katalonskim.Tito_i_Partija wrote:Dva brazilca i dva argentinca. Kojim li jezikom govore?
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44226 Re: FC Barcelona
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11765
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44227 Re: FC Barcelona
Tito_i_Partija wrote:Dva brazilca i dva argentinca. Kojim li jezikom govore?
I ja baš ovo kontam kad sam gledo video sa treninga.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44228 Re: FC Barcelona
Messijev običaj je bio da se sa odmora vrati sa kojim kilogramom viška. Ovaj put je izgleda drugačije. Na ovim video clipovima i slikama djeluje kao da je već odigrao pola sezone.
Treba još uzeti u obzir Suarezovu prošlogodišnju kaznu, tj. trio Neymar - Suarez - Messi je počeo igrati kako treba tek tamo od januara 2015. Sad kreću od početka sezone zajedno... ko zna šta će se sve desiti
Treba još uzeti u obzir Suarezovu prošlogodišnju kaznu, tj. trio Neymar - Suarez - Messi je počeo igrati kako treba tek tamo od januara 2015. Sad kreću od početka sezone zajedno... ko zna šta će se sve desiti
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44229 Re: FC Barcelona
Tema Barcelona - Liverpool.
Ljudi iz Liverpoola su jos uvijek u Barceloni. Pravi se deal za Adamu i bice neki kompleksni ugovor, u koji ce se uvrstiti " preferencijalno pravo Barcelone u slucaju da Liverpool odluci da proda Coutinha" Dakle, sviranje qrcu. Svi znamo sta su ta preferencijalna prava. Adama ide, a ovi ce predstaviti tu posudbu/prodaju kao veliki uspjeh.
Tema Pedro
Zatvoreno je , ceka se prodaja Di Marie. United nece da pravi bilo kakav deal bez ulaza novca od transfera Argentinca. Savjesni i odgovorni ljudi tako rade. Barcelona nece praviti probleme, ali i tu treba biti obazriv. Ta lova bi trebala da pokrene prelazak Nolita koji je izgleda Luisov pik. Svidja mi se ta ideja. Igrac Barce B koji nije izvoljevao, i na prvu ponudu je napustio klub i otisao u Benficu. Malo se potucao, ali dogura Nolito na kraju i do reprezentacije. E sad mozemo na dugo i na siroko o omladini. Ma niti jedan od njih nije lupio sakom od sto i rekao ja sam ovdje. Samo izvoljevaju. Danas je propala i prilika da Barsa kupi mjesto u drugoj ligi, jer je Elche skupio pare. Sada pocinje trgovina maloljetnicima.
Ljudi iz Liverpoola su jos uvijek u Barceloni. Pravi se deal za Adamu i bice neki kompleksni ugovor, u koji ce se uvrstiti " preferencijalno pravo Barcelone u slucaju da Liverpool odluci da proda Coutinha" Dakle, sviranje qrcu. Svi znamo sta su ta preferencijalna prava. Adama ide, a ovi ce predstaviti tu posudbu/prodaju kao veliki uspjeh.
Tema Pedro
Zatvoreno je , ceka se prodaja Di Marie. United nece da pravi bilo kakav deal bez ulaza novca od transfera Argentinca. Savjesni i odgovorni ljudi tako rade. Barcelona nece praviti probleme, ali i tu treba biti obazriv. Ta lova bi trebala da pokrene prelazak Nolita koji je izgleda Luisov pik. Svidja mi se ta ideja. Igrac Barce B koji nije izvoljevao, i na prvu ponudu je napustio klub i otisao u Benficu. Malo se potucao, ali dogura Nolito na kraju i do reprezentacije. E sad mozemo na dugo i na siroko o omladini. Ma niti jedan od njih nije lupio sakom od sto i rekao ja sam ovdje. Samo izvoljevaju. Danas je propala i prilika da Barsa kupi mjesto u drugoj ligi, jer je Elche skupio pare. Sada pocinje trgovina maloljetnicima.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44230 Re: FC Barcelona
Sta se desi kada Barsa dovere igraca iz Seville?
08/09 Alves+Keita (won CL)
10/11 Adriano (won CL)
14/15 Rakitic (won CL)
15/16 Vidal (??)

08/09 Alves+Keita (won CL)
10/11 Adriano (won CL)
14/15 Rakitic (won CL)
15/16 Vidal (??)
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#44231 Re: FC Barcelona
A niko ne pominje onog iz liverpula sto je prije igrao u sevilji cini mi se cifra od 20 miliona se pominje
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44232 Re: FC Barcelona
Ter Stegen 10 dana sam sebi skratio odmor. Mascherano i Messi (bez imalo škembe) takođe dobrovoljno skratili odmor. Suarez spreman na vrijeme i motivisan. Neymar bi također trebao bit motivisan. Danko rahat s ugovorom. Raketa mi je u pripremnim utakicama djelovao takođe rahatniji, prva sezona mu bila super uspješna, privikavanje na ekipu završeno, treme više nema. Arda Veličanstveni i Vidal taman svježi za drugi dio sezone ... Vermalen vidjećemo, takođe i mlađarija. Moglo bi ove sezone bit baš veselo.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44234 Re: FC Barcelona
Sezona pocinje kad se Vermaelen povrijedi. 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#44235 Re: FC Barcelona
http://sportsport.ba/pazi_snima_se/mess ... 6837Frajer se vratio ima 5 dana. Kakvo novinarstvo 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#44236 Re: FC Barcelona
Ima li gdje prijenos vecerasnje tekme?
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44237 Re: FC Barcelona
Arenasport 4channel10 wrote:Ima li gdje prijenos vecerasnje tekme?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#44238 Re: FC Barcelona
HvalaHB_BHF wrote:Arenasport 4channel10 wrote:Ima li gdje prijenos vecerasnje tekme?
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44239 Re: FC Barcelona
Sutra Di Maria potpisuje za PSG. Znači da bi Pedro mogao u ovaj koji dan krenuti putem Manchestera.
- Libyano
- Posts: 480
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Tripoli nekad, BiH sad
#44240 Re: FC Barcelona
Zasto se niko ne brine zbog rezultata na ovoj turneji, zabrinjava me sto niko ni ne komentarise 
-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#44241 Re: FC Barcelona
Pa zato što o uspjehu ekipe ne možes suditi ni na osnovu takmičarskih utakmica iz septembra, oktobra, novembra,.. a ne na osnovu pripremnih utakmica iz jula.Libyano wrote:Zasto se niko ne brine zbog rezultata na ovoj turneji, zabrinjava me sto niko ni ne komentarise
Do početka prvenstva ima još 20 dana i 4 utakmice, dakle sasvim dovoljno vremena da se svi dovedu u adekvatnu formu. Bitno je da nema povreda.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44242 Re: FC Barcelona
Ja sam tradicionalni navijac, sve sto je prije Gampera me ne tangira previse.Libyano wrote:Zasto se niko ne brine zbog rezultata na ovoj turneji, zabrinjava me sto niko ni ne komentarise
Sve ovo je dozvoljeno. Probe mora praviti, i bolje sada nego u decembru, kao prosle godine. Vidjecemo da li je Sergi Roberto za desne strane, da li je Gumbau taj na koga se najvise racuna, sta ce biti sa odlascima...
Za sada vise posla za kancelarije nego za teren
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#44243 Re: FC Barcelona
de ne prepadaj me, pa coek je soha par ekselans, jel to samo moj utisak il' ovaj regoch ne zna dze shupalj pa cini se da mu je gubljenje lopti i pravljenje glupih faula neophodno za igru ko morskom psu kretnja naprijed za disanjeskenderija04 wrote: da li je Gumbau taj na koga se najvise racuna,
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#44245 Re: FC Barcelona
SkenderBeze - igra li Messi u srijedu protiv Rome?
Ja sam pokusao da gledam ove utakmice do sad' ali je ovo bio smor takav da sam ja djecu u drugu sobu morao otjerat'. Sem Rakitica i Suareza nije se Bog zna sta dalo vidjeti.
Pozz
Ja sam pokusao da gledam ove utakmice do sad' ali je ovo bio smor takav da sam ja djecu u drugu sobu morao otjerat'. Sem Rakitica i Suareza nije se Bog zna sta dalo vidjeti.
Pozz
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11765
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44246 Re: FC Barcelona
Vertig0 wrote:
Messi bas djeluje top.
Strahota
Kažu da je u najboljoj formi ikad.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44247 Re: FC Barcelona
solo2 wrote:SkenderBeze - igra li Messi u srijedu protiv Rome?
Ja sam pokusao da gledam ove utakmice do sad' ali je ovo bio smor takav da sam ja djecu u drugu sobu morao otjerat'. Sem Rakitica i Suareza nije se Bog zna sta dalo vidjeti.
Pozz
meni je tekma protiv celzija bila odlicna, a i malci su odlicno igrali. sve potaman
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#44248 Re: FC Barcelona
Nemoze odbrana bez Mascherana i dzaba je, odmah mi se neda gledati - gube se katastrofa...prolaze im ljudi kako hoce, Hazard napravio prodor boli glava, ovi ga jedva pogledom ispratili, sinoc protiv Fiorentine - Pikac izgubljen, kod drugog gola covjek ostaje sam u petercu, sredina nesto sve na zor, na pamet, Pedro se slomi a nista..Busquets slabo, Iniesta nista posebno, jedini koji su igrali su bili Rakitic i Suareztufahija12345 wrote:solo2 wrote:SkenderBeze - igra li Messi u srijedu protiv Rome?
Ja sam pokusao da gledam ove utakmice do sad' ali je ovo bio smor takav da sam ja djecu u drugu sobu morao otjerat'. Sem Rakitica i Suareza nije se Bog zna sta dalo vidjeti.
Pozz
meni je tekma protiv celzija bila odlicna, a i malci su odlicno igrali. sve potaman
Jasno je kao dan da bi Barca bez Messija bila mozda kao Sevilla ili Valencija (i to kad' imaju svoj dan) - bez njega...tesko
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#44249 Re: FC Barcelona
Ako u kojem slucaju ne pocne sezona dobro... to samo moze da znaci da nema vise voljeCrvena Tifoza wrote:Vertig0 wrote:
Messi bas djeluje top.
Strahota![]()
Kažu da je u najboljoj formi ikad.
Pozdrav za skenderiju, crvenog..bio je jos jedan...ovi malo stariji simaptizeri Barce
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44250 Re: FC Barcelona
Adama Traore je otputovao u Liverpool gdje ce obaviti medicinski pregled.

