FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#43977 Re: FC Barcelona
Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until Jan. [md]
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#43978 Re: FC Barcelona
Prgavac (Arda) mjesto prgavca (Pogba)...HB_BHF wrote:Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until Jan. [md]
Jadni Inesta. Treba to dovaspitati do penzije
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#43979 Re: FC Barcelona
Nemoj tako, Arda je strašan igrač. Ima predobru tehniku, pass, šut... A stil igre i sve ostalo je do trenera. U onakvom Atleticu i Iniesta bi bio prgavac 
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43981 Re: FC Barcelona
Dodje li ikad Skenderija, nisam upratio!

- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#43982 Re: FC Barcelona
'Ta je ovo, Atleti na prodaju... Miranda out.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#43983 Re: FC Barcelona
hvala mu za autogol.suncica24 wrote:'Ta je ovo, Atleti na prodaju... Miranda out.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11748
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#43984 Re: FC Barcelona
BHF_Manijak wrote:Dodje li ikad Skenderija, nisam upratio!![]()
Čovjek u Torinu, otišao po Pogbu.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#43985 Re: FC Barcelona
Đe onaj što je govorio da vlada skenderijinim izvorima? Ima li kakvih novosti? 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11748
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#43986 Re: FC Barcelona
Pedro napušta i ide u EPL???
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#43987 Re: FC Barcelona
Benedito će ponuditi ugovor Ancelottiju u slučaju da Luis Enrique ne želi nastaviti voditi Barcu (naravno, ako pobijedi na izborima) [sport]
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43988 Re: FC Barcelona
Jebes i ekipu i trenera gdje ti igrac diriguje izmjene:
http://www.klix.ba/sport/nogomet/messi- ... /150703043
http://www.klix.ba/sport/nogomet/messi- ... /150703043
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43990 Re: FC Barcelona
Ma nije ovo nista novo, Messi je naredjiv'o i kad je Tata bio u Barceloni. 
- bude
- Posts: 1099
- Joined: 10/11/2008 13:26
#43991 Re: FC Barcelona
ma idioti od novinara, resavska skola, samo prepisi vijest bez ikakve analize, cak i ako su pricali o izmjenama sumnjam da je
bilo naredjivanje, eventualno sugestija da izvuce igrace sa zutim kartonima jer je rezultat uveliko bio rijesen...
bilo naredjivanje, eventualno sugestija da izvuce igrace sa zutim kartonima jer je rezultat uveliko bio rijesen...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#43992 Re: FC Barcelona
bude wrote:ma idioti od novinara, resavska skola, samo prepisi vijest bez ikakve analize, cak i ako su pricali o izmjenama sumnjam da je
bilo naredjivanje, eventualno sugestija da izvuce igrace sa zutim kartonima jer je rezultat uveliko bio rijesen...
- bude
- Posts: 1099
- Joined: 10/11/2008 13:26
#43993 Re: FC Barcelona
ako najbolji svih vremena i kapiten ekipe ne moze dati sugestiju treneru koji se mozda zanio rezultatom
ko onda moze 
- NK33
- Posts: 683
- Joined: 01/02/2015 18:13
#43994 Re: FC Barcelona
Mene zanima kako znamo sta je Messi rekao i da je uopste bilo price o nekakvim izmjenama? 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#43995 Re: FC Barcelona
Pa zar ne znas da postoje profesionalni citaci usana i tjelesnih signala? 
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#43996 Re: FC Barcelona
Ono kad vidis problem u tome kad igrac razmislja dalje od "pusti me da sutam loptu"
Osjetio skripi, ne valja, treba i... rekao treneru.
I svi ono... wow diktator!
Osjetio skripi, ne valja, treba i... rekao treneru.
I svi ono... wow diktator!
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#43997 Re: FC Barcelona
Messi drži ruku na ustima ili ga prikazuju s leđa ... Mogli su komotno napisat i da se naspominj'o familije selektoru ili bilo kome drugom, da je naredio napad na ... Onaj ko hoće i povjerov'o bi 
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#43998 Re: FC Barcelona
A ovo je pravo diktatorsko ponašanje. U sezoni 2014/2015 za Barcu i reprezentaciju 62 gola i 32 asistencije u 66 utakmica. Pravi tiranin...


-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#44000 Re: FC Barcelona
Tito_i_Partija wrote:Jebes i ekipu i trenera gdje ti igrac diriguje izmjene:
http://www.klix.ba/sport/nogomet/messi- ... /150703043
