ma pogba uopste nije bitan za laportu. cak je i on sam rekao, dovest ce ga ako ga lucho bude trazio. predizborne price. plasi me pomisao da ce bartomeu biti tu iducih 6 godina. laporta je proslo svrseno vrijeme. ja bih glasao za freixu, ali on nema sanse koliko je crno ispod nokta. izmedju l i b, ja sam za laportu. ne zbog toga sto sam nesto pretjerano lud za njim, nego samo sto je bartomeu lopov prve klase, i od kad je on poceo potpisivati ugovore, sud i policija ne silaze s vrata. da su 2-3 godine u pitanju, rekao bi ok, ovako, trpit ga do 2022. predugo.ascari wrote: Ne znam za kojeg prije NE BIH glasaoZa ovu dvoji i kontam, ali zasto Laporta spominje transfer? Zambrotta, ili Thuram su na isti nacin potpisani (nisam siguran koji od njih dvojice).
Mislio sam na manifest. Nema konkretnog plana.sizifinho wrote:pa budimo realno, kandidat i ne može puno tog uradit osim obećavati.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44101 Re: FC Barcelona
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44102 Re: FC Barcelona
Mislio sam na Ardin transfer. Sto se ostatka posta tice, slazem se. Mada prije da je Barto prvoklasni lazov, a ne lopov5 0 5 wrote:ma pogba uopste nije bitan za laportu. cak je i on sam rekao, dovest ce ga ako ga lucho bude trazio. predizborne price. plasi me pomisao da ce bartomeu biti tu iducih 6 godina. laporta je proslo svrseno vrijeme. ja bih glasao za freixu, ali on nema sanse koliko je crno ispod nokta. izmedju l i b, ja sam za laportu. ne zbog toga sto sam nesto pretjerano lud za njim, nego samo sto je bartomeu lopov prve klase, i od kad je on poceo potpisivati ugovore, sud i policija ne silaze s vrata. da su 2-3 godine u pitanju, rekao bi ok, ovako, trpit ga do 2022. predugo.
Twist plot: Laporta pobjedjuje, sud mu se naklati zbog Uzbekistana i Keirrsona
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44103 Re: FC Barcelona
hehe. lazov jeste. a da li je lopov, vidjet cemo. mada ja mislim da su obojica u pet deka, po tom pitanju.ascari wrote: Mislio sam na Ardin transfer. Sto se ostatka posta tice, slazem se. Mada prije da je Barto prvoklasni lazov, a ne lopovJa se nadam Agustiju.
Twist plot: Laporta pobjedjuje, sud mu se naklati zbog Uzbekistana i Keirrsona
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44106 Re: FC Barcelona
Da se podsjetimo hita
Spominje li se sta za Cruyffa i poziciju ukoliko osvoji Laporta? Bio bi red, ako nista, da se izvini za gluposti koje je pricao o napadackom trojcu.
Do 12:00h blizu 17000 glasaca.

Spominje li se sta za Cruyffa i poziciju ukoliko osvoji Laporta? Bio bi red, ako nista, da se izvini za gluposti koje je pricao o napadackom trojcu.
Do 12:00h blizu 17000 glasaca.

- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44107 Re: FC Barcelona
505, imas li info za koga su glasali




-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44108 Re: FC Barcelona
za laportu.ascari wrote:505, imas li info za koga su glasali![]()
ne znam. vidim da bartomeu sacekuje glasace i govorim im da glasaju za njega.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44109 Re: FC Barcelona
Do 16:00h 29,10% glasaca (cca 32000 glasova).
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44110 Re: FC Barcelona
Ima l' kakvih izlaznih anketa ... 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44111 Re: FC Barcelona
calma caaaaaalmaaaaaaaaa.tzipiripi wrote:Ima l' kakvih izlaznih anketa ...
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44112 Re: FC Barcelona
Da ih nisi pomjesao?5 0 5 wrote:za laportu.![]()
![]()
ne znam. vidim da bartomeu sacekuje glasace i govorim im da glasaju za njega.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44114 Re: FC Barcelona
Bartomeu 49.5%ascari wrote:Barto...
Laporta 36.6%
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44115 Re: FC Barcelona
U pet deka5 0 5 wrote:Bartomeu 49.5%ascari wrote:Barto...
Laporta 36.6%

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44117 Re: FC Barcelona
Logika protiv ubleha. Barto vise nego svi skupa. Mozda ovo i nije idealan nacin vodjenja kluba, ali je Bartomeu jedini ponudio nesto konkretno. Parole " unicef, la masia, Katar govno" ili indijski energetski napitak kao glavni sponzor su bili slabi argumenti. Sretno Bartomeu, ali sad je sest godina u pitanju, a ne sest mjeseci.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44118 Re: FC Barcelona
Pa gdje si ti jarane? jebeš Bartu... Čitav forum je bio zabrinut, a na temu se navukla paučinaskenderija04 wrote:Logika protiv ubleha. Barto vise nego svi skupa. Mozda ovo i nije idealan nacin vodjenja kluba, ali je Bartomeu jedini ponudio nesto konkretno. Parole " unicef, la masia, Katar govno" ili indijski energetski napitak kao glavni sponzor su bili slabi argumenti. Sretno Bartomeu, ali sad je sest godina u pitanju, a ne sest mjeseci.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44119 Re: FC Barcelona
Vozdra svima. Vidio sam
Spojili sa privatni i poslovni problemi tako da nisam bio za foruma. Sad je sve sredjeno.
Praticemo i dalje Barsu
Spojili sa privatni i poslovni problemi tako da nisam bio za foruma. Sad je sve sredjeno.
Praticemo i dalje Barsu
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44120 Re: FC Barcelona
Ziiiv jeeeee!
Ave Skenderija. 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#44121 Re: FC Barcelona
Skenderija to hladnokrvno prokomentarisa, a citav forum se na noge digao otkag ga nema
Bezze ti je raju prepadat.
Salim se, dobro dosao nazad
Bezze ti je raju prepadat.
Salim se, dobro dosao nazad
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11749
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44122 Re: FC Barcelona
Eto Barto izabran. Sad mu niko neće (valjda) svaljivati da nije izabran legalnim putem. 
Ja sam ipak ubijeđen da je Skenderija bio u organizaciji ovih izbora ili je bio član odbora jednog od kandidata.
Ja sam ipak ubijeđen da je Skenderija bio u organizaciji ovih izbora ili je bio član odbora jednog od kandidata.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#44123 Re: FC Barcelona
jebo ga ti skenderija, ljudi predlagali da ambasadu zovemo 
- R9..
- Posts: 1973
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#44124 Re: FC Barcelona
Nek si se vratio.....nema veze sto si iz protivnickog tabora...nadam se da su problemi dovedeni u red....skenderija04 wrote:Vozdra svima. Vidio sam![]()
Spojili sa privatni i poslovni problemi tako da nisam bio za foruma. Sad je sve sredjeno.
Praticemo i dalje Barsu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58

