Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4401 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Bebićko odronu, goni se i ti i tvoje desetke.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4402 Re: Hayat

Post by Reglan »

karanana wrote:jesu li prave?
k'o da je germu stavljala u njih pa nadosle.
klasicna fuxa,droca.
nata_sa
Posts: 64
Joined: 10/09/2010 21:50

#4403 Re: Hayat

Post by nata_sa »

a kako vam se dopada Azrica :mrgreen:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4404 Re: Hayat

Post by Chuckie »

nata_sa wrote:a kako vam se dopada Azrica :mrgreen:
Sise ok, ostalo izlizani odron.
nata_sa
Posts: 64
Joined: 10/09/2010 21:50

#4405 Re: Hayat

Post by nata_sa »

ma ona uzima desetke za odron...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70243
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4406 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

duminjo wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sta je sad uradio? *eb'o ga Bomostar. :D
cekao one trece ocjene za "utisak il ti ga dojam", cekao i cekao..dobio prvu ocjenu od profesorice koja tu i tam' radi normala...i dalje elvin cekao ocjene za scenski nastup...nigdje ocjena ono dvoje se usutili..nit ista govore, nit daju ocjene i elvin krene... cim je krenuo, profesor se upalio, ko na dugme: "mislio sam ti dati 10, al zbog tog bezobrazluka evo 1" i Anjuška samo spusti keca i zdravo :lol:
ja cak mislim da on nije ni znao da treba dobit jos 2 ocjene, jer se momak izgubio, sad u publiku, sad u ziri, pa razmislja sta ce reci, sta ce uraditi, ocel disati necel disati da ga ne nakude... i onda kad je krenuo nazad ...op dobi dva keca :lol: :lol:
zakljucak: profesor i ana jedva cekali da dotični pr'ne, pa da ga nablate i daju mu keceve

vecerasnje Elvinovo ponasanje i kuliranje publike, trud da bude sto bolji :thumbup: jebiga nije mu se dalo :lol:
cekao i cekao?

nije cekao uopste...nego je u pola ocjenjivanja poceo pjevati i onda otisao

a samo tako nek radi: ili ce glasati za njega i tako puniti kasu hayatu ili ce on ispasti
elem, Hayatu u svakom slucaju dobro
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4407 Re: Hayat

Post by karanana »

Chuckie wrote:
nata_sa wrote:a kako vam se dopada Azrica :mrgreen:
Sise ok, ostalo izlizani odron.
bas nesto ko i selma bajrami.
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4408 Re: Hayat

Post by duminjo »

plain vanilla wrote:
cekao i cekao?

nije cekao uopste...nego je u pola ocjenjivanja poceo pjevati i onda otisao

a samo tako nek radi: ili ce glasati za njega i tako puniti kasu hayatu ili ce on ispasti
elem, Hayatu u svakom slucaju dobro

zbog glupana koji glasaju. a sto bi im bilo dobre od doticne profesorice :run:
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4409 Re: Hayat

Post by duminjo »

jebo elvina, vid' ove zadnje









:run:
Manager19sa
Posts: 193
Joined: 26/08/2007 12:43
Location: Sarajevo

#4410 Re: Hayat

Post by Manager19sa »

Sabina grmi :thumbup:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4411 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ova mala šizi auuuu. Sine nije pjevanje za te. :D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4412 Re: Hayat

Post by karanana »

tijelo veoma dobro, faca srednja zalost. ali ne moze sve tako da i ovo moze proci kod ove zadnje.
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4413 Re: Hayat

Post by boracha »

mogli su i sabini bolje ocjene :sad:
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4414 Re: Hayat

Post by duminjo »

e jebem im mater za ovo objektivno i profesionalno ocjenjivanje :-)
nije mi krivo, nit sam neki navijac nit glasam... nego eto jednostavno mrzim ovakva ofirna preseravanja.
dabogda im se jezik smrzo :lol:
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4415 Re: Hayat

Post by boracha »

boracha wrote:mogli su i sabini bolje ocjene :sad:
al dobro je, nije ispala.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70243
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4416 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Tomo je pjevao kao Elvis Presley :D
Manager19sa
Posts: 193
Joined: 26/08/2007 12:43
Location: Sarajevo

#4417 Re: Hayat

Post by Manager19sa »

Ispade Arnad, a onoga debila spasise prosli put :x
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4418 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Elvin jednostavno nije želio tako ali je ispalo potpuno drugačije KADRA BRAT
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4419 Re: Hayat

Post by la_roux »

rozalija80 wrote:Kadra je anti-zvijezda i to je dobro...
On Hayatu ustvari pokazuje i reflektira kakvi su Hayatovci sami...

Dakle, protekcionisti, korumpirani, interesdzije (sve ove "zvijezde" svaki dan moraju u 11 h biti u Wog centru, da bi pravili pazar i promet Hayatu i radnjama u Wogu...)

Kadra je anti-zvijezda i zbog toga je ok...
Kad tu mogu raditi pseudovoditelji kao što su Fikret, mala plava i ona Džena, kad tu može pjevati Derendelić, kad onaj Redžepović (wannabe Šerif Konjević) može dobivati visoke ocjene, neka vala i Kadre.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4420 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Dobi Elvin pismenu opomenu zbog nekorektnog ponasanja. UF. :dance:
Last edited by dusa_raskopuša on 15/12/2012 21:41, edited 1 time in total.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4421 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Evo Kadra reče da nije namjerno bilo, kao što se moglo i pretpostaviti. A opomenu dobi, mora da je Ana urgirala za opomenu.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4422 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

'Profesionalan i POMNO biran ziri, i sto je najbitnije dobro CUJU', sjoooooo Fikrete :lol:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#4423 Re: Hayat

Post by just principe »

ko jos gleda ovaj hayat :-)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4424 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

just principe wrote:ko jos gleda ovaj hayat :-)
Mi, to je najbolja televzija ne samo u BiH vec i u regiji :P
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4425 Re: Hayat

Post by Melami »

Hajd neka neko okaci koji zanimljiv video da vidim koliko su duboko pali.
Post Reply