FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44101 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ascari wrote: Ne znam za kojeg prije NE BIH glasao :-D Za ovu dvoji i kontam, ali zasto Laporta spominje transfer? Zambrotta, ili Thuram su na isti nacin potpisani (nisam siguran koji od njih dvojice).
sizifinho wrote:pa budimo realno, kandidat i ne može puno tog uradit osim obećavati.
Mislio sam na manifest. Nema konkretnog plana.
ma pogba uopste nije bitan za laportu. cak je i on sam rekao, dovest ce ga ako ga lucho bude trazio. predizborne price. plasi me pomisao da ce bartomeu biti tu iducih 6 godina. laporta je proslo svrseno vrijeme. ja bih glasao za freixu, ali on nema sanse koliko je crno ispod nokta. izmedju l i b, ja sam za laportu. ne zbog toga sto sam nesto pretjerano lud za njim, nego samo sto je bartomeu lopov prve klase, i od kad je on poceo potpisivati ugovore, sud i policija ne silaze s vrata. da su 2-3 godine u pitanju, rekao bi ok, ovako, trpit ga do 2022. predugo.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44102 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

5 0 5 wrote:ma pogba uopste nije bitan za laportu. cak je i on sam rekao, dovest ce ga ako ga lucho bude trazio. predizborne price. plasi me pomisao da ce bartomeu biti tu iducih 6 godina. laporta je proslo svrseno vrijeme. ja bih glasao za freixu, ali on nema sanse koliko je crno ispod nokta. izmedju l i b, ja sam za laportu. ne zbog toga sto sam nesto pretjerano lud za njim, nego samo sto je bartomeu lopov prve klase, i od kad je on poceo potpisivati ugovore, sud i policija ne silaze s vrata. da su 2-3 godine u pitanju, rekao bi ok, ovako, trpit ga do 2022. predugo.
Mislio sam na Ardin transfer. Sto se ostatka posta tice, slazem se. Mada prije da je Barto prvoklasni lazov, a ne lopov :-D Ja se nadam Agustiju.

Twist plot: Laporta pobjedjuje, sud mu se naklati zbog Uzbekistana i Keirrsona :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44103 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ascari wrote: Mislio sam na Ardin transfer. Sto se ostatka posta tice, slazem se. Mada prije da je Barto prvoklasni lazov, a ne lopov :-D Ja se nadam Agustiju.

Twist plot: Laporta pobjedjuje, sud mu se naklati zbog Uzbekistana i Keirrsona :D
hehe. lazov jeste. a da li je lopov, vidjet cemo. mada ja mislim da su obojica u pet deka, po tom pitanju.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44104 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

:lol: :lol:

Image
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44106 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Da se podsjetimo hita :lol:


Spominje li se sta za Cruyffa i poziciju ukoliko osvoji Laporta? Bio bi red, ako nista, da se izvini za gluposti koje je pricao o napadackom trojcu.

Do 12:00h blizu 17000 glasaca.

Image
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44107 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

505, imas li info za koga su glasali :-D

Image

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44108 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ascari wrote:505, imas li info za koga su glasali :-D
za laportu. :D :lol:

ne znam. vidim da bartomeu sacekuje glasace i govorim im da glasaju za njega. :lol:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44109 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Do 16:00h 29,10% glasaca (cca 32000 glasova).
User avatar
tzipiripi
Posts: 2470
Joined: 25/03/2011 09:01

#44110 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Ima l' kakvih izlaznih anketa ... :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44111 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

tzipiripi wrote:Ima l' kakvih izlaznih anketa ... :D
calma caaaaaalmaaaaaaaaa. :D




Image
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44112 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

5 0 5 wrote:za laportu. :D :lol:

ne znam. vidim da bartomeu sacekuje glasace i govorim im da glasaju za njega. :lol:
Da ih nisi pomjesao? :-D Bartomeu & Freixa complained that Laporta was campaigning among members near the voting booths & persuading them to vote for him.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44113 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Barto...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44114 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ascari wrote:Barto...
Bartomeu 49.5%
Laporta 36.6% :mrgreen:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44115 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

5 0 5 wrote:
ascari wrote:Barto...
Bartomeu 49.5%
Laporta 36.6% :mrgreen:
U pet deka :-D
Image
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44116 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Nakon 25% glasova
Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44117 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Logika protiv ubleha. Barto vise nego svi skupa. Mozda ovo i nije idealan nacin vodjenja kluba, ali je Bartomeu jedini ponudio nesto konkretno. Parole " unicef, la masia, Katar govno" ili indijski energetski napitak kao glavni sponzor su bili slabi argumenti. Sretno Bartomeu, ali sad je sest godina u pitanju, a ne sest mjeseci.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44118 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

skenderija04 wrote:Logika protiv ubleha. Barto vise nego svi skupa. Mozda ovo i nije idealan nacin vodjenja kluba, ali je Bartomeu jedini ponudio nesto konkretno. Parole " unicef, la masia, Katar govno" ili indijski energetski napitak kao glavni sponzor su bili slabi argumenti. Sretno Bartomeu, ali sad je sest godina u pitanju, a ne sest mjeseci.
Pa gdje si ti jarane? jebeš Bartu... Čitav forum je bio zabrinut, a na temu se navukla paučina :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44119 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Vozdra svima. Vidio sam :D
Spojili sa privatni i poslovni problemi tako da nisam bio za foruma. Sad je sve sredjeno.
Praticemo i dalje Barsu :bih:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44120 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Ziiiv jeeeee! :lol: :lol: :mrgreen: :thumbup: :thumbup: Ave Skenderija. :mrgreen:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44121 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Skenderija to hladnokrvno prokomentarisa, a citav forum se na noge digao otkag ga nema :zoka:
Bezze ti je raju prepadat.
Salim se, dobro dosao nazad :thumbup:
Crvena Tifoza
Posts: 11749
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44122 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Eto Barto izabran. Sad mu niko neće (valjda) svaljivati da nije izabran legalnim putem. :D


Ja sam ipak ubijeđen da je Skenderija bio u organizaciji ovih izbora ili je bio član odbora jednog od kandidata. :wink:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#44123 Re: FC Barcelona

Post by Lakat Jebić »

jebo ga ti skenderija, ljudi predlagali da ambasadu zovemo :D
User avatar
R9..
Posts: 1973
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#44124 Re: FC Barcelona

Post by R9.. »

skenderija04 wrote:Vozdra svima. Vidio sam :D
Spojili sa privatni i poslovni problemi tako da nisam bio za foruma. Sad je sve sredjeno.
Praticemo i dalje Barsu :bih:
Nek si se vratio.....nema veze sto si iz protivnickog tabora...nadam se da su problemi dovedeni u red....
Post Reply