Alfa Romeo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4426 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

Joj bitange, vjeciti kontras, hejter, trebao si bar napisati, nit' smrdi nit' mirise za 166-icu?! :mrgreen:

Od mene jedan veliki Lajk za 166!!! Redizajn je takodjer dobar. :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83506
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4427 Re: Alfa Romeo

Post by _BataZiv_0809 »

bitanga_sa_otesa wrote:rugoba
Dobra ba!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4428 Re: Alfa Romeo

Post by bitanga_sa_otesa »

jeste ja sam hejter i supak i smrad i piĆka, jer mi je ruzan ogromni auto sa malim farovima ,vazda je bio gadan i bit ce gadan :run:
tetrapak ima vece farove :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4429 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

konektovan wrote:Joj bitange, vjeciti kontras, hejter, trebao si bar napisati, nit' smrdi nit' mirise za 166-icu?! :mrgreen:

Od mene jedan veliki Lajk za 166!!! Redizajn je takodjer dobar. :thumbup:
pa ni meni nije nis posebno , ko ni 147/159 , pogotovo prva serija 147 :skoljka: :run:

Image
Last edited by amar1994 on 14/11/2017 19:57, edited 1 time in total.
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#4430 Re: Alfa Romeo

Post by bleee_sa »

Sodom1 wrote:Evo raja da se pohvalim(znam da je grob ali nisam ni nesto aman zaman ni ocekivao) , dosla Alfa 156 .Otac imao golfa 2 i 3 , i ja tricu zamjenim za 156 , jes da sam ganjao 166 , ali Boze moj sta je tu je.
Alfa zasad ide odlicno ali , imam bozicno drvce :D ,nema sta ne sviTli
Zasad me najvise iritira km sat tj ne znam koliko idem brzo , obrtaji rade , predjeni kilometri ne rade tj prebaci pokoji kilometar a u stvarnosti sam napravio stotinjak kilometara.
Ako neko ima kakvu ideju kako to opraviti svaka je dobrodosla hvala :D
a jos alfa je benzin/LPG
đeš lpg to ti je bomba u autu
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4431 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Ova je najgora :evil:

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4432 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

amar1994 wrote:
konektovan wrote:Joj bitange, vjeciti kontras, hejter, trebao si bar napisati, nit' smrdi nit' mirise za 166-icu?! :mrgreen:

Od mene jedan veliki Lajk za 166!!! Redizajn je takodjer dobar. :thumbup:
pa ni meni nije nis posebno , ko ni 147/159 , pogotovo prva serija 147 :skoljka: :run:

Image
Amare, ti nisi kompetentan kad je pitanje dizajna, vozis i volis japanere. :mrgreen:


Hebote, ta nabrojana auta su u svoje doba, kad su predstavljeni, bili ako ne najljepsi, onda medju najljepsim.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4433 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Neka su , meni nisu , a nisam jedini :lol:

Image

shut up baitch :D
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4434 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

amar1994 wrote:Neka su , meni nisu , a nisam jedini :lol:

Image

shut up baitch :D
Malo je vas, ne smeta mi. :mrgreen:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4435 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

bleee_sa wrote:
Sodom1 wrote:Evo raja da se pohvalim(znam da je grob ali nisam ni nesto aman zaman ni ocekivao) , dosla Alfa 156 .Otac imao golfa 2 i 3 , i ja tricu zamjenim za 156 , jes da sam ganjao 166 , ali Boze moj sta je tu je.
Alfa zasad ide odlicno ali , imam bozicno drvce :D ,nema sta ne sviTli
Zasad me najvise iritira km sat tj ne znam koliko idem brzo , obrtaji rade , predjeni kilometri ne rade tj prebaci pokoji kilometar a u stvarnosti sam napravio stotinjak kilometara.
Ako neko ima kakvu ideju kako to opraviti svaka je dobrodosla hvala :D
a jos alfa je benzin/LPG
đeš lpg to ti je bomba u autu
Dosao , ja ga nisam ugradjivao
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#4436 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

_BataZiv_0809 wrote:
condy wrote:
johntra wrote:Da stavimo za broj stranice na podforumu, red je... :D

Image
:D :thumbup:

Jesi je kad vozio, kakva je? Nema ih baš na cesti kod nas.
Uvijek sam je gotivio :thumbup:

Nekoliko puta sam se vozio kao putnik, ukljucujuci jednu 3,0 V6...pravi brod na tockovima. Ista platforma kao Lancia Kappa :evil:
Jesam, planirao jednu kupiti...išao u Maglaj čak da je vidim, 2.0 varijanta...ova me nije nešto oduševila, jer su mi zasmetale neke stvari, ali je lađa...
ne bi bježao sad da uzmem sebi, kad bi našao očuvanu, mada su sad sve grobovi sa plinarama...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4437 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Vrlo malo ima postenih alfi , kojih se nisu dograbili ciperi i kvazi rjuneri :-)

Best bet su mito ili gulieta(najljepsi hatch trenutno) :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83506
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4438 Re: Alfa Romeo

Post by _BataZiv_0809 »

johntra wrote:
Jesam, planirao jednu kupiti...išao u Maglaj čak da je vidim, 2.0 varijanta...ova me nije nešto oduševila, jer su mi zasmetale neke stvari, ali je lađa...
ne bi bježao sad da uzmem sebi, kad bi našao očuvanu, mada su sad sve grobovi sa plinarama...
Nema ocuvanih skoro nikako vise. Ono malo sto ih ima uglavnom nisu na prodaju. Sve su to sad lesine zbog kojih mozes zamrziti i sebe i auto. :run:

Mada bih i ja volio imati jednu, uvijek mi se svidjala. Kada bih nasao neku sa provjerenom istorijom, sto da ne...ali tesko.

Mozda sam lud ali vise mi se svidja od 156 :D ne samo zbog klase...

quote="amar1994"]Ova je najgora :evil:

Image[/quote]

To ti je Nissan Cherry :D

Nisanov dizajn i Alfina limarija :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4439 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

:lol:

Haha i elektronika isto alfina , dizajn japanski :run:

Ps. Umjesto da su kontra uradili :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4440 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Alfa Romeo Giulietta (21.000 KM)
https://www.olx.ba/r/25277955/175297

:thumbup:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4441 Re: Alfa Romeo

Post by citroen xm »

Meni je 166 fantastična, i to mi je bolja ova prije redizajna. Ovi mali farovi su mi čist pogodak.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83506
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4442 Re: Alfa Romeo

Post by _BataZiv_0809 »

citroen xm wrote:Meni je 166 fantastična, i to mi je bolja ova prije redizajna. Ovi mali farovi su mi čist pogodak.
E ko da sebe citam :thumbup: Ali to je tako sa vecinom tvojih postova :thumbup:

I ja bih, iako potpuno svjestan svih rizika, rado jednu 166-ku imao.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4443 Re: Alfa Romeo

Post by bitanga_sa_otesa »

da se citiram - rugoba :D
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4444 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

Ne zezaj , :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4445 Re: Alfa Romeo

Post by bitanga_sa_otesa »

ne zezam se ,meni je taj auto gadan ko porez
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4446 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »


:sax:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4447 Re: Alfa Romeo

Post by citroen xm »

_BataZiv_0809 wrote: E ko da sebe citam :thumbup: Ali to je tako sa vecinom tvojih postova :thumbup:

I ja bih, iako potpuno svjestan svih rizika, rado jednu 166-ku imao.
:thumbup:

Ili smo mi naopaki, ili svi ostali? :D Prije će biti ova prva varijanta. :lol: :lol:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4448 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

Meni je bila prva opcija 166 ali kad nju nisam ubo (mozda sam i mogo ali bio ljen) uzmem 156
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4449 Re: Alfa Romeo

Post by bitanga_sa_otesa »

umrite smradovi :lol: :lol: :lol: ja sam je imao

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83506
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4450 Re: Alfa Romeo

Post by _BataZiv_0809 »

Bitango mi smo se formirali u 90-tim.... svako vrijeme ima svoje heroje :thumbup:
Post Reply