Hayat
Moderator: anex
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4426 Re: Hayat
http://www.youtube.com/watch?v=Y5DSgJNWkpY nisam fan zmbt ali čovjek pjeva nema šta
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#4427 Re: Hayat
Koja je svrha ove statue pored Fikreta?
I kakav je ovo djeciji glas kod Amara?
I kakav je ovo djeciji glas kod Amara?
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4428 Re: Hayat
Cuj koja je svrha statue pored Fikreta, pa valjda da i mi muskarci ne bjezimo sa Hayata u 10 sekundi. 
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovaj i jos nekolicina su profi kafanski pjevaci i ne znam sta oni rade u ovom takmicenju pjevaca amatera.MOSALJOZE wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Y5DSgJNWkpY nisam fan zmbt ali čovjek pjeva nema šta
Sent from my iPhone using Tapatalk
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4429 Re: Hayat
al covjek pjeva nema šta.Pa nek bude 2 ponove će snimiti pjesmu i spot jbg vrijedi toChuckie wrote:Cuj koja je svrha statue pored Fikreta, pa valjda da i mi muskarci ne bjezimo sa Hayata u 10 sekundi.
Ovaj i jos nekolicina su profi kafanski pjevaci i ne znam sta oni rade u ovom takmicenju pjevaca amatera.MOSALJOZE wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Y5DSgJNWkpY nisam fan zmbt ali čovjek pjeva nema šta
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#4430 Re: Hayat
pa hoce ljudi da se okusaju i u TV vodama.Chuckie wrote:Cuj koja je svrha statue pored Fikreta, pa valjda da i mi muskarci ne bjezimo sa Hayata u 10 sekundi.
Ovaj i jos nekolicina su profi kafanski pjevaci i ne znam sta oni rade u ovom takmicenju pjevaca amatera.MOSALJOZE wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Y5DSgJNWkpY nisam fan zmbt ali čovjek pjeva nema šta
Sent from my iPhone using Tapatalk
Realno, kafanske pjevace ne mozes podrazumjevati kao profesionalce, i oni su amateri, ja ne vidim tu nikakav problem.
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#4431 Re: Hayat
Uz greškicu ili dvije, opet je ekipi pokazao kako se pjeva

Bilo bi idealno kad bi se mogao profilirati u ovom ili sličnom žanru i kad bi se njegova karijera mogla razvijati u ovom pravcu, ali to, nažalost, ne donosi novce. Tezgarenje (najčešće) ne podrazumijeva kvalitet, tako da će se (opet nažalost) morati prilagoditi "kafani" želi li se održati. Osim ako se ne desi čudo.
Jedan od rijetko kvalitetnih vokala BH muzičke scene.
Bilo bi idealno kad bi se mogao profilirati u ovom ili sličnom žanru i kad bi se njegova karijera mogla razvijati u ovom pravcu, ali to, nažalost, ne donosi novce. Tezgarenje (najčešće) ne podrazumijeva kvalitet, tako da će se (opet nažalost) morati prilagoditi "kafani" želi li se održati. Osim ako se ne desi čudo.
Jedan od rijetko kvalitetnih vokala BH muzičke scene.
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4432 Re: Hayat
Maid odlicno pjeva, najbolji je od njih. Ali previse glumata, on se uzivi u svoje pokrete i izraze lica, a ne u pjesmu, i to se vidi. Sav je nekakav plastican...
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#4433 Re: Hayat
Naprotiv. Sve što se vidi je - Maid. Takav je, kakav je.
Posebno kad je u pitanju ova pjesma koja je sama po sebi specifična... I daleko iskusniji izvođači (poput Đanija Stipaničeva, koji mi prvi pada na pamet među pjevačima ovakvog kalibra ili, bez želje da budem pretenciozna - Saše Jakelića) ne bi puno drukčije, scenski, iznijeli ovu pjesmu.
Druga je stvar to što nekome dopada, nekome ne.
Posebno kad je u pitanju ova pjesma koja je sama po sebi specifična... I daleko iskusniji izvođači (poput Đanija Stipaničeva, koji mi prvi pada na pamet među pjevačima ovakvog kalibra ili, bez želje da budem pretenciozna - Saše Jakelića) ne bi puno drukčije, scenski, iznijeli ovu pjesmu.
Druga je stvar to što nekome dopada, nekome ne.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4434 Re: Hayat
Pogledo sam i na ytb i ovaj zadnji gaf elvedina ili kako se vec momak zove i ovdje je apsolutno kriv.
Za onaj prosli "nastup" sa Anom nije ni sekunde, bezveze ga je kucka optuzila da je imao zvaka a momak nije. Dobro, sad njegov nacin da to dokaze jeste papanski, ali vjerujem da ga je iziritirala, sto Ana ima obicaj ko joj ne lezi. Davno rekoh, bitch najobicnija, kako se samo nabacuje mladim horozima ko joj zapadne za oci, ocima ga guta. Fuj.
Kadric ima seljacko ponasanje, no nije ni zirijevo maslo za ramazana.
Poslije vidim Fikret nesto pametuje momku za njegovo ponasanje, on nasao da citira Mesu Selimovica - papak sa dna kace. I sta on ima kome spominjati vezano za ponasanje i kulturu kad je i on sam prosle godine skid'o Anu kako je stigo, debil jedan seljacki. Najgore je kad se papak usqrci, a Fikret je klasican primjer takvog, kao i ona Mirza zvana ravna faca, kad je onu curu sa sela uhvatila talambacit, a ne zna ni sama iz kakve je ona vukojebine sljegla! Provincijalka!
I sta na kraju bi, s kim se Kadric zakacio od ucesnika(ima onaj klip od 10-tak min na youtube, ali isjecen, dakle nepotpun i ne pokaza ko je sta malom dobacivao od ostalih kandidata, vjerovatno uvlaceci se tako u pakas ziriju!
)?
Za onaj prosli "nastup" sa Anom nije ni sekunde, bezveze ga je kucka optuzila da je imao zvaka a momak nije. Dobro, sad njegov nacin da to dokaze jeste papanski, ali vjerujem da ga je iziritirala, sto Ana ima obicaj ko joj ne lezi. Davno rekoh, bitch najobicnija, kako se samo nabacuje mladim horozima ko joj zapadne za oci, ocima ga guta. Fuj.
Kadric ima seljacko ponasanje, no nije ni zirijevo maslo za ramazana.
Poslije vidim Fikret nesto pametuje momku za njegovo ponasanje, on nasao da citira Mesu Selimovica - papak sa dna kace. I sta on ima kome spominjati vezano za ponasanje i kulturu kad je i on sam prosle godine skid'o Anu kako je stigo, debil jedan seljacki. Najgore je kad se papak usqrci, a Fikret je klasican primjer takvog, kao i ona Mirza zvana ravna faca, kad je onu curu sa sela uhvatila talambacit, a ne zna ni sama iz kakve je ona vukojebine sljegla! Provincijalka!
I sta na kraju bi, s kim se Kadric zakacio od ucesnika(ima onaj klip od 10-tak min na youtube, ali isjecen, dakle nepotpun i ne pokaza ko je sta malom dobacivao od ostalih kandidata, vjerovatno uvlaceci se tako u pakas ziriju!
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4435 Re: Hayat
Melami wrote:Koja je svrha ove statue pored Fikreta?
I kakav je ovo djeciji glas kod Amara?
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4436 Re: Hayat
ne govorim ja samo za ovu pjesmu nego za skoro sve pjesme...jednu je otpjevao lijepo, opusteno, bez glume..ne mogu se sjetiti koju, pisala sam na ovoj temi o tome.Loulou wrote:Naprotiv. Sve što se vidi je - Maid. Takav je, kakav je.
Posebno kad je u pitanju ova pjesma koja je sama po sebi specifična... I daleko iskusniji izvođači (poput Đanija Stipaničeva, koji mi prvi pada na pamet među pjevačima ovakvog kalibra ili, bez želje da budem pretenciozna - Saše Jakelića) ne bi puno drukčije, scenski, iznijeli ovu pjesmu.
Druga je stvar to što nekome dopada, nekome ne.
ja bih voljela da se on opusti i pjeva iz srca..da ne slaze face i ne izvodi...mislim da bi bilo 100 puta bolje
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#4437 Re: Hayat
Meni je na broju -1Ambrozija wrote:Mi, to je najbolja televzija ne samo u BiH vec i u regijijust principe wrote:ko jos gleda ovaj hayat
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4438 Re: Hayat
nema ane i jasne.
gordana jue cool.
ona voditeljica solidna, ali ko sto smo vec i zakljucili, kad progovori........uh
gordana jue cool.
ona voditeljica solidna, ali ko sto smo vec i zakljucili, kad progovori........uh
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#4439 Re: Hayat
koja komedija
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4440 Re: Hayat
joj loseg dzejovog plejbeka. kasnio je sekundu iza ploce.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4441 Re: Hayat
Konacno odmor od Ane.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4443 Re: Hayat
kakve hipnotizirajuce oci.
lijepe su. lijepa glava....zubi...kosa..... tijelo ne mogu da procjenim. pjevanje lose, ali ko da je to bitno.
definitivno bih izasao s njom kad bi me me pitala hocu li. mozda bih otisao i korak dalje vec prvu noc ako bi bas pritiskala i bila uporna.
lijepe su. lijepa glava....zubi...kosa..... tijelo ne mogu da procjenim. pjevanje lose, ali ko da je to bitno.
definitivno bih izasao s njom kad bi me me pitala hocu li. mozda bih otisao i korak dalje vec prvu noc ako bi bas pritiskala i bila uporna.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4444 Re: Hayat
S kimkaranana wrote:kakve hipnotizirajuce oci.![]()
lijepe su. lijepa glava....zubi...kosa..... tijelo ne mogu da procjenim. pjevanje lose, ali ko da je to bitno.
definitivno bih izasao s njom kad bi me me pitala hocu li. mozda bih otisao i korak dalje vec prvu noc ako bi bas pritiskala i bila uporna.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#4445 Re: Hayat
Kako je ruzna ova musicka. 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4446 Re: Hayat
arshavin wrote:Kako je ruzna ova musicka.
Nemoj je, to je najdraza ucesnica karanane
Last edited by Ambrozija on 21/12/2012 21:52, edited 1 time in total.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4447 Re: Hayat
arshavin wrote:Kako je ruzna ova musicka.
Ista Selma Bajrami, samo da se ofarba u plavo i ugradi silikone!
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4448 Re: Hayat
ma nije ni meni nesto iznad prsa.Ambrozija wrote:arshavin wrote:Kako je ruzna ova musicka.
Nemoj je, to je najdraza ucesnica karanane
ja sam irmi nukic - zelenookoj davo komplimente.
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4449 Re: Hayat
Maid odlican veceras 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4450 Re: Hayat
Maid i Keskin pjevaju, ovo ostalo talashika. Samo mi ne ide u glavu po cemu onaj mali Denial uvijek bere sve desetke. Pa Maid je izmislio pjevanje za njega.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
