Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44051 Re: Liverpool FC
A gdje ga neces volit, jede decko...
Hajde Jurgene daj mig upravi...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44052 Re: Liverpool FC
Jebi ga jedno je 70 miliona, drugo je 170 miliona
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44053 Re: Liverpool FC
Volim i ja janjetinu, pa nema janjetine 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44054 Re: Liverpool FC
Jebite se pesimisti
Prvo je bilo 120, pa sad 170, sutra cete govorit 250 miliona...
Igrac hoce da ide, Dortmun ga sigurno na ljeto prodaje, ne mogu ni oni sad basnoslovne cifre trazit za igraca koji hoce da ide
Igrac hoce da ide, Dortmun ga sigurno na ljeto prodaje, ne mogu ni oni sad basnoslovne cifre trazit za igraca koji hoce da ide
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44055 Re: Liverpool FC
Ma kakvih 170, pa za te pare ga nikad ne bi prodali taman da je talentovani englez x100.
Da će tražiti ozbiljne pare svakako, ali neki previše bezobrazni zahtjevi, sumnjam. Sam je nagovijestio da hoće da ide na ljeto. Sve to ima svoje.
Da će tražiti ozbiljne pare svakako, ali neki previše bezobrazni zahtjevi, sumnjam. Sam je nagovijestio da hoće da ide na ljeto. Sve to ima svoje.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44056 Re: Liverpool FC
Opustite se, samo mu dižu cijenu preko nas. Ide on u United, Chelsea, PSG...
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44059 Re: Liverpool FC
Jebo te sanco koliko ga jases covjek bi rekao da je mali reinkarnacija ronaldinja i garniche, a ne samo jos jedan sterling
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44060 Re: Liverpool FC
Ma šta znam, ne vidim koliko je potreban uopšte. Mislim ok, pretpostavljam šta sve donosi, ali ne vjerujem da je neki prioritet.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#44061 Re: Liverpool FC
Da su ga zaganjali dok je bio u Cityju pa hajd, to bi se i moglo. A sad da se da 150+ miliona za njega, jednostavno ne vjerujem. Čak bi za Mbappea mogao povjerovati, ali ovo jok.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44062 Re: Liverpool FC
Pa za Salaha trenutnog je trenutno hibrid Mbappe i Cristiana.AmiĐa_Idriz wrote: ↑25/01/2020 18:20 Ma šta znam, ne vidim koliko je potreban uopšte. Mislim ok, pretpostavljam šta sve donosi, ali ne vjerujem da je neki prioritet.
@Todde, ne lupetaj.
-
Mustang1
- Posts: 29932
- Joined: 29/12/2010 17:31
#44063 Re: Liverpool FC
Ma uvijek se od strane engleskih medija najbolji engleski talenat gurao u u tom trenutku najbolji tim lige. Nebitno o kom se igracu radi i o kom klubu se radi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44064 Re: Liverpool FC
Ne znam baš koliko ćeš krila naći poput Salaha koji će ti istrčati sprint u odbranu kod kontre protivnika i generalno vršiti presing na zadnju liniju protivnika tokom igre. Njegov je presing meni energičniji i od Firminovog. Firmino to radi inteligentnije, ovaj intenzivnije. Kao i Mane naravno.
To što Salah sere sa stipsarenjem lopte je nažalost činjenica, ali ima ekipa dosta koristi od njega i kad ne zabija.
To što Salah sere sa stipsarenjem lopte je nažalost činjenica, ali ima ekipa dosta koristi od njega i kad ne zabija.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44065 Re: Liverpool FC
Pa zasto je iskljuceno da to nece Sancho vremenom nauciti? Vjerovatno to sad ne bi radio, mladji je, zeljniji igre da tako kazem, ali mogao bi ga Klopp uciniti takticki odgovornijim, siguran sam.
Ofanzivno mislim da je raznovrsniji, veci potencijal, a sigurno da u taktici jos nije zreo, posebno u Kloppovoj igri pressinga i pomaganju beku, ali moze stasati...
Adama Traore je jeftinija varijanta sigurno, ali i stepen ispod po kvaliteti.
Ps ima li sta od onog mladog lijevog beka, iz Coventrya mislim?
Ofanzivno mislim da je raznovrsniji, veci potencijal, a sigurno da u taktici jos nije zreo, posebno u Kloppovoj igri pressinga i pomaganju beku, ali moze stasati...
Adama Traore je jeftinija varijanta sigurno, ali i stepen ispod po kvaliteti.
Ps ima li sta od onog mladog lijevog beka, iz Coventrya mislim?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44066 Re: Liverpool FC
Pa može, ali nekako ne vidim baš taj scenario gdje se Klopp odriče Salaha i Manea, a Sancha sigurno nećeš privući pričom o rotaciji ili ne daj Bože klupi
Znam, od širokog i kvalitetnog rostera te sigurno glava neće zaboliti, ali ova dvojica + Trent i Robbo su 4 pozicije gdje se najmanje rotira. Nekad se pitam i od čega su.
Znam, od širokog i kvalitetnog rostera te sigurno glava neće zaboliti, ali ova dvojica + Trent i Robbo su 4 pozicije gdje se najmanje rotira. Nekad se pitam i od čega su.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44067 Re: Liverpool FC
Onda ne proglasavajte Salaha flopom svako malo...
Ja mislim da ce Sancho biti daleko bolji igrac, mladji je i vrijedilo bi ga dovesti, po cijenu i da se rijese Salaha.
Znam, nebitno je moje misljenje, al' eto kad vec pricamo.
Znam, nebitno je moje misljenje, al' eto kad vec pricamo.
- sve_ovo_ja
- Posts: 2155
- Joined: 13/07/2016 11:10
#44068 Re: Liverpool FC
Valjao bi Sancho sigurno, ali nemojte ni Salaha potcjenjivati jer zna da usere 5 utakmica u sezoni kada je neizvjesno. Do sada ima luđačke brojke u Liverpoolu, a i odbrambeno odigra svoje korektno, samo to se ne primjećuje ko neće da vidi, klinac bi ga Klopp trpio da ne igra timski. Salah je takav igrač, u jednoj utakmici će 3 puta biti sebičan, ali će mu u sljedeće 2 utakmice to poći za rukom pa će svi baliti šta je uradio.
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44069 Re: Liverpool FC
Meni se cini da je lani u utakmicama gdje su izgubljeni bodovi, najvise selfish promasenih zicera imao Salah.
To je kostalo titule.
To je kostalo titule.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#44070 Re: Liverpool FC
Meni napamet odmah pada Goodison i Everton, 0:0, Salah 2 mrtvaca promasio i na kraju Fabinho jedan.drug_profi wrote: ↑25/01/2020 21:49 Meni se cini da je lani u utakmicama gdje su izgubljeni bodovi, najvise selfish promasenih zicera imao Salah.
To je kostalo titule.
Ostale se utakmice ne sjecam se da je nesto zajeb'o u kojima se kiksalo. Leicester kuci, City u gostima, ne sjecam se fkt nekih zicera?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44071 Re: Liverpool FC
Jeste imao onaj promašaj na Goodisonu al nema potrebe svaljivati sve na jednog. I Origi je haman prazan gol promašio protiv West Hama. U tim tekmama je ekipa čitava zakazala i to je to.

E ba grlat sam za Salaha ko ti za Sancha, kakav flopBHF_Manijak wrote: ↑25/01/2020 21:16 Onda ne proglasavajte Salaha flopom svako malo...Ja mislim da ce Sancho biti daleko bolji igrac, mladji je i vrijedilo bi ga dovesti, po cijenu i da se rijese Salaha.
Znam, nebitno je moje misljenje, al' eto kad vec pricamo.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#44072 Re: Liverpool FC
Topla preporuka. Pioniri implementacije fudbalske statistike i podataka na sami teren, dosta se o tome pričalo iza leđa ali evo sad iz prve ruke.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#44073 Re: Liverpool FC
Kad sanca dovedu onda treba i Messija dovesti
Vazda je govorio da navija za liverpool u engleskoj moguce je, pri kraju je karijere mozda i trofej koji osvoji taman
Vazda je govorio da navija za liverpool u engleskoj moguce je, pri kraju je karijere mozda i trofej koji osvoji taman
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#44074 Re: Liverpool FC
Bog te mazo koje su ovo formule... zamisli sad da ovo das nekom ovdje u FK Sarajevo ili Željo, pa oni ne bi znali šta bi s tim... bilo bi jebo ovo...
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#44075 Re: Liverpool FC
Nogometas prvo treba poloziti stastiku i vjerovatnocu na faxu, onda ici godinu na bildanje mozga kako bi zapamtio sve mogucnosti i naucio reagirati u pravom trenu, i onda naidje na kakvog krkana koji ga pokupi i sjebe mu glezanj 
