Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4401 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

gdje ima fitness centar koji u ponudi ima Spining ? :)
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#4402 Re: Gdje u Sa......

Post by pin-up »

Spear wrote:gdje u sa kupiti ankh kao ogrlicu
Kada sam ja prije 4-5 godina tražila, bilo je samo u onoj zlatari "Oniks" na čaršiji, na ćošku Velikog Čurčiluka i Čizmedžiluka, i u još u jednoj na kraju Sarača sa lijeve strane...
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4403 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

maximilijana wrote:gdje ima fitness centar koji u ponudi ima Spining ? :)
zar ne mozes sama sjest na biciklo i vrtit? :D
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4404 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

pakica_ wrote:
maximilijana wrote:gdje ima fitness centar koji u ponudi ima Spining ? :)
zar ne mozes sama sjest na biciklo i vrtit? :D
na obicnom fitness biciklu NE :)
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4405 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

maximilijana wrote:
pakica_ wrote:
maximilijana wrote:gdje ima fitness centar koji u ponudi ima Spining ? :)
zar ne mozes sama sjest na biciklo i vrtit? :D
na obicnom fitness biciklu NE :)
ma dobro, mislim, obzirom na to da mi to nemamo (barem ja ne znam da postoji to kod nas), onda iskoristis ono sto se nudi 8-)
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4406 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

pakica_ wrote: ma dobro, mislim, obzirom na to da mi to nemamo (barem ja ne znam da postoji to kod nas), onda iskoristis ono sto se nudi 8-)
ma jok ili fancy bajk za spinning ili nista :P (s.n.o.b. :P) rekose mi da je na masinskom bio neki fintes centar sa 2 ta bajka sad ne znam jel to tacno .. :D
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4407 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

maximilijana wrote:gdje ima fitness centar koji u ponudi ima Spining ? :)
Importanne centar :mrgreen:
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4408 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

babyline wrote:
Chustaa wrote:
maximilijana wrote:gdje ima fitness centar koji u ponudi ima Spining ? :)
Importanne centar :mrgreen:
cool, detalje molim
:D kolikiko rapa?
ima li na webu??
http://www.importanne.ba/loc/?p=6&news_ ... tartrec=21
porh9
Posts: 11
Joined: 08/05/2012 15:24

#4409 Re: Gdje u Sa......

Post by porh9 »

zna li neko gdje ima kartonskih pakovanja poput ovih

Image
Image
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4410 Re: Gdje u Sa......

Post by Kemal Malovčić »

Gdje se u Sarajevu može saliti dobra strava?
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#4411 Re: Gdje u Sa......

Post by spadalo »

Kemal Malovčić wrote:Gdje se u Sarajevu može saliti dobra strava?
ima na više lokacija detalji na pp
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4412 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »


mislim da kod njih nisu bajkovi za spinning al okay zvat cu ih
hvala :D


ja ocem indorcycling .love
zaon1
Posts: 174
Joined: 21/10/2012 19:31

#4413 Re: Gdje u Sa......

Post by zaon1 »

Gdje se imaju kupiti maske npr kao iz filma Scary Movie ? Na piku slabo sta ima...
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4414 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

Kupiti ova lizala :D
Image
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4415 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

rashtiman wrote:Kupiti ova lizala :D
Image

aaaaaaaaa :thumbup:
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4416 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

rashtiman wrote:Kupiti ova lizala :D
Image
Jesu li o ona sto zvaku imaju unutra?? :-D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4417 Re: Gdje u Sa......

Post by bordo gandalf »

Jesu jesu :D
Lidija12
Posts: 2
Joined: 08/11/2012 17:06

#4418 Re: Gdje u Sa......

Post by Lidija12 »

Tvrdokorna mrlja wrote:..kupiti onaj zidni krevet,tj.onaj lezaj koji se digne i zakljuca u ormar :roll:
Moze se kupiti u salonu Andalus u Hotonju. www.andalus.ba Prijateljica je tamo kupila krevet koji se spušta preko trosjeda i zadovoljna je!
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#4419 Re: Gdje u Sa......

Post by muz66 »

R_v_P20 wrote:Gdje se nalazi tacno Hayat tv !? U Vogosci ? Eh ako neko moze objasniti kako najlakse doci, recimo autobusom GRASA. Ja sam na Otoci pa odakle trebam krenuti i kada...
Dodjes do 2.gimnazije, udjes u bus br 21 (imas svakih 15-ak min), izadjes na zadnjoj stanici kod Aspeka u Vogosci. Predji glavnu ulicu, i nakon 50-ak metara skreni lijevo. Hayat ti je blizu Raiffeisen banke.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#4420 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

zaon1 wrote:Gdje se imaju kupiti maske npr kao iz filma Scary Movie ? Na piku slabo sta ima...
U Marsu kod Željinog stadiona
User avatar
butterfly_01
Posts: 548
Joined: 13/02/2011 23:18

#4421 Re: Gdje u Sa......

Post by butterfly_01 »

gdje kupiti puzzle dimenzija za motiv dimenzija 1,42 X 1,4 m motiv priroda.. ili neki interesantan motiv.. a puzle da budu dimezija oko 1cm, do 1.5 cm.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4422 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

imas puzli u VF-koreja dole u konzumu
User avatar
webbyy
Posts: 3
Joined: 08/11/2012 22:12
Location: Tornjak..Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti

#4423 Re: Gdje u Sa......

Post by webbyy »

ryan wrote:
KatarinaKosaca wrote:Gdje u Sa je ulica Sumbula Avde :roll:
To ti je ulicica iz Cekaluse, gdje onaj fast food karkin, ili kad ides od ganiceve vile, uz Gabelinu i samo produzis gore...
Da probam objasniti na drugi nacin - jedini koji znam: :mrgreen:
Ako dolazis iz pravca stadion Kosevo ides Kralja Tomislava ulicom i kad prodjes pumpu skrenes lijevo u Jug Bogdana ulicu, ides do vrha, lijevo ti ostane SOS, desno moja skola (Miljenko Cvitkovic) a ti prodjes pravo i eto te u Sumbul Avde ulici.
Na vrhu Sumbul Avde moras ici jednom od tri ulice - lijevo Himzarina, u sredini Capajeva i desno Jelene Vitas.
:thumbup:
IzvinjaJEm se zbog offtopic.
nedims
Posts: 663
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#4424 Re: Gdje u Sa......

Post by nedims »

Digitalna vaga za kuhinju...kvalitetna.
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#4425 Re: Gdje u Sa......

Post by tagomago »

apoteka
Post Reply