FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#44051 Re: FC Barcelona
Malo mi nije jasna ova prica gdje ce Turan igrati! Enrike ce i ove godine nastaviti sa svojom rotacijom, tako da ce svi igrati. Uostalom, sam Bog nas je ove godine spasio ijedne ozbiljne povred, bilo je nesto sitno, zanemarivo, a Turan je polivalentan igrac, moze igrat sva mjesta u sredini, krilne pozicije, a i odlican je u defanzivi, ipak je to Simeonova škola. Iniesta ipak ulazi u godine, a nije neki kik bokser da moze izdrat svakakve nasrtaje. VIdjet cete, odlicno pojacanje 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44052 Re: FC Barcelona
ako ga ne posude nekom, da.Crvena Tifoza wrote:Onda će kao i Suarez odmarati i trenirati.
Arda Turan: "I don't care where I play, I'm willing to adapt to the team, to get to know my teammates and to win trophies."
"I'm very motivated to win the Champions League. It's the only title I didn't yet win and I want it on my trophy list."
"Not playing until January is a problem, but I'm not here for six months. I'm here to win trophies over five years."
“Messi is the best player in the world and Andres Iniesta is my idol.”
"Playing at Barça is a dream, every fooballer wants to play at the Camp Nou, the best stadium I've been at."
"Everyone comes from somewhere and I come from a small place in Turkey to go and play for the best team in the world."
"I respect all candidates. I just want to play for Barça. They want me and I want them."
"When I knew Barça wanted me, I didn't want to hear about any other offer."
"Luis Enrique called to welcome me. It's really nice from him. I am very happy."
"I've suffered when playing against Messi, Neymar, Suarez & Iniesta. I'll now have the honour to play with them."
"Since the day I knew about the interest of the Club, I couldn't sleep. It's a dream for me."
"I was on vacations but I called my agent every day, asking if he had already completed the signing."
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#44053 Re: FC Barcelona
šta je Skenderbegom, najboljim forumašem Klixa
Skenda brate, javi se, samo da znamo da je sve u redu.
Skenda brate, javi se, samo da znamo da je sve u redu.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44055 Re: FC Barcelona
Ovi argentinci su gamad teška, ko i ove naše bošnje kad psuju Edinu majku čim primi loptu. Doduše mi smo još veća gamad, jer bio sam svjedok kad ljudi priželjkuju da Džeko promaši penal (vs. Izrael).
E moj Messi, napravio si najveću grešku u karijeri kad si odbio da igraš za Španiju...
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44056 Re: FC Barcelona
Neka prestane igrat za reprezentaciju, negdje pročitah da ima i ta opcija. Pa da vidimo na šta će ličit bez njega, ha ja...
Eto im Higuain i Aguero, nek oni nose igru. Il' da počne šmrkat, možda ga onda i zavole.
Eto im Higuain i Aguero, nek oni nose igru. Il' da počne šmrkat, možda ga onda i zavole.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44057 Re: FC Barcelona
505 u kampanji za Laportu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44058 Re: FC Barcelona
samo za danijela. (kad se, akobogda, kandiduje).suncica24 wrote: 505 u kampanji za Laportu
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44059 Re: FC Barcelona
Mozda u nekom paralelnom brazilskom univerzumu5 0 5 wrote:samo za danijela. (kad se, akobogda, kandiduje).suncica24 wrote: 505 u kampanji za Laportu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44060 Re: FC Barcelona
pade mi na pamet, alves je svaki trofej ls osvojio sa drugim brojem na ledjima (za isti klub). kad smo vec kod brojeva, kakav je tvoj sentiment oko turana i broja 6 na njegovim ledjima?suncica24 wrote:Mozda u nekom paralelnom brazilskom univerzumu
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44061 Re: FC Barcelona
Brojevi se sheraju, legende ostaju5 0 5 wrote:pade mi na pamet, alves je svaki trofej ls osvojio sa drugim brojem na ledjima (za isti klub). kad smo vec kod brojeva, kakav je tvoj sentiment oko turana i broja 6 na njegovim ledjima?suncica24 wrote:Mozda u nekom paralelnom brazilskom univerzumu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44062 Re: FC Barcelona
ja vala nisam spreman za to. a posto su vec poceli prodavati majce, ali bez broja, nadam se da nece dobiti 6. neka radije rafinha.suncica24 wrote: Brojevi se sheraju, legende ostaju
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44063 Re: FC Barcelona
Meni svejedno. Kad nije Xavi... svejedno.5 0 5 wrote:ja vala nisam spreman za to. a posto su vec poceli prodavati majce, ali bez broja, nadam se da nece dobiti 6. neka radije rafinha.suncica24 wrote: Brojevi se sheraju, legende ostaju
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44064 Re: FC Barcelona
neka onda uzme el prezidente. njemu je svakako vrijeme za novi broj.suncica24 wrote: Meni svejedno. Kad nije Xavi... svejedno.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44065 Re: FC Barcelona
Ih ih... pucamo na visoko jelte5 0 5 wrote:neka onda uzme el prezidente. njemu je svakako vrijeme za novi broj.suncica24 wrote: Meni svejedno. Kad nije Xavi... svejedno.![]()
Ima on jos brojeva da se uspenje do 6tice
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44066 Re: FC Barcelona
on bar ima sansu da je nosi.suncica24 wrote: Ih ih... pucamo na visoko jelte
Ima on jos brojeva da se uspenje do 6tice
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#44067 Re: FC Barcelona
Ako je hipster ne navuce5 0 5 wrote:on bar ima sansu da je nosi.suncica24 wrote: Ih ih... pucamo na visoko jelte
Ima on jos brojeva da se uspenje do 6tice
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#44069 Re: FC Barcelona
Prelijep dres. Jos da nema logo sponzora.. 
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#44070 Re: FC Barcelona
Otkud ovako rano? Slican proslosezenskom.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44071 Re: FC Barcelona
dizajniran je po modelu iz 1991/92.Vertig0 wrote:Otkud ovako rano? Slican proslosezenskom.
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#44072 Re: FC Barcelona
dinao wrote:Prelijep dres. Jos da nema logo sponzora..

-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#44073 Re: FC Barcelona
1:42 - 2:20
hoces s messijem i mascheom na obalu ili s piqueom i pedrom u brda?!

