Nejasna situacija. Menadzer tvrdi da ce se Mascherano obratiti predsjedniku da utvrde obestecenje.Tito_i_Partija wrote:Zasto? Ja sam mislio da je njemu bas super u Barci.skenderija04 wrote:Mascardi, Mascheranov menadzer je upravo izjavio da mu je Javier trazio da mu pronadje klub u Italiji. Klub je iznenadjen izjavom menadzera.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44276 Re: FC Barcelona
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44277 Re: FC Barcelona
E svasta. Koji mu je kurac? Sta cemo sad s odbranom?
-
Adoxxx
- Posts: 1170
- Joined: 15/06/2012 21:52
#44278 Re: FC Barcelona
Ma ne znaju sta pisati pa bacaju bombe.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44279 Re: FC Barcelona
Masherano na svom tvitu nije negirao vijest ali skoro
Hoy es la Fiesta del Gamper y con ella empieza una temporada llena de retos ilusionantes. Visca Barca!!!!
Danas je praznik, Gamper, i tako pocinjemo sezonu punu privlacnih izazova.Visca Barça
Hoy es la Fiesta del Gamper y con ella empieza una temporada llena de retos ilusionantes. Visca Barca!!!!
Danas je praznik, Gamper, i tako pocinjemo sezonu punu privlacnih izazova.Visca Barça
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#44280 Re: FC Barcelona
'ta će u Italiji,tamo može i u 34.god. da bude glavni igrač neke ekipe
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44281 Re: FC Barcelona
sun objavio, a u roku par sati svi kopirali i objavili. ne vjerujem ni sekunde. juce izabran za kapitena, danas trazi klub u italiji.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44282 Re: FC Barcelona
5 0 5 wrote:šestice u fcb zadnjih 20 godina:
bakero 1995-97
óscar 1997-99
r. de boer 2000
de la peña 2001
sunčica 2001-15
505 2015-
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44283 Re: FC Barcelona
ascari wrote:5 0 5 wrote:šestice u fcb zadnjih 20 godina:
bakero 1995-97
óscar 1997-99
r. de boer 2000
de la peña 2001
sunčica 2001-15
505 2015-
hvala. bog ti dao zdravlje.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44286 Re: FC Barcelona
Ubacuje ova nova #6 k'o ona stara 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44287 Re: FC Barcelona
Roma presmiješno izgleda.
-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#44288 Re: FC Barcelona
jaooo Rakitica, kakva golcina...
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44291 Re: FC Barcelona
Kakav je ovo Audi cup? Sta onda igraju oni u Minhenu?

-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44292 Re: FC Barcelona
kad u minhenu hoce da imaju isto kao u barceloni.BHF_Manijak wrote:Kakav je ovo Audi cup? Sta onda igraju oni u Minhenu?![]()
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44293 Re: FC Barcelona
Google samo prepoznaje onaj originalni, Audi cup koji se igra u Minhenu, daj ba 505 majke ti... Cuj kad u Minhenu hoce da imaju isto sto u Barceloni.

-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44294 Re: FC Barcelona
pa kako nece? isti trener, isti dresovi, isto hoce da se igraju dodave. samo sto nemaju fudbalere za to.BHF_Manijak wrote:Google samo prepoznaje onaj originalni, Audi cup koji se igra u Minhenu, daj ba 505 majke ti... Cuj kad u Minhenu hoce da imaju isto sto u Barceloni.![]()
ma salim se. kad vec guglas, proguglaj onda kako se zove barcelonin kup. taj audi koji si vidio je reklama.
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44295 Re: FC Barcelona
Tako reci, sta me bezze handris pola sata.
Hvala. 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44296 Re: FC Barcelona
Jordi Alba 15 dana, propusta superkup.
Prosle godine samo dvije povrede misica, ova nije ni pocela i vec prva
Prosle godine samo dvije povrede misica, ova nije ni pocela i vec prva
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44297 Re: FC Barcelona
Ovo vec postaje turobno: Predsjednik Fluminensea Peter Siemsen upravo je rekao da Barcelona ima prava na Marlona(stoper) a ne Gersona

-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44298 Re: FC Barcelona
Ocekujem jedan ili dva crvena kartona za messija ove sezone. Puca ga agresiva

-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#44299 Re: FC Barcelona
Masche se navodno izjasnio:
'My bond is with Barcelona'
“I'm aware of the interest shown by other clubs towards me, but I think there can be no doubts about my bond with Barcelona,”
“It's a bond that is always the same and that will stay this way until my last day here.”
'My bond is with Barcelona'
“I'm aware of the interest shown by other clubs towards me, but I think there can be no doubts about my bond with Barcelona,”
“It's a bond that is always the same and that will stay this way until my last day here.”
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44300 Re: FC Barcelona
Lijepo receno. A taj zadnji dan moze doc' kroz 5 dana ili 5 godina. Ne zna se.faraon_s_krilima wrote: Masche se navodno izjasnio:
“It's a bond that is always the same and that will stay this way until my last day here.”
