Vertig0 wrote:Tito_i_Partija wrote:Jebes i ekipu i trenera gdje ti igrac diriguje izmjene:
http://www.klix.ba/sport/nogomet/messi- ... /150703043![]()
![]()
inace su mi presmjesne ove njihove spanse analize, nekako dramaticne kao prave one spanse sapunice.

Moderators: Charuga, Tomahawk11
Vertig0 wrote:Tito_i_Partija wrote:Jebes i ekipu i trenera gdje ti igrac diriguje izmjene:
http://www.klix.ba/sport/nogomet/messi- ... /150703043![]()
![]()
inace su mi presmjesne ove njihove spanse analize, nekako dramaticne kao prave one spanse sapunice.

Kad Higuaina otjeraju tad ce im reprezentacija procvjetat!Vertig0 wrote:Ma nece Messi nikad bista uzeti sa ovom Argentinom. Steta.
Ma hoce malo sutra...tufahija12345 wrote:Kad Higuaina otjeraju tad ce im reprezentacija procvjetat!Vertig0 wrote:Ma nece Messi nikad bista uzeti sa ovom Argentinom. Steta.
Odlično pojačanje.Crvena Tifoza wrote:Arda Turan je novi igrač Barçe.
Aleix Vidal, Arda Turan... Za sad pojačanja ko da su mene pitaliTito_i_Partija wrote:Znaci imamo dezurnog bacaca kopacki, super.![]()
Sala na stranu, ne znam da li je to pametno.
https://uk.eurosport.yahoo.com/news/lig ... --sow.htmlNK33 wrote:Eh sad se postavlja pitanje je li to razlog zasto su ga potpisali ili ono sto govore da je Enrique bas njega trazio
A moze biti i jedno i drugo.
Vidio sam takve clanke zato se i pitam koji je pravi razlog. Mozda su oni objasnili Enrique-u kako radi marketing pa se i on slozioHB_BHF wrote:https://uk.eurosport.yahoo.com/news/lig ... --sow.htmlNK33 wrote:Eh sad se postavlja pitanje je li to razlog zasto su ga potpisali ili ono sto govore da je Enrique bas njega trazio
A moze biti i jedno i drugo.
cuj bez obzira! da li ce on biti odlican za igru barce ili ne. ti poceo k'o kolega tomahawk. "nije bale toliki promasaj sa strane finansijskog i marketinskog aspekta. tu se sigurno isplatio."tufahija12345 wrote:Pametno nema sta, bez obzira da li ce on biti odlican za igru barce ili ne. Svaka cast upravi.
Point. wrote:Kako ce La Liga biti zanimljiva iduce sezone.
Nooot.