FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44201 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:jel to ode Pedro u United :?:
Nije zvanicno, ali izgleda da su blizu dogovora. Navodno 26+4.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44202 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:jel to ode Pedro u United :?:
Nije zvanicno, ali izgleda da su blizu dogovora. Navodno 26+4.
Navodno ce i Roma podebljati ponudu za Adriana, u odnosu na onu prvobitnu od 4 miliona

To je ono što smo ranije pisali....treba raditi i na izlaznim transferima, treba rascistiti roster, jer svega ima, a mladi nadiru i hoce svoje mjesto.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44203 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Situacija Pedra prema RAC1:

-Barsa je obecala Pedru da nece praviti probleme oko odlaska u slucaju da igrac bude zelio da napusti klub.
-Od svih ponuda, jedina koju bi Pedro prihvatio je ona iz Manchestera
-U Americi su pricali odgovorni ljudi , i United je ponudio 25 miiona
-United zavisi od odlaska Di Marie i to je kljuc operacije
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22752
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#44204 Re: FC Barcelona

Post by GandalfSivi »

Masih im danas trening u pola sata, jebiga gledao Sarajevo. Valjda ce sutra biti opet, pa postavim slike...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44205 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

66.000 kazne za zvizdanje himni, u petak 30.000 od uefe zbog zastava na finaalu L.S. Sve sama politika. Pocinjem da sumjam da ce Barcelona zavrsiti ligu ove godine.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44208 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Strašna dva gola za Barçu. Prvi Suarezov umjetničko djelo i onda strašan pogodak Sandra. Završilo 2:2 i Chelsea bila bolja na penale.


Nego, kad vidim ovaj gola Sandra odma mi padne na pamet da je ovaj Courtois zreo da mu Džeko isti zavuče u Briselu. :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44209 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Pregledo tekmu, skoro pa barca B razvukla pamet skoro pa standardnom timu celzija. Sergi Roberto i Ramirez poderali. Odusevljen sam fakat. Svaka im cast! Osim sitnih greski na neiskustvo, djeca odlicna!
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44210 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Mourinho bi protiv Slobode parkir'o bus :-) Može on osvojit xy titula ali nikad neće bit Special, nipočemu.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44211 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Haha ali kakav je lik onaj Douglas... Frajer je totalno izgubljen, i mislim da ni on jadnik sam ne konta zbog čega se nalazi u ekipi.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44212 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

HB_BHF wrote:Haha ali kakav je lik onaj Douglas... Frajer je totalno izgubljen, i mislim da ni on jadnik sam ne konta zbog čega se nalazi u ekipi.
ne brini. neces ga gledati najmanje mjesec i po, dva.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44213 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

5 0 5 wrote: ne brini. neces ga gledati najmanje mjesec i po, dva.
Pa to mu je sjelo ko kec na desetku. Ne bi me začudilo da folira povredu, ili da sam sebi slomi nogu. Znači ne moraš sjediti ni na klupi, već sa tribina Nou Campa gledaš sve Barcine utakmice, a pri tom još zaradiš koji miliončić godišnje.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44214 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Fino, sad je opet sve u Danijevim nogama :D :D :D :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44215 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Delegacija Liverpoola od jutros u BCN. Tema , pozajmica Adame. Vjerovatan dogovor.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#44216 Re: FC Barcelona

Post by Towelie »

skenderija04 wrote:Delegacija Liverpoola od jutros u BCN. Tema , pozajmica Adame. Vjerovatan dogovor.
I like this. :-D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44217 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Towelie wrote:
skenderija04 wrote:Delegacija Liverpoola od jutros u BCN. Tema , pozajmica Adame. Vjerovatan dogovor.
I like this. :-D
Pa bilo bi najbolje rjesenje za sve tri strane.

Danas ludnica u kancelarijama.

-Barto u opstini sa gradonacelnicom oko izgradnje stadiona
- Liverpool , Adamin menadzer , Robert i Gerard pricaju o posudbi
- Sanllehi sa nekim emisarima Uniteda, valjda Pedro
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12403
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44218 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Sta nam je s Munirom? Drag mi je decko, ne bi volio da propadne. :)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44219 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Tito_i_Partija wrote:Sta nam je s Munirom? Drag mi je decko, ne bi volio da propadne. :)
Preci ce u prvi tim. Sanse su mu male,ali na njemu je da to malo sto dobije i iskoristi. Imao je meteorski uspon , za samo 6 mjeseci od juniora do A reprezenativca. Sada je u periodu kada treba da prelomi.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12403
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44220 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Ma tesko je prelomit' kad imas Messija, Neymara i Suareza u napadu, al' haj' makar da Neymara otjera na klupu. :D
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44221 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Pored Ter Stegena i Messi i Mascherano se vratili ranije s odmora. I to skoro cijelu heftu. Jedino se Bravo raspištoljio :D Haman će bit veselo ove sezone.

Image
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44222 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

ima li ove godine dilema oko Luis enrikea?? na osnovu vidjenog u americi
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44223 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

tufahija12345 wrote:ima li ove godine dilema oko Luis enrikea?? na osnovu vidjenog u americi
Nakon trofeja iz prosle sezone,nema dileme..
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44224 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

They're back :D

Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12403
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44225 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Dva brazilca i dva argentinca. Kojim li jezikom govore? :-D
Post Reply