Nije zvanicno, ali izgleda da su blizu dogovora. Navodno 26+4.LSD wrote:jel to ode Pedro u United
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44201 Re: FC Barcelona
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44202 Re: FC Barcelona
Navodno ce i Roma podebljati ponudu za Adriana, u odnosu na onu prvobitnu od 4 milionaskenderija04 wrote:Nije zvanicno, ali izgleda da su blizu dogovora. Navodno 26+4.LSD wrote:jel to ode Pedro u United
To je ono što smo ranije pisali....treba raditi i na izlaznim transferima, treba rascistiti roster, jer svega ima, a mladi nadiru i hoce svoje mjesto.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44203 Re: FC Barcelona
Situacija Pedra prema RAC1:
-Barsa je obecala Pedru da nece praviti probleme oko odlaska u slucaju da igrac bude zelio da napusti klub.
-Od svih ponuda, jedina koju bi Pedro prihvatio je ona iz Manchestera
-U Americi su pricali odgovorni ljudi , i United je ponudio 25 miiona
-United zavisi od odlaska Di Marie i to je kljuc operacije
-Barsa je obecala Pedru da nece praviti probleme oko odlaska u slucaju da igrac bude zelio da napusti klub.
-Od svih ponuda, jedina koju bi Pedro prihvatio je ona iz Manchestera
-U Americi su pricali odgovorni ljudi , i United je ponudio 25 miiona
-United zavisi od odlaska Di Marie i to je kljuc operacije
- GandalfSivi
- Posts: 22752
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#44204 Re: FC Barcelona
Masih im danas trening u pola sata, jebiga gledao Sarajevo. Valjda ce sutra biti opet, pa postavim slike...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44205 Re: FC Barcelona
66.000 kazne za zvizdanje himni, u petak 30.000 od uefe zbog zastava na finaalu L.S. Sve sama politika. Pocinjem da sumjam da ce Barcelona zavrsiti ligu ove godine.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44208 Re: FC Barcelona
Strašna dva gola za Barçu. Prvi Suarezov umjetničko djelo i onda strašan pogodak Sandra. Završilo 2:2 i Chelsea bila bolja na penale.
Nego, kad vidim ovaj gola Sandra odma mi padne na pamet da je ovaj Courtois zreo da mu Džeko isti zavuče u Briselu.
Nego, kad vidim ovaj gola Sandra odma mi padne na pamet da je ovaj Courtois zreo da mu Džeko isti zavuče u Briselu.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44209 Re: FC Barcelona
Pregledo tekmu, skoro pa barca B razvukla pamet skoro pa standardnom timu celzija. Sergi Roberto i Ramirez poderali. Odusevljen sam fakat. Svaka im cast! Osim sitnih greski na neiskustvo, djeca odlicna!
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44210 Re: FC Barcelona
Mourinho bi protiv Slobode parkir'o bus
Može on osvojit xy titula ali nikad neće bit Special, nipočemu.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44211 Re: FC Barcelona
Haha ali kakav je lik onaj Douglas... Frajer je totalno izgubljen, i mislim da ni on jadnik sam ne konta zbog čega se nalazi u ekipi.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44212 Re: FC Barcelona
ne brini. neces ga gledati najmanje mjesec i po, dva.HB_BHF wrote:Haha ali kakav je lik onaj Douglas... Frajer je totalno izgubljen, i mislim da ni on jadnik sam ne konta zbog čega se nalazi u ekipi.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44213 Re: FC Barcelona
Pa to mu je sjelo ko kec na desetku. Ne bi me začudilo da folira povredu, ili da sam sebi slomi nogu. Znači ne moraš sjediti ni na klupi, već sa tribina Nou Campa gledaš sve Barcine utakmice, a pri tom još zaradiš koji miliončić godišnje.5 0 5 wrote: ne brini. neces ga gledati najmanje mjesec i po, dva.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44214 Re: FC Barcelona
Fino, sad je opet sve u Danijevim nogama

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44215 Re: FC Barcelona
Delegacija Liverpoola od jutros u BCN. Tema , pozajmica Adame. Vjerovatan dogovor.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#44216 Re: FC Barcelona
I like this.skenderija04 wrote:Delegacija Liverpoola od jutros u BCN. Tema , pozajmica Adame. Vjerovatan dogovor.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44217 Re: FC Barcelona
Pa bilo bi najbolje rjesenje za sve tri strane.Towelie wrote:I like this.skenderija04 wrote:Delegacija Liverpoola od jutros u BCN. Tema , pozajmica Adame. Vjerovatan dogovor.
Danas ludnica u kancelarijama.
-Barto u opstini sa gradonacelnicom oko izgradnje stadiona
- Liverpool , Adamin menadzer , Robert i Gerard pricaju o posudbi
- Sanllehi sa nekim emisarima Uniteda, valjda Pedro
- Tito_i_Partija
- Posts: 12403
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44218 Re: FC Barcelona
Sta nam je s Munirom? Drag mi je decko, ne bi volio da propadne. 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44219 Re: FC Barcelona
Preci ce u prvi tim. Sanse su mu male,ali na njemu je da to malo sto dobije i iskoristi. Imao je meteorski uspon , za samo 6 mjeseci od juniora do A reprezenativca. Sada je u periodu kada treba da prelomi.Tito_i_Partija wrote:Sta nam je s Munirom? Drag mi je decko, ne bi volio da propadne.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12403
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44220 Re: FC Barcelona
Ma tesko je prelomit' kad imas Messija, Neymara i Suareza u napadu, al' haj' makar da Neymara otjera na klupu. 
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44221 Re: FC Barcelona
Pored Ter Stegena i Messi i Mascherano se vratili ranije s odmora. I to skoro cijelu heftu. Jedino se Bravo raspištoljio
Haman će bit veselo ove sezone.


-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44222 Re: FC Barcelona
ima li ove godine dilema oko Luis enrikea?? na osnovu vidjenog u americi
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#44223 Re: FC Barcelona
Nakon trofeja iz prosle sezone,nema dileme..tufahija12345 wrote:ima li ove godine dilema oko Luis enrikea?? na osnovu vidjenog u americi
- Tito_i_Partija
- Posts: 12403
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44225 Re: FC Barcelona
Dva brazilca i dva argentinca. Kojim li jezikom govore? 

