Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44051 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

A gdje ga neces volit, jede decko... 8-) Hajde Jurgene daj mig upravi...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44052 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Jebi ga jedno je 70 miliona, drugo je 170 miliona
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44053 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Volim i ja janjetinu, pa nema janjetine :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44054 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Jebite se pesimisti :( Prvo je bilo 120, pa sad 170, sutra cete govorit 250 miliona...
Igrac hoce da ide, Dortmun ga sigurno na ljeto prodaje, ne mogu ni oni sad basnoslovne cifre trazit za igraca koji hoce da ide
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44055 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma kakvih 170, pa za te pare ga nikad ne bi prodali taman da je talentovani englez x100.

Da će tražiti ozbiljne pare svakako, ali neki previše bezobrazni zahtjevi, sumnjam. Sam je nagovijestio da hoće da ide na ljeto. Sve to ima svoje.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44056 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Opustite se, samo mu dižu cijenu preko nas. Ide on u United, Chelsea, PSG...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44057 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

zomri wrote: 25/01/2020 17:41 Opustite se, samo mu dižu cijenu preko nas. Ide on u United, Chelsea, PSG...
Zahtjevat cu ban za narusavanje mojih snova i nanosenje dusevne boli! :(

Nemoj da ti Bobbya pocne prozivat... :(
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44058 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote: 25/01/2020 17:41 Opustite se, samo mu dižu cijenu preko nas. Ide on u United, Chelsea, PSG...
Preko Jimba? :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44059 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Jebo te sanco koliko ga jases covjek bi rekao da je mali reinkarnacija ronaldinja i garniche, a ne samo jos jedan sterling
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44060 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma šta znam, ne vidim koliko je potreban uopšte. Mislim ok, pretpostavljam šta sve donosi, ali ne vjerujem da je neki prioritet.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#44061 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Da su ga zaganjali dok je bio u Cityju pa hajd, to bi se i moglo. A sad da se da 150+ miliona za njega, jednostavno ne vjerujem. Čak bi za Mbappea mogao povjerovati, ali ovo jok.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44062 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 25/01/2020 18:20 Ma šta znam, ne vidim koliko je potreban uopšte. Mislim ok, pretpostavljam šta sve donosi, ali ne vjerujem da je neki prioritet.
Pa za Salaha trenutnog je trenutno hibrid Mbappe i Cristiana. :mrgreen: Itekako je potreban, jer mislim da je Muha u silaznoj putanji.

@Todde, ne lupetaj. :kiss: Cuj Sterling. :lol: :oops:
Mustang1
Posts: 29932
Joined: 29/12/2010 17:31

#44063 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma uvijek se od strane engleskih medija najbolji engleski talenat gurao u u tom trenutku najbolji tim lige. Nebitno o kom se igracu radi i o kom klubu se radi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44064 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne znam baš koliko ćeš krila naći poput Salaha koji će ti istrčati sprint u odbranu kod kontre protivnika i generalno vršiti presing na zadnju liniju protivnika tokom igre. Njegov je presing meni energičniji i od Firminovog. Firmino to radi inteligentnije, ovaj intenzivnije. Kao i Mane naravno.

To što Salah sere sa stipsarenjem lopte je nažalost činjenica, ali ima ekipa dosta koristi od njega i kad ne zabija.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44065 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pa zasto je iskljuceno da to nece Sancho vremenom nauciti? Vjerovatno to sad ne bi radio, mladji je, zeljniji igre da tako kazem, ali mogao bi ga Klopp uciniti takticki odgovornijim, siguran sam.
Ofanzivno mislim da je raznovrsniji, veci potencijal, a sigurno da u taktici jos nije zreo, posebno u Kloppovoj igri pressinga i pomaganju beku, ali moze stasati...
Adama Traore je jeftinija varijanta sigurno, ali i stepen ispod po kvaliteti.

Ps ima li sta od onog mladog lijevog beka, iz Coventrya mislim?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44066 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa može, ali nekako ne vidim baš taj scenario gdje se Klopp odriče Salaha i Manea, a Sancha sigurno nećeš privući pričom o rotaciji ili ne daj Bože klupi :D

Znam, od širokog i kvalitetnog rostera te sigurno glava neće zaboliti, ali ova dvojica + Trent i Robbo su 4 pozicije gdje se najmanje rotira. Nekad se pitam i od čega su.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44067 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Onda ne proglasavajte Salaha flopom svako malo... 8-) Ja mislim da ce Sancho biti daleko bolji igrac, mladji je i vrijedilo bi ga dovesti, po cijenu i da se rijese Salaha.
Znam, nebitno je moje misljenje, al' eto kad vec pricamo.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2155
Joined: 13/07/2016 11:10

#44068 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Valjao bi Sancho sigurno, ali nemojte ni Salaha potcjenjivati jer zna da usere 5 utakmica u sezoni kada je neizvjesno. Do sada ima luđačke brojke u Liverpoolu, a i odbrambeno odigra svoje korektno, samo to se ne primjećuje ko neće da vidi, klinac bi ga Klopp trpio da ne igra timski. Salah je takav igrač, u jednoj utakmici će 3 puta biti sebičan, ali će mu u sljedeće 2 utakmice to poći za rukom pa će svi baliti šta je uradio.
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#44069 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Meni se cini da je lani u utakmicama gdje su izgubljeni bodovi, najvise selfish promasenih zicera imao Salah.
To je kostalo titule.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44070 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

drug_profi wrote: 25/01/2020 21:49 Meni se cini da je lani u utakmicama gdje su izgubljeni bodovi, najvise selfish promasenih zicera imao Salah.
To je kostalo titule.
Meni napamet odmah pada Goodison i Everton, 0:0, Salah 2 mrtvaca promasio i na kraju Fabinho jedan. :(
Ostale se utakmice ne sjecam se da je nesto zajeb'o u kojima se kiksalo. Leicester kuci, City u gostima, ne sjecam se fkt nekih zicera?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44071 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jeste imao onaj promašaj na Goodisonu al nema potrebe svaljivati sve na jednog. I Origi je haman prazan gol promašio protiv West Hama. U tim tekmama je ekipa čitava zakazala i to je to.
BHF_Manijak wrote: 25/01/2020 21:16 Onda ne proglasavajte Salaha flopom svako malo... 8-) Ja mislim da ce Sancho biti daleko bolji igrac, mladji je i vrijedilo bi ga dovesti, po cijenu i da se rijese Salaha.
Znam, nebitno je moje misljenje, al' eto kad vec pricamo.
E ba grlat sam za Salaha ko ti za Sancha, kakav flop 8-) :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#44072 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



Topla preporuka. Pioniri implementacije fudbalske statistike i podataka na sami teren, dosta se o tome pričalo iza leđa ali evo sad iz prve ruke.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#44073 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Kad sanca dovedu onda treba i Messija dovesti

Vazda je govorio da navija za liverpool u engleskoj moguce je, pri kraju je karijere mozda i trofej koji osvoji taman
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#44074 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Bog te mazo koje su ovo formule... zamisli sad da ovo das nekom ovdje u FK Sarajevo ili Željo, pa oni ne bi znali šta bi s tim... bilo bi jebo ovo...
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#44075 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Nogometas prvo treba poloziti stastiku i vjerovatnocu na faxu, onda ici godinu na bildanje mozga kako bi zapamtio sve mogucnosti i naucio reagirati u pravom trenu, i onda naidje na kakvog krkana koji ga pokupi i sjebe mu glezanj :D
Post Reply