Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
PapeSusic wrote:Ode Miske da grije ukraijnske klupe, i kad mi neko kaze da su on i Ibricic na istim nivou
Naravno da nisu na istom nivou, Miske je 5 klasa iznad njega.
@shalla, nisam nigdje rekao da sportista sam zavrshava papire, ali jesam rekao da postoje menadzeri koji su, izmedju ostalog, zaduzheni da odrade i taj dio posla, ukoliko je igrach voljan da promijeni sportsko drzhavljanstvo.
PapeSusic wrote:Ode Miske da grije ukraijnske klupe, i kad mi neko kaze da su on i Ibricic na istim nivou
Naravno da nisu na istom nivou, Miske je 5 klasa iznad njega.
@shalla, nisam nigdje rekao da sportista sam zavrshava papire, ali jesam rekao da postoje menadzeri koji su, izmedju ostalog, zaduzheni da odrade i taj dio posla, ukoliko je igrach voljan da promijeni sportsko drzhavljanstvo.
Da je 5 klasa iznad njega nebi igro u Ukrajini sa Stilicem dok se Ibricic bori za mjesto u Ligi Prvaka.
PapeSusic wrote:
Da je 5 klasa iznad njega nebi igro u Ukrajini sa Stilicem dok se Ibricic bori za mjesto u Ligi Prvaka.
Ovaaaaj , poredish jednog 30+ godishnjaka, koji je pokorio Njemachku ligu, sa Ibrichicem od 27 godina, kojem je krajnji domet bio Lokomotiv Moskva?
Pa veci je klub Lokomotiv Moskva od kvazi kluba VW-olfsburga
Ha ya, bolje igrati u jednom Zeljeznicaru ili Sarajevu nego li u Stokeu ili Hannoveru, jebi ga jacu historiju imaju i veci su klubovi pomenuti bosanski dvojac od ova dva tima!
Da znas kakve gluposti valjas pokrio bi se dekom preko glave i otiso na Otoku gledat mrtvog Olimpica.
BHF_Manijak wrote:
Ha ya, bolje igrati u jednom Zeljeznicaru ili Sarajevu nego li u Stokeu ili Hannoveru, jebi ga jacu historiju imaju i veci su klubovi pomenuti bosanski dvojac od ova dva tima!
Da znas kakve gluposti valjas pokrio bi se dekom preko glave i otiso na Otoku gledat mrtvog Olimpica.
Hoces rec da je Sarajevo veci klub od Stokea ili Hannovera? Pa Hannover i Stoke za vikend prodaju ulaznica ko Sarajevo za 2 sezone
I Stoke i Hannover su mnogo, mnogo stariji od Sarajeva. Pa cak je i Wolfsburg osnovan koji mjesec prije bordo ekipe.
PapeSusic wrote:Ode Miske da grije ukraijnske klupe, i kad mi neko kaze da su on i Ibricic na istim nivou
Naravno da nisu na istom nivou, Miske je 5 klasa iznad njega.
@shalla, nisam nigdje rekao da sportista sam zavrshava papire, ali jesam rekao da postoje menadzeri koji su, izmedju ostalog, zaduzheni da odrade i taj dio posla, ukoliko je igrach voljan da promijeni sportsko drzhavljanstvo.
Da je 5 klasa iznad njega nebi igro u Ukrajini sa Stilicem dok se Ibricic bori za mjesto u Ligi Prvaka.
Bio nekada za klasu iznad Ibre sada je dvije ispod
BHF_Manijak wrote:
Ha ya, bolje igrati u jednom Zeljeznicaru ili Sarajevu nego li u Stokeu ili Hannoveru, jebi ga jacu historiju imaju i veci su klubovi pomenuti bosanski dvojac od ova dva tima!
Da znas kakve gluposti valjas pokrio bi se dekom preko glave i otiso na Otoku gledat mrtvog Olimpica.
Hoces rec da je Sarajevo veci klub od Stokea ili Hannovera? Pa Hannover i Stoke za vikend prodaju ulaznica ko Sarajevo za 2 sezone
I Stoke i Hannover su mnogo, mnogo stariji od Sarajeva. Pa cak je i Wolfsburg osnovan koji mjesec prije bordo ekipe.
Pa i jedan Wolfsburg napuni za 5 utakmica stadion koliko Lokomtiva za cijelu sezonu ili naprave transfera u visini koliko Lokomotiva ne napravi za 5 godina.
Smijesna ti je logika, da ne kazem glupa. Zato se drzi OlimpiCa a mani se poredjenja Misimovica sa Ibricicem, jer debeli zutokljunac nikad nece imati karijeru kakvu je imao Zvjezdan Mismovic. Kraj price. Kad debeli bude vodja jednog tima, onda dodji i javi mi se. Pod uslovom da taj tim nesto vrijedi, recimo da ajduk ne dolazi u obzir kao parametar.
Mrsko mi prekucavati tekst pa vam evo slika, dakle kao što smo i pretpostavljali, niko od nehljebovića sa platnog spiska saveza se nije udostojio da kontaktira Hajroviće da im objasni šta oni trebaju pokrenuti/uraditi da bi dobili sportsko državljanstvo/pasoš (šta već nemaju)...
shalla wrote:Mrsko mi prekucavati tekst pa vam evo slika, dakle kao što smo i pretpostavljali, niko od nehljebovića sa platnog spiska saveza se nije udostojio da kontaktira Hajroviće da im objasni šta oni trebaju pokrenuti/uraditi da bi dobili sportsko državljanstvo/pasoš (šta već nemaju)...
Ma znao sam da je do nasih govana u savezu jer kada sam zivio vani ako mi treba nesto iz ambasade to je da se ubijes iz razloga sto ih redovno nema na poslu a sto i ne zele da rade svoj posao.
Ljudi nas administracija na svim nivoima ubi. Uhljebili se i sta ih briga!
shalla wrote:Mrsko mi prekucavati tekst pa vam evo slika, dakle kao što smo i pretpostavljali, niko od nehljebovića sa platnog spiska saveza se nije udostojio da kontaktira Hajroviće da im objasni šta oni trebaju pokrenuti/uraditi da bi dobili sportsko državljanstvo/pasoš (šta već nemaju)...
Ma znao sam da je do nasih govana u savezu jer kada sam zivio vani ako mi treba nesto iz ambasade to je da se ubijes iz razloga sto ih redovno nema na poslu a sto i ne zele da rade svoj posao.
Ljudi nas administracija na svim nivoima ubi. Uhljebili se i sta ih briga!
Izgleda da je jedino rjesenje da se administracija duplo skrati i da im se plate duplo skrate.
Eto ga. Rekao sam ja da taj mali Hajrović nešto strašno muti i laže, i to se pokazalo istinito.
Svaka čast našem savezu i igračima koji su pokušali učiniti sve da taj lik igra za BiH, ali dotični očito misli da je Messi, pa želi da mu "selektor sredi papire".
"Da, Emir Spahić i ja smo razgovarali sa Izetom Hajrovićem želeći mu pokazati da je dobrodošao u reprezentaciju BiH. Dugo smo razgovarali, objasnili mu sve procedure, a ostalo je bilo do njega. Da bi igrao za BiH mora promijeniti sportsko državljanstvo kao što su to uradili Begović, Pjanić i Mujdža, što smo mu i objasnili. Ostalo je bilo do njega, a on se odlučio ipak prihvatiti poziv Švicarske. Neka mu je sa srećom. Svako bira svoj put", kazao je Džeko, a ovim je očito i spuštena zavjesa na slučaj Hajrović.
Na osnovu ovoga, ako je zaista sve ovako, očigledno je da je dečko izabrao sam zbog toga što tako želi, a ne zato što ga je neko iz saveza zajebavao ili nešto slično....tako da na ovaj slučaj staviti kapak, ali upravo slučaj Begović je pokazao kad igrač nešto želi da onda to i uradi, a ne vaditi se kako nije do njega i kako bi on ustvari igrao za nas, ALI.....nema ali, ako hoćeš onda to jasno staviš do znanja selektoru i naciji i završiš posao, a ne cirkusati....
Ma koga jebe, propasce ko onaj Jakupovic, poslije ce se kajat sto nije za nas zaigrao. Jbo ti te igrace koji se dvoume za koju ce repku igrati, imamo mi Stevu i Miralema za primjera koji nisu odugovlacili gdje ce igrati, zato pisam i njega i starog, izdajice mrtve.
Medunjanin, Misimovic, Spahic, Pjanic, Begovic su cist dokaz da ako neko zeli da igra za BiH reprezentaciju to i moze ali ako ne zeli dzaba i crveni sag pred njim prostrti.
Ko ne zeli ne mora a ko zeli doci.