Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4401 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

emmir1 wrote:Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u narednom periodu najvjerovatnije neće nositi opremu Legea.

Naime, ugovor sa ovim prodizvođačem sportske opreme i Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine ističe 31. maja.

Tokom boravka čelnika N/FSBiH u Innsbrucku održan je sastanak sa visokim dužnosnikom njemačke kompanije Adidas.

Predstavnik Adidasa boravio je u Innsbrucku nekoliko dana, te je sa tribina i gledao utakmicu protiv Egipta.

Kako neslužbeno saznaje Sport.ba, postignut je usmeni dogovor, pa bi Zmajevi od 31. maja trebali nositi opremu ovog najvećeg svjetskog proizvođača sportske opreme.
:thumbup: :bih: :bih:
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4402 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

emmir1 wrote:Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u narednom periodu najvjerovatnije neće nositi opremu Legea.

Naime, ugovor sa ovim prodizvođačem sportske opreme i Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine ističe 31. maja.

Tokom boravka čelnika N/FSBiH u Innsbrucku održan je sastanak sa visokim dužnosnikom njemačke kompanije Adidas.

Predstavnik Adidasa boravio je u Innsbrucku nekoliko dana, te je sa tribina i gledao utakmicu protiv Egipta.

Kako neslužbeno saznaje Sport.ba, postignut je usmeni dogovor, pa bi Zmajevi od 31. maja trebali nositi opremu ovog najvećeg svjetskog proizvođača sportske opreme.
Oni su po pravilniku FIFA-e trebali prijaviti dresove za SP pocetkom prošlog mjeseca. Kakva je ovo sad prica da se tek postigao 'usmeni' dogovor. :-) Neko nekog ovdje dobro ... :izet:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4403 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Pa prije par mjeseci predstavnik Adidasa za istocnu Europu je rekao da smo pod njima

Osobe koje su u Savezu slicno govorili.

Adidas je uvijek bilo glavno ime, tako da sam 90% siguran da ce taj i biti.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4404 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

Mustang1 wrote:Ovaj centar trening u Zenici samo dzaba vuce struju :D Posto rade reflektori navece .. Ovi nasi samo znaju napravit nesto da vuce pare a ne znaju iskoristiti to :D
čeka se povoljan momenat da ga Budnji iznajme jal prodaju za certifikate....juče baš sretnem Ali-bega i pita me jel mi ostalo certifikata
User avatar
mevkobass
Posts: 227
Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen

#4405 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mevkobass »

jel neko bio u Insbrucku , ovi samoprozvani jedini distributeri BH dresova su najavli da ce biti tamo sa novom opremom za SP i u toj novoj opremi su trebali Zmajevi igrati protiv mumija.

bas me zanima kako je doticni s.sljivar reagovao kad je vidio u kojim dresovima su nasi igraci izasli na teren

kako je isla prodaja, jel bilo baksisa :D
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#4406 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sinuhe »

Ostaje Legea, ali kazu da ce se popraviti.
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#4407 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

sinuhe wrote:Ostaje Legea, ali kazu da ce se popraviti.
Odakle ti to?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#4408 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

vjerujem. ali me zaboli vise.
jebote, dovoljno je pogledati legeinu web stranicu i skontati kakva je to firma.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4409 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MyTao »

sinuhe wrote:Ostaje Legea, ali kazu da ce se popraviti.
jel to iz prve ruke informacija?
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#4410 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sinuhe »

Bice model slican dresu Boca Juniorsa.
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#4411 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Munja ih u Zenici skrojio :D
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#4412 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sinuhe »

Ma nemam pojma. Brainfart subotom navece...
Gledam svi su vec objavili dresove http://www.footyheadlines.com/2013/12/2 ... -kits.html :-)
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4413 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by and »

berba123 wrote:Mi kao svjetska nogometna sila stvarno smo razocarali. inače nrepke na našem nivo kao Argentina i Italija su zakazale takodje. Daj ba ljudi najbolji gube a nemoli mi. I taj isti Egipat ima Adidas za sponzora kojeg mi samo možemo prizeljkivati.

Sent from my C6616 using Tapatalk
31.5
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4414 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

Sta 31.5

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#4415 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by holowey »

36.9 :D
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4416 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

I hebo majku zar niko na ovom forumu nema nekog u savezu ko makar moze reci da pregovaraju ili da čekaju neki datum mislim bilo kakvu informaciju

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4417 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by and »

berba123 wrote:I hebo majku zar niko na ovom forumu nema nekog u savezu ko makar moze reci da pregovaraju ili da čekaju neki datum mislim bilo kakvu informaciju

Sent from my C6616 using Tapatalk
čudi me da pored toliko vrlih novinara ne znate nikakve informacije,a bilo je svakakvih dešavanja.ništa sakriveno.
pored njih vjerovatno ćete saznati onaj dan kad budu predstavljeni
memo23
Posts: 60
Joined: 02/09/2011 23:58

#4418 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by memo23 »

Navodno je Adidas...
BH_ dragons neki kvazi twitter account tako tvrdi :D.
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#4419 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by FIDELCA »

Munja potpisao na 10 godina s mogucnoscu produzenja na jos 5 :D
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4420 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Image
Image

...sta sve covjek nadje na net-u :roll: ovo ko nas dres :roll:
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#4421 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Dajte treba zakljucat ovu temu dok se ne pojavi oficijelna informacija i slika .. Svaki dan neko iz prve ruke postavi slike i da informaciju :D
popokatepetl_com
Posts: 1097
Joined: 28/10/2012 12:43

#4422 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by popokatepetl_com »

A da li postoji novinar ijedan koji smije da pita zasto to jedino nasa reprezentacija nema dres za svjetsko?
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4423 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

popokatepetl_com wrote:A da li postoji novinar ijedan koji smije da pita zasto to jedino nasa reprezentacija nema dres za svjetsko?
Kakvi nasi novinari.
Onaj jedan Susica pita da li nam je nedostatak neigranje Kvrzica. Eto o cemu oni brabonjaju *ebem im sve :D
O opremi se suti, o sportskom centru u Ze se suti i tako.
popokatepetl_com
Posts: 1097
Joined: 28/10/2012 12:43

#4424 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by popokatepetl_com »

Poltroni sve, ne smije se ugroziti mjesto u avionu za Brazil, tos to smo svjetska sprdnja i predmet ismijavanja nema veze, niko od novinara da zovne tog strucnjaka Begica i pita kako je moguce da su toliko nesposobni da jedini nemaju dres za svjetsko a manje od 100 dana prije pocetka.
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#4425 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Kako se moze doci do akreditacije da mogu uraditi intervju sa nekim iz saveza ? :D Da pokrenemo neki portal sportski samo da im mozemo postaviti pitanja ? :D
Post Reply