Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4401 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Sanchez22 wrote:Sajlas,Sajlas djubre jedno :sad:

Sto? :D Bas dobro zavrsila sezona. :D
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4402 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

ciribiribelaa wrote:
Sanchez22 wrote:Sajlas,Sajlas djubre jedno :sad:

Sto? :D Bas dobro zavrsila sezona. :D
Ne sasvim haha :lol:
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4403 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

Sanchez22 wrote:Sajlas,Sajlas djubre jedno :sad:
priznaj da i ti sad mislis jadni Stefan :D
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4404 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Joker88 wrote:
Sanchez22 wrote:Sajlas,Sajlas djubre jedno :sad:
priznaj da i ti sad mislis jadni Stefan :D
Trnci me prodjose kad vidi zadnju scenu,iako mi nije bio na listi favorita :)
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4405 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

omar little wrote:
horion_bosona wrote:
:) u tom slucaju tesko da ce te zadovoljiti (samo) ovaj Seoski doktor, jer sve ukupno traje tek sat vremena (4x20min), sto je ispod svakog pristojnog minimuma... :oops: :P ali nije da ne vrijedi...
jos si i dovitljiv :D, odlicno.
ma jok, to se taman vratio iz kafane... :D inace se ne koristim tako bezobraznim aluzijama... :P
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#4406 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Mustang1 »

Ima li kakva dobra komedija da se isplati gledati :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4407 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Bubalo1 wrote:Ima li kakva dobra komedija da se isplati gledati :D

community? :D
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#4408 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Krizzia »

Bubalo1 wrote:Ima li kakva dobra komedija da se isplati gledati :D
Modern family? https://www.youtube.com/watch?v=e8FyqCT ... ata_player

Sent from my HTC Desire HD A9191
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4409 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

Najjače serije svih vremena su mi Two and a half men i Only fools and horses, ali mislim da je bespotrebno da ih ikome preoprucujem, svi za njih znaju :D

Trenutno cekam nove sezone:

Suits- fancy advokatska firma u kojoj momcic bez fakulteta, ali fotografskog pamcenja, radi kao advokatski pripravnik, skupa sa macho mentorom razvaljuje sve na sudu. Da ima tu i sekretarica u zanimljivim suknjicama :evil: Cekam trecu sezonu ocajnicki :D

Anger Managment- s obzirom da mi je tesko pao odlazak Charlie Sheena iz Two and a half men, odlucio sam bojkotovati Ashtona Kuchera i gledati novu Charlievu seriju. Sad sam odgledao ijednu i drugu :D :D Uglavnom Charlie kao psiholog sa urnebesnim pacijentima, preporucujem :thumbup: cekam drugu sezonu.

Aktivno pratim (po dolasku s posla i pred spavanje :lol: ) :

Mentalist :thumbup: radi se o kriminalistickoj seriji u kojoj sa policajcima operise i super cool tip, koji zahvaljujuci nevjerovatnom primjecivanju detalja i briljantnoj logici pomaze u rasvjetljavanju zlocina :thumbup:

How I met your mother-serija koja mi je bila bezveze dok sam je pokusavao gledati uporedo sa Two and a half men. Ali sad kada vise nema Chalrlie Sheena, i nakon sto sam pogledao sezone sa Asthonom Kucherom (btw nisu nimalo lose, iako smo bili skepticni), moze proci. Smijesna je i opustajuca.

Nadam se da cu naci na neke dobre prijedloge. Iaoko sam tek na prvim sezonama pomenutih serija, trazim one koje cu gledati poslije :D Razmisljam o jugoslovenskim serijama tipa Vruc vetar :thumbup:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#4410 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Mustang1 »

ciribiribelaa wrote:
Bubalo1 wrote:Ima li kakva dobra komedija da se isplati gledati :D

community? :D
Skidam prvu sezonu .. Bude li lose .. 8-)
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4411 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Bubalo1 wrote: Skidam prvu sezonu .. Bude li lose .. 8-)

nije nista ekstra ali moze se gledati. :D
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#4412 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Joker88 »

ciribiribelaa wrote:
Bubalo1 wrote: Skidam prvu sezonu .. Bude li lose .. 8-)

nije nista ekstra ali moze se gledati. :D
:thumbup:
1. sezona mi je dobra, ostale su slabije..

ova nije losa : Modern Family
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#4413 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Mustang1 »

Nista se sad ne izvlaci .. Tu familiju cu skinuti sutra ako ne bude ova dobra .. Sad sam stavio neke filmove da skida .. Idem sada pogledati par prvih epizoda ovog comunity.a
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4415 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Bubalo1 wrote:Nista se sad ne izvlaci .. Tu familiju cu skinuti sutra ako ne bude ova dobra .. Sad sam stavio neke filmove da skida .. Idem sada pogledati par prvih epizoda ovog comunity.a

prokomentarisi kad pogledas. :D
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4416 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Ko ovo preporuci,
Image
svaka mu cast. :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4417 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

blek buks kiks es



kaman ju no ju votiiit :lol:
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4418 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

a i mislim da temsin ne bih gurno sruba kreveta if ju nou vot aj min :D

Image

ni ova nije losha, rezbibrigusha nako

Image
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4419 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4420 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Two and a half men, 8 sezona za 4-5 dana :mrgreen:

TVD finale je nevjerovatno glupo, i jeb'o ih mutavi Jeremy. Doppelganger sranja zaslužuju jedan veliki fejspalm, od Klausa napraviše pičketinu i po', ne vidim svrhu mutavog Matta u seriji uopšte, Elena se naravno izvuče protiv one koja bi trebala biti 100x jača, Damon naguzi brata radi trebe itd. :oops:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4421 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

mleetavi wrote:Two and a half men, 8 sezona za 4-5 dana :mrgreen:

TVD finale je nevjerovatno glupo, i jeb'o ih mutavi Jeremy. Doppelganger sranja zaslužuju jedan veliki fejspalm, od Klausa napraviše pičketinu i po', ne vidim svrhu mutavog Matta u seriji uopšte, Elena se naravno izvuče protiv one koja bi trebala biti 100x jača, Damon naguzi brata radi trebe itd. :oops:

Nije glupo!!! pogodio si jedino to za Klausa. :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4422 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Bježi ba, gledat ću iduću sezonu čisto zato da ispratim seriju do kraja, inače je postala odron, jeb'o ih Silas i Elena. Valjda 'The Originals' bude bolja od ove, osim ako Klaus i tamo ne bude patetičan. :mrgreen:
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4423 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Kad se sjetim prve sezone tvd,nisam izlazio iz sobe a sad i zaboravim na nju.Bice dobra The originals :thumbup:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4424 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

nemate pojma! 8-)
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4425 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

ciribiribelaa wrote:nemate pojma! 8-)
Neka je tebi Damon dobro zavrsio a to sto je Stefan na dnu jezera nema veze :lol:
Post Reply