Nisu. Bravo na odmoru, a svabo dosao 10 dana ranije na pripremeHB_BHF wrote:Jesu li se dogovorili kako će riješiti status prvog golmana? Ili će i dalje biti po istom sistemu?
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44176 Re: FC Barcelona
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44177 Re: FC Barcelona
Pa čitao sam baš da su počela neka suptilna prcanja, pa zato pitam
.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44178 Re: FC Barcelona
Sad popusta led. Sve je zavrseno uspjesno, i fudbal i izbori, tako da je sada vrijeme za slaganje kockica. Golmani, Pedro, klinci... Sve to treba rijesiti. Osim toga, teren nije najveci problem. Barto ce imati vruce ljeto na institucionalnom nivou pocevsi od danas.HB_BHF wrote:Pa čitao sam baš da su počela neka suptilna prcanja, pa zato pitam.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44179 Re: FC Barcelona
Npr. Ardu su kupili jer ne vjeruju Rafinhi ili S.Robertu...to je taj trend.
Nije tačno
Nije tačno
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44180 Re: FC Barcelona
Ovo, ili nesto novo?HB_BHF wrote:Pa čitao sam baš da su počela neka suptilna prcanja, pa zato pitam.
"If I was worried, I would jump on a plane and get to pre-season early, but that's not the case. I know my characteristics, I know what I have to do."
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#44181 Re: FC Barcelona
Bas bezvezna izjava koja se odnosi na MTS...
- NK33
- Posts: 683
- Joined: 01/02/2015 18:13
#44182 Re: FC Barcelona
Negdje procitah da ce ove sezonu zamijeniti uloge. Bravo LS i kup a MTS liga.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#44183 Re: FC Barcelona
Samo da pozdravim skenderiju....uletih slucajno na temu, vidim zuti avatar 
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44184 Re: FC Barcelona
To, to. Ali dobra je to stvar. Neka konkurencije.ascari wrote: Ovo, ili nesto novo?
"If I was worried, I would jump on a plane and get to pre-season early, but that's not the case. I know my characteristics, I know what I have to do."
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44185 Re: FC Barcelona
Kako piše "Mundo Deportivo", UEFA je kaznila Barcelonu sa 50000 eura zbog toga što su njihovi navijači na finalu Lige prvaka isticali zastave o neovisnoj Kataloniji.

-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44187 Re: FC Barcelona
RAC1: Adama u Bayern. 15 miliona. 12 klauzula+3 porezi.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44189 Re: FC Barcelona
@505
Jos ako u ponedjeljak zatvore stadion zbog zvizdanja himni, moglo bi se desiti da prve cetiri utakmice lige Barcelona igra u gostima.
Jos ako u ponedjeljak zatvore stadion zbog zvizdanja himni, moglo bi se desiti da prve cetiri utakmice lige Barcelona igra u gostima.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44190 Re: FC Barcelona
vala, napravili su sve da otezaju prvih pola sezone. samo usporedi te prve 4 utakmice sa realovih prve cetiri. sve teze utakmice su u gostima do nove godine, kada novi igraci ne mogu igrati. tako da me ne bi zacudilo ako bude daljnih pritisaka.skenderija04 wrote:@505
Jos ako u ponedjeljak zatvore stadion zbog zvizdanja himni, moglo bi se desiti da prve cetiri utakmice lige Barcelona igra u gostima.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44191 Re: FC Barcelona
Izgleda da i Adriano pakuje kofere za Rim.skenderija04 wrote:RAC1: Adama u Bayern. 15 miliona. 12 klauzula+3 porezi.
United hoce da aktivira klauzulu za Pedra.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44192 Re: FC Barcelona
Da da...Logicno, nema se sta prigovoriti. Pedru napraviti oprostaj kakav zasluzuje, Adrianu veliko hvala na ponasanju (nikada ni najmanji problem iako je bio rezerva rezerve), a Samper i Adama ako odluce da idu, nista im se ne moze zamjeriti. Imaju pravo da traze svoje mjesto. Kada pogledaju oko sebe sta vide: Prvi tim gdje nema sansi da igraju, trecu ligu, i neke glupe pozajmice sa komplikovanim ugovorima. I ja bi razmislio na njihovom mjestu.LSD wrote:Izgleda da i Adriano pakuje kofere za Rim.skenderija04 wrote:RAC1: Adama u Bayern. 15 miliona. 12 klauzula+3 porezi.
United hoce da aktivira klauzulu za Pedra.
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44193 Re: FC Barcelona
Težak raspored ali ne brinem se. Uigrana ekipa, isti trener. Madrid u kurcu da prostike kako i obično. Ko zna dokle ce sa Benitezom.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#44194 Re: FC Barcelona
Setanje ligom ove godine,za LŠ nisam siguran 
- SaNsEo
- Posts: 795
- Joined: 23/08/2013 23:24
#44195 Re: FC Barcelona
znali ko gdje na kom se kanalu moze pogledati ova tekma veceras barsa : junajted .. ili ako nema na TV ili satelitu ima li ko kakva dobar stream ?
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44196 Re: FC Barcelona
http://lasthighlight.com/video5/SaNsEo wrote:znali ko gdje na kom se kanalu moze pogledati ova tekma veceras barsa : junajted .. ili ako nema na TV ili satelitu ima li ko kakva dobar stream ?
http://mcmurphytv.blogspot.nl/p/live-1_97.html
http://mcmurphytv.blogspot.nl/p/live-2_12.html
http://bit.ly/1Iv7QL9 http://bit.ly/1Iv7STh http://bit.ly/1Iv7STl
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#44198 Re: FC Barcelona
Imas na sport1 bivsi dsf i poslije te tekme ima Psg -CelziSaNsEo wrote:znali ko gdje na kom se kanalu moze pogledati ova tekma veceras barsa : junajted .. ili ako nema na TV ili satelitu ima li ko kakva dobar stream ?
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44199 Re: FC Barcelona
Sergi Roberto još samo golman nije bio. Večeras igrao drugo poluvrijeme kao RB.
