvoje njegovih najbližih suradnika, mlada radikalka iz Novog Sada Maja Gojković (danas predsjednica Skupštine Srbije) i student prava iz Beograda Aleksandar Vučić. I jedno i drugo, Gojkovićka i Vučić, domaćinima na Romaniji su se hvalili da imaju službene legitimacije kao pripadnici Rezervnog sastava Službe državne bezbednosti Srbije.
Narednog jutra, na Đurđevdan, Vojislav Šešelj je postrojio prvi četnički odred ispred čuvene Novakove pećine na Romaniji. Prvi komandant odreda bio je Branislav Gavrilović Brne, do tada poznat kao sitni narko diler i nasilnik sa Alipašinog Polja. Među nekoliko desetaka četničkih dobrovoljaca bio je i Hercegovac iz Bileće Slavko Aleksić, zaposlenik Pošte na Obali u Sarajevu, koji je bio i zastupnik SDS-a u općini Novo Sarajevo. Među govornicima koji su se obratili "srpskim junacima", pored Šešelja, bili su i Radovan Karadžić, lider SDS-a, te Vojislav Maksimović, poslanik u Skupštini Bosne i Hercegovine. Po povratku sa Romanije u Srbiju, tadašnji MUP Bosne i Hercegovine planirao je akciju hapšenja Vojislava Šešelja koja je otkazana u posljednji trenutak, nakon intervencije Hasana Čengića, moćnog čovjeka Stranke demokratske akcije i Šešeljevog zatvorskog kolege iz Zenice.
Četnički odred predvođen Branislavom Gavrilovićem Brnetom ubrzo nakon postrojavanja na Romaniji odlazi u Srbiju i bivaju smješteni u kasarnu JNA u Bubanj Potoku pored Beograda gdje prolaze intenzivne vojne obuke. Već krajem ljeta 1991. ova paravojna formacija poznatija kao "Šešeljevci" raspoređena je na području naselja Trpinje u blizini Vukovara, odakle je pod komandom JNA izvodila napade na taj hrvatski grad kojeg su srpske snage okupirale u novembru 1991., uz užasna razaranja i brojne ratne zločine počinjene nad hrvatskim civilima.
GRBAVICA, RANA LJUTA
"Šešeljevci" se nakon "oslobađanja" Vukovara vraćaju u Bosnu i Hercegovinu, sada već kao prekaljeni ratnici ogrezli u ratne zločine i kriminal. Svaki pripadnik četničkog odreda u mjesecima pred agresiju na Bosnu i Hercegovinu raspoređen je od strane ratnog štaba SDS-a u neku od paravojnih formacija i to na komandantsku poziciju. Slavka Aleksića se raspoređuje za komandanta na Jevrejskom groblju, važnoj strateškoj tački na Grbavici, nakon što je uz pomoć JNA okupirano ove sarajevsko naselje. Vojislav Šešelj ga brzo nakon toga proglašava četničkim vojvodom. Njegovoj promociji i napredovanju doprinijelo je ranjavanje Branislava Gavrilovića, koji je u prvim sedmicama rata napustio Grbavicu i prebačen na liječenje u Vojvodinu, gdje se oporavljao kod svoje tadašnje djevojke Maje Gojković.
Vojvoda Slavko Aleksić u ratnim godinama izrasta u "heroja odbrane srpstva" na Jevrejskom groblju, zloglasnom lokalitetu odakle se tri i po godine sijala smrt po Sarajevu i njegovim građanima. Kasnije je demantirao tvrdnje da je pod njegovom komandom ratovala i mlada radikalska zvijezda iz Srbije Aleksandar Vučić.
"Vučić je na Jevrejsko groblje dolazio u ekipi Televizije sa Pala gdje je radio kao lektor. Nije bio borac, niti se duže zadržavao na frontu", govorio je vojvoda Aleksić. Na Jevrejskom groblju se tokom rata okupljao svakojaki šljam, psi rata iz Srbije, pa i Rusije, samozvani specijalci, snajperisti, profesionalne ubojice. Jedan od takvih bio je izvjesni Rus, kojeg su srpski vojnici nazivali "Medvjedom", koji se na Jevrejskom groblju zadržao godinu-dvije pod komandom vojvode Aleksića. Ono što se ne može i ne smije zaboraviti jeste da je Aleksić bio zaslužan za protjerivanje monstruma Veselina Vlahovića Batka sa Grbavice u Srbiju, nakon čega je umanjen teror nad Bošnjacima i Hrvatima u ovom naselju. Vlahovića je Sud BiH zbog sistematskog pokolja na Grbavici osudio na 40 godina robije.
Nakon rata Slavko Aleksić se vratio u Bileću u kojoj je i rođen 1956. godine. "Službeno" je titulu četničkog vojvode dobio 1999. od strane zloglasnog četničkog vojvode popa Momčila Đujića, koji je nakon Drugog svjetskog rata u strahu od hapšenja i procesuiranja zbog počinjenih ratnih zločina njegovih četnika pobjegao u Sjedinjene Američke Države. Od hapšenja zbog ratnih zločina strahovao je i vojvoda Aleksić. Zbog toga je među njegovim prijateljima i suborcima, među kojima se nalazio i Aleksandar Vučić, početkom 2000-ih planirano da ga se iz Bileće prebaci u Australiju. Kasnije, kada su se nadležna tužiteljstva prestala zanimati za njegove eventualne zločine, odustalo se od ovog plana.
Vojvoda Aleksić se zaposlio u jednom tgovačkom centru u Trebinju, tvrdilo se, uz pomoć bivšeg ministra pravde u Vladi RS Momčila Mandića, koji je bio Aleksićev logističar i tokom prvih mjeseci rata u Sarajevu. Momčilo Mandić je trenutačno zajedno sa Vojislavom Šešeljem poslanik Srpske radikalne stranke u Narodnoj Skupštini Srbije na čijem je čelu, kako smo već napisali, Maja Gojković, borbena radikalka sa početka ratova na prostoru bivše Jugoslavije.
Na čelu Srbije je, naravno, svemoćni, nedodirljivi predsjednik Alekandar Vučić. Svi ti ljudi, koji praktično vladaju Srbijom, kao i mnogi drugi, u jednom periodu svog života imali su važnu ulogu u životu i karijeri četničkog vojvode Slavka Aleksića, ali i u agresiji n Bosnu i Hercegovinu. Svi oni (Vučić, Gojković, Šešelj...) imaju veliki politički interes i snažnu potrebu da u ovom (geo) poltičkom trenutku kada se kriza oko Kosova užarila, prebace dio te krize, tenzija i nestabilnost na Bosnu i Hercegovinu. Jedan od takvih poteza bilo je i slanje, ili makar ohrabrivanje stotina radikalskih četnika u Višegrad, na obilježavanje godišnjice smrti Draže Mihailovića. Znaju i preobraćeni radikali, salonski četnici iz Beograda, kao i njihovi vazali sa ove strane Drine (od Dodika do njegovog savjetnika Kusturice) da se nijedno zlo u posljednjih 100-150 godina u BiH nije desilo a da ga nije pripremio, pospješio i transferirao službeni Beograd preko svoje agenturne mreže.
Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
Haman2
- Posts: 3998
- Joined: 09/12/2016 20:04
#44276 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44277 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Djikani se opasno uvezuju.
Poklonise im i gas samo da nemaju nista sa BH gasom.
Ovih dana opet su aktuelizirali gradnju hidroelektrana na Drini, ako im VM to dozvoli(a dozvolit ce kako stvari stoje) oni su izgradili jos jedan put ka pripajanju Srbiji.
Poklonise im i gas samo da nemaju nista sa BH gasom.
Ovih dana opet su aktuelizirali gradnju hidroelektrana na Drini, ako im VM to dozvoli(a dozvolit ce kako stvari stoje) oni su izgradili jos jedan put ka pripajanju Srbiji.
Srbijagas vlasnik Gas prometa Pale
Javno preduzeće "Srbijagas" postalo je većinski vlasnik "Gas prometa" Istočno Sarajevo-Pale.
Ponedjeljak, 11.03.2019. | 14:40
Ugovor, koji reguliše imovinsko-pravne odnose, statusno-pravna pitanja i ulaganja u „Gas promet“, danas su u Banja Luci potpisali generalni direktori "Srbijagasa" Dušan Bajatović, "Gas prometa" Istočno Sarajevo-Pale Milomir Draganić i direktorica Investiciono-razvojne banke Republike Srpske (RS) Snežana Vujnić.
Milomir Draganić je ustvrdio da je "Gas promet" dobio mnogo vlasničkim povezivanjem sa "Srbijagasom", koji sada legalno ulazi na tržište tog bh.entiteta, odnosno BiH.
Ministar energetike i rudarstva Petar Đokić je pojasnio da će u paljanskom preduzeću za uvoz, snabdijevanje i transport prirodnog gasa "Srbijagas" sada imati 39,14 posto vlasničkih akcija, Akcijski fond RS će raspolagati s 26 posto kapitala, Penzioni rezervni fond s 10 procenata, Fond za restituciju pet, a ostali fondovi sa 18,29 posto akcija.
Đokić kaže da sada preduzeće „Gas promet“ može da pravno nastupa na potpuno drugačiji način i da ga više niko ne može osporoti, pa ni, kako je ustvrdio, „BH Gas“.
-Na posljednjoj zajedničkoj sjednici vlada RS i Srbije aktuelizovali smo pitanje razvoja gasne mreže i izgradnje gasne infrastrukture kroz RS, nakon što je deblokiran proces izgradnje gasovoda 'Turski tok'- kazao je Đokić i napomenuo da je "Srbijagas" spreman da učestvuje u realizaciji projekata u RS.
Ministar rudarstva i energetike Srbije Aleksandar Antić kaže da su potpisivanjem današnjeg ugovora riješeni imovinskopravni odnosi dvaju gasnih preduzeća te da će njegova zemlja pomagati razvoj gasnog sistema u RS.
Dušan Bajatović je ustvrdio da bi od početka gradnje, za nešto više od tri godine, mogao biti uspostavljen krak gasovoda od Beograda prema RS, kao i da se o svemu razgovara i sa kompanijama iz Federacije BiH.
(Vijesti)
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44278 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Jos jedan od razloga zasto se Dodiku zuri da imenuje presjedavajuceg VM.
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... bih-440433
Zdruzenim snagama su navalili na BiH ali drugacijim sredstvima.
Bakire na tebe je red.
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... bih-440433
Zdruzenim snagama su navalili na BiH ali drugacijim sredstvima.
Bakire na tebe je red.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44279 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ulazimo u zavrsnu fazu raspada sistema.
Napad na povratnike u genocidnom brlogu i ovakvo ponasanje u 21.vijeku vodi samo sukobu. Dodikova diktatura podpomognuta represijom D.Lukaca polako dozivljava svoj vrhunac.
Ovo je sramno i ponizavajuce za svakog covjeka i drzavu. Ne ocekujem od fashistickog i totalitarnog rezima da ista poduzmu po ovom slucaju. Ljudima koji su prezivjeli jedan pakao i hrabro se vratili, otvorili biznise i debelo placaju porez pa i tu fashisticku policiju ne zasluzuju ovo sto im se desava.
Pa je li moguce da momak jos spominje da imaju grupu? Cemu ce sluziti te grupe nego da zastrasuju i maltretiraju povratnike i neistomisljenike.
...u genocidnom brlogu nista novo, stvari se ponavljaju. Ovako je TV ekipa tjerala Srebrenicane da daju izjave dok im oruzje visi iznad glave...a sada se vi vratite na teme ''ciji je veci''.
-
jagugu
- Posts: 1225
- Joined: 28/07/2018 16:02
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44281 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Vidi se da je debil nepismen ali to nista ne mijenja stvar sve dok ga ne vidim iza resetaka.
Ovako je pocinjao i arkan. Svi mu sve tolerisali jer je odradjivao poslove za sluzbu.
Ovako je pocinjao i arkan. Svi mu sve tolerisali jer je odradjivao poslove za sluzbu.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#44282 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Uhapsili su nepismenog keljuMaraschino wrote:
Ulazimo u zavrsnu fazu raspada sistema.
Napad na povratnike u genocidnom brlogu i ovakvo ponasanje u 21.vijeku vodi samo sukobu. Dodikova diktatura podpomognuta represijom D.Lukaca polako dozivljava svoj vrhunac.
Ovo je sramno i ponizavajuce za svakog covjeka i drzavu. Ne ocekujem od fashistickog i totalitarnog rezima da ista poduzmu po ovom slucaju. Ljudima koji su prezivjeli jedan pakao i hrabro se vratili, otvorili biznise i debelo placaju porez pa i tu fashisticku policiju ne zasluzuju ovo sto im se desava.
Pa je li moguce da momak jos spominje da imaju grupu? Cemu ce sluziti te grupe nego da zastrasuju i maltretiraju povratnike i neistomisljenike.
...u genocidnom brlogu nista novo, stvari se ponavljaju. Ovako je TV ekipa tjerala Srebrenicane da daju izjave dok im oruzje visi iznad glave...a sada se vi vratite na teme ''ciji je veci''.
Ekspresna reakcija policije u Prijedoru: Marjanović uhapšen nakon što je natjerao Hodžića da skine grb BiH s prikolice
https://avaz.ba/vijesti/bih/465718/eksp ... -prikolice
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44283 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Prva faza odradjena ali ja im ne vjerujem nista.
Ovo je dokaz nepismenosti i politicke manipulacije. Kreten je shvatio kako su to dvije drzave(sto cine svi politicari iz brloga) a ne dio jedne drzave.Na snimku iznad kojeg je napisao "Samo trazim poštovanje ništa više u istoj mjeri košto mi poštujemo BiH odsad će te i Republiku Srpsku", vidi se kako tjera Hodžića da odlijepi naljepnicu sa grbom zastave BiH sa prikolice.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#44284 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
To je OK, ali niiko jos nije nasao za potrebno "sa ove strane" jasno kaze sta je RBiH a sta je RS u ratu...i odakle zastava sa ljiljanima.Maraschino wrote:prva faza odradjena ali ja im ne vjerujem nista.
Ne kazem da ce prihvatiti objasnjenje, ali cisto da cuju ovakvi kao ovaj magarac.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44285 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Magarac je shvatio ono sto mu se servira. Ja ne cekam da mi FTV ili Bakir objasnjava neke stvari nego ono sto me interesuje potrazim na drugim mjestima.General War wrote:To je OK, ali niiko jos nije nasao za potrebno "sa ove strane" jasno kaze sta je RBiH a sta je RS u ratu...i odakle zastava sa ljiljanima.Maraschino wrote:prva faza odradjena ali ja im ne vjerujem nista.
Ne kazem da ce prihvatiti objasnjenje, ali cisto da cuju ovakvi kao ovaj magarac.
Idiot ima FB a ne zna pisati kako treba. Najlaksa masa za oblikovanje.
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#44286 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Dodikova je policija morala reagovati jer im nepismena budala nije dala prostora da gledaju u stranu i prave se mutavi kao sto obicno rade. Cetnici im se postrojavaju po Visegradu, a Scepo prica o ekspresnoj reakciji policije !?General War wrote:Ekspresna reakcija policije u Prijedoru: Marjanović uhapšen nakon što je natjerao Hodžića da skine grb BiH s prikolice
https://avaz.ba/vijesti/bih/465718/eksp ... -prikolice
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#44287 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Upravo tako.Skijaš wrote:Dodikova je policija morala reagovati jer im nepismena budala nije dala prostora da gledaju u stranu i prave se mutavi kao sto obicno rade. Cetnici im se postrojavaju po Visegradu, a Scepo prica o ekspresnoj reakciji policije !?General War wrote:Ekspresna reakcija policije u Prijedoru: Marjanović uhapšen nakon što je natjerao Hodžića da skine grb BiH s prikolice
https://avaz.ba/vijesti/bih/465718/eksp ... -prikolice
Ta ista policija zaustavlja svatove i skida staru(ne ratnu) zastavu BiH.
-
_Scarlett_
- Posts: 804
- Joined: 26/05/2018 15:51
#44288 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Zamislite covjeka koji ovako nesto radi u miru, sta bi napravio u ratu?
I opet bi se sokirali Bosnjaci
"Otkud ovo ba, mi podrzali bracu Srbe s pravdom za Davida ba"
Narod smo za posmatranje. Ako se narodom uopste mozemo zvati.
I opet bi se sokirali Bosnjaci
Narod smo za posmatranje. Ako se narodom uopste mozemo zvati.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#44289 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Jebo mater svoju ko doceka slijedeci rat nespreman. Nije ni zasluzio nista bolje od genocida. Jasno je ko dan da se sve sprema za sukob. Pitanje je samo momenta odabira Dodika i velikosrba. Sad im jos ne pase ali to se moze promjeniti preko noci.
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#44290 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Sad su nahebali. Hebaćemo im mamu po forumima po internetima dok su nam guze u Sarajevu naravno 
Odraćemo ih twitewima. Najjači smo Allaha mi.
Odraćemo ih twitewima. Najjači smo Allaha mi.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#44291 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Vi ste bas neki isfrustriran lik!?!amko761 wrote:Sad su nahebali. Hebaćemo im mamu po forumima po internetima dok su nam guze u Sarajevu naravno
Odraćemo ih twitewima. Najjači smo Allaha mi.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#44292 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ovakvih najmanje jednu holjadu imas u Sumskoj_Scarlett_ wrote:Zamislite covjeka koji ovako nesto radi u miru, sta bi napravio u ratu?
I opet bi se sokirali Bosnjaci"Otkud ovo ba, mi podrzali bracu Srbe s pravdom za Davida ba"
Narod smo za posmatranje. Ako se narodom uopste mozemo zvati.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#44293 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pa nezna se koji je vise debil ovaj srbin ili bosnjak ...


-
_Scarlett_
- Posts: 804
- Joined: 26/05/2018 15:51
#44294 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Samo sam cekala prvu bosnjacku balijsku brigadu da relativizira
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#44295 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pa vidi kada nalete dva debila jedan na drugoga , eto sta ispadne ... jednio veliko sranje_Scarlett_ wrote:![]()
Samo sam cekala prvu bosnjacku balijsku brigadu da relativizira
Zna gdje zivi i on se nasao da talasa
-
_Scarlett_
- Posts: 804
- Joined: 26/05/2018 15:51
#44296 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Sta je taj Bosnjak rekao tom Srbinu? Kako ga je provocirao? Time sto je imao grb BiH na kolima? Jesi li normalan ti?
Bosnjake niko nece postovati u ovoj zemlji dok sebe ne pocnemo postovati. To je kljucna razlika izmedju Bosnjaka i Albanaca/Hrvata.
Mi sebe smatramo nizim bicima, manje vrijednim postovanja.
Kad su Splicani napali Zvezdasa, je li bilo Srba koji su govorili "sta je provocirao debil, setkajuci se u dresu?"
Nije. Samo Bosnjaci to rade.
I onda se cudimo kad nam jebu majku
Bosnjake niko nece postovati u ovoj zemlji dok sebe ne pocnemo postovati. To je kljucna razlika izmedju Bosnjaka i Albanaca/Hrvata.
Mi sebe smatramo nizim bicima, manje vrijednim postovanja.
Kad su Splicani napali Zvezdasa, je li bilo Srba koji su govorili "sta je provocirao debil, setkajuci se u dresu?"
Nije. Samo Bosnjaci to rade.
I onda se cudimo kad nam jebu majku
-
_Scarlett_
- Posts: 804
- Joined: 26/05/2018 15:51
#44297 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Vidite li apsurda?
Cak i na ovakvoj vijesti, na cistom napadu Srbina u Republici Srpskoj na povratnika, mi diskutujemo o odgovornosti napadnutog Bosnjaka za to
Zamislite kad bi to bila tema na srpskim forumima poslije napada Bosnjaka na sarajevskog Srbina? "Trazio belaj ovaj, naletio retard na retarda".
Kako je moguce da smo ovoliko lobotimirana kao nacija? Kako smo postali ovakvi?
Cak i na ovakvoj vijesti, na cistom napadu Srbina u Republici Srpskoj na povratnika, mi diskutujemo o odgovornosti napadnutog Bosnjaka za to
Zamislite kad bi to bila tema na srpskim forumima poslije napada Bosnjaka na sarajevskog Srbina? "Trazio belaj ovaj, naletio retard na retarda".
Kako je moguce da smo ovoliko lobotimirana kao nacija? Kako smo postali ovakvi?
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#44298 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
ko je rekao da je bosnjo odgovoran ??_Scarlett_ wrote:Vidite li apsurda?
Cak i na ovakvoj vijesti, na cistom napadu Srbina u Republici Srpskoj na povratnika, mi diskutujemo o odgovornosti napadnutog Bosnjaka za to![]()
Zamislite kad bi to bila tema na srpskim forumima poslije napada Bosnjaka na sarajevskog Srbina? "Trazio belaj ovaj, naletio retard na retarda".
Kako je moguce da smo ovoliko lobotimirana kao nacija? Kako smo postali ovakvi?
Deder saberi se ...
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#44299 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
_Scarlett_ wrote:Vidite li apsurda?
Cak i na ovakvoj vijesti, na cistom napadu Srbina u Republici Srpskoj na povratnika, mi diskutujemo o odgovornosti napadnutog Bosnjaka za to![]()
Zamislite kad bi to bila tema na srpskim forumima poslije napada Bosnjaka na sarajevskog Srbina? "Trazio belaj ovaj, naletio retard na retarda".
Kako je moguce da smo ovoliko lobotimirana kao nacija? Kako smo postali ovakvi?
Ja ne znam sta cekas, eno prijedora nije daleko, pusku i zastavu u ruke i deri...sacemo i mi za tobom
jbt, sta hoces, zato sto je neko bosnjak ili srbin da to treba da bude mjerilo krivice?
Samo dokazujes da ima retardiranih na svim stranama, samo treba povod.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#44300 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Bosnjak se nasao pametan da stavi zastavu BiH na svoj auto u svojoj drzavi. Koji debil i bezobraznik. Nek mu je ceto ocitao lekciju. Jesi li sad zadovoljan?




