FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44076 Re: FC Barcelona
Players to start pre-season on Monday:
Masip
Douglas
Vermaelen
Mathieu
Adriano
Sergi Roberto
Arda Turan
Rafinha
Luis Suarez
Halilovic
Munir
Sandro
Players to start pre-season on Wednesday:
Aleix Vidal
Pique
Bartra
Alba
Busquets
Rakitic
Iniesta
Pedro
Players who will start pre-season in the coming weeks:
Bravo
Ter Stegen
Alves
Mascherano
Messi
Neymariño
Masip
Douglas
Vermaelen
Mathieu
Adriano
Sergi Roberto
Arda Turan
Rafinha
Luis Suarez
Halilovic
Munir
Sandro
Players to start pre-season on Wednesday:
Aleix Vidal
Pique
Bartra
Alba
Busquets
Rakitic
Iniesta
Pedro
Players who will start pre-season in the coming weeks:
Bravo
Ter Stegen
Alves
Mascherano
Messi
Neymariño
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11749
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#44077 Re: FC Barcelona
Šta je Ter Stegen onda poranio sa povratkom u Barcelonu?
Juče na instagramu postavio sliku i kaže da se vratio.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44078 Re: FC Barcelona
ode i pedrito.
za 30m u chelsea.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44079 Re: FC Barcelona
Barca polako dobija neke nove konture.
Sta ces, jeste da je zao, ali bolje po njega da ide. Samo kud i on u Chelsea...
Sta ces, jeste da je zao, ali bolje po njega da ide. Samo kud i on u Chelsea...
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44081 Re: FC Barcelona
August 14: Athletic-Barça (Super Cup)
August 17: Barça-Athletic (Super Cup)
August 22/23: Athletic-Barça (Liga)

August 17: Barça-Athletic (Super Cup)
August 22/23: Athletic-Barça (Liga)
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44083 Re: FC Barcelona
Barca u prvoj polovini sve utakmice protiv najjačih (AM, Valencia, Sevilla, RM) igra u gostima. Ilitiga kako bi to rek'o optimista, u drugoj polovini igraju kod kuće5 0 5 wrote:[img]http://is.gd/3JvDX4[/img
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44084 Re: FC Barcelona
bice tesko to none godine, racunajuci i silne supercupove koje moraju odigrati. ovo je savez morao malo dati fore madridu, jer oni tradicionalno ispusu do januara.tzipiripi wrote: Barca u prvoj polovini sve utakmice protiv najjačih (AM, Valencia, Sevilla, RM) igra u gostima. Ilitiga kako bi to rek'o optimista, u drugoj polovini igraju kod kuće
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44085 Re: FC Barcelona
“El triplete ya es pasado, ahora interesa el sextete”.
Rece LE
Rece LE
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44086 Re: FC Barcelona
Je li gledao/slusao/citao neko debatu sinoc? Dobrih provala je bilo.
Benedito: "Vec drugi put veceras se slazem sa Laportom."
Laporta: "Glasaj za mene!"


Benedito: "Vec drugi put veceras se slazem sa Laportom."
Laporta: "Glasaj za mene!"


- NK33
- Posts: 683
- Joined: 01/02/2015 18:13
#44087 Re: FC Barcelona
I njega stigla Guardiolina sudbina 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#44088 Re: FC Barcelona
hahah nakon jedne sezone osjedio i djeluje 5 godina stariji 
Last edited by Vertig0 on 16/07/2015 10:27, edited 1 time in total.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44089 Re: FC Barcelona
bježi Luise, dok nisi oćelavio
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44091 Re: FC Barcelona
Arda Turan brada sindrom u Barci


- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44092 Re: FC Barcelona
Laporta konstantno spominje la Masiju, a nakon toga najavljuje Pogbu
Bartomeu jos gori. Prvo izjavi da je Pogba opcija, vec sutra promijeni pricu "Ne znam zasto je Braida isao u Torino".
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#44093 Re: FC Barcelona
tzipiripi wrote:![]()
Allaha mi isti Klose
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44094 Re: FC Barcelona
to je zato sto je se laporta vec dogovorio sa raiolom, dok jutros marotta izjavljuje kako trebaju prvo pricati s njim.ascari wrote:Laporta konstantno spominje la Masiju, a nakon toga najavljuje PogbuBartomeu jos gori. Prvo izjavi da je Pogba opcija, vec sutra promijeni pricu "Ne znam zasto je Braida isao u Torino".
laporti treba zvucno ime za izbore. la masija, istorija i sponzor mu ne moze donijeti dovoljno glasova.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44096 Re: FC Barcelona
Sa ili bez Pogbe, Laporta je po meni mozda i najslabiji kandidat. Osim prazne price i emocija, nista nije ponudio.5 0 5 wrote:to je zato sto je se laporta vec dogovorio sa raiolom, dok jutros marotta izjavljuje kako trebaju prvo pricati s njim.
laporti treba zvucno ime za izbore. la masija, istorija i sponzor mu ne moze donijeti dovoljno glasova.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44098 Re: FC Barcelona
stoji to sto kazes. ali ipak ce biti izmedju njega i bartomea. http://www.theguardian.com/football/blo ... ico-madridascari wrote: Sa ili bez Pogbe, Laporta je po meni mozda i najslabiji kandidat. Osim prazne price i emocija, nista nije ponudio.
usput, kiko je novi golman rm.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44099 Re: FC Barcelona
pa budimo realno, kandidat i ne može puno tog uradit osim obećavati.ascari wrote:Sa ili bez Pogbe, Laporta je po meni mozda i najslabiji kandidat. Osim prazne price i emocija, nista nije ponudio.5 0 5 wrote:to je zato sto je se laporta vec dogovorio sa raiolom, dok jutros marotta izjavljuje kako trebaju prvo pricati s njim.
laporti treba zvucno ime za izbore. la masija, istorija i sponzor mu ne moze donijeti dovoljno glasova.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#44100 Re: FC Barcelona
Ne znam za kojeg prije NE BIH glasao5 0 5 wrote:stoji to sto kazes. ali ipak ce biti izmedju njega i bartomea. http://www.theguardian.com/football/blo ... ico-madrid
Mislio sam na manifest. Nema konkretnog plana.sizifinho wrote:pa budimo realno, kandidat i ne može puno tog uradit osim obećavati.


