Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4401 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

Vrijede ona dva plava oka i ona usta više nego 30 Mardžori :D
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#4402 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Towelie »

kol'ko ne znate. Gde je Alekso da im postuje onat tekst sa tarzanije? :D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4403 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Towelie wrote:Kako uopste i primecujete Kalisi pored Mardzori. :D
Istini za volju, Ser Towelie, poceli smo pricom o pogresnim potezima. A posto Margery za sada igra vrlo dobro nema je potrebe kritikovati. :D

Towelie wrote:kol'ko ne znate. Gde je Alekso da im postuje onat tekst sa tarzanije? :D
http://www.tarzanija.com/na-koju-ribu-i ... ri-o-tebi/

Ajmo kolege, ja i Towelie smo izabrali, ajde da vidim vas :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93789
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4404 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

AleksoMKD wrote:
Black swan wrote: najpametnija je opet tuli koja je pobjegla kad su joj muza ubili
Lisa?

Mislis kada je otrovala svog muza po nagovoru Maloprstog te poslala poruku sestri da su ga Lanisterovi ubili i time pocela sranje u drzavi? :D
naravoučenje
trebalo je pobjeć u brdo ili na zid dok se sve ne smiri :D
User avatar
Truba
Posts: 93789
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4405 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

baš sam sinoć pogledao kako naguziše neda... i zaginu drogo

sada se već lakše diše... mislim da mi neće tlaka biti gledati sve do scena dzofrijevih izivljavanja :D
zapravo i ne znam da je išta poslije iritantno...
rob mi nije tako bitan :D

kad malo bolje skontam
ako se ikad završi serija oni koji budu imali priliku sve u cugu pogledati imat će mnogo bolje mišljenje o seriji

šteta samo za jeftiniju scenografiju npr za vrijeme kraljevskog turnira... ispade zabava samo za plemiće a narod ništa
još jedna epizoda i onda odmor od nekih 44 epizode ili 44 dana :D

Twilight zone 92,93,94,95
Supernatural 6. sezona 1/2 +
Eureka 2. sezona
Star trek: Next generation sezona 3 1/2
Babylon 5, 4 epizode +
GoT 2

:D :D :D
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4406 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

todd_smith wrote:
bhnapoleon1 wrote:Ma uvijek dobricina naje*e, Kalisi mi uopce nije draga, hocu reci ne navijam za nju :D . Ali pokajat ce se ona sto je Joraha otjerala :D
Zgodna je tako da joj halalim sve
Ja bih je zenio :D
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4407 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Kad razmislim, ozenio bi vecinu izuzev Brien, mislim da bi u tom slucaju ona mene ozenila, a to ne bi volio.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4408 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

bhnapoleon1 wrote:Kad razmislim, ozenio bi vecinu izuzev Brien, mislim da bi u tom slucaju ona mene ozenila, a to ne bi volio.
Cersei bi ozenio? Da ti zivot u crno zavije :mrgreen:

Ja bih vala samo ili Kahleesi ili Marjorie. Ambiciozne, lijepe, a duboko dole dobre duse :mrgreen:
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4409 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

todd_smith wrote:
bhnapoleon1 wrote:Kad razmislim, ozenio bi vecinu izuzev Brien, mislim da bi u tom slucaju ona mene ozenila, a to ne bi volio.
Cersei bi ozenio? Da ti zivot u crno zavije :mrgreen:

Ja bih vala samo ili Kahleesi ili Marjorie. Ambiciozne, lijepe, a duboko dole dobre duse :mrgreen:

A ne zenim je radi duse :D, iako mi je licno Kalisi puno bolja u priorodnom brineta izdanju nego kao plavusa :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4410 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Margaery nije losa, ali ima problem sa ustima, stalno izgleda kao da pije sok od limuna na slamku.

Kalisi je ok, ali nista specijalno.

Ali mala Missandei je bombica. :D
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#4411 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Bullet Tooth Tony »

Margaery +1 :D

Eno je i u igrama gladi :thumbup: :thumbup:


http://mockingjay.net/2014/03/30/natali ... -magazine/
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4412 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

Sram da vas bude, manijaci jedni :skoljka:
User avatar
Truba
Posts: 93789
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4413 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

ona će za mene uvijek biti ana bojlen :D
mislim na tu iz igara gladi i game of thrones
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4414 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Mali_Vuk wrote:Sram da vas bude, manijaci jedni :skoljka:
Ajmo iskreno, na koju se ti lozis najvise? Ja i ser Towelie smo priznali kao i kolega TheMule.

Ajde da vidim ostale.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4415 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

:lol: :lol: http://www.usmagazine.com/celebrity-new ... ay-2014212

Kit Harington (Jon Snow) o svome licu "sta da radim, takva mi je faca".
Cesto ga ljudi pitaju dali je dobro jer uvjek izgleda tuzan, a po dogovoru sa HBO ne sme da skrati kosu pa izgleda jos tuznije.

"I'd get people coming up to me in the street and asking if I was okay," he explained. "But this is my default. I laugh, I make jokes, I just happen to reside in this face."

Image
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#4416 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by oskarboy »

kad pocinje sljedeca sezona?
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4417 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

ne skoro :mrgreen:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4418 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

oskarboy wrote:kad pocinje sljedeca sezona?
Drugi tjedan Aprila 2015.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4419 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image

:lol:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4420 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

AleksoMKD wrote:
Mali_Vuk wrote:Sram da vas bude, manijaci jedni :skoljka:
Ajmo iskreno, na koju se ti lozis najvise? Ja i ser Towelie smo priznali kao i kolega TheMule.

Ajde da vidim ostale.
Pa sad, "loženje" je možda teška riječ :D

Ali gledajući po ljepoti, onda bi to bilo nekako ovako, ovim redom:

Khaleesi - lijepe oči, senzualna usta, savršen nosić, osmijeh itd.

Sansa Stark - lijepo lice, dugonoga, vitka, elegantna, čista 10-ka.

Cersei - znam da ona iritira mnoge svojom pojavom u seriji, ali mene je kupila još sa ulogom Leonidasove kraljice u filmu 300. Žena ima ono nešto. Faktor x :D

Melisandra vještica - također ima ono svašta nešto.

Eto. Nije ih još puno ni ostalo, nabrojao sam većinu žeMskih iz serije :D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4421 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Mali_Vuk wrote:
Pa sad, "loženje" je možda teška riječ :D

Ali gledajući po ljepoti, onda bi to bilo nekako ovako, ovim redom:

Khaleesi - lijepe oči, senzualna usta, savršen nosić, osmijeh itd.

Sansa Stark - lijepo lice, dugonoga, vitka, elegantna, čista 10-ka.

Cersei - znam da ona iritira mnoge svojom pojavom u seriji, ali mene je kupila još sa ulogom Leonidasove kraljice u filmu 300. Žena ima ono nešto. Faktor x :D

Melisandra vještica - također ima ono svašta nešto.

Eto. Nije ih još puno ni ostalo, nabrojao sam većinu žeMskih iz serije :D
E puno je to kolega, daj jednu-dve i nadji se tu http://www.tarzanija.com/na-koju-ribu-i ... ri-o-tebi/ :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#4422 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mali_Vuk wrote:
AleksoMKD wrote:
Mali_Vuk wrote:Sram da vas bude, manijaci jedni :skoljka:
Ajmo iskreno, na koju se ti lozis najvise? Ja i ser Towelie smo priznali kao i kolega TheMule.

Ajde da vidim ostale.
Pa sad, "loženje" je možda teška riječ :D

Ali gledajući po ljepoti, onda bi to bilo nekako ovako, ovim redom:

Khaleesi - lijepe oči, senzualna usta, savršen nosić, osmijeh itd.

Sansa Stark - lijepo lice, dugonoga, vitka, elegantna, čista 10-ka.

Cersei - znam da ona iritira mnoge svojom pojavom u seriji, ali mene je kupila još sa ulogom Leonidasove kraljice u filmu 300. Žena ima ono nešto. Faktor x :D

Melisandra vještica - također ima ono svašta nešto.

Eto. Nije ih još puno ni ostalo, nabrojao sam većinu žeMskih iz serije :D


+1
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#4423 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

AleksoMKD wrote:
E puno je to kolega, daj jednu-dve i nadji se tu http://www.tarzanija.com/na-koju-ribu-i ... ri-o-tebi/ :lol:
Au, pa nisam ni znao da sam 'vako nastran :D
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#4424 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by agnostic_front »

Gledam ovu treću sezonu ponovo, i ako mi neko može pojasniti jednu stvar. Onog Theona su zarobili ljudi od Boltona? I koga onda onaj Ramsey ubija u onoj šumi kad ga kao pušta, pa ga on onda zarobi za sebe, nije mi taj dio nimalo jasan?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4425 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by P308 »

bhnapoleon1 wrote:
todd_smith wrote:
bhnapoleon1 wrote:Ma uvijek dobricina naje*e, Kalisi mi uopce nije draga, hocu reci ne navijam za nju :D . Ali pokajat ce se ona sto je Joraha otjerala :D
Zgodna je tako da joj halalim sve
Ja bih je zenio :D
+1

daenerys targaryen :srce:
Post Reply