FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44226 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Tito_i_Partija wrote:Dva brazilca i dva argentinca. Kojim li jezikom govore? :-D
katalonskim.
Crvena Tifoza
Posts: 11765
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44227 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Tito_i_Partija wrote:Dva brazilca i dva argentinca. Kojim li jezikom govore? :-D

I ja baš ovo kontam kad sam gledo video sa treninga. :-D
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44228 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Messijev običaj je bio da se sa odmora vrati sa kojim kilogramom viška. Ovaj put je izgleda drugačije. Na ovim video clipovima i slikama djeluje kao da je već odigrao pola sezone.
Treba još uzeti u obzir Suarezovu prošlogodišnju kaznu, tj. trio Neymar - Suarez - Messi je počeo igrati kako treba tek tamo od januara 2015. Sad kreću od početka sezone zajedno... ko zna šta će se sve desiti :izet:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44229 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tema Barcelona - Liverpool.

Ljudi iz Liverpoola su jos uvijek u Barceloni. Pravi se deal za Adamu i bice neki kompleksni ugovor, u koji ce se uvrstiti " preferencijalno pravo Barcelone u slucaju da Liverpool odluci da proda Coutinha" Dakle, sviranje qrcu. Svi znamo sta su ta preferencijalna prava. Adama ide, a ovi ce predstaviti tu posudbu/prodaju kao veliki uspjeh.

Tema Pedro

Zatvoreno je , ceka se prodaja Di Marie. United nece da pravi bilo kakav deal bez ulaza novca od transfera Argentinca. Savjesni i odgovorni ljudi tako rade. Barcelona nece praviti probleme, ali i tu treba biti obazriv. Ta lova bi trebala da pokrene prelazak Nolita koji je izgleda Luisov pik. Svidja mi se ta ideja. Igrac Barce B koji nije izvoljevao, i na prvu ponudu je napustio klub i otisao u Benficu. Malo se potucao, ali dogura Nolito na kraju i do reprezentacije. E sad mozemo na dugo i na siroko o omladini. Ma niti jedan od njih nije lupio sakom od sto i rekao ja sam ovdje. Samo izvoljevaju. Danas je propala i prilika da Barsa kupi mjesto u drugoj ligi, jer je Elche skupio pare. Sada pocinje trgovina maloljetnicima.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44230 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sta se desi kada Barsa dovere igraca iz Seville?

08/09 Alves+Keita (won CL)
10/11 Adriano (won CL)
14/15 Rakitic (won CL)
15/16 Vidal (??)


:D :D :D :D :D :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#44231 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

A niko ne pominje onog iz liverpula sto je prije igrao u sevilji cini mi se cifra od 20 miliona se pominje
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44232 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Ter Stegen 10 dana sam sebi skratio odmor. Mascherano i Messi (bez imalo škembe) takođe dobrovoljno skratili odmor. Suarez spreman na vrijeme i motivisan. Neymar bi također trebao bit motivisan. Danko rahat s ugovorom. Raketa mi je u pripremnim utakicama djelovao takođe rahatniji, prva sezona mu bila super uspješna, privikavanje na ekipu završeno, treme više nema. Arda Veličanstveni i Vidal taman svježi za drugi dio sezone ... Vermalen vidjećemo, takođe i mlađarija. Moglo bi ove sezone bit baš veselo.

Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44233 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Image
Messi bas djeluje top.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44234 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Sezona pocinje kad se Vermaelen povrijedi. :D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44235 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

http://sportsport.ba/pazi_snima_se/mess ... 6837Frajer se vratio ima 5 dana. Kakvo novinarstvo :run:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#44236 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

Ima li gdje prijenos vecerasnje tekme?
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44237 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

channel10 wrote:Ima li gdje prijenos vecerasnje tekme?
Arenasport 4
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#44238 Re: FC Barcelona

Post by channel10 »

HB_BHF wrote:
channel10 wrote:Ima li gdje prijenos vecerasnje tekme?
Arenasport 4
Hvala :)
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44239 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Sutra Di Maria potpisuje za PSG. Znači da bi Pedro mogao u ovaj koji dan krenuti putem Manchestera.
User avatar
Libyano
Posts: 480
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Tripoli nekad, BiH sad

#44240 Re: FC Barcelona

Post by Libyano »

Zasto se niko ne brine zbog rezultata na ovoj turneji, zabrinjava me sto niko ni ne komentarise :)
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44241 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

Libyano wrote:Zasto se niko ne brine zbog rezultata na ovoj turneji, zabrinjava me sto niko ni ne komentarise :)
Pa zato što o uspjehu ekipe ne možes suditi ni na osnovu takmičarskih utakmica iz septembra, oktobra, novembra,.. a ne na osnovu pripremnih utakmica iz jula. :D

Do početka prvenstva ima još 20 dana i 4 utakmice, dakle sasvim dovoljno vremena da se svi dovedu u adekvatnu formu. Bitno je da nema povreda.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44242 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Libyano wrote:Zasto se niko ne brine zbog rezultata na ovoj turneji, zabrinjava me sto niko ni ne komentarise :)
Ja sam tradicionalni navijac, sve sto je prije Gampera me ne tangira previse. :mrgreen:
Sve ovo je dozvoljeno. Probe mora praviti, i bolje sada nego u decembru, kao prosle godine. Vidjecemo da li je Sergi Roberto za desne strane, da li je Gumbau taj na koga se najvise racuna, sta ce biti sa odlascima...
Za sada vise posla za kancelarije nego za teren
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44243 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

skenderija04 wrote: da li je Gumbau taj na koga se najvise racuna,
de ne prepadaj me, pa coek je soha par ekselans, jel to samo moj utisak il' ovaj regoch ne zna dze shupalj pa cini se da mu je gubljenje lopti i pravljenje glupih faula neophodno za igru ko morskom psu kretnja naprijed za disanje
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44244 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44245 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

SkenderBeze - igra li Messi u srijedu protiv Rome?

Ja sam pokusao da gledam ove utakmice do sad' ali je ovo bio smor takav da sam ja djecu u drugu sobu morao otjerat'. Sem Rakitica i Suareza nije se Bog zna sta dalo vidjeti.

Pozz
Crvena Tifoza
Posts: 11765
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44246 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Vertig0 wrote:Image
Messi bas djeluje top.

Strahota :shock:

Kažu da je u najboljoj formi ikad.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44247 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

solo2 wrote:SkenderBeze - igra li Messi u srijedu protiv Rome?

Ja sam pokusao da gledam ove utakmice do sad' ali je ovo bio smor takav da sam ja djecu u drugu sobu morao otjerat'. Sem Rakitica i Suareza nije se Bog zna sta dalo vidjeti.

Pozz

meni je tekma protiv celzija bila odlicna, a i malci su odlicno igrali. sve potaman
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44248 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

tufahija12345 wrote:
solo2 wrote:SkenderBeze - igra li Messi u srijedu protiv Rome?

Ja sam pokusao da gledam ove utakmice do sad' ali je ovo bio smor takav da sam ja djecu u drugu sobu morao otjerat'. Sem Rakitica i Suareza nije se Bog zna sta dalo vidjeti.

Pozz

meni je tekma protiv celzija bila odlicna, a i malci su odlicno igrali. sve potaman
Nemoze odbrana bez Mascherana i dzaba je, odmah mi se neda gledati - gube se katastrofa...prolaze im ljudi kako hoce, Hazard napravio prodor boli glava, ovi ga jedva pogledom ispratili, sinoc protiv Fiorentine - Pikac izgubljen, kod drugog gola covjek ostaje sam u petercu, sredina nesto sve na zor, na pamet, Pedro se slomi a nista..Busquets slabo, Iniesta nista posebno, jedini koji su igrali su bili Rakitic i Suarez
Jasno je kao dan da bi Barca bez Messija bila mozda kao Sevilla ili Valencija (i to kad' imaju svoj dan) - bez njega...tesko
User avatar
DonEmir
Posts: 612
Joined: 31/07/2015 00:51
Location: Bihac

#44249 Re: FC Barcelona

Post by DonEmir »

Crvena Tifoza wrote:
Vertig0 wrote:Image
Messi bas djeluje top.

Strahota :shock:

Kažu da je u najboljoj formi ikad.
Ako u kojem slucaju ne pocne sezona dobro... to samo moze da znaci da nema vise volje :zzzz:


Pozdrav za skenderiju, crvenog..bio je jos jedan...ovi malo stariji simaptizeri Barce 8-)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44250 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Adama Traore je otputovao u Liverpool gdje ce obaviti medicinski pregled.
Post Reply