La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4426 Re: Spanska liga ( Primera División )
Gledao sam utakmicu sa Malagom.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4427 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal...NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4428 Re: Spanska liga ( Primera División )
A sto sudija nije svirao nista "ofirno" (pa ni ofsajd u korist Barce) dok se nije saznalo da Real vodi 2:0?ultima_palabra wrote:Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal...NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4429 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa ako je bilo sve unaprijed dogovoreno u Malagi, šta ima veze koji je rezultat tamo?Sid the sloth wrote:A sto sudija nije svirao nista "ofirno" (pa ni ofsajd u korist Barce) dok se nije saznalo da Real vodi 2:0?ultima_palabra wrote:Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal...NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4430 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zato što je Suarez fulao 4 mrtva zicera, 1 na 1 sa golmanomultima_palabra wrote:Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal...NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
Madrid je osvojio naslov kad je Barca kiksala protiv Deportiva i Malage.
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4431 Re: Spanska liga ( Primera División )
Koji zakljucakNajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#4432 Re: Spanska liga ( Primera División )
I zaradili milion porazomTomahawk11 wrote:Gledao sam utakmicu sa Malagom.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.
- NajdraziVodjaa
- Posts: 1563
- Joined: 16/12/2016 22:23
#4433 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nisam gledoa utakmicu ali pretpostavljam da nisu bili dovoljno dobri, poenta je da im je sudija svirao komican penal u totalno nebitnoj utakmici, iako ces ti sad reci da je Barcelona imala sansu za titulu realno to je samo na papiru pobjeda nad Malagom je Realu davno upisana mislim sta pricati Malaga ako osvoji Real titulu dobija dva miliona eura za klauzulu u Iscovom ugovoru plus onaja arap vlasnik Malaga jos prije par sedmica tvrdi da ce uciniti sve da Barcelona ne osvojiultima_palabra wrote:Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal...NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4434 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tomo, sve ok, ali Malaga i postena borbastudeni76 wrote:I zaradili milion porazomTomahawk11 wrote:Gledao sam utakmicu sa Malagom.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.
https://twitter.com/Marsallorente/statu ... 9614995457
pogledaj ovo i reci mi da li ti je nesto zapalo za oko
PD. Ovo nije gol
- B6Redhell
- Posts: 7822
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4435 Re: Spanska liga ( Primera División )
udjem na ovu temu plaču, odem tamo na real temu i tamo plaču.. Provirim na barsinu temu tamo vrište i plaču svi u glas Pa dokle vise. Morat cu se malo "iskopčat" sa ovog foruma. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4436 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da, to sam vidio na usporenom i jeste izgledalo kao da se ofirno izmakao....htio sam ostaviti komentar: niko nije javio Kamenom da je pustanoskenderija04 wrote:Tomo, sve ok, ali Malaga i postena borbastudeni76 wrote:I zaradili milion porazomTomahawk11 wrote:Gledao sam utakmicu sa Malagom.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.![]()
![]()
![]()
https://twitter.com/Marsallorente/statu ... 9614995457
pogledaj ovo i reci mi da li ti je nesto zapalo za oko![]()
![]()
PD. Ovo nije gol
Al gledano cijelu utakmicu, itekako su zapinjali, ne moze se reci da se Madrid nije naradio i zasluzio pobjedu.
Da, ova pobjeda je donijela Malagi ekstraprofit od 1 M eura.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#4437 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sudija koji je sinoc sudio Barci i Eibaru je sudio El Clasiko i prije el Clasica utakmicu barce sa Betisom.
1) POsto je sinoc svirao smijesan penal, vazno je reci da je taj isti sudija na El clasicu Casemira mogao potpuno ciste savjesti izbaciti sa terena, i niko mu nista ne bi prigovorio. Pitanje je zasto to nije uradio?
2) On je takođe bio sudija u utakmici na kojoj je protiv Betisa Barceloni poništio čist gol. Recimo da je za to zaduzen linijski sudija, pa cemo mu to halalit. Međutim, u tom istom napadu, kada lopta prelazi gol crtu, Neymar biva bokserskim zahvatom oboren u petercu. Bukvalno je za vrat uhvacen i bacen na zemlju. Doticni sudac, ALEJANDRO HERNÁNDEZ, ni okom nije trepnuo.
Ako je vec tako težak na kartonima i penalima, zasto sinoc donosi bizarnu odliku. Da li je to isti sudija - jeste. Da li je to isti kriterij u razlicitim utakmicama - nije.
Treba malo posloziti stvari, razmisliti o njima, razmisliti o kontekstu u kojem je neka odluka donesena.
a da slika o ovom sudiji bude još potpunija, evo jedne njegove odluke koju gugl prepoznaje cim upisete njegovo ime.

pretpostavljate šta je bilo poslije ove ruke? prišao ramosu i pitao ga za zdravlje
nista, al aposlutno nista nije svirao.
Toliko o sinocnjoj utakmici, sudiji i sudjenju. Nema se tu sta vise dodati.
1) POsto je sinoc svirao smijesan penal, vazno je reci da je taj isti sudija na El clasicu Casemira mogao potpuno ciste savjesti izbaciti sa terena, i niko mu nista ne bi prigovorio. Pitanje je zasto to nije uradio?
2) On je takođe bio sudija u utakmici na kojoj je protiv Betisa Barceloni poništio čist gol. Recimo da je za to zaduzen linijski sudija, pa cemo mu to halalit. Međutim, u tom istom napadu, kada lopta prelazi gol crtu, Neymar biva bokserskim zahvatom oboren u petercu. Bukvalno je za vrat uhvacen i bacen na zemlju. Doticni sudac, ALEJANDRO HERNÁNDEZ, ni okom nije trepnuo.
Ako je vec tako težak na kartonima i penalima, zasto sinoc donosi bizarnu odliku. Da li je to isti sudija - jeste. Da li je to isti kriterij u razlicitim utakmicama - nije.
Treba malo posloziti stvari, razmisliti o njima, razmisliti o kontekstu u kojem je neka odluka donesena.
a da slika o ovom sudiji bude još potpunija, evo jedne njegove odluke koju gugl prepoznaje cim upisete njegovo ime.

pretpostavljate šta je bilo poslije ove ruke? prišao ramosu i pitao ga za zdravlje
Toliko o sinocnjoj utakmici, sudiji i sudjenju. Nema se tu sta vise dodati.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#4438 Re: Spanska liga ( Primera División )
tufahija, pratis li piquea na tweeteru, ima li sta novo? kritikuje li sudjenje? podbada li real? 
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#4439 Re: Spanska liga ( Primera División )
Vec si pitao za Piquea i ljudi su te izignorisali. Zašto ocekujes da cu ti ja odgovori?SSemir wrote:tufahija, pratis li piquea na tweeteru, ima li sta novo? kritikuje li sudjenje? podbada li real?
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#4440 Re: Spanska liga ( Primera División )
ko gubi ima pravo da se ljuti 
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#4441 Re: Spanska liga ( Primera División )
hajde, kad me vec provociras, da ti odgovorim sa jednom dobrom zezancijom sto sam danas vidio:SSemir wrote:ko gubi ima pravo da se ljuti

Al na stranu Pique, jel na odgovore jedino što znate ponuditi je troll? Ja sam vam dokazao da je sudija koji je juce dosudio penal jedan obični prevarant, koji ne zasluzuje ni da sudi u drugoj kosovskoj ligi, a ipak sudi u Španiji, i koji nimalo slučajno nije juče U DRUGOM POLUVREMENU donosio onakve odluke. Pitam se kako? Da možda nije nekome potreban za usluge koje prevazilaze normalne fudbalske utakmice? Biće da je tako.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10201
- Joined: 31/03/2007 00:07
#4442 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4443 Re: Spanska liga ( Primera División )
Joj shuka, osvojili i jedan i drugi sve, al eto ovaj ko vise, pa da se shukne
A Ramos jeste bolji stoper od Piquea.
A Ramos jeste bolji stoper od Piquea.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#4444 Re: Spanska liga ( Primera División )
Stvarno nikad nisam vidio tako lose gubitnike kao "fans" Barcelona Diving Club....
ma sve je moguce... i sudija potplacen i Malaga potplacena i gledaoci potplaceni, bezbeli i Jordi Alba potplacen...
sve, samo nije moguce da je Diving Club igrao losije ove sezone i da patuljasti bog nije bio na nivou.
Daj, naporni ste vise... navijajte za Slobodu, Vitez, Radnik... za drugo i niste.
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4445 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zaboravio si uzeti tablete, sta li?
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4446 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne kontam šta bi trofeji trebali govoriti?tufahija12345 wrote: hajde, kad me vec provociras, da ti odgovorim sa jednom dobrom zezancijom sto sam danas vidio:
https://scontent.flju2-2.fna.fbcdn.net/ ... e=5925AA66
![]()
Toliko o Piqeu
![]()
tom dosadnom tviterašu i lošem štoperu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#4448 Re: Spanska liga ( Primera División )
Bogami i ne kontas. Sportisti se bore za klikere a ne trofeje. Ko se jos mjeri prema broju osvojenih trofeja, vaznije su salvete i klikeri.Logovan wrote:Ne kontam šta bi trofeji trebali govoriti?tufahija12345 wrote: hajde, kad me vec provociras, da ti odgovorim sa jednom dobrom zezancijom sto sam danas vidio:
https://scontent.flju2-2.fna.fbcdn.net/ ... e=5925AA66
![]()
Toliko o Piqeu
![]()
tom dosadnom tviterašu i lošem štoperu.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4449 Re: Spanska liga ( Primera División )
Bez sarkazma majstore.kakotakonikako wrote:Bogami i ne kontas. Sportisti se bore za klikere a ne trofeje. Ko se jos mjeri prema broju osvojenih trofeja, vaznije su salvete i klikeri.Logovan wrote:Ne kontam šta bi trofeji trebali govoriti?tufahija12345 wrote: hajde, kad me vec provociras, da ti odgovorim sa jednom dobrom zezancijom sto sam danas vidio:
https://scontent.flju2-2.fna.fbcdn.net/ ... e=5925AA66
![]()
Toliko o Piqeu
![]()
tom dosadnom tviterašu i lošem štoperu.
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#4450 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa kad ne kontas, jebo ga ti. Cuj sta bi trofeji trebali govoriti. Eto nista. Vazniji su klikeri i to sestoperci, po mogucnosti.Logovan wrote:Bez sarkazma majstore.kakotakonikako wrote:Bogami i ne kontas. Sportisti se bore za klikere a ne trofeje. Ko se jos mjeri prema broju osvojenih trofeja, vaznije su salvete i klikeri.Logovan wrote: Ne kontam šta bi trofeji trebali govoriti?

