Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
nedims
Posts: 663
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#4426 Re: Gdje u Sa......

Post by nedims »

tagomago wrote:apoteka
Sta ... apoteka. Jel se u apotekama prodaju digitalne vage.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4427 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Hahahah
User avatar
i_ja_na_forumu
Posts: 923
Joined: 11/03/2010 23:08

#4428 Re: Gdje u Sa......

Post by i_ja_na_forumu »

treba mi parking jedno 10 sati.. do najkasnije 8 navecer... negsje izmedju skenderije i hrasnog.. najvise bi mi odgovarao onaj kod robota na socijalnom.. izmedju robota i onog parka.. zna li neko koliko je dnevna ?? ili mozda na skenderiji u garazi ?? :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4429 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Ostavi ga kod polumjeseca. :mrgreen:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4430 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

i_ja_na_forumu wrote:treba mi parking jedno 10 sati.. do najkasnije 8 navecer... negsje izmedju skenderije i hrasnog.. najvise bi mi odgovarao onaj kod robota na socijalnom.. izmedju robota i onog parka.. zna li neko koliko je dnevna ?? ili mozda na skenderiji u garazi ?? :D

imS ONE zgrade oko zeljinog stadiona i uvijek ima prostora...super je onaj parking kod HAM-HAMa na stanici kod zeljinog stadiona :D robot ti je 2 min odatle :D
Ne placa se :D
User avatar
i_ja_na_forumu
Posts: 923
Joined: 11/03/2010 23:08

#4431 Re: Gdje u Sa......

Post by i_ja_na_forumu »

Nisrin wrote:
i_ja_na_forumu wrote:treba mi parking jedno 10 sati.. do najkasnije 8 navecer... negsje izmedju skenderije i hrasnog.. najvise bi mi odgovarao onaj kod robota na socijalnom.. izmedju robota i onog parka.. zna li neko koliko je dnevna ?? ili mozda na skenderiji u garazi ?? :D

imS ONE zgrade oko zeljinog stadiona i uvijek ima prostora...super je onaj parking kod HAM-HAMa na stanici kod zeljinog stadiona :D robot ti je 2 min odatle :D
Ne placa se :D
ma ja svoju kršinu ostavljam tu kod lorisa :D ali dolazi rodjak s novim autom :D hoce pobogu parking da mu se sta ne desi autu :D a ja o tome pojam nemam.. ja svog cuhnem negdje u neki cosak :D nece ga niko :D
porh9
Posts: 11
Joined: 08/05/2012 15:24

#4432 Re: Gdje u Sa......

Post by porh9 »

porh9 wrote:zna li neko gdje ima kartonskih pakovanja poput ovih

Image
Image
Zna li iko? :-D
nedims
Posts: 663
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#4433 Re: Gdje u Sa......

Post by nedims »

nedims wrote:Digitalna vaga za kuhinju...kvalitetna.
Iko???
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#4434 Re: Gdje u Sa......

Post by Dr.Cuddy »

Image

Gdje bih u SA mogla naći nešto slično ovim ASOSovim kožnim hlačama (desna slika)?
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#4435 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

New Yorker, Lindex... Eno pisu tamo na onoj tebi "Sarajevo shoping" o koznim hlacama/helankama
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4436 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???

Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#4437 Re: Gdje u Sa......

Post by Dr.Cuddy »

Nisrin wrote:Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???

Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
Pjeske je pravo daleko i zeznuto. Jedino Žuti taxi zna kako doći do tamo (jer im je sjedište blizu). Išla sam po cipelice tamo :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4438 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Dr.Cuddy wrote:
Nisrin wrote:Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???

Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
Pjeske je pravo daleko i zeznuto. Jedino Žuti taxi zna kako doći do tamo (jer im je sjedište blizu). Išla sam po cipelice tamo :)
Znaci ipak taxijem, hajd nadam se da necu samo na taxi dati preko 10 KM :S Idem i ja po cipele koje su same od sebe preskupe :)
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4439 Re: Gdje u Sa......

Post by basicm »

nedims wrote:
nedims wrote:Digitalna vaga za kuhinju...kvalitetna.
Iko???
FIS, imas da biras!
nedims
Posts: 663
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#4440 Re: Gdje u Sa......

Post by nedims »

Puno ti hvala...
a gdje se nalazi Fis u Sarajevu???
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4441 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Nisrin wrote:
Dr.Cuddy wrote:
Nisrin wrote:Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???

Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
Pjeske je pravo daleko i zeznuto. Jedino Žuti taxi zna kako doći do tamo (jer im je sjedište blizu). Išla sam po cipelice tamo :)
Znaci ipak taxijem, hajd nadam se da necu samo na taxi dati preko 10 KM :S Idem i ja po cipele koje su same od sebe preskupe :)
zar je tesko pogledat ovo
http://www.navigator.ba/maps/sarajevo/index.php
krenes adema buce..skrenes u prvu lijevo i onda druga desno
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4442 Re: Gdje u Sa......

Post by basicm »

nedims wrote:Puno ti hvala...
a gdje se nalazi Fis u Sarajevu???
Rajlovac, iza OMV pumpe nekih 100-njak metara prema Intermerkuru.
nedims
Posts: 663
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#4443 Re: Gdje u Sa......

Post by nedims »

@ basicm ...Hvala na info...Nisam znao da FIS ima u Sarajevu.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4444 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

kokuz_sa wrote:
Dr.Cuddy wrote:]Moze li mi neko objasniti kako doci do ulice FERIZA TUMBULA koja se nalazi u Buca cityu???

Znaci, od stanice Otoka (tramvajske) do te ulice kako doci, ne bih isla autom niti taxijem ...
Pjeske je pravo daleko i zeznuto. Jedino Žuti taxi zna kako doći do tamo (jer im je sjedište blizu). Išla sam po cipelice tamo :)

zar je tesko pogledat ovo
http://www.navigator.ba/maps/sarajevo/index.php
krenes adema buce..skrenes u prvu lijevo i onda druga desno
[/quote]


jest, jer mi karta ne predstavlja nista, posto se lose snalazim za sve dijelove grada dalje od marijin dvora! :-) I mislila sam postoji li neki bus do te ulice i slicno, s obzirom da imam GRASovu iskaznicu...:S
Last edited by Nisrin on 09/11/2012 17:51, edited 1 time in total.
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#4445 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Zna li neko neku prodavnicu u Skenderiji da ima dobre crne The North Face jakne i koliko su para otprilike ?
I rade li subotom ? :-D
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#4446 Re: Gdje u Sa......

Post by Zatamnjena stakla »

Kožnu jaknu. Ne mora bit prava koža :D
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#4447 Re: Gdje u Sa......

Post by kojeime »

SilvioM wrote:Zna li neko neku prodavnicu u Skenderiji da ima dobre crne The North Face jakne i koliko su para otprilike ?
I rade li subotom ? :-D
Kineske kopije North Face jakni od 80-150 KM desni ulaz pa prodavnica sa lijeve strane. Originalne North Face jakne sam vidjao u Intersportu (Mercatori) od oko 800 KM pa do oko 2000 KM.
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#4448 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

kojeime wrote:
SilvioM wrote:Zna li neko neku prodavnicu u Skenderiji da ima dobre crne The North Face jakne i koliko su para otprilike ?
I rade li subotom ? :-D
Kineske kopije North Face jakni od 80-150 KM desni ulaz pa prodavnica sa lijeve strane. Originalne North Face jakne sam vidjao u Intersportu (Mercatori) od oko 800 KM pa do oko 2000 KM.
hvala
znam kupio sam vjetrovku u Intersportu pa 200
User avatar
TaKuViTo
Posts: 83
Joined: 16/02/2010 15:11

#4449 Re: Gdje u Sa......

Post by TaKuViTo »

Da li neko zna gdje se može kupiti Brita classic posuda za filtriranje vode. To je stari model ne ova nova maxtra koja je u prodaji :) Hvala
aldm
Posts: 298
Joined: 21/08/2008 22:17

#4450 Re: Gdje u Sa......

Post by aldm »

Pozz,

zna li neko gdje u Sa ima dobrih trenerki povoljno, mozda neka akcija ? Bila je akcija u Sport lifeu ali sam malo zakasnio, nemaju vise brojeva. Mozda do nekih 100 KM i gornji i donji dio...

Hvala
Post Reply