nego je li istina da je barto zelio prodati messija?
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44126 Re: FC Barcelona
oo skenda nam dosao
sve najbolje drug
nego je li istina da je barto zelio prodati messija?
nego je li istina da je barto zelio prodati messija?
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#44127 Re: FC Barcelona
Vratio se Skender-beg i dao strucno misljenje, nema vise potrebe da trazim i da se raspravljam sa ljudima koji nemaju pojma.
BTW - Lucho je u pravu, ova Americka turneja je goli qrz od ovce...volio bih da mogu da ne pratim ali necu moci izdrzati. Visca Barca!
BTW - Lucho je u pravu, ova Americka turneja je goli qrz od ovce...volio bih da mogu da ne pratim ali necu moci izdrzati. Visca Barca!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44128 Re: FC Barcelona
- U sljedecih nekoliko dana Adriano ce napustiti klub i ide u Romu. Roma i Adriano vec imaju sve dogovoreno, ostaje samo da se klubovi dogovore. Barcelona i nije bas najvoljnija prodavati igrace dok traje ban, ali Adriano ne bi predstavljao veliki nedostatak. Grimaldo, iako nije u Americi na pripremamai mogao bi odraditi par utaakmica a tu je i Mathieu. Vjerovatni dogovor ce se zatvoriti na oko 5 miliona eura.
- Novi sportski direktor je Robert Fernandez a sef omladinskog pogona bice Pep Riera
- U upravi najvaznija promjena je na celu finansijskog dijela Umjesto Fausa postavljena je Susana Monje.
- 05.08 predstavljanje ekipe . Joan Gamper a protivnik je Roma.
- Novi sportski direktor je Robert Fernandez a sef omladinskog pogona bice Pep Riera
- U upravi najvaznija promjena je na celu finansijskog dijela Umjesto Fausa postavljena je Susana Monje.
- 05.08 predstavljanje ekipe . Joan Gamper a protivnik je Roma.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#44130 Re: FC Barcelona
Veceras Ter Stegen, Bartra, Vermalen, Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Rafinha, Rakitic, Pedro, Suarez
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44131 Re: FC Barcelona
E vala ovu u 5:00 ne budem pratio. Zadužujem kanađanku da pogleda, pa neka prenese utiske 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44132 Re: FC Barcelona
Jeko kanadjanka?
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44133 Re: FC Barcelona
omarka littlovićTito_i_Partija wrote:Jeko kanadjanka?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11764
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44134 Re: FC Barcelona
Jesu im čudni ovi dresovi 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11764
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44135 Re: FC Barcelona
Suarez
1:0
Kakva asistencija Bartre.
1:0
Kakva asistencija Bartre.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11764
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44136 Re: FC Barcelona
2:0 Sergi Roberto.
Je8o ovo. Ovi iz LA kao da su na streljani.
Je8o ovo. Ovi iz LA kao da su na streljani.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#44137 Re: FC Barcelona
Al je pobalkani....sizifinho wrote:omarka littlovićTito_i_Partija wrote:Jeko kanadjanka?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11764
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44138 Re: FC Barcelona
Evo Halilovića ulazi
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11764
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44139 Re: FC Barcelona
Zabiše i ovi pred kraj iz kornera.
2:1 konačan rezultat.
Dosta izmjena u drugom poluvremenu. Od standardnih ostali samo Pikac i Iniesta.
2:1 konačan rezultat.
Dosta izmjena u drugom poluvremenu. Od standardnih ostali samo Pikac i Iniesta.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#44141 Re: FC Barcelona
galaksi kako uvede ove dzuniore proigra, al je razlika povelika, bus objasnio, iNjesta nije stedio protivnicke okretne zglobove
, munir i halil na putu prema dooooooole, ko je onaj plavi panj sto ga ubaci s pocetka drugog, kako on prezivi sve selekcije da mi je znat
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44142 Re: FC Barcelona
gumbau. kupljen proslog ljeta.Saian wrote:ko je onaj plavi panj sto ga ubaci s pocetka drugog, kako on prezivi sve selekcije da mi je znat
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#44143 Re: FC Barcelona
Oooo, pa nisam znao da mi je omarka kona.sizifinho wrote:omarka littlovićTito_i_Partija wrote:Jeko kanadjanka?
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#44144 Re: FC Barcelona
Sve u svemu nije lose bilo - drago mi je da se za Rakitica nisam prevario i da je lik igracina.
Rafinha, Sergi Roberto, Bartra, Halilovic i ostala buranija - slabo.
Busquets je sve sporiji,
Douglas (desni bek) nit smrdi nit mirise,
Pikac ok,
Iniesta ok,
Suarez standard,
Pedro puno zuji malo meda daje,
Vermalen mi se svidio ali...
Rafinha, Sergi Roberto, Bartra, Halilovic i ostala buranija - slabo.
Busquets je sve sporiji,
Douglas (desni bek) nit smrdi nit mirise,
Pikac ok,
Iniesta ok,
Suarez standard,
Pedro puno zuji malo meda daje,
Vermalen mi se svidio ali...
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44145 Re: FC Barcelona
rafinja sinoc najbolji sta si ti gledo
bartra bolji od pikca bio, roberto zabio
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11764
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44146 Re: FC Barcelona
solo2 wrote:Sve u svemu nije lose bilo - drago mi je da se za Rakitica nisam prevario i da je lik igracina.
Rafinha, Sergi Roberto, Bartra, Halilovic i ostala buranija - slabo.
Busquets je sve sporiji,
Douglas (desni bek) nit smrdi nit mirise,
Pikac ok,
Iniesta ok,
Suarez standard,
Pedro puno zuji malo meda daje,
Vermalen mi se svidio ali...
Vermalen je meni se čini kriv za situaciju za korner iz kojeg su primili gol. Nešto hoće petom da izvodi ispred gola.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44149 Re: FC Barcelona
Samper hoce da ide.12 miliona klauzula. Prvi problem za Barsu ove sezone.
