Od mene jedan veliki Lajk za 166!!! Redizajn je takodjer dobar.
Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4426 Re: Alfa Romeo
Joj bitange, vjeciti kontras, hejter, trebao si bar napisati, nit' smrdi nit' mirise za 166-icu?!
Od mene jedan veliki Lajk za 166!!! Redizajn je takodjer dobar.
Od mene jedan veliki Lajk za 166!!! Redizajn je takodjer dobar.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83506
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4427 Re: Alfa Romeo
Dobra ba!bitanga_sa_otesa wrote:rugoba
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4428 Re: Alfa Romeo
jeste ja sam hejter i supak i smrad i piĆka, jer mi je ruzan ogromni auto sa malim farovima ,vazda je bio gadan i bit ce gadan 
tetrapak ima vece farove
tetrapak ima vece farove
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4429 Re: Alfa Romeo
pa ni meni nije nis posebno , ko ni 147/159 , pogotovo prva serija 147konektovan wrote:Joj bitange, vjeciti kontras, hejter, trebao si bar napisati, nit' smrdi nit' mirise za 166-icu?!![]()
Od mene jedan veliki Lajk za 166!!! Redizajn je takodjer dobar.

Last edited by amar1994 on 14/11/2017 19:57, edited 1 time in total.
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#4430 Re: Alfa Romeo
đeš lpg to ti je bomba u autuSodom1 wrote:Evo raja da se pohvalim(znam da je grob ali nisam ni nesto aman zaman ni ocekivao) , dosla Alfa 156 .Otac imao golfa 2 i 3 , i ja tricu zamjenim za 156 , jes da sam ganjao 166 , ali Boze moj sta je tu je.
Alfa zasad ide odlicno ali , imam bozicno drvce,nema sta ne sviTli
Zasad me najvise iritira km sat tj ne znam koliko idem brzo , obrtaji rade , predjeni kilometri ne rade tj prebaci pokoji kilometar a u stvarnosti sam napravio stotinjak kilometara.
Ako neko ima kakvu ideju kako to opraviti svaka je dobrodosla hvala![]()
a jos alfa je benzin/LPG
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4431 Re: Alfa Romeo
Ova je najgora

- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4432 Re: Alfa Romeo
Amare, ti nisi kompetentan kad je pitanje dizajna, vozis i volis japanere.amar1994 wrote:pa ni meni nije nis posebno , ko ni 147/159 , pogotovo prva serija 147konektovan wrote:Joj bitange, vjeciti kontras, hejter, trebao si bar napisati, nit' smrdi nit' mirise za 166-icu?!![]()
Od mene jedan veliki Lajk za 166!!! Redizajn je takodjer dobar.![]()
Hebote, ta nabrojana auta su u svoje doba, kad su predstavljeni, bili ako ne najljepsi, onda medju najljepsim.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4433 Re: Alfa Romeo
Neka su , meni nisu , a nisam jedini

shut up baitch
shut up baitch
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4434 Re: Alfa Romeo
Malo je vas, ne smeta mi.amar1994 wrote:Neka su , meni nisu , a nisam jedini![]()
shut up baitch
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4435 Re: Alfa Romeo
Dosao , ja ga nisam ugradjivaobleee_sa wrote:đeš lpg to ti je bomba u autuSodom1 wrote:Evo raja da se pohvalim(znam da je grob ali nisam ni nesto aman zaman ni ocekivao) , dosla Alfa 156 .Otac imao golfa 2 i 3 , i ja tricu zamjenim za 156 , jes da sam ganjao 166 , ali Boze moj sta je tu je.
Alfa zasad ide odlicno ali , imam bozicno drvce,nema sta ne sviTli
Zasad me najvise iritira km sat tj ne znam koliko idem brzo , obrtaji rade , predjeni kilometri ne rade tj prebaci pokoji kilometar a u stvarnosti sam napravio stotinjak kilometara.
Ako neko ima kakvu ideju kako to opraviti svaka je dobrodosla hvala![]()
a jos alfa je benzin/LPG
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4436 Re: Alfa Romeo
Jesam, planirao jednu kupiti...išao u Maglaj čak da je vidim, 2.0 varijanta...ova me nije nešto oduševila, jer su mi zasmetale neke stvari, ali je lađa..._BataZiv_0809 wrote:Uvijek sam je gotiviocondy wrote:johntra wrote:Da stavimo za broj stranice na podforumu, red je...![]()
![]()
![]()
Jesi je kad vozio, kakva je? Nema ih baš na cesti kod nas.![]()
Nekoliko puta sam se vozio kao putnik, ukljucujuci jednu 3,0 V6...pravi brod na tockovima. Ista platforma kao Lancia Kappa
ne bi bježao sad da uzmem sebi, kad bi našao očuvanu, mada su sad sve grobovi sa plinarama...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4437 Re: Alfa Romeo
Vrlo malo ima postenih alfi , kojih se nisu dograbili ciperi i kvazi rjuneri
Best bet su mito ili gulieta(najljepsi hatch trenutno)
Best bet su mito ili gulieta(najljepsi hatch trenutno)
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83506
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4438 Re: Alfa Romeo
Nema ocuvanih skoro nikako vise. Ono malo sto ih ima uglavnom nisu na prodaju. Sve su to sad lesine zbog kojih mozes zamrziti i sebe i auto.johntra wrote:
Jesam, planirao jednu kupiti...išao u Maglaj čak da je vidim, 2.0 varijanta...ova me nije nešto oduševila, jer su mi zasmetale neke stvari, ali je lađa...
ne bi bježao sad da uzmem sebi, kad bi našao očuvanu, mada su sad sve grobovi sa plinarama...
Mada bih i ja volio imati jednu, uvijek mi se svidjala. Kada bih nasao neku sa provjerenom istorijom, sto da ne...ali tesko.
Mozda sam lud ali vise mi se svidja od 156
quote="amar1994"]Ova je najgora
To ti je Nissan Cherry
Nisanov dizajn i Alfina limarija
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4439 Re: Alfa Romeo
Haha i elektronika isto alfina , dizajn japanski
Ps. Umjesto da su kontra uradili
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4441 Re: Alfa Romeo
Meni je 166 fantastična, i to mi je bolja ova prije redizajna. Ovi mali farovi su mi čist pogodak.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83506
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4442 Re: Alfa Romeo
E ko da sebe citamcitroen xm wrote:Meni je 166 fantastična, i to mi je bolja ova prije redizajna. Ovi mali farovi su mi čist pogodak.
I ja bih, iako potpuno svjestan svih rizika, rado jednu 166-ku imao.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4443 Re: Alfa Romeo
da se citiram - rugoba 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4444 Re: Alfa Romeo
Ne zezaj , 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4445 Re: Alfa Romeo
ne zezam se ,meni je taj auto gadan ko porez
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4447 Re: Alfa Romeo
_BataZiv_0809 wrote: E ko da sebe citamAli to je tako sa vecinom tvojih postova
![]()
I ja bih, iako potpuno svjestan svih rizika, rado jednu 166-ku imao.
Ili smo mi naopaki, ili svi ostali?
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4448 Re: Alfa Romeo
Meni je bila prva opcija 166 ali kad nju nisam ubo (mozda sam i mogo ali bio ljen) uzmem 156
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4449 Re: Alfa Romeo
umrite smradovi
ja sam je imao
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83506
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4450 Re: Alfa Romeo
Bitango mi smo se formirali u 90-tim.... svako vrijeme ima svoje heroje 

