emmir1 wrote:Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u narednom periodu najvjerovatnije neće nositi opremu Legea.
Naime, ugovor sa ovim prodizvođačem sportske opreme i Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine ističe 31. maja.
Tokom boravka čelnika N/FSBiH u Innsbrucku održan je sastanak sa visokim dužnosnikom njemačke kompanije Adidas.
Predstavnik Adidasa boravio je u Innsbrucku nekoliko dana, te je sa tribina i gledao utakmicu protiv Egipta.
Kako neslužbeno saznaje Sport.ba, postignut je usmeni dogovor, pa bi Zmajevi od 31. maja trebali nositi opremu ovog najvećeg svjetskog proizvođača sportske opreme.
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4401 Re: Dres reprezentacije BiH
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4402 Re: Dres reprezentacije BiH
Oni su po pravilniku FIFA-e trebali prijaviti dresove za SP pocetkom prošlog mjeseca. Kakva je ovo sad prica da se tek postigao 'usmeni' dogovor.emmir1 wrote:Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u narednom periodu najvjerovatnije neće nositi opremu Legea.
Naime, ugovor sa ovim prodizvođačem sportske opreme i Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine ističe 31. maja.
Tokom boravka čelnika N/FSBiH u Innsbrucku održan je sastanak sa visokim dužnosnikom njemačke kompanije Adidas.
Predstavnik Adidasa boravio je u Innsbrucku nekoliko dana, te je sa tribina i gledao utakmicu protiv Egipta.
Kako neslužbeno saznaje Sport.ba, postignut je usmeni dogovor, pa bi Zmajevi od 31. maja trebali nositi opremu ovog najvećeg svjetskog proizvođača sportske opreme.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4403 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa prije par mjeseci predstavnik Adidasa za istocnu Europu je rekao da smo pod njima
Osobe koje su u Savezu slicno govorili.
Adidas je uvijek bilo glavno ime, tako da sam 90% siguran da ce taj i biti.
Osobe koje su u Savezu slicno govorili.
Adidas je uvijek bilo glavno ime, tako da sam 90% siguran da ce taj i biti.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4404 Re: Dres reprezentacije BiH
čeka se povoljan momenat da ga Budnji iznajme jal prodaju za certifikate....juče baš sretnem Ali-bega i pita me jel mi ostalo certifikataMustang1 wrote:Ovaj centar trening u Zenici samo dzaba vuce strujuPosto rade reflektori navece .. Ovi nasi samo znaju napravit nesto da vuce pare a ne znaju iskoristiti to
- mevkobass
- Posts: 227
- Joined: 12/01/2008 10:35
- Location: MAO Zuffenhausen
#4405 Re: Dres reprezentacije BiH
jel neko bio u Insbrucku , ovi samoprozvani jedini distributeri BH dresova su najavli da ce biti tamo sa novom opremom za SP i u toj novoj opremi su trebali Zmajevi igrati protiv mumija.
bas me zanima kako je doticni s.sljivar reagovao kad je vidio u kojim dresovima su nasi igraci izasli na teren
kako je isla prodaja, jel bilo baksisa
bas me zanima kako je doticni s.sljivar reagovao kad je vidio u kojim dresovima su nasi igraci izasli na teren
kako je isla prodaja, jel bilo baksisa
- sinuhe
- Posts: 12586
- Joined: 03/06/2011 11:33
#4406 Re: Dres reprezentacije BiH
Ostaje Legea, ali kazu da ce se popraviti.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#4407 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH
Odakle ti to?sinuhe wrote:Ostaje Legea, ali kazu da ce se popraviti.
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4408 Re: Dres reprezentacije BiH
vjerujem. ali me zaboli vise.
jebote, dovoljno je pogledati legeinu web stranicu i skontati kakva je to firma.
jebote, dovoljno je pogledati legeinu web stranicu i skontati kakva je to firma.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4409 Re: Dres reprezentacije BiH
jel to iz prve ruke informacija?sinuhe wrote:Ostaje Legea, ali kazu da ce se popraviti.
- sinuhe
- Posts: 12586
- Joined: 03/06/2011 11:33
#4410 Re: Dres reprezentacije BiH
Bice model slican dresu Boca Juniorsa.
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4411 Re: Dres reprezentacije BiH
Munja ih u Zenici skrojio 
- sinuhe
- Posts: 12586
- Joined: 03/06/2011 11:33
#4412 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma nemam pojma. Brainfart subotom navece...
Gledam svi su vec objavili dresove http://www.footyheadlines.com/2013/12/2 ... -kits.html
Gledam svi su vec objavili dresove http://www.footyheadlines.com/2013/12/2 ... -kits.html
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#4413 Re: Dres reprezentacije BiH
31.5berba123 wrote:Mi kao svjetska nogometna sila stvarno smo razocarali. inače nrepke na našem nivo kao Argentina i Italija su zakazale takodje. Daj ba ljudi najbolji gube a nemoli mi. I taj isti Egipat ima Adidas za sponzora kojeg mi samo možemo prizeljkivati.
Sent from my C6616 using Tapatalk
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4414 Re: Dres reprezentacije BiH
Sta 31.5
Sent from my C6616 using Tapatalk
Sent from my C6616 using Tapatalk
- holowey
- Posts: 10854
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4416 Re: Dres reprezentacije BiH
I hebo majku zar niko na ovom forumu nema nekog u savezu ko makar moze reci da pregovaraju ili da čekaju neki datum mislim bilo kakvu informaciju
Sent from my C6616 using Tapatalk
Sent from my C6616 using Tapatalk
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#4417 Re: Dres reprezentacije BiH
čudi me da pored toliko vrlih novinara ne znate nikakve informacije,a bilo je svakakvih dešavanja.ništa sakriveno.berba123 wrote:I hebo majku zar niko na ovom forumu nema nekog u savezu ko makar moze reci da pregovaraju ili da čekaju neki datum mislim bilo kakvu informaciju
Sent from my C6616 using Tapatalk
pored njih vjerovatno ćete saznati onaj dan kad budu predstavljeni
-
memo23
- Posts: 60
- Joined: 02/09/2011 23:58
#4418 Re: Dres reprezentacije BiH
Navodno je Adidas...
BH_ dragons neki kvazi twitter account tako tvrdi
.
BH_ dragons neki kvazi twitter account tako tvrdi
- FIDELCA
- Posts: 887
- Joined: 05/11/2013 20:06
#4419 Re: Dres reprezentacije BiH
Munja potpisao na 10 godina s mogucnoscu produzenja na jos 5 
-
Kaunas
- Posts: 126
- Joined: 10/11/2013 02:39
#4420 Re: Dres reprezentacije BiH


...sta sve covjek nadje na net-u
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4421 Re: Dres reprezentacije BiH
Dajte treba zakljucat ovu temu dok se ne pojavi oficijelna informacija i slika .. Svaki dan neko iz prve ruke postavi slike i da informaciju 
-
popokatepetl_com
- Posts: 1097
- Joined: 28/10/2012 12:43
#4422 Re: Dres reprezentacije BiH
A da li postoji novinar ijedan koji smije da pita zasto to jedino nasa reprezentacija nema dres za svjetsko?
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4423 Re: Dres reprezentacije BiH
Kakvi nasi novinari.popokatepetl_com wrote:A da li postoji novinar ijedan koji smije da pita zasto to jedino nasa reprezentacija nema dres za svjetsko?
Onaj jedan Susica pita da li nam je nedostatak neigranje Kvrzica. Eto o cemu oni brabonjaju *ebem im sve
O opremi se suti, o sportskom centru u Ze se suti i tako.
-
popokatepetl_com
- Posts: 1097
- Joined: 28/10/2012 12:43
#4424 Re: Dres reprezentacije BiH
Poltroni sve, ne smije se ugroziti mjesto u avionu za Brazil, tos to smo svjetska sprdnja i predmet ismijavanja nema veze, niko od novinara da zovne tog strucnjaka Begica i pita kako je moguce da su toliko nesposobni da jedini nemaju dres za svjetsko a manje od 100 dana prije pocetka.
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4425 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako se moze doci do akreditacije da mogu uraditi intervju sa nekim iz saveza ?
Da pokrenemo neki portal sportski samo da im mozemo postaviti pitanja ? 
