Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4401 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
To je taj model, samo su kod mene bijele. 
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#4402 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Obavzno javljajte kada budu kakvi popusti,posebno nešto za planinarenja.Dobro bi bilo da uzmem još neke tene za tu namjenu.Saće proljeće,vrijeme je da se skinu oklopi. 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4403 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
gospodin adolf adi dasler
- Rockefeller
- Posts: 8700
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#4404 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Stan Smith, Adidas.

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4405 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
koga sten smit bode, taj neka proba sa japankama 
- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4406 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
IntersportSmokingMan wrote:Obavzno javljajte kada budu kakvi popusti,posebno nešto za planinarenja.Dobro bi bilo da uzmem još neke tene za tu namjenu.Saće proljeće,vrijeme je da se skinu oklopi.
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#4407 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

kupljene i cekaju ljeto
u zivotu nisam vidio meksu i kvalitetniju kozu na patikama
- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4408 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dobre su, ja sam u officu našao crne po smiješnoj cijeni ali nije bilo broja. Fakat je koža za 10 cistu.KB9 wrote:
kupljene i cekaju ljeto![]()
u zivotu nisam vidio meksu i kvalitetniju kozu na patikama
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#4409 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
i ja sam ih uzeo po toj cijeni, onoj najnizoj mogucoj sto je bilakonektovan wrote:Dobre su, ja sam u officu našao crne po smiješnoj cijeni ali nije bilo broja. Fakat je koža za 10 cistu.KB9 wrote:
kupljene i cekaju ljeto![]()
u zivotu nisam vidio meksu i kvalitetniju kozu na patikama
bas ciljano full bijele za ljeto
-
dzipalo
- Posts: 845
- Joined: 07/08/2018 22:31
#4410 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zna li neko da li bilo gdje u BiH ima kupiti Adidas Pharrell Williams tennis hu tena:

- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4411 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nema, imaš samo Rasta edition.dzipalo wrote:Zna li neko da li bilo gdje u BiH ima kupiti Adidas Pharrell Williams tennis hu tena:
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4412 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Upravo kupih tene za 58KM u Office-u.


- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4413 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
A prije 2-3 mjeseca bile joju....stachu wrote:Upravo kupih tene za 58KM u Office-u.![]()
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4414 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Originalna cijena im bila 195KMkonektovan wrote:A prije 2-3 mjeseca bile joju....stachu wrote:Upravo kupih tene za 58KM u Office-u.![]()
- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4415 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zstachu wrote:Originalna cijena im bila 195KMkonektovan wrote:A prije 2-3 mjeseca bile joju....stachu wrote:Upravo kupih tene za 58KM u Office-u.![]()
Joja eura, nego zaboravio napisati...
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4416 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
to samo pokazuje kolika im je nabavna cijena i koliko klepaju samo na jednom modelu
samo cekati rasprodaje,a svakako je danas sve isto,isti dizajn...tako da samo ustedis para
samo cekati rasprodaje,a svakako je danas sve isto,isti dizajn...tako da samo ustedis para
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4417 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jarrane, sta ja znam, mozda si mislio na funtekonektovan wrote:Zstachu wrote:Originalna cijena im bila 195KMkonektovan wrote:
A prije 2-3 mjeseca bile joju....
Joja eura, nego zaboravio napisati...
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#4418 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ekstra. Ove baš idu na 'sve' od odjećestachu wrote:Upravo kupih tene za 58KM u Office-u.![]()
- konektovan
- Posts: 51387
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4419 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dobre za suhomrazice..
Futrovane, ali diskretno.
Futrovane, ali diskretno.
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4420 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zoya wrote:Ekstra. Ove baš idu na 'sve' od odjećestachu wrote:Upravo kupih tene za 58KM u Office-u.![]()
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#4421 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I meni su ove sasvim ok. Govori u kojem Officu tačno da odmah sutra ujutro idem.stachu wrote:Upravo kupih tene za 58KM u Office-u.![]()
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4422 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
U Ferhadiji kod Trznice, ne znam kakva je situacija sa brojevima, ja nosim 42.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4423 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Čuj 42
Za nas što nosimo 46 nema sigurno
Za nas što nosimo 46 nema sigurno
- stachu
- Posts: 4082
- Joined: 15/08/2006 10:20
- Location: 43.8563° N, 18.4131° E
- Contact:
#4424 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
A sta ces, mora neko i ove "male" brojeve da nosi...Tomahawk11 wrote:Čuj 42![]()
Za nas što nosimo 46 nema sigurno
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4425 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sto se ljudi boje boje to je cudo.
Crno i bijelo i to je to.
Dajte malo farbe u sivilo, rodjaci!
Crno i bijelo i to je to.
Dajte malo farbe u sivilo, rodjaci!
