Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#4426 Re: Utakmice.
Sad ce Dino izaci sa nekim saopstenjem 
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#4427 Re: Utakmice.
Već gledam na temi PL se podjebava Sarajevo 
Sve manje i manje nade u titulu...
Sve manje i manje nade u titulu...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4428 Re: Utakmice.
Prosto vjerovati ne mogu. Kakvo prvo poluvrijeme, FANTAZIJA. I na kraju X.
Ne mogu vjerovati da ih nismo dobili 3 razlike.Tuga.
Ne mogu vjerovati da ih nismo dobili 3 razlike.Tuga.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#4429 Re: Utakmice.
koje smo mi kurate srece u pm, dvije stative pogodimo hamzic brani ko da je finale SP oni 2 suta 1 gol 
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#4430 Re: Utakmice.
Pa kako ces dobiti kad levat cuva rezultat. Umjesto da je nastavio sa igrom iz prvog poluvremena, da ih unistimo do kraja, mi na kraju moramo ganjati rezultat. *ebem ti zivot koji smo mi pehovi!-LIBERO- wrote:Prosto vjerovati ne mogu. Kakvo prvo poluvrijeme, FANTAZIJA. I na kraju X.
Ne mogu vjerovati da ih nismo dobili 3 razlike.Tuga.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4431 Re: Utakmice.
E pa jebo ga dan, tačno da ne povjeruješ.-LIBERO- wrote:Prosto vjerovati ne mogu. Kakvo prvo poluvrijeme, FANTAZIJA. I na kraju X.
Ne mogu vjerovati da ih nismo dobili 3 razlike.Tuga.
Eee moj Jarni, opet si zajebao.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4432 Re: Utakmice.

Haj' se ti ziv bio vrati u svoj rodni Sandzak. Ako treba, ja cu te licno pogurat' sa prevozom. Halal ti bilo.
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#4433 Re: Utakmice.
A odmah za njim ova dvojica:BegA_ wrote:
Haj' se ti ziv bio vrati u svoj rodni Sandzak. Ako treba, ja cu te licno pogurat' sa prevozom. Halal ti bilo.


Jebemti koševo onakvo baksuzno, što sam se smrzo u pm! JARNI UBLEHA!
- STARBUZZ
- Posts: 101
- Joined: 20/02/2014 23:01
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtaša, including Jezero
#4434 Re: Utakmice.
Opsihreni 1946
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#4435 Re: Utakmice.
Dobro je ba, odmah lista za odstrjel.
Dođoh kući, ugrijah se. Šta reći. Šteta bodova, pogotovo poslije fenomenalnog prvog poluvremena, ali moram reći da se ne sjećam kad sam sa više optimizma otišao sa AFH nakon lošeg rezultata. Prije smo zijanuli, prosipali bodove i odeš kući utučen jer vidiš da nema nade, zbog tima kojeg imaš i još gore (ne)igre.
Izgubili smo bodove ali imamo dobru ekipu, koju na kraju sezone treba nastaviti dograđivati i biće ovo odlično. Stojčev za prvo poluvrijeme zaslužio poziv za reprezentaciju, fenomenalno odigrao momak. Oko njega graditi ekipu, definitivno. Ekipa ima glavu i rep, imamo igru, trebamo malo na dinamici poraditi, mora se utakmicu od početka do kraja igrati kako treba, ma ko bio protivnik a Olimpic nije naivna ekipa nimalo. Koliko nismo odigrali drugo poluvrijeme na nivou, toliko je i mudrija igra bila, bez srljanja, umrtvila se igra, malo se ležalo, vrijeme prolazilo i zabiše nam ga jer nismo na sredini na vrijeme faulom prekinuli napad i zabiše nam ga iz prvog šuta prema golu. Vjerovatno je momcima u glavi već bila utakmica u srijedu. Još jednom, svaka čast momci za prvo poluvrijeme.
Idemo dalje, a one na istoku, ove generale poslije bitke a pogotovo ove koji na Koševu nisi bili a nisu daleko, koji bi sada svima redom sve po spisku, kao što bi Maminjo rekao: I vas piiiiip
VRIJEME JE ZA ZBIJANJE REDOVA. UZ SARAJEVO UVIJEK, PA I KAD NE IDE KAKO BI ŽELJELI!
Dođoh kući, ugrijah se. Šta reći. Šteta bodova, pogotovo poslije fenomenalnog prvog poluvremena, ali moram reći da se ne sjećam kad sam sa više optimizma otišao sa AFH nakon lošeg rezultata. Prije smo zijanuli, prosipali bodove i odeš kući utučen jer vidiš da nema nade, zbog tima kojeg imaš i još gore (ne)igre.
Izgubili smo bodove ali imamo dobru ekipu, koju na kraju sezone treba nastaviti dograđivati i biće ovo odlično. Stojčev za prvo poluvrijeme zaslužio poziv za reprezentaciju, fenomenalno odigrao momak. Oko njega graditi ekipu, definitivno. Ekipa ima glavu i rep, imamo igru, trebamo malo na dinamici poraditi, mora se utakmicu od početka do kraja igrati kako treba, ma ko bio protivnik a Olimpic nije naivna ekipa nimalo. Koliko nismo odigrali drugo poluvrijeme na nivou, toliko je i mudrija igra bila, bez srljanja, umrtvila se igra, malo se ležalo, vrijeme prolazilo i zabiše nam ga jer nismo na sredini na vrijeme faulom prekinuli napad i zabiše nam ga iz prvog šuta prema golu. Vjerovatno je momcima u glavi već bila utakmica u srijedu. Još jednom, svaka čast momci za prvo poluvrijeme.
Idemo dalje, a one na istoku, ove generale poslije bitke a pogotovo ove koji na Koševu nisi bili a nisu daleko, koji bi sada svima redom sve po spisku, kao što bi Maminjo rekao: I vas piiiiip
VRIJEME JE ZA ZBIJANJE REDOVA. UZ SARAJEVO UVIJEK, PA I KAD NE IDE KAKO BI ŽELJELI!
- STARBUZZ
- Posts: 101
- Joined: 20/02/2014 23:01
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtaša, including Jezero
#4436 Re: Utakmice.
Ma dovoljno govori o svemu aplauz istoka poslije utakmice. Prije je bilo jebavanje svega i svacega... Steta dobro smo odigrali fakat...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4438 Re: Utakmice.
Biće bolje jbg, razočaran jesam k'o i svi ali sam večeras uživao u igri ako ništa.
- kingofsnake
- Posts: 751
- Joined: 23/02/2009 15:03
- Location: Manila & Cancun
#4439 Re: Utakmice.
Ovaj Bilbija kao da s Fazlijom trenira 
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#4440 Re: Utakmice.
Nema veze,kad s druge strane gledam,nije mi toliko zao,jer znam da ce biti bolje(rezultat i realizacija) jer imamo nevjerovatno igru kakvu odavno nisam vidio,ne treba praviti veliki pritisak na igrace,neka se uzme kup i naprave dobri nastupi u evropi aBd i ja za ovu sezonu zadovoljan,sljedecu sezonu(ako se zadrzi kostur ekipe,igra bude cak mozda i jos pofino bolja) bi jednostavno morali to lagano uzeti..
Klub se voli i podrzava u svakom trenutku i u dobrim i teskim trenutcima..ne treba tako lagano odustajati i biti pesimistican,uvijek ima nesto dobro,nije sve tako crno i bijelo..
Ja licno imam suhvu da cemo baciti X sa MVO i da cemo sve naredne uzeti,ako tako bude(tesko
) onda sve zavisi od z..

Klub se voli i podrzava u svakom trenutku i u dobrim i teskim trenutcima..ne treba tako lagano odustajati i biti pesimistican,uvijek ima nesto dobro,nije sve tako crno i bijelo..
Ja licno imam suhvu da cemo baciti X sa MVO i da cemo sve naredne uzeti,ako tako bude(tesko
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4441 Re: Utakmice.
Fakat mi je muka odgledati ovaj pregled. Ne zbog poraza, nego zbog šansi. Dvije prečke, dva prazna gola i još 2-3 prilike i neće pa neće.-LIBERO- wrote:
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#4442 Re: Utakmice.
Koju zamjerku mu imas dati za prvo poluvrijeme?BegA_ wrote:
Haj' se ti ziv bio vrati u svoj rodni Sandzak. Ako treba, ja cu te licno pogurat' sa prevozom. Halal ti bilo.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#4443 Re: Utakmice.
Koji malerluk u pm.
Gledao sam kone, iz kakve igre oni zabise dva gola a mi iz onakvih sansi samo jedan
Zaista ne znam kada sam gledao ovakvo Sarajevo, pogotovo igra iz prvog poluvremena, u neku ruku me to tjesi ali onda kad skontam da ni to nije bilo dovoljno za pobjede... fakat ne znam vise sta da mislim...
Mislim da je prvenstvo izgubljeno, treba biti realan, kone imaju dobar raspored, imaju finu bodovnu prednost, nafaku da iz nicega trpaju... mi od toga nemamo nista, prema tome okrenut su kupu.
Gledao sam kone, iz kakve igre oni zabise dva gola a mi iz onakvih sansi samo jedan
Zaista ne znam kada sam gledao ovakvo Sarajevo, pogotovo igra iz prvog poluvremena, u neku ruku me to tjesi ali onda kad skontam da ni to nije bilo dovoljno za pobjede... fakat ne znam vise sta da mislim...
Mislim da je prvenstvo izgubljeno, treba biti realan, kone imaju dobar raspored, imaju finu bodovnu prednost, nafaku da iz nicega trpaju... mi od toga nemamo nista, prema tome okrenut su kupu.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#4444 Re: Utakmice.
ma nafuraju se jebem im sveKoshpa wrote:koje smo mi kurate srece u pm, dvije stative pogodimo hamzic brani ko da je finale SP oni 2 suta 1 gol
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4445 Re: Utakmice.
Vusljanin je vrlo dobar bio, baš što na infu neko reče da ga je Jarni izveo u 60. dobio bi prolaznu ocjenu jer se vidjelo da ne može više poslije. Meni se čini da je on novi Denis Čomor u našim glavama.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4446 Re: Utakmice.
Raja sere po njemu iz navike.strong69 wrote:Koju zamjerku mu imas dati za prvo poluvrijeme?BegA_ wrote:
Haj' se ti ziv bio vrati u svoj rodni Sandzak. Ako treba, ja cu te licno pogurat' sa prevozom. Halal ti bilo.
Prvo poluvrijeme je fakat dobro igrao. Odradio je korektno svoj posao ali eto može se reći da uvijek može bolje. U drugom dijelu je opao i trebao je izaći oko 60-70 minute jer je bio zreo za zamjenu. Jarni je tu kiksao. Još kad je fulio prazan gol u 88. minuti samo je na sebe navukao pljuvanje.
Naš narod većinom pamti ono loše što se desilo. Više mu se spominje igra u drugom dijelu utakmice i promašaj, nego igra u prvom dijelu. Treba reći da u drugom poluvremenu niko nije nešto posebno odigrao, većina je podbacila.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#4447 Re: Utakmice.
Sta ces kad nama opet napadaci moraju krila igrati Todor tropa, onaj nije dobar u glavi...
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#4448 Re: Utakmice.
Slažem se u svemu s tobom. Tacno je da je trebao ranije izaci. S tim da je kompletan tim podbacio u drugom poluvremenu.Logovan wrote:Raja sere po njemu iz navike.strong69 wrote:Koju zamjerku mu imas dati za prvo poluvrijeme?BegA_ wrote:
Haj' se ti ziv bio vrati u svoj rodni Sandzak. Ako treba, ja cu te licno pogurat' sa prevozom. Halal ti bilo.
Prvo poluvrijeme je fakat dobro igrao. Odradio je korektno svoj posao ali eto može se reći da uvijek može bolje. U drugom dijelu je opao i trebao je izaći oko 60-70 minute jer je bio zreo za zamjenu. Jarni je tu kiksao. Još kad je fulio prazan gol u 88. minuti samo je na sebe navukao pljuvanje.
Naš narod većinom pamti ono loše što se desilo. Više mu se spominje igra u drugom dijelu utakmice i promašaj, nego igra u prvom dijelu. Treba reći da u drugom poluvremenu niko nije nešto posebno odigrao, većina je podbacila.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#4450 Re: Utakmice.
Zna li neko zašto je zatvoren BH United u BBI centru.?
