Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4426 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

pa naravno 8-)
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#4427 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

pocela sam gledati luck (http://www.imdb.com/title/tt1578887/?ref_=fn_al_tt_1; david milcha serija) i sve je okej osim sto nis' ne berem kad pricaju o kladjenju na konje i konjima. sto je stalno. ovi sto su gledali, jel' se nauci covjek ili oni pocnu objasnjavati bolje ili sta se desi? malo je frustrirajuce pokusavati pratiti nesto sto ne razumijes a vazno je za radnju i likove.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4428 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

omar little wrote:pocela sam gledati luck (http://www.imdb.com/title/tt1578887/?ref_=fn_al_tt_1; david milcha serija) i sve je okej osim sto nis' ne berem kad pricaju o kladjenju na konje i konjima. sto je stalno. ovi sto su gledali, jel' se nauci covjek ili oni pocnu objasnjavati bolje ili sta se desi? malo je frustrirajuce pokusavati pratiti nesto sto ne razumijes a vazno je za radnju i likove.

ima samo ovo :D

http://www.hbo.com/luck/about/article/glossary.html

http://www1.drf.com/help/help_glossary.html

:D :D :D

https://sites.google.com/site/asearchshowdown/
A Google Search Showdown

Do people ask you to find them things on-line?
Do you regularly employ ninja like search skills?
Have you bookmarked the “A Google A Day” site?
Think you are good at searching (and finding) with Google tools?
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#4429 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

super je ovo , nije od korisiti nimalo ali tenks. :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4430 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

omar little wrote:super je ovo , nije od korisiti nimalo ali tenks. :D
ma nema na cemu, onda je ovo rjechnik manje poznatih pojmova za neku drugu hbo seriju o konjskim utrkama po imenu luck , :D halali
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4431 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Zavrsio sam sve 3. sezone "Whitechapel", sto sam duze gledao serija mi se sve vise svidjela iako je pocetak prilicno spor a koliko vidim bice i 4. sezona :mrgreen:
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#4432 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

Pitarrr82 wrote:Zavrsio sam sve 3. sezone "Whitechapel", sto sam duze gledao serija mi se sve vise svidjela iako je pocetak prilicno spor a koliko vidim bice i 4. sezona :mrgreen:
Na Hrt2 prikazuju dobru britansku seriju - Optuzeni. Sean Bean igra transvestita...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4433 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

vicious2 wrote:
Pitarrr82 wrote:Zavrsio sam sve 3. sezone "Whitechapel", sto sam duze gledao serija mi se sve vise svidjela iako je pocetak prilicno spor a koliko vidim bice i 4. sezona :mrgreen:
Na Hrt2 prikazuju dobru britansku seriju - Optuzeni. Sean Bean igra transvestita...

Nesto mi se ne gleda taj lik :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4434 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Valja li ova The Americans? Nafalise je ljudi to je cudo, pa reko da se pregleda....Sta velite vi sto ste je gledali/gledate?
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#4435 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious »

Point. wrote:Valja li ova The Americans? Nafalise je ljudi to je cudo, pa reko da se pregleda....Sta velite vi sto ste je gledali/gledate?
Nije loša. Vjerovatno si pročitao već o čemu se radi, uz pojedine manjkavosti ipak dosta zanimljivo i fino urađeno.
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4436 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

vicious wrote:
Point. wrote:Valja li ova The Americans? Nafalise je ljudi to je cudo, pa reko da se pregleda....Sta velite vi sto ste je gledali/gledate?
Nije loša. Vjerovatno si pročitao već o čemu se radi, uz pojedine manjkavosti ipak dosta zanimljivo i fino urađeno.
Svidjaju mi se teme o hladnom ratu, CCCR vs USA, spijuni i ti fazoni, veceras cu pregledati par epizoda. :thumbup:
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4437 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Point. wrote:
vicious wrote:
Point. wrote:Valja li ova The Americans? Nafalise je ljudi to je cudo, pa reko da se pregleda....Sta velite vi sto ste je gledali/gledate?
Nije loša. Vjerovatno si pročitao već o čemu se radi, uz pojedine manjkavosti ipak dosta zanimljivo i fino urađeno.
Svidjaju mi se teme o hladnom ratu, CCCR vs USA, spijuni i ti fazoni, veceras cu pregledati par epizoda. :thumbup:
Javi ako ameri pobjedjuju da ne pocinjem dzaba s gledanjem :lol:
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#4438 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dasi »

.
Last edited by Dasi on 16/12/2013 00:35, edited 1 time in total.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4439 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

http://www.imdb.com/title/tt2070791/?ref_=fn_al_tt_1

nelosa za odmoriti mozak, dobra ideja ali malo kvari utisak amerosladunjava realizacija...., no sad zasad moze se gledat.
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#4440 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

The 51st State wrote:http://www.imdb.com/title/tt2070791/?ref_=fn_al_tt_1

nelosa za odmoriti mozak, dobra ideja ali malo kvari utisak amerosladunjava realizacija...., no sad zasad moze se gledat.
gubitak vremena ... odustala nakon 2 epizode ...
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4441 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

vicious2 wrote:
The 51st State wrote:http://www.imdb.com/title/tt2070791/?ref_=fn_al_tt_1

nelosa za odmoriti mozak, dobra ideja ali malo kvari utisak amerosladunjava realizacija...., no sad zasad moze se gledat.
gubitak vremena ... odustala nakon 2 epizode ...
sta znam, ja zbog los hermanosa najvise :)
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#4442 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

The 51st State wrote:
vicious2 wrote:
The 51st State wrote:http://www.imdb.com/title/tt2070791/?ref_=fn_al_tt_1

nelosa za odmoriti mozak, dobra ideja ali malo kvari utisak amerosladunjava realizacija...., no sad zasad moze se gledat.
gubitak vremena ... odustala nakon 2 epizode ...
sta znam, ja zbog los hermanosa najvise :)
ni on mi nije mogao pomoci da odgledam vise ... onaj ujak i mala su me nervirali do bola ...
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4443 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by The 51st State »

ni on mi nije mogao pomoci da odgledam vise ... onaj ujak i mala su me nervirali do bola ...
fakat, ocajni kao glavni likovi, ali ima dobrih sporednjaka, kako rekoh u ovoj recesiji dobrih serija za pogledati moze proci.
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4444 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

Jel zna ko info, kad ce treca sezona Luthera?
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#4445 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

u septembru u americi. znaci moglo bi ranije u europi.

http://screenrant.com/luther-season-3-p ... date-plot/
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4446 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by House »

Hannibal

extra serija
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#4447 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by seoBIH »

Zavladal je velika epidemija, svi odrasli su umrli. Omladina koja je prezivjela organizuje se u bande kako bi prezivjeli, žive po trgovačkim centrima i bore se jedni protiv drugih za opstanak.

BILA NA HRT-u prije jedno 10tak godina...

Zna li iko koja je ovo serija ?
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4448 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

123456789 wrote:Zavladal je velika epidemija, svi odrasli su umrli. Omladina koja je prezivjela organizuje se u bande kako bi prezivjeli, žive po trgovačkim centrima i bore se jedni protiv drugih za opstanak.

BILA NA HRT-u prije jedno 10tak godina...

Zna li iko koja je ovo serija ?

http://www.imdb.com/title/tt0274988/?ref_=sr_1 :D
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4449 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

preduhitrila si me :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4450 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

sta cu kad sve gledam :D

izvini :lol:
Post Reply