FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44176 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:Jesu li se dogovorili kako će riješiti status prvog golmana? Ili će i dalje biti po istom sistemu?
Nisu. Bravo na odmoru, a svabo dosao 10 dana ranije na pripreme :mrgreen:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44177 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Pa čitao sam baš da su počela neka suptilna prcanja, pa zato pitam :D.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44178 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:Pa čitao sam baš da su počela neka suptilna prcanja, pa zato pitam :D.
Sad popusta led. Sve je zavrseno uspjesno, i fudbal i izbori, tako da je sada vrijeme za slaganje kockica. Golmani, Pedro, klinci... Sve to treba rijesiti. Osim toga, teren nije najveci problem. Barto ce imati vruce ljeto na institucionalnom nivou pocevsi od danas.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44179 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Npr. Ardu su kupili jer ne vjeruju Rafinhi ili S.Robertu...to je taj trend.

Nije tačno :D
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44180 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

HB_BHF wrote:Pa čitao sam baš da su počela neka suptilna prcanja, pa zato pitam :D.
Ovo, ili nesto novo?

"If I was worried, I would jump on a plane and get to pre-season early, but that's not the case. I know my characteristics, I know what I have to do."
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44181 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Bas bezvezna izjava koja se odnosi na MTS...
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#44182 Re: FC Barcelona

Post by NK33 »

Negdje procitah da ce ove sezonu zamijeniti uloge. Bravo LS i kup a MTS liga.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44183 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Samo da pozdravim skenderiju....uletih slucajno na temu, vidim zuti avatar :thumbup:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44184 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

ascari wrote: Ovo, ili nesto novo?

"If I was worried, I would jump on a plane and get to pre-season early, but that's not the case. I know my characteristics, I know what I have to do."
To, to. Ali dobra je to stvar. Neka konkurencije.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44185 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

Kako piše "Mundo Deportivo", UEFA je kaznila Barcelonu sa 50000 eura zbog toga što su njihovi navijači na finalu Lige prvaka isticali zastave o neovisnoj Kataloniji. :? :? :?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44187 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

RAC1: Adama u Bayern. 15 miliona. 12 klauzula+3 porezi.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44189 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

@505
Jos ako u ponedjeljak zatvore stadion zbog zvizdanja himni, moglo bi se desiti da prve cetiri utakmice lige Barcelona igra u gostima. :(
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44190 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote:@505
Jos ako u ponedjeljak zatvore stadion zbog zvizdanja himni, moglo bi se desiti da prve cetiri utakmice lige Barcelona igra u gostima. :(
vala, napravili su sve da otezaju prvih pola sezone. samo usporedi te prve 4 utakmice sa realovih prve cetiri. sve teze utakmice su u gostima do nove godine, kada novi igraci ne mogu igrati. tako da me ne bi zacudilo ako bude daljnih pritisaka.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44191 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:RAC1: Adama u Bayern. 15 miliona. 12 klauzula+3 porezi.
Izgleda da i Adriano pakuje kofere za Rim.
United hoce da aktivira klauzulu za Pedra.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44192 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:RAC1: Adama u Bayern. 15 miliona. 12 klauzula+3 porezi.
Izgleda da i Adriano pakuje kofere za Rim.
United hoce da aktivira klauzulu za Pedra.
Da da...Logicno, nema se sta prigovoriti. Pedru napraviti oprostaj kakav zasluzuje, Adrianu veliko hvala na ponasanju (nikada ni najmanji problem iako je bio rezerva rezerve), a Samper i Adama ako odluce da idu, nista im se ne moze zamjeriti. Imaju pravo da traze svoje mjesto. Kada pogledaju oko sebe sta vide: Prvi tim gdje nema sansi da igraju, trecu ligu, i neke glupe pozajmice sa komplikovanim ugovorima. I ja bi razmislio na njihovom mjestu.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44193 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Težak raspored ali ne brinem se. Uigrana ekipa, isti trener. Madrid u kurcu da prostike kako i obično. Ko zna dokle ce sa Benitezom.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44194 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Setanje ligom ove godine,za LŠ nisam siguran :mrgreen:
User avatar
SaNsEo
Posts: 795
Joined: 23/08/2013 23:24

#44195 Re: FC Barcelona

Post by SaNsEo »

znali ko gdje na kom se kanalu moze pogledati ova tekma veceras barsa : junajted .. ili ako nema na TV ili satelitu ima li ko kakva dobar stream ?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44196 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

SaNsEo wrote:znali ko gdje na kom se kanalu moze pogledati ova tekma veceras barsa : junajted .. ili ako nema na TV ili satelitu ima li ko kakva dobar stream ?
http://lasthighlight.com/video5/
http://mcmurphytv.blogspot.nl/p/live-1_97.html
http://mcmurphytv.blogspot.nl/p/live-2_12.html
http://bit.ly/1Iv7QL9 http://bit.ly/1Iv7STh http://bit.ly/1Iv7STl





User avatar
SaNsEo
Posts: 795
Joined: 23/08/2013 23:24

#44197 Re: FC Barcelona

Post by SaNsEo »

mnogo hvala :thumbup:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#44198 Re: FC Barcelona

Post by missko »

SaNsEo wrote:znali ko gdje na kom se kanalu moze pogledati ova tekma veceras barsa : junajted .. ili ako nema na TV ili satelitu ima li ko kakva dobar stream ?
Imas na sport1 bivsi dsf i poslije te tekme ima Psg -Celzi
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44199 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Sergi Roberto još samo golman nije bio. Večeras igrao drugo poluvrijeme kao RB.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#44200 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

jel to ode Pedro u United :?:
Post Reply