Sta ... apoteka. Jel se u apotekama prodaju digitalne vage.tagomago wrote:apoteka
Gdje u Sa......
-
nedims
- Posts: 663
- Joined: 17/02/2007 12:54
- Location: sarajevo
#4426 Re: Gdje u Sa......
- i_ja_na_forumu
- Posts: 923
- Joined: 11/03/2010 23:08
#4428 Re: Gdje u Sa......
treba mi parking jedno 10 sati.. do najkasnije 8 navecer... negsje izmedju skenderije i hrasnog.. najvise bi mi odgovarao onaj kod robota na socijalnom.. izmedju robota i onog parka.. zna li neko koliko je dnevna ?? ili mozda na skenderiji u garazi ?? 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4429 Re: Gdje u Sa......
Ostavi ga kod polumjeseca. 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4430 Re: Gdje u Sa......
i_ja_na_forumu wrote:treba mi parking jedno 10 sati.. do najkasnije 8 navecer... negsje izmedju skenderije i hrasnog.. najvise bi mi odgovarao onaj kod robota na socijalnom.. izmedju robota i onog parka.. zna li neko koliko je dnevna ?? ili mozda na skenderiji u garazi ??
imS ONE zgrade oko zeljinog stadiona i uvijek ima prostora...super je onaj parking kod HAM-HAMa na stanici kod zeljinog stadiona
Ne placa se
- i_ja_na_forumu
- Posts: 923
- Joined: 11/03/2010 23:08
#4431 Re: Gdje u Sa......
ma ja svoju kršinu ostavljam tu kod lorisaNisrin wrote:i_ja_na_forumu wrote:treba mi parking jedno 10 sati.. do najkasnije 8 navecer... negsje izmedju skenderije i hrasnog.. najvise bi mi odgovarao onaj kod robota na socijalnom.. izmedju robota i onog parka.. zna li neko koliko je dnevna ?? ili mozda na skenderiji u garazi ??
imS ONE zgrade oko zeljinog stadiona i uvijek ima prostora...super je onaj parking kod HAM-HAMa na stanici kod zeljinog stadionarobot ti je 2 min odatle
![]()
Ne placa se
-
porh9
- Posts: 11
- Joined: 08/05/2012 15:24
#4432 Re: Gdje u Sa......
Zna li iko?porh9 wrote:zna li neko gdje ima kartonskih pakovanja poput ovih
-
nedims
- Posts: 663
- Joined: 17/02/2007 12:54
- Location: sarajevo
#4433 Re: Gdje u Sa......
Iko???nedims wrote:Digitalna vaga za kuhinju...kvalitetna.
- Dr.Cuddy
- Posts: 2532
- Joined: 09/12/2006 22:48
- Location: House's Office
#4434 Re: Gdje u Sa......

Gdje bih u SA mogla naći nešto slično ovim ASOSovim kožnim hlačama (desna slika)?
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4435 Re: Gdje u Sa......
New Yorker, Lindex... Eno pisu tamo na onoj tebi "Sarajevo shoping" o koznim hlacama/helankama
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4436 Re: Gdje u Sa......
Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???
Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
- Dr.Cuddy
- Posts: 2532
- Joined: 09/12/2006 22:48
- Location: House's Office
#4437 Re: Gdje u Sa......
Pjeske je pravo daleko i zeznuto. Jedino Žuti taxi zna kako doći do tamo (jer im je sjedište blizu). Išla sam po cipelice tamoNisrin wrote:Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???
Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4438 Re: Gdje u Sa......
Znaci ipak taxijem, hajd nadam se da necu samo na taxi dati preko 10 KM :S Idem i ja po cipele koje su same od sebe preskupeDr.Cuddy wrote:Pjeske je pravo daleko i zeznuto. Jedino Žuti taxi zna kako doći do tamo (jer im je sjedište blizu). Išla sam po cipelice tamoNisrin wrote:Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???
Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4439 Re: Gdje u Sa......
FIS, imas da biras!nedims wrote:Iko???nedims wrote:Digitalna vaga za kuhinju...kvalitetna.
-
nedims
- Posts: 663
- Joined: 17/02/2007 12:54
- Location: sarajevo
#4440 Re: Gdje u Sa......
Puno ti hvala...
a gdje se nalazi Fis u Sarajevu???
a gdje se nalazi Fis u Sarajevu???
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4441 Re: Gdje u Sa......
zar je tesko pogledat ovoNisrin wrote:Znaci ipak taxijem, hajd nadam se da necu samo na taxi dati preko 10 KM :S Idem i ja po cipele koje su same od sebe preskupeDr.Cuddy wrote:Pjeske je pravo daleko i zeznuto. Jedino Žuti taxi zna kako doći do tamo (jer im je sjedište blizu). Išla sam po cipelice tamoNisrin wrote:Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???
Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
http://www.navigator.ba/maps/sarajevo/index.php
krenes adema buce..skrenes u prvu lijevo i onda druga desno
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4442 Re: Gdje u Sa......
Rajlovac, iza OMV pumpe nekih 100-njak metara prema Intermerkuru.nedims wrote:Puno ti hvala...
a gdje se nalazi Fis u Sarajevu???
-
nedims
- Posts: 663
- Joined: 17/02/2007 12:54
- Location: sarajevo
#4443 Re: Gdje u Sa......
@ basicm ...Hvala na info...Nisam znao da FIS ima u Sarajevu.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4444 Re: Gdje u Sa......
[/quote]kokuz_sa wrote:Pjeske je pravo daleko i zeznuto. Jedino Žuti taxi zna kako doći do tamo (jer im je sjedište blizu). Išla sam po cipelice tamoDr.Cuddy wrote:]Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???
Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
zar je tesko pogledat ovo
http://www.navigator.ba/maps/sarajevo/index.php
krenes adema buce..skrenes u prvu lijevo i onda druga desno
jest, jer mi karta ne predstavlja nista, posto se lose snalazim za sve dijelove grada dalje od marijin dvora!
Last edited by Nisrin on 09/11/2012 17:51, edited 1 time in total.
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#4445 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko neku prodavnicu u Skenderiji da ima dobre crne The North Face jakne i koliko su para otprilike ?
I rade li subotom ?
I rade li subotom ?
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#4446 Re: Gdje u Sa......
Kožnu jaknu. Ne mora bit prava koža 
-
kojeime
- Posts: 3624
- Joined: 11/11/2010 13:03
#4447 Re: Gdje u Sa......
Kineske kopije North Face jakni od 80-150 KM desni ulaz pa prodavnica sa lijeve strane. Originalne North Face jakne sam vidjao u Intersportu (Mercatori) od oko 800 KM pa do oko 2000 KM.SilvioM wrote:Zna li neko neku prodavnicu u Skenderiji da ima dobre crne The North Face jakne i koliko su para otprilike ?
I rade li subotom ?
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#4448 Re: Gdje u Sa......
hvalakojeime wrote:Kineske kopije North Face jakni od 80-150 KM desni ulaz pa prodavnica sa lijeve strane. Originalne North Face jakne sam vidjao u Intersportu (Mercatori) od oko 800 KM pa do oko 2000 KM.SilvioM wrote:Zna li neko neku prodavnicu u Skenderiji da ima dobre crne The North Face jakne i koliko su para otprilike ?
I rade li subotom ?
znam kupio sam vjetrovku u Intersportu pa 200
- TaKuViTo
- Posts: 83
- Joined: 16/02/2010 15:11
#4449 Re: Gdje u Sa......
Da li neko zna gdje se može kupiti Brita classic posuda za filtriranje vode. To je stari model ne ova nova maxtra koja je u prodaji
Hvala
-
aldm
- Posts: 298
- Joined: 21/08/2008 22:17
#4450 Re: Gdje u Sa......
Pozz,
zna li neko gdje u Sa ima dobrih trenerki povoljno, mozda neka akcija ? Bila je akcija u Sport lifeu ali sam malo zakasnio, nemaju vise brojeva. Mozda do nekih 100 KM i gornji i donji dio...
Hvala
zna li neko gdje u Sa ima dobrih trenerki povoljno, mozda neka akcija ? Bila je akcija u Sport lifeu ali sam malo zakasnio, nemaju vise brojeva. Mozda do nekih 100 KM i gornji i donji dio...
Hvala


