FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44126 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

oo skenda nam dosao :D sve najbolje drug :bih:
nego je li istina da je barto zelio prodati messija?
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44127 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Vratio se Skender-beg i dao strucno misljenje, nema vise potrebe da trazim i da se raspravljam sa ljudima koji nemaju pojma.

BTW - Lucho je u pravu, ova Americka turneja je goli qrz od ovce...volio bih da mogu da ne pratim ali necu moci izdrzati. Visca Barca!
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44128 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

- U sljedecih nekoliko dana Adriano ce napustiti klub i ide u Romu. Roma i Adriano vec imaju sve dogovoreno, ostaje samo da se klubovi dogovore. Barcelona i nije bas najvoljnija prodavati igrace dok traje ban, ali Adriano ne bi predstavljao veliki nedostatak. Grimaldo, iako nije u Americi na pripremamai mogao bi odraditi par utaakmica a tu je i Mathieu. Vjerovatni dogovor ce se zatvoriti na oko 5 miliona eura.

- Novi sportski direktor je Robert Fernandez a sef omladinskog pogona bice Pep Riera

- U upravi najvaznija promjena je na celu finansijskog dijela Umjesto Fausa postavljena je Susana Monje.

- 05.08 predstavljanje ekipe . Joan Gamper a protivnik je Roma.
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44130 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Veceras Ter Stegen, Bartra, Vermalen, Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Rafinha, Rakitic, Pedro, Suarez
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44131 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

E vala ovu u 5:00 ne budem pratio. Zadužujem kanađanku da pogleda, pa neka prenese utiske :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44132 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Jeko kanadjanka?
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44133 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Tito_i_Partija wrote:Jeko kanadjanka?
omarka littlović
Crvena Tifoza
Posts: 11764
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44134 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Jesu im čudni ovi dresovi :(
Crvena Tifoza
Posts: 11764
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44135 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Suarez :izet:

1:0

Kakva asistencija Bartre. :thumbup:
Crvena Tifoza
Posts: 11764
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44136 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

2:0 Sergi Roberto.


Je8o ovo. Ovi iz LA kao da su na streljani.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44137 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

sizifinho wrote:
Tito_i_Partija wrote:Jeko kanadjanka?
omarka littlović
Al je pobalkani.... :D
Crvena Tifoza
Posts: 11764
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44138 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Evo Halilovića ulazi
Crvena Tifoza
Posts: 11764
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44139 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Zabiše i ovi pred kraj iz kornera.

2:1 konačan rezultat.

Dosta izmjena u drugom poluvremenu. Od standardnih ostali samo Pikac i Iniesta.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44140 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »


User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44141 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

galaksi kako uvede ove dzuniore proigra, al je razlika povelika, bus objasnio, iNjesta nije stedio protivnicke okretne zglobove :D, munir i halil na putu prema dooooooole, ko je onaj plavi panj sto ga ubaci s pocetka drugog, kako on prezivi sve selekcije da mi je znat
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44142 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Saian wrote:ko je onaj plavi panj sto ga ubaci s pocetka drugog, kako on prezivi sve selekcije da mi je znat
gumbau. kupljen proslog ljeta. :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44143 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

sizifinho wrote:
Tito_i_Partija wrote:Jeko kanadjanka?
omarka littlović
Oooo, pa nisam znao da mi je omarka kona. :shock:
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#44144 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Sve u svemu nije lose bilo - drago mi je da se za Rakitica nisam prevario i da je lik igracina.
Rafinha, Sergi Roberto, Bartra, Halilovic i ostala buranija - slabo.
Busquets je sve sporiji,
Douglas (desni bek) nit smrdi nit mirise,
Pikac ok,
Iniesta ok,
Suarez standard,
Pedro puno zuji malo meda daje,
Vermalen mi se svidio ali...
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#44145 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

rafinja sinoc najbolji sta si ti gledo :-) bartra bolji od pikca bio, roberto zabio
Crvena Tifoza
Posts: 11764
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44146 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

solo2 wrote:Sve u svemu nije lose bilo - drago mi je da se za Rakitica nisam prevario i da je lik igracina.
Rafinha, Sergi Roberto, Bartra, Halilovic i ostala buranija - slabo.
Busquets je sve sporiji,
Douglas (desni bek) nit smrdi nit mirise,
Pikac ok,
Iniesta ok,
Suarez standard,
Pedro puno zuji malo meda daje,
Vermalen mi se svidio ali...

Vermalen je meni se čini kriv za situaciju za korner iz kojeg su primili gol. Nešto hoće petom da izvodi ispred gola. :roll:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44147 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44148 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44149 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Samper hoce da ide.12 miliona klauzula. Prvi problem za Barsu ove sezone.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44150 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Post Reply