FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44001 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Vertig0 wrote:
Tito_i_Partija wrote:Jebes i ekipu i trenera gdje ti igrac diriguje izmjene:

http://www.klix.ba/sport/nogomet/messi- ... /150703043
:lol: :lol: :lol: inace su mi presmjesne ove njihove spanse analize, nekako dramaticne kao prave one spanse sapunice.
Image

:D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44002 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

e to, to bas :run: :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44003 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

U klubu su odlucili da ne dovode nijednog igraca dok se izbori ne zavrse. Laporta potencira Pogbu, ali se tu najvise pita Juventus, dok Turana kojeg potencira Bartomeu gotovo da se Atletico nista ne pita, on prakticno vise i nije njihov igrac. Zato su Puno vece sanse da dodje Turan, a cijena je gotovo trostruko manja. Kao igrac strasan: vizija, turska srcanost i strast, snazan, solidno brz, dobar u skoku iako nije visok, dobar dribler u stanju da dva igraca izbaci glat. Problem je sto svaki novi igrac koji dodje znaci daleko manje sanse za la masiju, al jbga, tesko je cekad u danasnje vrijeme. Najveci argument je sto je TUran zelja Enrikea, on voli takve igrace, ko Maskerana recimo, a ovaj ima puno vise kvaleteta od borbenosti. Na kraju krajeva, tesko da bi se nesto drasticno promjenilo svejedno da li doveli Pogbu ili Turana, oni samo treba da odradjuju poso za ovu trojicu naprijed.
Ja bih vise volio Turana. Pogba jeste strasan al puno kosta, a i nije ga bezveze Ferguson otjero. Dijete je to, ters, nikad ne znas hoce li biti poslusan.

Krojf naravno uz Laportu, al ne mislim da je sad vrijeme za njega, klub je se stabilizovo koliko toliko. Smanjio se pritisak suda, a jednostavno ne treba mijenjat tim koji pobjedjuje. Neka Lapotre za iduce izbore :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44004 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Sto se izbora tice, po ankletama koju su trenutno jedine relevantne najvise sanse ima Bortomeu, razumljivo, zbog uspjesnosti sezone!
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44006 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Ma nece Messi nikad bista uzeti sa ovom Argentinom. Steta.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44007 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Vertig0 wrote:Ma nece Messi nikad bista uzeti sa ovom Argentinom. Steta.
Kad Higuaina otjeraju tad ce im reprezentacija procvjetat!
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44008 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Bravo najbolji golman prvenstva + četvrti trofej u 2015. :thumbup:
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44009 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

tufahija12345 wrote:
Vertig0 wrote:Ma nece Messi nikad bista uzeti sa ovom Argentinom. Steta.
Kad Higuaina otjeraju tad ce im reprezentacija procvjetat!
Ma hoce malo sutra...
Eno napisao sam na drugoj temi sta mislim. Ne izbalansirana reprezentacija sa losim selektorom. Meni ko velikom fanu Lea je zao zbog njega, inace mi ne bi bilo ni sekunde zao.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#44010 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

E jebem ti argentinu i messija, nasekirah se ko da mi bosna igra... :oops:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44011 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Zasto jedan Vietto ili Iturbe ne igraju?
Crvena Tifoza
Posts: 11748
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44012 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Arda Turan je novi igrač Barçe.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44013 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Znaci imamo dezurnog bacaca kopacki, super. :thumbup:

Sala na stranu, ne znam da li je to pametno.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44014 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44015 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
Image
Crvena Tifoza
Posts: 11748
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44016 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Ma eto vidjet ćemo hoće li smiriti strasti u Barçi. Doduše pod kakvim je biljegom Suarez došao u klub, na kraju je ispao jako miran i staložen igrač.
User avatar
Logovan
Posts: 102720
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#44017 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Crvena Tifoza wrote:Arda Turan je novi igrač Barçe.
Odlično pojačanje. :thumbup: Malo sam iznenađen ovim transferom. Očekivao sam ako bude napuštao Atletico, da će otići van Primere, a on direkt u aktuelnog osvajača lige.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44018 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Tito_i_Partija wrote:Znaci imamo dezurnog bacaca kopacki, super. :thumbup:

Sala na stranu, ne znam da li je to pametno.
Aleix Vidal, Arda Turan... Za sad pojačanja ko da su mene pitali :D... Vote for Bartomeu! :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44019 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Treba ovaj transfer Turana sagledat malo i u kontekstu nedavno potpisanog sponzorstva sa onom turskom firmom za pravljenje guma kao i strasnim rastom turske ekonomije, snimanja reklama za turkish airlines, sponzorstva od Beko. Ipak je Turska trziste od nekih skoro 100 milion ljudi, sveukupno u svijetu. Borba za preostalo trziste, isto ko sto i mancester radi na istoku azije. Pametno nema sta, bez obzira da li ce on biti odlican za igru barce ili ne. Svaka cast upravi.
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#44020 Re: FC Barcelona

Post by NK33 »

Eh sad se postavlja pitanje je li to razlog zasto su ga potpisali ili ono sto govore da je Enrique bas njega trazio :)
A moze biti i jedno i drugo.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44021 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

NK33 wrote:Eh sad se postavlja pitanje je li to razlog zasto su ga potpisali ili ono sto govore da je Enrique bas njega trazio :)
A moze biti i jedno i drugo.
https://uk.eurosport.yahoo.com/news/lig ... --sow.html
User avatar
NK33
Posts: 683
Joined: 01/02/2015 18:13

#44022 Re: FC Barcelona

Post by NK33 »

HB_BHF wrote:
NK33 wrote:Eh sad se postavlja pitanje je li to razlog zasto su ga potpisali ili ono sto govore da je Enrique bas njega trazio :)
A moze biti i jedno i drugo.
https://uk.eurosport.yahoo.com/news/lig ... --sow.html
Vidio sam takve clanke zato se i pitam koji je pravi razlog. Mozda su oni objasnili Enrique-u kako radi marketing pa se i on slozio :D
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#44023 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

Kako ce La Liga biti zanimljiva iduce sezone.




Nooot.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44024 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

tufahija12345 wrote:Pametno nema sta, bez obzira da li ce on biti odlican za igru barce ili ne. Svaka cast upravi.
cuj bez obzira! da li ce on biti odlican za igru barce ili ne. ti poceo k'o kolega tomahawk. "nije bale toliki promasaj sa strane finansijskog i marketinskog aspekta. tu se sigurno isplatio." :D pa ne kupuje barcelona igrace da bi im oni prodavali majce po turskoj.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44025 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Point. wrote:Kako ce La Liga biti zanimljiva iduce sezone.




Nooot.

Koliko je Atleti prikupio do sad?
Mozda nisu osvojili nista, ali znaju pos'o :D
Post Reply