Hayat
Moderator: anex
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4401 Re: Hayat
Bebićko odronu, goni se i ti i tvoje desetke.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#4402 Re: Hayat
k'o da je germu stavljala u njih pa nadosle.karanana wrote:jesu li prave?
klasicna fuxa,droca.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4404 Re: Hayat
Sise ok, ostalo izlizani odron.nata_sa wrote:a kako vam se dopada Azrica
- plain vanilla
- Posts: 70243
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4406 Re: Hayat
cekao i cekao?duminjo wrote:cekao one trece ocjene za "utisak il ti ga dojam", cekao i cekao..dobio prvu ocjenu od profesorice koja tu i tam' radi normala...i dalje elvin cekao ocjene za scenski nastup...nigdje ocjena ono dvoje se usutili..nit ista govore, nit daju ocjene i elvin krene... cim je krenuo, profesor se upalio, ko na dugme: "mislio sam ti dati 10, al zbog tog bezobrazluka evo 1" i Anjuška samo spusti keca i zdravodusa_raskopuša wrote:Sta je sad uradio? *eb'o ga Bomostar.![]()
ja cak mislim da on nije ni znao da treba dobit jos 2 ocjene, jer se momak izgubio, sad u publiku, sad u ziri, pa razmislja sta ce reci, sta ce uraditi, ocel disati necel disati da ga ne nakude... i onda kad je krenuo nazad ...op dobi dva keca![]()
![]()
zakljucak: profesor i ana jedva cekali da dotični pr'ne, pa da ga nablate i daju mu keceve
vecerasnje Elvinovo ponasanje i kuliranje publike, trud da bude sto boljijebiga nije mu se dalo
nije cekao uopste...nego je u pola ocjenjivanja poceo pjevati i onda otisao
a samo tako nek radi: ili ce glasati za njega i tako puniti kasu hayatu ili ce on ispasti
elem, Hayatu u svakom slucaju dobro
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4407 Re: Hayat
bas nesto ko i selma bajrami.Chuckie wrote:Sise ok, ostalo izlizani odron.nata_sa wrote:a kako vam se dopada Azrica
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#4408 Re: Hayat
plain vanilla wrote:
cekao i cekao?
nije cekao uopste...nego je u pola ocjenjivanja poceo pjevati i onda otisao
a samo tako nek radi: ili ce glasati za njega i tako puniti kasu hayatu ili ce on ispasti
elem, Hayatu u svakom slucaju dobro
zbog glupana koji glasaju. a sto bi im bilo dobre od doticne profesorice
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#4409 Re: Hayat
jebo elvina, vid' ove zadnje

-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4411 Re: Hayat
Ova mala šizi auuuu. Sine nije pjevanje za te. 
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4412 Re: Hayat
tijelo veoma dobro, faca srednja zalost. ali ne moze sve tako da i ovo moze proci kod ove zadnje.
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#4414 Re: Hayat
e jebem im mater za ovo objektivno i profesionalno ocjenjivanje
nije mi krivo, nit sam neki navijac nit glasam... nego eto jednostavno mrzim ovakva ofirna preseravanja.
dabogda im se jezik smrzo
nije mi krivo, nit sam neki navijac nit glasam... nego eto jednostavno mrzim ovakva ofirna preseravanja.
dabogda im se jezik smrzo
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#4415 Re: Hayat
al dobro je, nije ispala.boracha wrote:mogli su i sabini bolje ocjene
- plain vanilla
- Posts: 70243
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4416 Re: Hayat
Tomo je pjevao kao Elvis Presley 
-
Manager19sa
- Posts: 193
- Joined: 26/08/2007 12:43
- Location: Sarajevo
#4417 Re: Hayat
Ispade Arnad, a onoga debila spasise prosli put 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4418 Re: Hayat
Elvin jednostavno nije želio tako ali je ispalo potpuno drugačije KADRA BRAT
- la_roux
- Posts: 131
- Joined: 10/11/2012 23:04
#4419 Re: Hayat
Kad tu mogu raditi pseudovoditelji kao što su Fikret, mala plava i ona Džena, kad tu može pjevati Derendelić, kad onaj Redžepović (wannabe Šerif Konjević) može dobivati visoke ocjene, neka vala i Kadre.rozalija80 wrote:Kadra je anti-zvijezda i to je dobro...
On Hayatu ustvari pokazuje i reflektira kakvi su Hayatovci sami...
Dakle, protekcionisti, korumpirani, interesdzije (sve ove "zvijezde" svaki dan moraju u 11 h biti u Wog centru, da bi pravili pazar i promet Hayatu i radnjama u Wogu...)
Kadra je anti-zvijezda i zbog toga je ok...
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4420 Re: Hayat
Dobi Elvin pismenu opomenu zbog nekorektnog ponasanja. UF. 
Last edited by dusa_raskopuša on 15/12/2012 21:41, edited 1 time in total.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4421 Re: Hayat
Evo Kadra reče da nije namjerno bilo, kao što se moglo i pretpostaviti. A opomenu dobi, mora da je Ana urgirala za opomenu.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4422 Re: Hayat
'Profesionalan i POMNO biran ziri, i sto je najbitnije dobro CUJU', sjoooooo Fikrete 
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#4423 Re: Hayat
ko jos gleda ovaj hayat 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4424 Re: Hayat
Mi, to je najbolja televzija ne samo u BiH vec i u regijijust principe wrote:ko jos gleda ovaj hayat
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#4425 Re: Hayat
Hajd neka neko okaci koji zanimljiv video da vidim koliko su duboko pali.
