Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
big.muzzy
Posts: 153
Joined: 30/03/2010 10:02

#4401 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by big.muzzy »

respo wrote:
big.muzzy wrote:
Alfa_Ze wrote: Kako god da smo se izjasnjavali, ali ti i Fahro necete nikad biti BOSANCI, pogotovo ne oni AUTOHTONI !!
Jel' moze 'vako ??
Uzmi svoju 'autohtonost' i 'bosanstvo' pa ga unovči na tržnici, ili još bolje na sarajevskoj berzi :lol: :lol: :lol:

Nisam 'autohton' niti sam bosanac (kao što nisam bio ni jugosloven) niti patim da postanem jer se ne stidim svog porijekla. Došao sam, upisao fakultet, ostavio iza sebe popriličan broj 'autohtonih' kolega u toku obrazovanja, zaposlio se, stvorio karijeru koju bi poželjeli mnogi.

To što ste dozvolili da 'alohtoni' uspiju u vašoj avliji, sigurno je više vaš problem nego onih koji su došli. I ako ne možete ništa drugo, imate pravo da nam zavidite :bih:
a ti imas pravo da ljubis svaki kamen od bascarsije do ilidze jer ti je sarajevo omogucilo da se obrazujes da zavrsis fakultet zaposlis se zaradjujes koliko zaradjujes i jos uvijek zivis od istog sarajeva sto vjerovatno ne bi imao prilike u mjestu odakle jesi
Potvrđujem ! Isto tako imam pravo Bosnu i Hercegovinu osjećati i smatrati svojom Domovinom, bez rezerve, ništa manje od onih koji su rođeni u njoj. Treba li zanemariti nemali broj onih koji su dali svoje živote za ovu državu a nisu rođeni u njoj. Smeta mi kad me neko smatra manje vrijednim samo zato što jesam ili nisam rođen u nekom mjestu ili državi. Kao da ovoj zemlji nije dosta njenih neprijatelja, nego treba izmišljati razloge da se i međusobno dodatno dijelimo. Nemate pojma koliko ljudi okrene leđa od Bosne i Hercegovine zbog sličnih stavova i od strane pojedinaca i od strane institucija. Valjda se smatra da su Bosanci i Hercegovci sami sebi dovoljni i da sebi mogu priuštiti luksuz da odbiju doprinos velikog broja ljudi koji bi radili na njenom očuvanju i napretku.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#4402 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by respo »

vidis muzzy to treba li zanemariti one koji su poginuli nemoj upucivati meni nego onome ko se smatra superiornijim u odnosu na druge
licno necu nikad zanemariti ako ti peti deseti ste ucinili za bih nesto na ovaj ili onaj nacin
necu zanemariti ni one poginule za ovu zemlju ma odakle bili
necu zanemariti ni pomaganje ljudi bosni ma odakle bili
nemoj generalizovati ljude sa "ove" strane ako neko generalizuje ljude sa "te" strane
al cu zato uvijek zamjeriti onoga koji je dosao ovdje (konkretno u sarajevo) zivi od sarajeva sarajevo mu dalo sve a pljuje ga
zamjerit cu onima koji se stide svog porijekla i hoce da bude veci sarajlija/bosanac od nekog ko je rodjen ovdje
zamjerit cu onima koji iskoristavaju domace stanovnistvo domace stanje u licnom bogacenju na vecinom nelegalan nacin
a ovi nabrojani se nazalost u danasnje vrijeme vise isticu od onih postenih ljudi koji su dosli da bolje zive (naravno svi tezimo boljem zivotu) a pri tome postuju lokalne obicaje lokalno stanovnistvo itd
big.muzzy
Posts: 153
Joined: 30/03/2010 10:02

#4403 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by big.muzzy »

respo wrote:vidis muzzy to treba li zanemariti one koji su poginuli nemoj upucivati meni nego onome ko se smatra superiornijim u odnosu na druge
licno necu nikad zanemariti ako ti peti deseti ste ucinili za bih nesto na ovaj ili onaj nacin
necu zanemariti ni one poginule za ovu zemlju ma odakle bili
necu zanemariti ni pomaganje ljudi bosni ma odakle bili
nemoj generalizovati ljude sa "ove" strane ako neko generalizuje ljude sa "te" strane
al cu zato uvijek zamjeriti onoga koji je dosao ovdje (konkretno u sarajevo) zivi od sarajeva sarajevo mu dalo sve a pljuje ga
zamjerit cu onima koji se stide svog porijekla i hoce da bude veci sarajlija/bosanac od nekog ko je rodjen ovdje
zamjerit cu onima koji iskoristavaju domace stanovnistvo domace stanje u licnom bogacenju na vecinom nelegalan nacin
a ovi nabrojani se nazalost u danasnje vrijeme vise isticu od onih postenih ljudi koji su dosli da bolje zive (naravno svi tezimo boljem zivotu) a pri tome postuju lokalne obicaje lokalno stanovnistvo itd
Malo uopšteniji i malo širi komentar se nije odnosio ni na kog lično. Pisao sam zbog svih onih koji potežu, po meni, najgluplji i veoma papanski argument ili kriterij da u startu okarakterišu nekog - mjestom ili sredinom iz koje dolazi. Sam sam bio i sad sam (iskreno, sve manje i manje) žrtva raznih generalizacija. Ništa nema tako cno-bijelu sliku kako neki prosuđuju po malom broju ljudi za koje znaju ili koje upoznaju. Ne sudite o mahali kojom niste hodali.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4404 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

@respo
ma puno je tih slučajnosti i ljudi koji su potekli iz skuta ondašnjih službi.Brate puno ih je ovde u Bosni,osjeća se to,rade.
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1137
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#4405 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

Rade, rade... I još hoće jednu traku na četranest nivoa... Pa ko će to ljudi finansirat?
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4406 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

za_sada_bez_dobrog_nicka wrote:Rade, rade... I još hoće jednu traku na četranest nivoa... Pa ko će to ljudi finansirat?
kako mislis ko...pa mi simpatizeri SBB stranke smo se spremni odreci polovine svoje imovine ako trebadne za projekat :) jer kod nas je prije svega sve za narod,nek narod ima a nama kako god :D
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4407 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

obznanjuje se članstvu da su izdane Interpolove potjernice za sinovima N.Keljmendija,zbog falsifikata i muljanja papira u Kotoru,C.Gora,što tamošnji mediji dovode u vezu i sa Predsjenikom-jebi ga niko nije bezgrešan.
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#4408 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Alfa_Ze »

DNEVNI AVAZ, 22.oktobar 2019.

Prva ambasadorska "aktivnost" Damira Arnauta je da kupi automobil i mikrovalnu pećnicu!

Produktivnost radnika bila bi znatno povećana ukoliko bi bili u mogućnosti podgrijavati hranu koju donesu na posao, kazao je Arnaut
Koliko je duboko posljednjih godina potonula bh. diplomatija, najbolje se može vidjeti iz primjera Damira Arnauta, dugogodišnjeg savjetnika u kabinetu Harisa Silajdžića, kojeg je njegov stranački šef s pozicije bošnjačkog člana Predsjedništva BiH nakon mnogo diplomatskih problema lani uspio progurati za bh. ambasadora u Australiji.

Kako saznaje "Avaz", prva ambasadorska "aktivnost" Damira Arnauta po dolasku u DKP 30. septembra ove godine bio je urgentni zahtjev Ministarstvu vanjskih poslova (MVP) BiH za kupovinu novog automobila (nissan maxima), namještaja i mikrovalnih pećnica, pravdajući sve obrazloženjem da Ambasada raspolaže viškom od 103.265 KM?!

No, da bi apsurd bio veći, taj je novac, uprkos recesiji, Ambasada na ime plaća i naknada troškova zaposlenih uspjela uštedjeti tokom prethodnih desetak mjeseci, upravo u vrijeme kada je Arnaut štitio Silajdžićeve interese umjesto da zastupa interese BiH u Australiji.

- Ambasada traži odobrenje za preraspodjelu finansijskih sredstava za novi namještaj. Ambasada i rezidencija trenutno ne posjeduju niti jednu mikrovalnu pećnicu. Produktivnost radnika bila bi znatno povećana ukoliko bi bili u mogućnosti podgrijavati hranu koju donesu na posao - navodi, između ostalog, Arnaut u svom apsurdnom zahtjevu.

Privatni poslovi za šefa Silajdžića

Iako je Arnaut dobio agremane australske vlade još u decembru 2009., on se cijelu ovu godinu bavio aktivnostima Stranke za BiH, obavljajući privatne poslove za svog šefa, čime je ignorirao mnoge zakone i međunarodne diplomatske konvencije.

Uostalom, kako saznaje "Avaz", Damir Arnaut jedini je bh. ambasador koji je postavljen za šefa nekog DKP-a bez ijednog dana priprema (koje u diplomatskoj praksi traju od mjesec do tri), što je samo još jedna potvrda da je Silajdžić u protekle četiri godine vodio privatnu vanjsku politiku, u potpunosti srozavši diplomatski ugled BiH u svijetu.

Veleposlanstvo BiH u Australiji:

„Avazova“ mašinerija ne može uništiti sve što je Arnaut stekao svojim radom

Povodom Avazovog teksta "Arnaut tražio novo auto, namještaj i mikrovalnu pećnicu" oglasilo se i Veleposlanstvo Bosne i Hercegovine u Australiji sa priopćenjem koje u cjelosti prenosimo:

Povodom selektivnog izvještavanja „Dnevnog Avaza“ o Zahtjevu za preraspodjelu viška sredstava Veleposlanstva BiH u Canberri, Veleposlanstvo izvještava javnost o slijedećem:

Prije dolaska veleposlanika Arnauta na dužnost, ovo Veleposlanstvo je u tri navrata od MVP BiH tražila suglasnost za nova sredstva za zamjenu primarnog vozila Veleposlanstva (Volvo) koje nije u voznom stanju i čije je rashodovanje MVP već odobrio. Fotografije jedinog drugog automobila u Veleposlanstvu – Toyota stara 12 godina – koje su sastavni dio dopisa proslijeđujemo uz ovo priopćenje i ostavljamo javnosti da ocijeni njegovu upotrebljivost za protokolarne potrebe.

foto automobil Toyota
http://www.dnevnik.ba/novosti/bih/velep ... -arnaut-st

Ovo je posebno bitno kada se u obzir uzme činjenica da u dopisu jasno stoji da su uštede Veleposlanstva ostvarene dijelom zbog povratka vozača u sjedište u svibnju ove godine, da Veleposlanik Arnaut podcrtava da usluge vozača nisu potrebne, te da traži od MVP-a da mjesto vozača ne popunjava čime bi porezni obveznici BiH u svakoj idućoj godini ostvarili dodatne uštede od preko 50.000 KM. Iako je „Dnevni Avaz“ bio upoznat s ovim činjenicama, ciljano je izostavljeno da je Veleposlanik Arnaut vjerojatno jedini veleposlanik u istoriji BiH koji se eksplicitno odrekao usluga vozača.

Veleposlanik Arnaut je stoga, te uz prethodne konsultacije sa MVP-om, isključivo zatražio preraspodjelu sredstava s kojim Veleposlanstvo već raspolaže umjesto da zatraži nova. Što više, umjesto tri formalne ponude za automobil koju dostavlja svaki drugi veleposlanik, Arnaut je dostavio čak 10 ponuda, rukovodeći se isključivo potrebama štednje. Najniža ponuda predstavlja uštedu od preko 30.000 KM u odnosu na rashodovani Volvo kojim je Veleposlanstvo ranije raspolagalo. Pored ušteda ostvarenih nepopunjenošću mjesta vozača, napominjemo da je dio ušteda ostvaren i zbog dolaska novog veleposlanika u rujnu ove godine. Tako je zatraženo da se višak sredstava, koji je mogao završiti kao plaća vozača i veleposlanika Arnauta, preraspodjeli za nabavku osnovnih sredstava koja će biti vlasništvo BiH i čime će se pokriti sve potrebe ovog Veleposlanstva za takvim sredstvima u idućih pet do sedam godina, što također stoji u dopisu.

Što se pak tiče „Avazove“ tvrdnje da veleposlanik Arnaut nije preuzeo dužnost do rujna jer je „obavljao privatne poslove za svog šefa“ Silajdžića, veleposlanik Arnaut poziva sve medije u BiH da pitaju dr. Ejupa Ganića i g. Iliju Jurišića zašto je dr. Arnaut odužio odlazak u Canberru sve do okončanja ova dva procesa i koju korist je to imalo po njih dvojicu. Pri tome naglašavamo da su vlasti Australije također bile obaviještene o tim razlozima, da su iskazale izrazitu susretljivost i razumijevanje za kašnjenje, te da su također pokazale iznimno interesovanje za cjelokupan londonski proces po dolasku dr. Arnauta u Canberru.

Konačno, te iako se do sada uzdržavao od ovakvih reagiranja, dr. Arnaut podcrtava da cjelokupna „Avazova“ mašinerija ne može uništiti sve što je dr. Arnaut stekao isključivo svojim radom, od diplome, magisterija i doktorata na Berkeley-u, preko pet godina odvjetničkog iskustva u Washingtonu, do povratka u BiH na dvadeset puta manju plaću iz čisto patriotskih razloga. Ta mašinerija, koja već godinama neuspješno pokušava uništiti i svoje privredne konkurente, radi isključivo u vlastitom interesu, a ne u interesu građana Bosne i Hercegovine
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#4409 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Alfa_Ze »

jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !! :bih: :bih: :bih:
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4410 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Truba »

Canberra, 22. oktobar 2010. godine

Povodom selektivnog izvještavanja „Dnevnog Avaza“ o Zahtjevu za preraspodjelu viška sredstava Ambasade BiH u Canberri, Ambasada izvještava javnost o slijedećem:

Prije dolaska Ambasadora Arnauta na dužnost, ova Ambasada je u tri navrata od MVP BiH tražila saglasnost za nova sredstva za zamjenu primarnog vozila Ambasade (Volvo) koje nije u voznom stanju i čije je rashodovanje MVP već odobrio. Fotografije jedinog drugog automobila u Ambasadi – Toyota stara 12 godina – koje su sastavni dio dopisa proslijeđujemo uz ovo saopštenje i ostavljamo javnosti da ocijeni njegovu upotrebljivost za protokolarne potrebe.

Ovo je posebno bitno kada se u obzir uzme činjenica da u dopisu jasno stoji da su uštede Ambasade ostvarene dijelom zbog povratka vozača u sjedište u maju ove godine, da Ambasador Arnaut podcrtava da usluge vozača nisu potrebne, te da traži od MVP-a da mjesto vozača ne popunjava čime bi porezni obveznici BiH u svakoj idućoj godini ostvarili dodatne uštede od preko 50.000 KM. Iako je „Dnevni Avaz“ bio upoznat sa ovim činjenicama, ciljano je izostavljeno da je Ambasador Arnaut vjerovatno jedini ambasador u istoriji BiH koji se eksplicitno odrekao usluga vozača.

Ambasador Arnaut je stoga, te uz prethodne konsultacije sa MVP-om, isključivo zatražio preraspodjelu sredstava sa kojim Ambasada već raspolaže umjesto da zatraži nova. Šta više, umjesto tri formalne ponude za automobil koju dostavlja svaki drugi Ambasador, dr. Arnaut je dostavio čak 10 ponuda, rukovodeći se isključivo potrebama štednje. Najniža ponuda predstavlja uštedu od preko 30.000 KM u odnosu na rashodovani Volvo kojim je Ambasada ranije raspolagala. Pored ušteda ostvarenih nepopunjenošću mjesta vozača, napominjemo da je dio ušteda ostvaren i zbog dolaska novog Ambasadora u septembru ove godine. Tako je zatraženo da se višak sredstava, koji je mogao završiti kao plata vozača i Ambasadora Arnauta, preraspodjeli za nabavku osnovnih sredstava koja će biti vlasništvo BiH i čime će se pokriti sve potrebe ove Ambasade za takvim sredstvima u idućih pet do sedam godina, što također stoji u dopisu.

Što se pak tiče „Avazove“ tvrdnje da Ambasador Arnaut nije preuzeo dužnost do septembra jer je „obavljao privatne poslove za svog šefa“ Silajdžića, Ambasador Arnaut poziva sve medije u BiH da pitaju dr. Ejupa Ganića i g. Iliju Jurišića zašto je dr. Arnaut odužio odlazak u Canberru sve do okončanja ova dva procesa i koju korist je to imalo po njih dvojicu. Pri tome naglašavamo da su vlasti Australije također bile obaviještene o tim razlozima, da su iskazale izrazitu susretljivost i razumjevanje za kašnjenje, te da su također pokazale iznimno interesovanje za cjelokupan londonski proces po dolasku dr. Arnauta u Canberru.

Konačno, te iako se do sada uzdržavao od ovakvih reagiranja, dr. Arnaut podcrtava da cjelokupna „Avazova“ mašinerija ne može uništiti sve što je dr. Arnaut stekao isključivo svojim radom, od diplome, magisterija i doktorata na Berkeley-u, preko pet godina advokatskog iskustva u Washingtonu, do povratka u BiH na dvadeset puta manju plaću iz čisto patriotskih razloga. Ta mašinerija, koja već godinama neuspješno pokušava uništiti i svoje privredne konkurente, radi isključivo u vlastitom interesu, a ne u interesu građana Bosne i Hercegovine.
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#4411 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ibizza »

Jel istina da Torabi nije htio dotaknuti fahru? :D
joeaziz
Posts: 472
Joined: 30/08/2008 20:46

#4412 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by joeaziz »

Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !! :bih: :bih: :bih:

ja sam skonto da taj avaz niko i ne kupuje. tiraz od 50.000 razgrabe vlasnici kafica, restorana i dzamija, politicke partije i biblioteke. ono sto ostane ode u remitendu. global se ugasio, na alfi kurave sa pinka, u expresu guzovi, sise i šuki planjanin...
joeaziz
Posts: 472
Joined: 30/08/2008 20:46

#4413 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by joeaziz »

ibizza wrote:Jel istina da Torabi nije htio dotaknuti fahru? :D
:D :D :D
malischa
Posts: 94
Joined: 22/09/2010 20:42

#4414 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by malischa »

joeaziz wrote:
Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !! :bih: :bih: :bih:

ja sam skonto da taj avaz niko i ne kupuje. tiraz od 50.000 razgrabe vlasnici kafica, restorana i dzamija, politicke partije i biblioteke. ono sto ostane ode u remitendu. global se ugasio, na alfi kurave sa pinka, u expresu guzovi, sise i šuki planjanin...

global se ugasio? jesi siguran?
User avatar
svakako_lud
Posts: 665
Joined: 13/07/2010 17:35

#4415 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by svakako_lud »

Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !! :bih: :bih: :bih:
:thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#4416 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Better Man »

malischa wrote:
joeaziz wrote:
Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !! :bih: :bih: :bih:

ja sam skonto da taj avaz niko i ne kupuje. tiraz od 50.000 razgrabe vlasnici kafica, restorana i dzamija, politicke partije i biblioteke. ono sto ostane ode u remitendu. global se ugasio, na alfi kurave sa pinka, u expresu guzovi, sise i šuki planjanin...

global se ugasio? jesi siguran?
Obzirom da ga vise nema petkom na trafikama znaci da se ugasio.
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#4417 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by convict »

.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:36, edited 1 time in total.
joeaziz
Posts: 472
Joined: 30/08/2008 20:46

#4418 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by joeaziz »

pa pojavila se.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4419 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

joeaziz wrote:
Alfa_Ze wrote:jedna KM za avaz, je jedna KM protiv Bosne i Hercegovine !! :bih: :bih: :bih:

ja sam skonto da taj avaz niko i ne kupuje. tiraz od 50.000 razgrabe vlasnici kafica, restorana i dzamija, politicke partije i biblioteke. ono sto ostane ode u remitendu. global se ugasio, na alfi kurave sa pinka, u expresu guzovi, sise i šuki planjanin...
--------------------------------------
nemoj tako na TV Alfi je bila i gospođa Turković.
joeaziz
Posts: 472
Joined: 30/08/2008 20:46

#4420 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by joeaziz »

a sada se u miru istraznog zatvora/kucnog pritvora sjeca rijeci izvjesnog Z.T., besposlicara iz sarajeva.... bona sejla, de da ti stavim samo glavic.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4421 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

Prvi sastanak SBB-ovih poslanika

23. oktobar 2010. godine

Za SBB BiH je izglednija opcija lidera opozicije nego koalicionog partnera

Danas je u centrali Saveza za bolju budućnost BiH održan prvi sastanak kandidata koji su izabrani u kantonalne, državni te Parlament FBiH.

Na konsultativnom sastanku, kojem je prisustvovalo 46 zastupnika, predsjednik SBB BiH Fahrudin Radončić čestitao je novoizabranim poslanicima i naglasio važnost izvanrednog plasmana na minulim izborima, koji je ostvaren i pored neviđene krađe glasova na štetu SBB BiH.

Ovom prilikom zauzet je preliminarni stav da je za SBB BiH izglednija opcija lidera opozicije nego eventualnog koalicionog partnera u vlasti.

Uz to, SBB BiH ne smatra svrsishodnim isključive izjave čelnika pojedinih stranaka i ne želi participirati u tome.

Poslanici su tokom sastanka potvrdili da će kroz rad u parlamentima ispunjavati ranije data obećanja građanima, a već su svi oni počeli sa izvršavanjem pojedinačne obaveze da svi poslanici SBB BiH finansiraju po jednog talentovanog studenta.
ne dirajte mi presidentea :D
ev sto je obecano to ce biti i ispunjeno..sto ti je reci principijalnost :D
zamolio bi moderatora da temu preimenuje u SBB-BIH il tako nesto posto cemo haman u opoziciju i ne sumnjam da ce SBB kao dio iste rado kritikovati nerad koalicije kao i rado pohvaliti uspjehe iste.. :D
joeaziz
Posts: 472
Joined: 30/08/2008 20:46

#4422 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by joeaziz »

lider opozicije...

ima li kraja ovom teatru apsurda?!
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4423 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

joeaziz wrote:lider opozicije...

ima li kraja ovom teatru apsurda?!
sta je sporno..sdp-pobjednik..sda-slepa se uz sdp da spasi guzicu..sbb-treca stranka po jacini u federaciji..

ako pobjednik napravi vlast s doticnom slep sluzbom,normalno da ce lider opozicije biti najjaca stranka koja nije na vlasti :D
joeaziz
Posts: 472
Joined: 30/08/2008 20:46

#4424 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by joeaziz »

vise sam mislio na jad i bijedu drzave u kojoj je lider opozicije opskurni tip kakav je fahro i politicki neprofilisana stranka u cijim su prvim redovima rile i klimaktericna ismeta nervoz.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4425 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

joeaziz wrote:vise sam mislio na jad i bijedu drzave u kojoj je lider opozicije opskurni tip kakav je fahro i politicki neprofilisana stranka u cijim su prvim redovima rile i klimaktericna ismeta nervoz.
a sta je tacno lose sa tim riletom il s ismetom?
eto kao glumac pa sta ce on u politici.?
koliko su samo SDA,SDP,SzaBIH i ostale stranke predlozile dosad nekih pjevaca,trubaca,šargijasa i slicno imali bi sta brojati do sutra..
Post Reply