Potvrđujem ! Isto tako imam pravo Bosnu i Hercegovinu osjećati i smatrati svojom Domovinom, bez rezerve, ništa manje od onih koji su rođeni u njoj. Treba li zanemariti nemali broj onih koji su dali svoje živote za ovu državu a nisu rođeni u njoj. Smeta mi kad me neko smatra manje vrijednim samo zato što jesam ili nisam rođen u nekom mjestu ili državi. Kao da ovoj zemlji nije dosta njenih neprijatelja, nego treba izmišljati razloge da se i međusobno dodatno dijelimo. Nemate pojma koliko ljudi okrene leđa od Bosne i Hercegovine zbog sličnih stavova i od strane pojedinaca i od strane institucija. Valjda se smatra da su Bosanci i Hercegovci sami sebi dovoljni i da sebi mogu priuštiti luksuz da odbiju doprinos velikog broja ljudi koji bi radili na njenom očuvanju i napretku.respo wrote:a ti imas pravo da ljubis svaki kamen od bascarsije do ilidze jer ti je sarajevo omogucilo da se obrazujes da zavrsis fakultet zaposlis se zaradjujes koliko zaradjujes i jos uvijek zivis od istog sarajeva sto vjerovatno ne bi imao prilike u mjestu odakle jesibig.muzzy wrote:Uzmi svoju 'autohtonost' i 'bosanstvo' pa ga unovči na tržnici, ili još bolje na sarajevskoj berziAlfa_Ze wrote: Kako god da smo se izjasnjavali, ali ti i Fahro necete nikad biti BOSANCI, pogotovo ne oni AUTOHTONI !!
Jel' moze 'vako ??![]()
![]()
![]()
Nisam 'autohton' niti sam bosanac (kao što nisam bio ni jugosloven) niti patim da postanem jer se ne stidim svog porijekla. Došao sam, upisao fakultet, ostavio iza sebe popriličan broj 'autohtonih' kolega u toku obrazovanja, zaposlio se, stvorio karijeru koju bi poželjeli mnogi.
To što ste dozvolili da 'alohtoni' uspiju u vašoj avliji, sigurno je više vaš problem nego onih koji su došli. I ako ne možete ništa drugo, imate pravo da nam zavidite
Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
-
big.muzzy
- Posts: 153
- Joined: 30/03/2010 10:02
#4401 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#4402 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
vidis muzzy to treba li zanemariti one koji su poginuli nemoj upucivati meni nego onome ko se smatra superiornijim u odnosu na druge
licno necu nikad zanemariti ako ti peti deseti ste ucinili za bih nesto na ovaj ili onaj nacin
necu zanemariti ni one poginule za ovu zemlju ma odakle bili
necu zanemariti ni pomaganje ljudi bosni ma odakle bili
nemoj generalizovati ljude sa "ove" strane ako neko generalizuje ljude sa "te" strane
al cu zato uvijek zamjeriti onoga koji je dosao ovdje (konkretno u sarajevo) zivi od sarajeva sarajevo mu dalo sve a pljuje ga
zamjerit cu onima koji se stide svog porijekla i hoce da bude veci sarajlija/bosanac od nekog ko je rodjen ovdje
zamjerit cu onima koji iskoristavaju domace stanovnistvo domace stanje u licnom bogacenju na vecinom nelegalan nacin
a ovi nabrojani se nazalost u danasnje vrijeme vise isticu od onih postenih ljudi koji su dosli da bolje zive (naravno svi tezimo boljem zivotu) a pri tome postuju lokalne obicaje lokalno stanovnistvo itd
licno necu nikad zanemariti ako ti peti deseti ste ucinili za bih nesto na ovaj ili onaj nacin
necu zanemariti ni one poginule za ovu zemlju ma odakle bili
necu zanemariti ni pomaganje ljudi bosni ma odakle bili
nemoj generalizovati ljude sa "ove" strane ako neko generalizuje ljude sa "te" strane
al cu zato uvijek zamjeriti onoga koji je dosao ovdje (konkretno u sarajevo) zivi od sarajeva sarajevo mu dalo sve a pljuje ga
zamjerit cu onima koji se stide svog porijekla i hoce da bude veci sarajlija/bosanac od nekog ko je rodjen ovdje
zamjerit cu onima koji iskoristavaju domace stanovnistvo domace stanje u licnom bogacenju na vecinom nelegalan nacin
a ovi nabrojani se nazalost u danasnje vrijeme vise isticu od onih postenih ljudi koji su dosli da bolje zive (naravno svi tezimo boljem zivotu) a pri tome postuju lokalne obicaje lokalno stanovnistvo itd
-
big.muzzy
- Posts: 153
- Joined: 30/03/2010 10:02
#4403 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Malo uopšteniji i malo širi komentar se nije odnosio ni na kog lično. Pisao sam zbog svih onih koji potežu, po meni, najgluplji i veoma papanski argument ili kriterij da u startu okarakterišu nekog - mjestom ili sredinom iz koje dolazi. Sam sam bio i sad sam (iskreno, sve manje i manje) žrtva raznih generalizacija. Ništa nema tako cno-bijelu sliku kako neki prosuđuju po malom broju ljudi za koje znaju ili koje upoznaju. Ne sudite o mahali kojom niste hodali.respo wrote:vidis muzzy to treba li zanemariti one koji su poginuli nemoj upucivati meni nego onome ko se smatra superiornijim u odnosu na druge
licno necu nikad zanemariti ako ti peti deseti ste ucinili za bih nesto na ovaj ili onaj nacin
necu zanemariti ni one poginule za ovu zemlju ma odakle bili
necu zanemariti ni pomaganje ljudi bosni ma odakle bili
nemoj generalizovati ljude sa "ove" strane ako neko generalizuje ljude sa "te" strane
al cu zato uvijek zamjeriti onoga koji je dosao ovdje (konkretno u sarajevo) zivi od sarajeva sarajevo mu dalo sve a pljuje ga
zamjerit cu onima koji se stide svog porijekla i hoce da bude veci sarajlija/bosanac od nekog ko je rodjen ovdje
zamjerit cu onima koji iskoristavaju domace stanovnistvo domace stanje u licnom bogacenju na vecinom nelegalan nacin
a ovi nabrojani se nazalost u danasnje vrijeme vise isticu od onih postenih ljudi koji su dosli da bolje zive (naravno svi tezimo boljem zivotu) a pri tome postuju lokalne obicaje lokalno stanovnistvo itd
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4404 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
@respo
ma puno je tih slučajnosti i ljudi koji su potekli iz skuta ondašnjih službi.Brate puno ih je ovde u Bosni,osjeća se to,rade.
ma puno je tih slučajnosti i ljudi koji su potekli iz skuta ondašnjih službi.Brate puno ih je ovde u Bosni,osjeća se to,rade.
-
za_sada_bez_dobrog_nicka
- Posts: 1137
- Joined: 28/09/2007 23:31
- Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو
#4405 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Rade, rade... I još hoće jednu traku na četranest nivoa... Pa ko će to ljudi finansirat?
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4406 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
kako mislis ko...pa mi simpatizeri SBB stranke smo se spremni odreci polovine svoje imovine ako trebadne za projekatza_sada_bez_dobrog_nicka wrote:Rade, rade... I još hoće jednu traku na četranest nivoa... Pa ko će to ljudi finansirat?
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4407 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
obznanjuje se članstvu da su izdane Interpolove potjernice za sinovima N.Keljmendija,zbog falsifikata i muljanja papira u Kotoru,C.Gora,što tamošnji mediji dovode u vezu i sa Predsjenikom-jebi ga niko nije bezgrešan.
-
Alfa_Ze
- Posts: 1284
- Joined: 04/05/2006 15:09
#4408 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
DNEVNI AVAZ, 22.oktobar 2019.
Prva ambasadorska "aktivnost" Damira Arnauta je da kupi automobil i mikrovalnu pećnicu!
Produktivnost radnika bila bi znatno povećana ukoliko bi bili u mogućnosti podgrijavati hranu koju donesu na posao, kazao je Arnaut
Koliko je duboko posljednjih godina potonula bh. diplomatija, najbolje se može vidjeti iz primjera Damira Arnauta, dugogodišnjeg savjetnika u kabinetu Harisa Silajdžića, kojeg je njegov stranački šef s pozicije bošnjačkog člana Predsjedništva BiH nakon mnogo diplomatskih problema lani uspio progurati za bh. ambasadora u Australiji.
Kako saznaje "Avaz", prva ambasadorska "aktivnost" Damira Arnauta po dolasku u DKP 30. septembra ove godine bio je urgentni zahtjev Ministarstvu vanjskih poslova (MVP) BiH za kupovinu novog automobila (nissan maxima), namještaja i mikrovalnih pećnica, pravdajući sve obrazloženjem da Ambasada raspolaže viškom od 103.265 KM?!
No, da bi apsurd bio veći, taj je novac, uprkos recesiji, Ambasada na ime plaća i naknada troškova zaposlenih uspjela uštedjeti tokom prethodnih desetak mjeseci, upravo u vrijeme kada je Arnaut štitio Silajdžićeve interese umjesto da zastupa interese BiH u Australiji.
- Ambasada traži odobrenje za preraspodjelu finansijskih sredstava za novi namještaj. Ambasada i rezidencija trenutno ne posjeduju niti jednu mikrovalnu pećnicu. Produktivnost radnika bila bi znatno povećana ukoliko bi bili u mogućnosti podgrijavati hranu koju donesu na posao - navodi, između ostalog, Arnaut u svom apsurdnom zahtjevu.
Privatni poslovi za šefa Silajdžića
Iako je Arnaut dobio agremane australske vlade još u decembru 2009., on se cijelu ovu godinu bavio aktivnostima Stranke za BiH, obavljajući privatne poslove za svog šefa, čime je ignorirao mnoge zakone i međunarodne diplomatske konvencije.
Uostalom, kako saznaje "Avaz", Damir Arnaut jedini je bh. ambasador koji je postavljen za šefa nekog DKP-a bez ijednog dana priprema (koje u diplomatskoj praksi traju od mjesec do tri), što je samo još jedna potvrda da je Silajdžić u protekle četiri godine vodio privatnu vanjsku politiku, u potpunosti srozavši diplomatski ugled BiH u svijetu.
Veleposlanstvo BiH u Australiji:
„Avazova“ mašinerija ne može uništiti sve što je Arnaut stekao svojim radom
Povodom Avazovog teksta "Arnaut tražio novo auto, namještaj i mikrovalnu pećnicu" oglasilo se i Veleposlanstvo Bosne i Hercegovine u Australiji sa priopćenjem koje u cjelosti prenosimo:
Povodom selektivnog izvještavanja „Dnevnog Avaza“ o Zahtjevu za preraspodjelu viška sredstava Veleposlanstva BiH u Canberri, Veleposlanstvo izvještava javnost o slijedećem:
Prije dolaska veleposlanika Arnauta na dužnost, ovo Veleposlanstvo je u tri navrata od MVP BiH tražila suglasnost za nova sredstva za zamjenu primarnog vozila Veleposlanstva (Volvo) koje nije u voznom stanju i čije je rashodovanje MVP već odobrio. Fotografije jedinog drugog automobila u Veleposlanstvu – Toyota stara 12 godina – koje su sastavni dio dopisa proslijeđujemo uz ovo priopćenje i ostavljamo javnosti da ocijeni njegovu upotrebljivost za protokolarne potrebe.
foto automobil Toyota
http://www.dnevnik.ba/novosti/bih/velep ... -arnaut-st
Ovo je posebno bitno kada se u obzir uzme činjenica da u dopisu jasno stoji da su uštede Veleposlanstva ostvarene dijelom zbog povratka vozača u sjedište u svibnju ove godine, da Veleposlanik Arnaut podcrtava da usluge vozača nisu potrebne, te da traži od MVP-a da mjesto vozača ne popunjava čime bi porezni obveznici BiH u svakoj idućoj godini ostvarili dodatne uštede od preko 50.000 KM. Iako je „Dnevni Avaz“ bio upoznat s ovim činjenicama, ciljano je izostavljeno da je Veleposlanik Arnaut vjerojatno jedini veleposlanik u istoriji BiH koji se eksplicitno odrekao usluga vozača.
Veleposlanik Arnaut je stoga, te uz prethodne konsultacije sa MVP-om, isključivo zatražio preraspodjelu sredstava s kojim Veleposlanstvo već raspolaže umjesto da zatraži nova. Što više, umjesto tri formalne ponude za automobil koju dostavlja svaki drugi veleposlanik, Arnaut je dostavio čak 10 ponuda, rukovodeći se isključivo potrebama štednje. Najniža ponuda predstavlja uštedu od preko 30.000 KM u odnosu na rashodovani Volvo kojim je Veleposlanstvo ranije raspolagalo. Pored ušteda ostvarenih nepopunjenošću mjesta vozača, napominjemo da je dio ušteda ostvaren i zbog dolaska novog veleposlanika u rujnu ove godine. Tako je zatraženo da se višak sredstava, koji je mogao završiti kao plaća vozača i veleposlanika Arnauta, preraspodjeli za nabavku osnovnih sredstava koja će biti vlasništvo BiH i čime će se pokriti sve potrebe ovog Veleposlanstva za takvim sredstvima u idućih pet do sedam godina, što također stoji u dopisu.
Što se pak tiče „Avazove“ tvrdnje da veleposlanik Arnaut nije preuzeo dužnost do rujna jer je „obavljao privatne poslove za svog šefa“ Silajdžića, veleposlanik Arnaut poziva sve medije u BiH da pitaju dr. Ejupa Ganića i g. Iliju Jurišića zašto je dr. Arnaut odužio odlazak u Canberru sve do okončanja ova dva procesa i koju korist je to imalo po njih dvojicu. Pri tome naglašavamo da su vlasti Australije također bile obaviještene o tim razlozima, da su iskazale izrazitu susretljivost i razumijevanje za kašnjenje, te da su također pokazale iznimno interesovanje za cjelokupan londonski proces po dolasku dr. Arnauta u Canberru.
Konačno, te iako se do sada uzdržavao od ovakvih reagiranja, dr. Arnaut podcrtava da cjelokupna „Avazova“ mašinerija ne može uništiti sve što je dr. Arnaut stekao isključivo svojim radom, od diplome, magisterija i doktorata na Berkeley-u, preko pet godina odvjetničkog iskustva u Washingtonu, do povratka u BiH na dvadeset puta manju plaću iz čisto patriotskih razloga. Ta mašinerija, koja već godinama neuspješno pokušava uništiti i svoje privredne konkurente, radi isključivo u vlastitom interesu, a ne u interesu građana Bosne i Hercegovine
-
Alfa_Ze
- Posts: 1284
- Joined: 04/05/2006 15:09
#4409 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !!

- Truba
- Posts: 93823
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4410 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Canberra, 22. oktobar 2010. godine
Povodom selektivnog izvještavanja „Dnevnog Avaza“ o Zahtjevu za preraspodjelu viška sredstava Ambasade BiH u Canberri, Ambasada izvještava javnost o slijedećem:
Prije dolaska Ambasadora Arnauta na dužnost, ova Ambasada je u tri navrata od MVP BiH tražila saglasnost za nova sredstva za zamjenu primarnog vozila Ambasade (Volvo) koje nije u voznom stanju i čije je rashodovanje MVP već odobrio. Fotografije jedinog drugog automobila u Ambasadi – Toyota stara 12 godina – koje su sastavni dio dopisa proslijeđujemo uz ovo saopštenje i ostavljamo javnosti da ocijeni njegovu upotrebljivost za protokolarne potrebe.
Ovo je posebno bitno kada se u obzir uzme činjenica da u dopisu jasno stoji da su uštede Ambasade ostvarene dijelom zbog povratka vozača u sjedište u maju ove godine, da Ambasador Arnaut podcrtava da usluge vozača nisu potrebne, te da traži od MVP-a da mjesto vozača ne popunjava čime bi porezni obveznici BiH u svakoj idućoj godini ostvarili dodatne uštede od preko 50.000 KM. Iako je „Dnevni Avaz“ bio upoznat sa ovim činjenicama, ciljano je izostavljeno da je Ambasador Arnaut vjerovatno jedini ambasador u istoriji BiH koji se eksplicitno odrekao usluga vozača.
Ambasador Arnaut je stoga, te uz prethodne konsultacije sa MVP-om, isključivo zatražio preraspodjelu sredstava sa kojim Ambasada već raspolaže umjesto da zatraži nova. Šta više, umjesto tri formalne ponude za automobil koju dostavlja svaki drugi Ambasador, dr. Arnaut je dostavio čak 10 ponuda, rukovodeći se isključivo potrebama štednje. Najniža ponuda predstavlja uštedu od preko 30.000 KM u odnosu na rashodovani Volvo kojim je Ambasada ranije raspolagala. Pored ušteda ostvarenih nepopunjenošću mjesta vozača, napominjemo da je dio ušteda ostvaren i zbog dolaska novog Ambasadora u septembru ove godine. Tako je zatraženo da se višak sredstava, koji je mogao završiti kao plata vozača i Ambasadora Arnauta, preraspodjeli za nabavku osnovnih sredstava koja će biti vlasništvo BiH i čime će se pokriti sve potrebe ove Ambasade za takvim sredstvima u idućih pet do sedam godina, što također stoji u dopisu.
Što se pak tiče „Avazove“ tvrdnje da Ambasador Arnaut nije preuzeo dužnost do septembra jer je „obavljao privatne poslove za svog šefa“ Silajdžića, Ambasador Arnaut poziva sve medije u BiH da pitaju dr. Ejupa Ganića i g. Iliju Jurišića zašto je dr. Arnaut odužio odlazak u Canberru sve do okončanja ova dva procesa i koju korist je to imalo po njih dvojicu. Pri tome naglašavamo da su vlasti Australije također bile obaviještene o tim razlozima, da su iskazale izrazitu susretljivost i razumjevanje za kašnjenje, te da su također pokazale iznimno interesovanje za cjelokupan londonski proces po dolasku dr. Arnauta u Canberru.
Konačno, te iako se do sada uzdržavao od ovakvih reagiranja, dr. Arnaut podcrtava da cjelokupna „Avazova“ mašinerija ne može uništiti sve što je dr. Arnaut stekao isključivo svojim radom, od diplome, magisterija i doktorata na Berkeley-u, preko pet godina advokatskog iskustva u Washingtonu, do povratka u BiH na dvadeset puta manju plaću iz čisto patriotskih razloga. Ta mašinerija, koja već godinama neuspješno pokušava uništiti i svoje privredne konkurente, radi isključivo u vlastitom interesu, a ne u interesu građana Bosne i Hercegovine.
Povodom selektivnog izvještavanja „Dnevnog Avaza“ o Zahtjevu za preraspodjelu viška sredstava Ambasade BiH u Canberri, Ambasada izvještava javnost o slijedećem:
Prije dolaska Ambasadora Arnauta na dužnost, ova Ambasada je u tri navrata od MVP BiH tražila saglasnost za nova sredstva za zamjenu primarnog vozila Ambasade (Volvo) koje nije u voznom stanju i čije je rashodovanje MVP već odobrio. Fotografije jedinog drugog automobila u Ambasadi – Toyota stara 12 godina – koje su sastavni dio dopisa proslijeđujemo uz ovo saopštenje i ostavljamo javnosti da ocijeni njegovu upotrebljivost za protokolarne potrebe.
Ovo je posebno bitno kada se u obzir uzme činjenica da u dopisu jasno stoji da su uštede Ambasade ostvarene dijelom zbog povratka vozača u sjedište u maju ove godine, da Ambasador Arnaut podcrtava da usluge vozača nisu potrebne, te da traži od MVP-a da mjesto vozača ne popunjava čime bi porezni obveznici BiH u svakoj idućoj godini ostvarili dodatne uštede od preko 50.000 KM. Iako je „Dnevni Avaz“ bio upoznat sa ovim činjenicama, ciljano je izostavljeno da je Ambasador Arnaut vjerovatno jedini ambasador u istoriji BiH koji se eksplicitno odrekao usluga vozača.
Ambasador Arnaut je stoga, te uz prethodne konsultacije sa MVP-om, isključivo zatražio preraspodjelu sredstava sa kojim Ambasada već raspolaže umjesto da zatraži nova. Šta više, umjesto tri formalne ponude za automobil koju dostavlja svaki drugi Ambasador, dr. Arnaut je dostavio čak 10 ponuda, rukovodeći se isključivo potrebama štednje. Najniža ponuda predstavlja uštedu od preko 30.000 KM u odnosu na rashodovani Volvo kojim je Ambasada ranije raspolagala. Pored ušteda ostvarenih nepopunjenošću mjesta vozača, napominjemo da je dio ušteda ostvaren i zbog dolaska novog Ambasadora u septembru ove godine. Tako je zatraženo da se višak sredstava, koji je mogao završiti kao plata vozača i Ambasadora Arnauta, preraspodjeli za nabavku osnovnih sredstava koja će biti vlasništvo BiH i čime će se pokriti sve potrebe ove Ambasade za takvim sredstvima u idućih pet do sedam godina, što također stoji u dopisu.
Što se pak tiče „Avazove“ tvrdnje da Ambasador Arnaut nije preuzeo dužnost do septembra jer je „obavljao privatne poslove za svog šefa“ Silajdžića, Ambasador Arnaut poziva sve medije u BiH da pitaju dr. Ejupa Ganića i g. Iliju Jurišića zašto je dr. Arnaut odužio odlazak u Canberru sve do okončanja ova dva procesa i koju korist je to imalo po njih dvojicu. Pri tome naglašavamo da su vlasti Australije također bile obaviještene o tim razlozima, da su iskazale izrazitu susretljivost i razumjevanje za kašnjenje, te da su također pokazale iznimno interesovanje za cjelokupan londonski proces po dolasku dr. Arnauta u Canberru.
Konačno, te iako se do sada uzdržavao od ovakvih reagiranja, dr. Arnaut podcrtava da cjelokupna „Avazova“ mašinerija ne može uništiti sve što je dr. Arnaut stekao isključivo svojim radom, od diplome, magisterija i doktorata na Berkeley-u, preko pet godina advokatskog iskustva u Washingtonu, do povratka u BiH na dvadeset puta manju plaću iz čisto patriotskih razloga. Ta mašinerija, koja već godinama neuspješno pokušava uništiti i svoje privredne konkurente, radi isključivo u vlastitom interesu, a ne u interesu građana Bosne i Hercegovine.
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#4411 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Jel istina da Torabi nije htio dotaknuti fahru? 
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#4412 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !!![]()
![]()
ja sam skonto da taj avaz niko i ne kupuje. tiraz od 50.000 razgrabe vlasnici kafica, restorana i dzamija, politicke partije i biblioteke. ono sto ostane ode u remitendu. global se ugasio, na alfi kurave sa pinka, u expresu guzovi, sise i šuki planjanin...
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#4413 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ibizza wrote:Jel istina da Torabi nije htio dotaknuti fahru?
-
malischa
- Posts: 94
- Joined: 22/09/2010 20:42
#4414 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
joeaziz wrote:Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !!![]()
![]()
ja sam skonto da taj avaz niko i ne kupuje. tiraz od 50.000 razgrabe vlasnici kafica, restorana i dzamija, politicke partije i biblioteke. ono sto ostane ode u remitendu. global se ugasio, na alfi kurave sa pinka, u expresu guzovi, sise i šuki planjanin...
global se ugasio? jesi siguran?
- svakako_lud
- Posts: 665
- Joined: 13/07/2010 17:35
#4415 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !!![]()
![]()
- Better Man
- Posts: 18732
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4416 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Obzirom da ga vise nema petkom na trafikama znaci da se ugasio.malischa wrote:joeaziz wrote:Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !!![]()
![]()
ja sam skonto da taj avaz niko i ne kupuje. tiraz od 50.000 razgrabe vlasnici kafica, restorana i dzamija, politicke partije i biblioteke. ono sto ostane ode u remitendu. global se ugasio, na alfi kurave sa pinka, u expresu guzovi, sise i šuki planjanin...
global se ugasio? jesi siguran?
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#4417 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:36, edited 1 time in total.
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#4418 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
pa pojavila se.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4419 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
--------------------------------------joeaziz wrote:Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !!![]()
![]()
ja sam skonto da taj avaz niko i ne kupuje. tiraz od 50.000 razgrabe vlasnici kafica, restorana i dzamija, politicke partije i biblioteke. ono sto ostane ode u remitendu. global se ugasio, na alfi kurave sa pinka, u expresu guzovi, sise i šuki planjanin...
nemoj tako na TV Alfi je bila i gospođa Turković.
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#4420 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
a sada se u miru istraznog zatvora/kucnog pritvora sjeca rijeci izvjesnog Z.T., besposlicara iz sarajeva.... bona sejla, de da ti stavim samo glavic.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4421 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ne dirajte mi presidenteaPrvi sastanak SBB-ovih poslanika
23. oktobar 2010. godine
Za SBB BiH je izglednija opcija lidera opozicije nego koalicionog partnera
Danas je u centrali Saveza za bolju budućnost BiH održan prvi sastanak kandidata koji su izabrani u kantonalne, državni te Parlament FBiH.
Na konsultativnom sastanku, kojem je prisustvovalo 46 zastupnika, predsjednik SBB BiH Fahrudin Radončić čestitao je novoizabranim poslanicima i naglasio važnost izvanrednog plasmana na minulim izborima, koji je ostvaren i pored neviđene krađe glasova na štetu SBB BiH.
Ovom prilikom zauzet je preliminarni stav da je za SBB BiH izglednija opcija lidera opozicije nego eventualnog koalicionog partnera u vlasti.
Uz to, SBB BiH ne smatra svrsishodnim isključive izjave čelnika pojedinih stranaka i ne želi participirati u tome.
Poslanici su tokom sastanka potvrdili da će kroz rad u parlamentima ispunjavati ranije data obećanja građanima, a već su svi oni počeli sa izvršavanjem pojedinačne obaveze da svi poslanici SBB BiH finansiraju po jednog talentovanog studenta.
ev sto je obecano to ce biti i ispunjeno..sto ti je reci principijalnost
zamolio bi moderatora da temu preimenuje u SBB-BIH il tako nesto posto cemo haman u opoziciju i ne sumnjam da ce SBB kao dio iste rado kritikovati nerad koalicije kao i rado pohvaliti uspjehe iste..
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#4422 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
lider opozicije...
ima li kraja ovom teatru apsurda?!
ima li kraja ovom teatru apsurda?!
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4423 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
sta je sporno..sdp-pobjednik..sda-slepa se uz sdp da spasi guzicu..sbb-treca stranka po jacini u federaciji..joeaziz wrote:lider opozicije...
ima li kraja ovom teatru apsurda?!
ako pobjednik napravi vlast s doticnom slep sluzbom,normalno da ce lider opozicije biti najjaca stranka koja nije na vlasti
-
joeaziz
- Posts: 472
- Joined: 30/08/2008 20:46
#4424 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
vise sam mislio na jad i bijedu drzave u kojoj je lider opozicije opskurni tip kakav je fahro i politicki neprofilisana stranka u cijim su prvim redovima rile i klimaktericna ismeta nervoz.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4425 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
a sta je tacno lose sa tim riletom il s ismetom?joeaziz wrote:vise sam mislio na jad i bijedu drzave u kojoj je lider opozicije opskurni tip kakav je fahro i politicki neprofilisana stranka u cijim su prvim redovima rile i klimaktericna ismeta nervoz.
eto kao glumac pa sta ce on u politici.?
koliko su samo SDA,SDP,SzaBIH i ostale stranke predlozile dosad nekih pjevaca,trubaca,šargijasa i slicno imali bi sta brojati do sutra..
