Waikiki, new yorkersmasma wrote:ima li kakvih snizenja u Altigdje se nalazi terranova, jel kraj Katedrale
Sarajevo shopping
Moderator: anex
- 4zr4
- Posts: 392
- Joined: 14/04/2011 23:15
- Location: Zemlja čudesa
#4426 Re: Sarajevo shoping
- KiSSgirl
- Posts: 518
- Joined: 23/04/2011 04:05
- Location: nema me
#4427 Re: Sarajevo shoping
Jel itko bio u terranovoj, otkad traje ovo sniženje, fol 70%..
ima li sta?
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#4428 Re: Sarajevo shoping
Kakvo je snizenje u Azelu jel iko bio,sta ima ??? 
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4429 Re: Sarajevo shoping
navalio narod kao da je džaba.
ima slatkih haljinica sniženih.
ja sam u redu pred kasom čekala 30 min.
nisam imala volju da probavam bilo šta u kabini, pošto se i tu red otegao
ima slatkih haljinica sniženih.
ja sam u redu pred kasom čekala 30 min.
nisam imala volju da probavam bilo šta u kabini, pošto se i tu red otegao
-
Ljube
- Posts: 90
- Joined: 02/12/2011 16:14
#4430 Re: Sarajevo shoping
Žene kakvo je stanje s kupaćim kostimima? sniženja? 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#4431 Re: Sarajevo shoping
inače loš izbor, ali može se naći nešto ok u onoj novoj radnji u Titovoj (u blizini extreme intimo). ah, da.u BBI centru, mislim na 2. spratu, takodjer, nova radnja donjeg veša i kupaćih.Ljube wrote:Žene kakvo je stanje s kupaćim kostimima? sniženja?
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#4432 Re: Sarajevo shoping
ima, za po kući.KiSSgirl wrote:Jel itko bio u terranovoj, otkad traje ovo sniženje, fol 70%..ima li sta?
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4433 Re: Sarajevo shoping
Terranova je za djecu u srednjoj skoli, uglavnom. 
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#4434 Re: Sarajevo shoping
Žene, ima li negdje Pirelli Corsa ili Pirelli Angel guma zadnja 180/50/ZR17 na popustu? 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4435 Re: Sarajevo shoping
Svugdje ima snizenja, ali ponuda je LOSA---Terranova su sve "kiketove boje", ne bas kvalitetna roba, a vala nisu ni cijene toliko niske kako predstavljaju...ima finih snizenja u OVIESSE-u, posebno farmerki po 20 KM...
U Orsay-u ima divnih haljinica po 40 KM, u Motivima extra strukiranih, kvalittenih crnih sakoica po 40 KM, iako su brojevi 40 i veci
U Mangu ima nekih haljinica na snizenju, isto tako oko 45-50 KM i vise...u Telly Weijlu nisam nista nasla vrijedno paznje, a da je snizeno...
Muskih majica po 19-24 KM ima u Springfieldu, lijepih, kako obicnih pamucnih tako i onih polo---ima i u Tom Tailoru oko 2225 KM
U Carpisi je snizenje torbi, ali ponuda nikad gora
Za moj pojam jaaako los izbor cipela u gradu, sve mi djeluje totalno nekvalitetno, sto sam probala i neudobno...u Pitarellu ima snizenih sandala...
U Orsay-u ima divnih haljinica po 40 KM, u Motivima extra strukiranih, kvalittenih crnih sakoica po 40 KM, iako su brojevi 40 i veci
U Mangu ima nekih haljinica na snizenju, isto tako oko 45-50 KM i vise...u Telly Weijlu nisam nista nasla vrijedno paznje, a da je snizeno...
Muskih majica po 19-24 KM ima u Springfieldu, lijepih, kako obicnih pamucnih tako i onih polo---ima i u Tom Tailoru oko 2225 KM
U Carpisi je snizenje torbi, ali ponuda nikad gora
Za moj pojam jaaako los izbor cipela u gradu, sve mi djeluje totalno nekvalitetno, sto sam probala i neudobno...u Pitarellu ima snizenih sandala...
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#4436 Re: Sarajevo shoping
Nisrin, koji Oviesse?
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4437 Re: Sarajevo shoping
Zovem se Zelena wrote:Nisrin, koji Oviesse?
U BBIu, a vjerujem i ostali, znam da postoji i u Interexu na Pofalicima
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4439 Re: Sarajevo shoping
Kakve su muske majice u Springfieldu, imaju li kakvih natpisa ili nesto slicno, ove polo majice me interesuju?
- leki hz
- Posts: 768
- Joined: 09/09/2011 21:08
#4440 Re: Sarajevo shoping
Ima moj brat jednu njihovu polo, nema nikakvog natpisa, a sad kakve su ove sezone ne znamP308 wrote:Kakve su muske majice u Springfieldu, imaju li kakvih natpisa ili nesto slicno, ove polo majice me interesuju?
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#4441 Re: Sarajevo shoping
Kad Nisrin spomenu motive, kakvi su im ono brojevi, jednu stvar uzmem 36 drugu 42 I sve tako, inace nosim 36 - 38 , al ono kod njih je totalno ludilo
:lol:
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4442 Re: Sarajevo shoping
Hvala na odgovoru, ne volim natpise, pogotovo preko cijele majice, pa pitam. Otici cu pogledatileki hz wrote:Ima moj brat jednu njihovu polo, nema nikakvog natpisa, a sad kakve su ove sezone ne znamP308 wrote:Kakve su muske majice u Springfieldu, imaju li kakvih natpisa ili nesto slicno, ove polo majice me interesuju?
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#4443 Re: Sarajevo shoping
Kakvih sve farmerki u Oviesse im posto sam cula da je snizenje tamo ???
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4444 Re: Sarajevo shoping
Uglavnom one koje su snizene su u bojamaamiliana wrote:Kakvih sve farmerki u Oviesse im posto sam cula da je snizenje tamo ???
- dita von teese
- Posts: 623
- Joined: 19/07/2012 10:14
#4445 Re: Sarajevo shoping
Nisrin wrote:Svugdje ima snizenja, ali ponuda je LOSA---Terranova su sve "kiketove boje", ne bas kvalitetna roba, a vala nisu ni cijene toliko niske kako predstavljaju...ima finih snizenja u OVIESSE-u, posebno farmerki po 20 KM...
U Orsay-u ima divnih haljinica po 40 KM, u Motivima extra strukiranih, kvalittenih crnih sakoica po 40 KM, iako su brojevi 40 i veci![]()
U Mangu ima nekih haljinica na snizenju, isto tako oko 45-50 KM i vise...u Telly Weijlu nisam nista nasla vrijedno paznje, a da je snizeno...
Muskih majica po 19-24 KM ima u Springfieldu, lijepih, kako obicnih pamucnih tako i onih polo---ima i u Tom Tailoru oko 2225 KM
U Carpisi je snizenje torbi, ali ponuda nikad gora
Za moj pojam jaaako los izbor cipela u gradu, sve mi djeluje totalno nekvalitetno, sto sam probala i neudobno...u Pitarellu ima snizenih sandala...
Dooobar izvjestaj!
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4446 Re: Sarajevo shoping
ladyblue18 wrote:Uglavnom one koje su snizene su u bojamaamiliana wrote:Kakvih sve farmerki u Oviesse im posto sam cula da je snizenje tamo ???
ja sam kupila tamnoplave dzins, koje se samo "navuku", nemaju dugmadi itd
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#4447 Re: Sarajevo shoping
Imali onih izderanihNisrin wrote:ladyblue18 wrote:Uglavnom one koje su snizene su u bojamaamiliana wrote:Kakvih sve farmerki u Oviesse im posto sam cula da je snizenje tamo ???
ja sam kupila tamnoplave dzins, koje se samo "navuku", nemaju dugmadi itdbilo je raznih, kako svjetlih dzins tako i tamnijih...
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4448 Re: Sarajevo shoping
Iskreno, nisam primjetilaamiliana wrote:
Imali onih izderanih
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#4449 Re: Sarajevo shoping
Ni jaNisrin wrote:Iskreno, nisam primjetilaamiliana wrote:
Imali onih izderanih
- jedna tamo
- Posts: 7569
- Joined: 09/10/2009 10:48
- Location: tamo gdje je sve po mom
#4450 Re: Sarajevo shoping
nisrin dobro reče ponuda nikad gora, jučer sam zaredala po gradu, orsay, mango, azel, vis a vis neznam više još gdje al užas nema ništa stvarno na sniženju, kontala si kupit neku košuljicu za posla il neku suknju ma niš..
kontam opet do lindexa i belisime mada i oni stalno istu robu vrte..također mi treba i torba za posla al gdje? ulazila sam i ja u carpisu niš posebno.....
kontam opet do lindexa i belisime mada i oni stalno istu robu vrte..također mi treba i torba za posla al gdje? ulazila sam i ja u carpisu niš posebno.....
