La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4401 Re: Spanska liga ( Primera División )
Na koju god temu, prica o sudijama....jebo ga i sudije vise, moze li bez te price 
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4402 Re: Spanska liga ( Primera División )
Valjda nisu navikli, sta li?LSD wrote:Je li realno da ovi navijaci Reala ne znaju ljudski ni radovati se tituli kluba kojeg navodno simpatišu, tužno je to cime se opterecavajuoni ce radije mlatiti praznu slamu o Albi u momentima kada RM osvaja titulu
![]()
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4403 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne može jarane, nisam vidio smiješniji penal u životuTomahawk11 wrote:Na koju god temu, prica o sudijama....jebo ga i sudije vise, moze li bez te price
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4404 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ama, sve ok, nisam vidio nikako i ne zanima me, desava se, sudije u Spaniji znaju biti zestoki tokmaci, danas igra Valladolid s nekim i ide njihov igrac, pada pred golmanom koji ga nije dohvatio - penal i zuti karton, golman bijesan, nabije loptu - drugi zuti, crveniVelkoski wrote:Ne može jarane, nisam vidio smiješniji penal u životuTomahawk11 wrote:Na koju god temu, prica o sudijama....jebo ga i sudije vise, moze li bez te price
Daj onda da uvedemo tu robotiku, koji q ce nam sudija ako cemo u svemu gledati neko namjestanje, navlacenje.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- R9..
- Posts: 1976
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#4406 Re: Spanska liga ( Primera División )
Cuj nisi vidio.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4407 Re: Spanska liga ( Primera División )
Najjače je kad ovi simpatizeri Madrida krenu o suđenju, posebno ove sezone. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4408 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jel ovo fakat svirao kao penal? Pa jes smijesnoR9.. wrote:Cuj nisi vidio.
Haj dobro, eto sad sam vidio
- R9..
- Posts: 1976
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#4409 Re: Spanska liga ( Primera División )
Poso je sudija i karton pokazat...samo nije znao kome ce....Tomahawk11 wrote:Jel ovo fakat svirao kao penal? Pa jes smijesnoR9.. wrote:Cuj nisi vidio.
![]()
![]()
Haj dobro, eto sad sam vidio![]()
vas penal
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4411 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nisu to ni sipmatizeri Reala, vec obicni hejteri Barce.Sid the sloth wrote:Valjda nisu navikli, sta li?LSD wrote:Je li realno da ovi navijaci Reala ne znaju ljudski ni radovati se tituli kluba kojeg navodno simpatišu, tužno je to cime se opterecavajuoni ce radije mlatiti praznu slamu o Albi u momentima kada RM osvaja titulu
![]()
Yebe se njima za titulu koju je maloprije osvojio RM, prece je stavljati klipove Albe kako se baca
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#4412 Re: Spanska liga ( Primera División )
To.nesto novo da je Alba supak
rijetko odvratan lik.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4413 Re: Spanska liga ( Primera División )
AmiĐa_Idriz wrote:To.nesto novo da je Alba supakrijetko odvratan lik.

Isti q, rijetko odvratan lik
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4415 Re: Spanska liga ( Primera División )
Off topic ...
Prvi put cujem da je Gerrard nekom odvratan lik
Pogledati: https://www.youtube.com/watch?v=m3c7FeWa3QQ
Prvi put cujem da je Gerrard nekom odvratan lik
Pogledati: https://www.youtube.com/watch?v=m3c7FeWa3QQ
- van Basten
- Posts: 7967
- Joined: 21/09/2006 02:59
#4416 Re: Spanska liga ( Primera División )
Smijesan penal. U rangu onoga kad su igraci reala faulirali jedan drugog pa dobili penal. S tim sto ovaj danasnji nije nista odlucivao, cisto sminkanje statistike
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
- Logovan
- Posts: 102852
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4418 Re: Spanska liga ( Primera División )
HahahahahahahahahaahahahR9.. wrote:Cuj nisi vidio.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4419 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ostaje D. Simeone. Mišljenja sam da je trebao napustiti ATM poslije ove sezone. Izvukao je maksimum iz ove ekipe i trebao je prepustiti klub nekom novom. Ali izgleda da je izgubio kompas. Jednostavno ne zna reći dosta. Možda zato jer nema adekvatnog kluba i ponude.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#4420 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ovo guranje Reala i Barcelone je stvarno postalo dosadno i ofirno.
- Point.
- Posts: 33511
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4421 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ima od Intera, ali eto ostaje mu se u Atletiku. Vjerovatno zbog novog stadiona, hoce da zapocne novu eru tog kluba.Crvena Tifoza wrote:Ostaje D. Simeone. Mišljenja sam da je trebao napustiti ATM poslije ove sezone. Izvukao je maksimum iz ove ekipe i trebao je prepustiti klub nekom novom. Ali izgleda da je izgubio kompas. Jednostavno ne zna reći dosta. Možda zato jer nema adekvatnog kluba i ponude.
- Point.
- Posts: 33511
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4422 Re: Spanska liga ( Primera División )
Citava spanska liga je ofirna.Nadzorna_ploca wrote:Ovo guranje Reala i Barcelone je stvarno postalo dosadno i ofirno.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#4423 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jel se oglasio pique na tweeteru ??
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4424 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kakav je ono penal dosudjen nad igracem Barselone majko draga... covjek se zapleo za vjetar i dobio penal.
Gol Messija
Jednostavno najbolji ikada... Ono sto on uradi je za neke igrace tesko i zamisliti a da ne pricamo o uraditi...
Gol Messija
- NajdraziVodjaa
- Posts: 1563
- Joined: 16/12/2016 22:23
#4425 Re: Spanska liga ( Primera División )
Realno ovaj penal je klasicna namjestaljka kojom ce se vjecno skrenuti paznja sa Realove u najmanju ruku sumnjive titule. Nisam fan ni jednog kluba, Atletico mi je gotivan ali realno ovaj penal nista Barceloni nije znacio. Ova liga je zavrsena i prije ovog kola da ce Real dobiti Malagu znale su i ptice na grani ishod tog meca se znao nekoliko sedmica unaprijed stoga ovaj penal Barceloni je i sviran da se skrene paznja ako fan Barcelone prigovori sta na sudjenje u ligi oni mu mogu spustiti sa ovim penalom. sada ce svi o ovoj smijuriji pricati koja zapravo nista ne znaci dok ce neke kljucne utakmice u kojima se lomila titula a u kojima je Real fino poguran ostati u zaboravu.
