Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4426 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

http://www.youtube.com/watch?v=Y5DSgJNWkpY nisam fan zmbt ali čovjek pjeva nema šta
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4427 Re: Hayat

Post by Melami »

Koja je svrha ove statue pored Fikreta?
I kakav je ovo djeciji glas kod Amara?
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4428 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Cuj koja je svrha statue pored Fikreta, pa valjda da i mi muskarci ne bjezimo sa Hayata u 10 sekundi. :D
MOSALJOZE wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Y5DSgJNWkpY nisam fan zmbt ali čovjek pjeva nema šta
Ovaj i jos nekolicina su profi kafanski pjevaci i ne znam sta oni rade u ovom takmicenju pjevaca amatera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4429 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Chuckie wrote:Cuj koja je svrha statue pored Fikreta, pa valjda da i mi muskarci ne bjezimo sa Hayata u 10 sekundi. :D
MOSALJOZE wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Y5DSgJNWkpY nisam fan zmbt ali čovjek pjeva nema šta
Ovaj i jos nekolicina su profi kafanski pjevaci i ne znam sta oni rade u ovom takmicenju pjevaca amatera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
al covjek pjeva nema šta.Pa nek bude 2 ponove će snimiti pjesmu i spot jbg vrijedi to
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4430 Re: Hayat

Post by Melami »

Chuckie wrote:Cuj koja je svrha statue pored Fikreta, pa valjda da i mi muskarci ne bjezimo sa Hayata u 10 sekundi. :D
MOSALJOZE wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Y5DSgJNWkpY nisam fan zmbt ali čovjek pjeva nema šta
Ovaj i jos nekolicina su profi kafanski pjevaci i ne znam sta oni rade u ovom takmicenju pjevaca amatera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pa hoce ljudi da se okusaju i u TV vodama.
Realno, kafanske pjevace ne mozes podrazumjevati kao profesionalce, i oni su amateri, ja ne vidim tu nikakav problem.
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4431 Re: Hayat

Post by Loulou »

Uz greškicu ili dvije, opet je ekipi pokazao kako se pjeva



:thumbup:

Bilo bi idealno kad bi se mogao profilirati u ovom ili sličnom žanru i kad bi se njegova karijera mogla razvijati u ovom pravcu, ali to, nažalost, ne donosi novce. Tezgarenje (najčešće) ne podrazumijeva kvalitet, tako da će se (opet nažalost) morati prilagoditi "kafani" želi li se održati. Osim ako se ne desi čudo.

Jedan od rijetko kvalitetnih vokala BH muzičke scene.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4432 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Maid odlicno pjeva, najbolji je od njih. Ali previse glumata, on se uzivi u svoje pokrete i izraze lica, a ne u pjesmu, i to se vidi. Sav je nekakav plastican...
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4433 Re: Hayat

Post by Loulou »

Naprotiv. Sve što se vidi je - Maid. Takav je, kakav je.
Posebno kad je u pitanju ova pjesma koja je sama po sebi specifična... I daleko iskusniji izvođači (poput Đanija Stipaničeva, koji mi prvi pada na pamet među pjevačima ovakvog kalibra ili, bez želje da budem pretenciozna - Saše Jakelića) ne bi puno drukčije, scenski, iznijeli ovu pjesmu.

Druga je stvar to što nekome dopada, nekome ne.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4434 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Pogledo sam i na ytb i ovaj zadnji gaf elvedina ili kako se vec momak zove i ovdje je apsolutno kriv.
Za onaj prosli "nastup" sa Anom nije ni sekunde, bezveze ga je kucka optuzila da je imao zvaka a momak nije. Dobro, sad njegov nacin da to dokaze jeste papanski, ali vjerujem da ga je iziritirala, sto Ana ima obicaj ko joj ne lezi. Davno rekoh, bitch najobicnija, kako se samo nabacuje mladim horozima ko joj zapadne za oci, ocima ga guta. Fuj.
Kadric ima seljacko ponasanje, no nije ni zirijevo maslo za ramazana.

Poslije vidim Fikret nesto pametuje momku za njegovo ponasanje, on nasao da citira Mesu Selimovica - papak sa dna kace. I sta on ima kome spominjati vezano za ponasanje i kulturu kad je i on sam prosle godine skid'o Anu kako je stigo, debil jedan seljacki. Najgore je kad se papak usqrci, a Fikret je klasican primjer takvog, kao i ona Mirza zvana ravna faca, kad je onu curu sa sela uhvatila talambacit, a ne zna ni sama iz kakve je ona vukojebine sljegla! Provincijalka!

I sta na kraju bi, s kim se Kadric zakacio od ucesnika(ima onaj klip od 10-tak min na youtube, ali isjecen, dakle nepotpun i ne pokaza ko je sta malom dobacivao od ostalih kandidata, vjerovatno uvlaceci se tako u pakas ziriju! :oops: )?
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4435 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Melami wrote:Koja je svrha ove statue pored Fikreta?
I kakav je ovo djeciji glas kod Amara?
:lol: :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4436 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Loulou wrote:Naprotiv. Sve što se vidi je - Maid. Takav je, kakav je.
Posebno kad je u pitanju ova pjesma koja je sama po sebi specifična... I daleko iskusniji izvođači (poput Đanija Stipaničeva, koji mi prvi pada na pamet među pjevačima ovakvog kalibra ili, bez želje da budem pretenciozna - Saše Jakelića) ne bi puno drukčije, scenski, iznijeli ovu pjesmu.

Druga je stvar to što nekome dopada, nekome ne.
ne govorim ja samo za ovu pjesmu nego za skoro sve pjesme...jednu je otpjevao lijepo, opusteno, bez glume..ne mogu se sjetiti koju, pisala sam na ovoj temi o tome.
ja bih voljela da se on opusti i pjeva iz srca..da ne slaze face i ne izvodi...mislim da bi bilo 100 puta bolje
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#4437 Re: Hayat

Post by vrbas1979 »

Ambrozija wrote:
just principe wrote:ko jos gleda ovaj hayat :-)
Mi, to je najbolja televzija ne samo u BiH vec i u regiji :P
Meni je na broju -1
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4438 Re: Hayat

Post by karanana »

nema ane i jasne.
gordana jue cool.

ona voditeljica solidna, ali ko sto smo vec i zakljucili, kad progovori........uh
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4439 Re: Hayat

Post by Reglan »

:lol: :lol: :lol:

koja komedija :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4440 Re: Hayat

Post by karanana »

joj loseg dzejovog plejbeka. kasnio je sekundu iza ploce.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4441 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Konacno odmor od Ane.


Sent from my iPhone using Tapatalk
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4442 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

sta je sa Ane i Jasne
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4443 Re: Hayat

Post by karanana »

kakve hipnotizirajuce oci. :skoljka:
lijepe su. lijepa glava....zubi...kosa..... tijelo ne mogu da procjenim. pjevanje lose, ali ko da je to bitno.
definitivno bih izasao s njom kad bi me me pitala hocu li. mozda bih otisao i korak dalje vec prvu noc ako bi bas pritiskala i bila uporna.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4444 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

karanana wrote:kakve hipnotizirajuce oci. :skoljka:
lijepe su. lijepa glava....zubi...kosa..... tijelo ne mogu da procjenim. pjevanje lose, ali ko da je to bitno.
definitivno bih izasao s njom kad bi me me pitala hocu li. mozda bih otisao i korak dalje vec prvu noc ako bi bas pritiskala i bila uporna.
S kim :shock:
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4445 Re: Hayat

Post by Reglan »

Kako je ruzna ova musicka. :skoljka:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4446 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

arshavin wrote:Kako je ruzna ova musicka. :skoljka:

Nemoj je, to je najdraza ucesnica karanane :P
Last edited by Ambrozija on 21/12/2012 21:52, edited 1 time in total.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4447 Re: Hayat

Post by Nisrin »

arshavin wrote:Kako je ruzna ova musicka. :skoljka:

Ista Selma Bajrami, samo da se ofarba u plavo i ugradi silikone! :D
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4448 Re: Hayat

Post by karanana »

Ambrozija wrote:
arshavin wrote:Kako je ruzna ova musicka. :skoljka:

Nemoj je, to je najdraza ucesnica karanane :P
ma nije ni meni nesto iznad prsa.

ja sam irmi nukic - zelenookoj davo komplimente.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4449 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Maid odlican veceras :thumbup:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4450 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Maid i Keskin pjevaju, ovo ostalo talashika. Samo mi ne ide u glavu po cemu onaj mali Denial uvijek bere sve desetke. Pa Maid je izmislio pjevanje za njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply