Renault Megane all about
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4401 Re: Renault Megane all about
kod mene je keyless varijanta, na štekama se dvaput brzo dugme pritisne...preko kartice nisam nikad pokušavao...
- Doda37
- Posts: 1723
- Joined: 29/06/2007 23:11
#4402 Re: Renault Megane all about
johntra wrote:kod mene je keyless varijanta, na štekama se dvaput brzo dugme pritisne...preko kartice nisam nikad pokušavao...
I na keyless go ide zatvaranje dva puta brzo
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4403 Re: Renault Megane all about
a jesu li kartice u trojci i cetvorci?
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4404 Re: Renault Megane all about
jesuBlack swan wrote:a jesu li kartice u trojci i cetvorci?
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4405 Re: Renault Megane all about
To zatvranje prozora kad ti ostane otvoren, a već si izašao iz auta, treba samo dva puta pritisnuti na kartici zaključavanje i to je to. Ono pritisneš jednom i odmah drugi put.
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#4406 Re: Renault Megane all about
3x... Gore covjek napisao da je takp uspio i opet govorite 2x...Better Man wrote:To zatvranje prozora kad ti ostane otvoren, a već si izašao iz auta, treba samo dva puta pritisnuti na kartici zaključavanje i to je to. Ono pritisneš jednom i odmah drugi put.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4407 Re: Renault Megane all about
Zato što je kod mene 2 puta. Megane treće generacije Dynamic oprema. Kao što rekoh 2 puta, a ne 3 puta. Kod njega je vjerovatno stariji model.dgL_ wrote:
3x... Gore covjek napisao da je takp uspio i opet govorite 2x...Better Man wrote:To zatvranje prozora kad ti ostane otvoren, a već si izašao iz auta, treba samo dva puta pritisnuti na kartici zaključavanje i to je to. Ono pritisneš jednom i odmah drugi put.
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4408 Re: Renault Megane all about
i kod mene je 2x Megane 3 Dynamic opremaBetter Man wrote:Zato što je kod mene 2 puta. Megane treće generacije Dynamic oprema. Kao što rekoh 2 puta, a ne 3 puta. Kod njega je vjerovatno stariji model.dgL_ wrote:
3x... Gore covjek napisao da je takp uspio i opet govorite 2x...Better Man wrote:To zatvranje prozora kad ti ostane otvoren, a već si izašao iz auta, treba samo dva puta pritisnuti na kartici zaključavanje i to je to. Ono pritisneš jednom i odmah drugi put.
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
#4409 Re: Renault Megane all about
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4410 Re: Renault Megane all about
Ja nemam siber, mozda je treci za siberDoradO wrote:mozda je do modela... laguna 2012 je kod mene... ta handsfree kartica 3x zakljucavanje i zatvara prozore i siber!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4411 Re: Renault Megane all about
pa stanite sad ,jel se prEtisne 2x ili 3x ?? nista nisam skonto... 
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
#4412 Re: Renault Megane all about
2x je sigurno!!!
3x mozda
- ko ima siber

3x mozda
- Doda37
- Posts: 1723
- Joined: 29/06/2007 23:11
#4413 Re: Renault Megane all about
U trojci nije Megane generation( turcin, imaju kljuc) i Fluence mislim prva faza , noviji su imali karticeBlack swan wrote:a jesu li kartice u trojci i cetvorci?
- helpdesk1
- Posts: 551
- Joined: 04/08/2011 14:14
#4414 Re: Renault Megane all about
Koga zanima bila je, na renaultforumsrbija.com, cijela lista sa 'tips and tricks' za renault. Sjećam se da sam to imao isprintano, ali otišlo sa scenicom
. Stvarno je bilo extra stvari i mnooogo skrivenih funkcija. Mrzi me da se ponovo registrujem pa kome treba neka se registruje i čita.
- Doda37
- Posts: 1723
- Joined: 29/06/2007 23:11
#4415 Re: Renault Megane all about
Zadnja tri auta su mi tri Megana, na svakom je bilo 2x za zatvaranje prozora, nisam imao siber ili panoramu pa ne znam to za 3X
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#4416 Re: Renault Megane all about
Grand scenic 2008. zeza me rucna kocnica automatska, napominjem da je vec mjenjana prije godinu i po, komplet nova dosla iz Slovenije...sad nekad hoce nekad nece da popusti sama kad krecem, moram je rucno otkociti inace da bi krenuo, kad ugasim auto upali se zuti znak P ...
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#4417 Re: Renault Megane all about
Sa računarom se skida greška i sve bude OKmilann1971 wrote:Grand scenic 2008. zeza me rucna kocnica automatska, napominjem da je vec mjenjana prije godinu i po, komplet nova dosla iz Slovenije...sad nekad hoce nekad nece da popusti sama kad krecem, moram je rucno otkociti inace da bi krenuo, kad ugasim auto upali se zuti znak P ...
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#4418 Re: Renault Megane all about
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4419 Re: Renault Megane all about
Nije veca glupost izmisljena od el. rucne.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4420 Re: Renault Megane all about
NediM17 wrote:Nije veca glupost izmisljena od el. rucne.
zahvalimo bmw-u koji je prvi uveo tu glupost za ne vozace
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#4421 Re: Renault Megane all about
Jel vam se kad desilo, da povucete rucnu do kraja, pa da vas zove zena na tel i ronda vam, da je ne moze popustit ?!
Sa elektricnom no problemo
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#4422 Re: Renault Megane all about
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4423 Re: Renault Megane all about
extra je ta rucna , pogotovo kad se sama upali na AP

- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4424 Re: Renault Megane all about
Sta znaci ektricna
Jel to ono za uzbrdice
Jel to ono za uzbrdice
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#4425 Re: Renault Megane all about
Kakav je 2.0dCi 118kw ?
Lanac/remen, DPF, opsti problemi?
Lanac/remen, DPF, opsti problemi?
