La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4426 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Gledao sam utakmicu sa Malagom.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4427 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal... 8-)
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4428 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

ultima_palabra wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal... 8-)
A sto sudija nije svirao nista "ofirno" (pa ni ofsajd u korist Barce) dok se nije saznalo da Real vodi 2:0?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#4429 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Sid the sloth wrote:
ultima_palabra wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal... 8-)
A sto sudija nije svirao nista "ofirno" (pa ni ofsajd u korist Barce) dok se nije saznalo da Real vodi 2:0?
Pa ako je bilo sve unaprijed dogovoreno u Malagi, šta ima veze koji je rezultat tamo? :D
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4430 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

ultima_palabra wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal... 8-)
Zato što je Suarez fulao 4 mrtva zicera, 1 na 1 sa golmanom :facepalm:

Madrid je osvojio naslov kad je Barca kiksala protiv Deportiva i Malage.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#4431 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
Koji zakljucak :D :D .. hebiga. I meni bi bilo krivo na tim koji je skino svaku krunu do kojih ti taj atl. Doso. Ali kad nesto nemoze nazor nemoze. Djaba mesarska igra
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#4432 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by studeni76 »

Tomahawk11 wrote:Gledao sam utakmicu sa Malagom.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.
I zaradili milion porazom :)
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#4433 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by NajdraziVodjaa »

ultima_palabra wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
Pa što nije Barcelona zgazila Eibar 5-0 do 70. minute, ne bi onda sudija imao razlog da svira ofiran penal... 8-)
Nisam gledoa utakmicu ali pretpostavljam da nisu bili dovoljno dobri, poenta je da im je sudija svirao komican penal u totalno nebitnoj utakmici, iako ces ti sad reci da je Barcelona imala sansu za titulu realno to je samo na papiru pobjeda nad Malagom je Realu davno upisana mislim sta pricati Malaga ako osvoji Real titulu dobija dva miliona eura za klauzulu u Iscovom ugovoru plus onaja arap vlasnik Malaga jos prije par sedmica tvrdi da ce uciniti sve da Barcelona ne osvoji :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4434 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

studeni76 wrote:
Tomahawk11 wrote:Gledao sam utakmicu sa Malagom.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.
I zaradili milion porazom :)
Tomo, sve ok, ali Malaga i postena borba :D :D :D


https://twitter.com/Marsallorente/statu ... 9614995457


pogledaj ovo i reci mi da li ti je nesto zapalo za oko :D :D :D

PD. Ovo nije gol
User avatar
B6Redhell
Posts: 7822
Joined: 25/12/2010 04:56

#4435 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

udjem na ovu temu plaču, odem tamo na real temu i tamo plaču.. Provirim na barsinu temu tamo vrište i plaču svi u glas Pa dokle vise. Morat cu se malo "iskopčat" sa ovog foruma. :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4436 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
studeni76 wrote:
Tomahawk11 wrote:Gledao sam utakmicu sa Malagom.
Nikakve naznake o pustanju nije bilo. Nista sumnjivo.
Domaci su grizli, imali odlicnih prilika, precku....a Kamenom izgleda neko nije javio da je utakmica zavrsena.
I zaradili milion porazom :)
Tomo, sve ok, ali Malaga i postena borba :D :D :D


https://twitter.com/Marsallorente/statu ... 9614995457


pogledaj ovo i reci mi da li ti je nesto zapalo za oko :D :D :D

PD. Ovo nije gol
Da, to sam vidio na usporenom i jeste izgledalo kao da se ofirno izmakao....htio sam ostaviti komentar: niko nije javio Kamenom da je pustano :mrgreen:
Al gledano cijelu utakmicu, itekako su zapinjali, ne moze se reci da se Madrid nije naradio i zasluzio pobjedu.
Da, ova pobjeda je donijela Malagi ekstraprofit od 1 M eura.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#4437 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by tufahija12345 »

Sudija koji je sinoc sudio Barci i Eibaru je sudio El Clasiko i prije el Clasica utakmicu barce sa Betisom.

1) POsto je sinoc svirao smijesan penal, vazno je reci da je taj isti sudija na El clasicu Casemira mogao potpuno ciste savjesti izbaciti sa terena, i niko mu nista ne bi prigovorio. Pitanje je zasto to nije uradio?

2) On je takođe bio sudija u utakmici na kojoj je protiv Betisa Barceloni poništio čist gol. Recimo da je za to zaduzen linijski sudija, pa cemo mu to halalit. Međutim, u tom istom napadu, kada lopta prelazi gol crtu, Neymar biva bokserskim zahvatom oboren u petercu. Bukvalno je za vrat uhvacen i bacen na zemlju. Doticni sudac, ALEJANDRO HERNÁNDEZ, ni okom nije trepnuo.

Ako je vec tako težak na kartonima i penalima, zasto sinoc donosi bizarnu odliku. Da li je to isti sudija - jeste. Da li je to isti kriterij u razlicitim utakmicama - nije.

Treba malo posloziti stvari, razmisliti o njima, razmisliti o kontekstu u kojem je neka odluka donesena.

a da slika o ovom sudiji bude još potpunija, evo jedne njegove odluke koju gugl prepoznaje cim upisete njegovo ime.
Image
pretpostavljate šta je bilo poslije ove ruke? prišao ramosu i pitao ga za zdravlje :D :D nista, al aposlutno nista nije svirao.

Toliko o sinocnjoj utakmici, sudiji i sudjenju. Nema se tu sta vise dodati.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#4438 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by SSemir »

tufahija, pratis li piquea na tweeteru, ima li sta novo? kritikuje li sudjenje? podbada li real? :-D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#4439 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by tufahija12345 »

SSemir wrote:tufahija, pratis li piquea na tweeteru, ima li sta novo? kritikuje li sudjenje? podbada li real? :-D
Vec si pitao za Piquea i ljudi su te izignorisali. Zašto ocekujes da cu ti ja odgovori?
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#4440 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by SSemir »

ko gubi ima pravo da se ljuti :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#4441 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by tufahija12345 »

SSemir wrote:ko gubi ima pravo da se ljuti :D
hajde, kad me vec provociras, da ti odgovorim sa jednom dobrom zezancijom sto sam danas vidio:

Image

:D :D Toliko o Piqeu :D :D tom dosadnom tviterašu i lošem štoperu.

Al na stranu Pique, jel na odgovore jedino što znate ponuditi je troll? Ja sam vam dokazao da je sudija koji je juce dosudio penal jedan obični prevarant, koji ne zasluzuje ni da sudi u drugoj kosovskoj ligi, a ipak sudi u Španiji, i koji nimalo slučajno nije juče U DRUGOM POLUVREMENU donosio onakve odluke. Pitam se kako? Da možda nije nekome potreban za usluge koje prevazilaze normalne fudbalske utakmice? Biće da je tako.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10201
Joined: 31/03/2007 00:07

#4442 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Bosanski_kralj »

Nema ciganskije lige od španske. Pa šta se tu sve dešava, to nema ni u njihovim sapunicama.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4443 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Joj shuka, osvojili i jedan i drugi sve, al eto ovaj ko vise, pa da se shukne :mrgreen: :mrgreen:
A Ramos jeste bolji stoper od Piquea.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#4444 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by seln »

:shock: :shock: :shock: :shock:
Stvarno nikad nisam vidio tako lose gubitnike kao "fans" Barcelona Diving Club....
ma sve je moguce... i sudija potplacen i Malaga potplacena i gledaoci potplaceni, bezbeli i Jordi Alba potplacen...
sve, samo nije moguce da je Diving Club igrao losije ove sezone i da patuljasti bog nije bio na nivou.
Daj, naporni ste vise... navijajte za Slobodu, Vitez, Radnik... za drugo i niste.
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4445 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

Zaboravio si uzeti tablete, sta li?
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4446 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

tufahija12345 wrote: hajde, kad me vec provociras, da ti odgovorim sa jednom dobrom zezancijom sto sam danas vidio:

https://scontent.flju2-2.fna.fbcdn.net/ ... e=5925AA66

:D :D Toliko o Piqeu :D :D tom dosadnom tviterašu i lošem štoperu.
Ne kontam šta bi trofeji trebali govoriti?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4447 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Image
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4448 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Logovan wrote:
tufahija12345 wrote: hajde, kad me vec provociras, da ti odgovorim sa jednom dobrom zezancijom sto sam danas vidio:

https://scontent.flju2-2.fna.fbcdn.net/ ... e=5925AA66

:D :D Toliko o Piqeu :D :D tom dosadnom tviterašu i lošem štoperu.
Ne kontam šta bi trofeji trebali govoriti?
Bogami i ne kontas. Sportisti se bore za klikere a ne trofeje. Ko se jos mjeri prema broju osvojenih trofeja, vaznije su salvete i klikeri.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4449 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

kakotakonikako wrote:
Logovan wrote:
tufahija12345 wrote: hajde, kad me vec provociras, da ti odgovorim sa jednom dobrom zezancijom sto sam danas vidio:

https://scontent.flju2-2.fna.fbcdn.net/ ... e=5925AA66

:D :D Toliko o Piqeu :D :D tom dosadnom tviterašu i lošem štoperu.
Ne kontam šta bi trofeji trebali govoriti?
Bogami i ne kontas. Sportisti se bore za klikere a ne trofeje. Ko se jos mjeri prema broju osvojenih trofeja, vaznije su salvete i klikeri.
Bez sarkazma majstore.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4450 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kakotakonikako »

Logovan wrote:
kakotakonikako wrote:
Logovan wrote: Ne kontam šta bi trofeji trebali govoriti?
Bogami i ne kontas. Sportisti se bore za klikere a ne trofeje. Ko se jos mjeri prema broju osvojenih trofeja, vaznije su salvete i klikeri.
Bez sarkazma majstore.
Pa kad ne kontas, jebo ga ti. Cuj sta bi trofeji trebali govoriti. Eto nista. Vazniji su klikeri i to sestoperci, po mogucnosti.
Post Reply