FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44251 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

masche izabran za cetvrtog kapitena.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44252 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Mnogo se o ovome pričalo, a evo zadnje izjave:

Legenda italijanskog i svetskog fubala ne krije prijateljski odnos za trenerom Barse.
"Imali smo sjajan odnos od početka. On je računao na mene i uvek sam mu bio na raspolaganju. Enrike je sjajna osoba, on je želeo da nam uvede novi mentalitet, nove ideje. U početku nisam bio zadovoljan pozicijom na kojoj sam igrao, ali bio je u pravu... Uživao sam, kao i tim i navijači", rekao je Princ Rima.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44253 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

solo2 wrote:
tufahija12345 wrote:
solo2 wrote:SkenderBeze - igra li Messi u srijedu protiv Rome?

Ja sam pokusao da gledam ove utakmice do sad' ali je ovo bio smor takav da sam ja djecu u drugu sobu morao otjerat'. Sem Rakitica i Suareza nije se Bog zna sta dalo vidjeti.

Pozz

meni je tekma protiv celzija bila odlicna, a i malci su odlicno igrali. sve potaman
Nemoze odbrana bez Mascherana i dzaba je, odmah mi se neda gledati - gube se katastrofa...prolaze im ljudi kako hoce, Hazard napravio prodor boli glava, ovi ga jedva pogledom ispratili, sinoc protiv Fiorentine - Pikac izgubljen, kod drugog gola covjek ostaje sam u petercu, sredina nesto sve na zor, na pamet, Pedro se slomi a nista..Busquets slabo, Iniesta nista posebno, jedini koji su igrali su bili Rakitic i Suarez
Jasno je kao dan da bi Barca bez Messija bila mozda kao Sevilla ili Valencija (i to kad' imaju svoj dan) - bez njega...tesko
Ma ne bi bila sevilja. Kad je mesi tu, racunas na njega, uigravas se sa njim, i normalno kad a nema da se poremete neke stvari. Al necemo valjda sada misliti da kad ode mesi barca postaje osrednji evropski tim. pa nema smisla. Nemaju ga ni drugi timovi pa odlicno igraju.
Uglavnom, buduci da su pripreme, rotacije hu ha, zadovoljan sam. ROberto dobro igra, sandro i munir lijepo fakat, vidi se da nisu djaba u prvom timu. Treba i Vermalenu vremena, ne moze sve odjednom. BIce to OK, skoro ko i prosle sezone, osim sto vjerovatno nece osvojit ligu prvaka, zbog prokletstva :D :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44254 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Maskerano je vazan jer je on ENrikeov oslonac. Znas one scene: barca dadne gol, svi se raduju, samo maski kod trenera dobija upute. Isto ko sto je i gvardiola radio. To je tako :D
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44255 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Kad dodju Vidal i Arda bit ce bolje, iduce godine bi nam trebao jos Veratti i Reus i onda smo kompletni :izet:
Za sad' Bravo - Masche - Alba - Busquets - Rakitic - Iniesta - Messi - Suarez moraju poceti svaku
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44256 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Liverpool odjebo Adamu :D

Momak je trazio garancije da ce igrati :shock: :shock: :shock:

Sljedeca stanica Stoke
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44257 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

solo2 wrote:Kad dodju Vidal i Arda bit ce bolje, iduce godine bi nam trebao jos Veratti i Reus i onda smo kompletni :izet:
Za sad' Bravo - Masche - Alba - Busquets - Rakitic - Iniesta - Messi - Suarez moraju poceti svaku
Kakav Vidal, covjek tek presa u Bayern? Nece svake godine mijenjati klub...
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#44258 Re: FC Barcelona

Post by Layne »

Aleix Vidal
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44259 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Eh to da. :mrgreen: Halali Solo, do mene je. :mrgreen:
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44260 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

BHF_Manijak wrote:Eh to da. :mrgreen: Halali Solo, do mene je. :mrgreen:
Ma nista - desava se :wink:
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44261 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

skenderija04 wrote:Liverpool odjebo Adamu :D

Momak je trazio garancije da ce igrati :shock: :shock: :shock:

Sljedeca stanica Stoke
Super - ko li njega savjetuje da mi je znati... :run:

BTW - zna li se igra li Messi sutra protiv Rome?

Pozz
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44262 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

solo2 wrote: BTW - zna li se igra li Messi sutra protiv Rome?
bice u timu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44263 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

solo2 wrote:
skenderija04 wrote:Liverpool odjebo Adamu :D

Momak je trazio garancije da ce igrati :shock: :shock: :shock:

Sljedeca stanica Stoke
Super - ko li njega savjetuje da mi je znati... :run:

BTW - zna li se igra li Messi sutra protiv Rome?

Pozz
Kao i sve ove djecake, menadzeri, roditelji...Nisu ni oni krivi. Napucaju ih da su ne znam ti ni ja sta, kad ono i nema prevelike jagme za njima. Hej, jedan Adama Traore da trazi garancije da ce igrati u Liverpoolu? Halilovic se isto prnji, Samper takodje.... Donesi klauzulu i razguli. Ako ne, ili posudba ili treca liga.
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44264 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

skenderija04 wrote:
solo2 wrote:
skenderija04 wrote:Liverpool odjebo Adamu :D

Momak je trazio garancije da ce igrati :shock: :shock: :shock:

Sljedeca stanica Stoke
Super - ko li njega savjetuje da mi je znati... :run:

BTW - zna li se igra li Messi sutra protiv Rome?

Pozz
Kao i sve ove djecake, menadzeri, roditelji...Nisu ni oni krivi. Napucaju ih da su ne znam ti ni ja sta, kad ono i nema prevelike jagme za njima. Hej, jedan Adama Traore da trazi garancije da ce igrati u Liverpoolu? Halilovic se isto prnji, Samper takodje.... Donesi klauzulu i razguli. Ako ne, ili posudba ili treca liga.
Trebali bi raditi posudbe 1+1 ili slicno pa ako ne ide - trazi sam.. ja znam da bi svi voljeli da igraju u prvom timu ali nemoze. Prodefilovalo ih je vagon u zadnjih par godina i niko da se nametne (od mladjih igraca) Evo npr. Rafinha je za mene jako dobar ali nece se naigrati u prvom timu sigurno jer je konkurencija nevjerovatna. Pedro je isto tako jako dobar igrac ali mu konkurencija ne dozvoljava da igra dovoljno.
Svi bi u prvi tim - najbolja slika je iz prosle sezone i drugi tim - super imena i znaju lopte ali im se ne igra tu - hoce u prvi tim ili da dobiju milionske ugovore bez pokrica...opsta slika drustva pa eto ti.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44265 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image

dani uzeo sesticu. koji lik. :-D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44266 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Cija je prije bila 6-ica? To mi je nekako uvijek bio broj za bekove..3,6.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44267 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Tomahawk11 wrote:Cija je prije bila 6-ica? To mi je nekako uvijek bio broj za bekove..3,6.
xavijeva.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44268 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

5 0 5 wrote:
Tomahawk11 wrote:Cija je prije bila 6-ica? To mi je nekako uvijek bio broj za bekove..3,6.
xavijeva.
haha...gospodin Dani :mrgreen:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44269 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Tomahawk11 wrote: haha...gospodin Dani :mrgreen:
ovo mu je cetvrti broj u barceloni. usput, svaku titulu ls je osvojio sa razlicitim brojem.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44270 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Znaci konta odbraniti titulu....tradicija je tu da se rusi :mrgreen:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44271 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Tomahawk11 wrote:Znaci konta odbraniti titulu....tradicija je tu da se rusi :mrgreen:
ima dvije sezone da osvoji.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44272 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

šestice u fcb zadnjih 20 godina:

bakero 1995-97
óscar 1997-99
r. de boer 2000
de la peña 2001
sunčica 2001-15
danijel 2015-



Image
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44273 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Sad kad vidim dres Barçe sa Alvesovom šesticom nekako će mi biti isto kao da je neko uzeo kod Kineza pa mu prekucali broj. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44274 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Mascardi, Mascheranov menadzer je upravo izjavio da mu je Javier trazio da mu pronadje klub u Italiji. Klub je iznenadjen izjavom menadzera.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44275 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

skenderija04 wrote:Mascardi, Mascheranov menadzer je upravo izjavio da mu je Javier trazio da mu pronadje klub u Italiji. Klub je iznenadjen izjavom menadzera.
Zasto? Ja sam mislio da je njemu bas super u Barci.
Post Reply