Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- SmokingMan
- Posts: 22582
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43976 Re: Liverpool FC
Osrednje.
Henderson 5
Firminho 3
Alison 1
Flop
Takeshi
Salah
Henderson 5
Firminho 3
Alison 1
Flop
Takeshi
Salah
Last edited by SmokingMan on 23/01/2020 22:51, edited 1 time in total.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#43977 Re: Liverpool FC
Hendo 5
Gomez 3
Bobi 1
Flop:
Salah
Gomez 3
Bobi 1
Flop:
Salah
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43978 Re: Liverpool FC
Ma znam ali znas forumase jbg. Odbrambeno ispod nivoa oxa ali nadoci ce. Ne pomaze ni sto ga saltaju po pozicijama.
Bobby masterclass i pored gola
Bobby masterclass i pored gola
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43980 Re: Liverpool FC
Wolves - Liverpool 1:2
Henderson
Firmino
Henderson
Firmino
1. Pobjeda Liverpoola
- U slučaju pobjede Liverpoola, što će naravno biti čest slučaj, za igrača utakmice ćemo glasati po sljedećem sistemu:
1) Ime i prezime igrača - 5b (najbolji igrač utakmice)
2) Ime i prezime igrača - 3b
3) Ime i prezime igrača - 1b
Najlošijeg igrača utakmice ćemo birati po sistemu:
FLOP UTAKMICE - Ime i prezime igrača - 1b
*Flopa utakmice u slučaju pobjede Liverpoola nije obavezno birati!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#43981 Re: Liverpool FC
Sreca pa arnold ima pass jer za sve ostalo je totalno beskoristan u modernom fudbalu
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43983 Re: Liverpool FC
Ja imao trojicu pa mi se nije isplatilo dovoditi bobbyja samo jedno kolo. Leze mu ove u gostima
Elem
Bobby 5
Hendo 3
Vvd 1
Flop: salah
Elem
Bobby 5
Hendo 3
Vvd 1
Flop: salah
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#43984 Re: Liverpool FC
Henderson 5
Alisson 3
Firmino 1
Najteža utakmica u sezoni. Nevjerovatno da smo dobili. @AmiĐa_Idriz, čini se da je sve riješeno.
Alisson 3
Firmino 1
Najteža utakmica u sezoni. Nevjerovatno da smo dobili. @AmiĐa_Idriz, čini se da je sve riješeno.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43985 Re: Liverpool FC
Henderson
Firmino
Alisson/Virgil/Gomez
Flop Salah
Branim ga konstantno ali ovo večeras je sramotno, kao da sam Edina Višću iz najgorih dana gledao.
Firmino
Alisson/Virgil/Gomez
Flop Salah
Branim ga konstantno ali ovo večeras je sramotno, kao da sam Edina Višću iz najgorih dana gledao.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43986 Re: Liverpool FC
Jasta nego u afektu, jebite se sva trojica.
Ma decko je jednostavno impresioniran jos, ono vidis po svakom prijemu da jos ne zna gdje je dosao. Zato fakat eventualno u Kupu da igra ili kad imas 2-3 gola razlike.
Henderson danas prekucao, Gini pogin'o isto tako, defanzivno preor'o teren.
Ox mi je Boga mi potanak bio, morao je vise podrske dati Robertsonu!
Za Salaha sve receno, Bog zna bi li ga i uvalili da mu ne otese loptu bukvalno!
I pricajte sta hocete, glup, ovakav, onakav, meni je Adama za rotacije predobar igrac Boga mi. Nema konstatu stoji, ali kazem za rotacije, kad kokos ili neko treba odmorit sasvim dobar.
PS Dovedite vise lijevog beka, da momak moze odmorit jebo vas tito!!!
@Todde ba hajd nemoj srat ociju ti! Volim te k'o brata znas i sam, ali mojne tisra za TTA zivota ti!
Ma decko je jednostavno impresioniran jos, ono vidis po svakom prijemu da jos ne zna gdje je dosao. Zato fakat eventualno u Kupu da igra ili kad imas 2-3 gola razlike.
Henderson danas prekucao, Gini pogin'o isto tako, defanzivno preor'o teren.
Ox mi je Boga mi potanak bio, morao je vise podrske dati Robertsonu!
Za Salaha sve receno, Bog zna bi li ga i uvalili da mu ne otese loptu bukvalno!
I pricajte sta hocete, glup, ovakav, onakav, meni je Adama za rotacije predobar igrac Boga mi. Nema konstatu stoji, ali kazem za rotacije, kad kokos ili neko treba odmorit sasvim dobar.
PS Dovedite vise lijevog beka, da momak moze odmorit jebo vas tito!!!
@Todde ba hajd nemoj srat ociju ti! Volim te k'o brata znas i sam, ali mojne tisra za TTA zivota ti!
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43987 Re: Liverpool FC
Fakat. Ne bih volio radi fantasyja ali bi red bio da mu se pokaze gdje je klupa. Da zna gdje ce zavrsiti ako nastavi ovako.
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
#43988 Re: Liverpool FC
Prepisujem i dodajem Salaha za flopa.King_Kenny wrote: ↑23/01/2020 22:53 Henderson 5
Alisson 3
Firmino 1
Najteža utakmica u sezoni. Nevjerovatno da smo dobili. @AmiĐa_Idriz, čini se da je sve riješeno.![]()
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#43989 Re: Liverpool FC
Hendo
Bobby
Virgil
Flop Salah; pretjerao, malo je rec
Bobby
Virgil
Flop Salah; pretjerao, malo je rec
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#43990 Re: Liverpool FC
Nije Salah bio toliko flop koliko je bio sebican.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43991 Re: Liverpool FC
Pa na isto ti se svede. Najmanje 2 zicera je upropastio svojom sebicnoscu! A kad imas utakmice gdje imas 2-3 takve situacije i ne vise, ti ne dodas loptu, onda ti u raji kazu da si supak i nabiju te ili u guzicu ili preko labrnje dobijes.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43992 Re: Liverpool FC
Nista cuko, bili smo opusteni... Idemo zato sad.AmiĐa_Idriz wrote: ↑23/01/2020 21:51 Fino poluvrijeme, opušteno. Samo treba što prije završiti ovo, da ne mora drug opet cuku vani voditi![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43993 Re: Liverpool FC
Ma šta znam, nisam se ni ja toliko stresirao. Jedan dio mene je očekivao gol, a drugi dio se ne bi puno bunio da je ostalo 1:1 jer možda i ne bi bilo loše da im ko otkine koji bod. Opet pretanko drugo poluvrijeme, prečesto se to dešava.
Jel se previše opuste ili šta, teško je znati.
Jel se previše opuste ili šta, teško je znati.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#43994 Re: Liverpool FC
Mislis najboljih danaAmiĐa_Idriz wrote: ↑23/01/2020 22:54
Flop Salah
Branim ga konstantno ali ovo večeras je sramotno, kao da sam Edina Višću iz najgorih dana gledao.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#43995 Re: Liverpool FC
Salaha cebovat u svlacionici, skrtiji je i od Teveza, a mislio sam da skrtijeg na lopti od argentinca necu vidjeti.
Lijevi bek je neophodan, novi napadach cisto radi mogucih povreda te za slucaj previse chicken run akcija od egipatske kokoshi.
I'm back
Lijevi bek je neophodan, novi napadach cisto radi mogucih povreda te za slucaj previse chicken run akcija od egipatske kokoshi.
I'm back
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#43996 Re: Liverpool FC
A sta da je pogodio? Onda bi bio heroj. Nije sad da ga branim, al jbg tako je.BHF_Manijak wrote: ↑23/01/2020 23:03 Pa na isto ti se svede. Najmanje 2 zicera je upropastio svojom sebicnoscu! A kad imas utakmice gdje imas 2-3 takve situacije i ne vise, ti ne dodas loptu, onda ti u raji kazu da si supak i nabiju te ili u guzicu ili preko labrnje dobijes.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#43997 Re: Liverpool FC
Ma on mora nauciti da dodaje loptu. Uvijek. Osim ako nema cist shut, a nema nikad i ne zna je sutnut....
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#43998 Re: Liverpool FC
Trebao je bar jednom dodati japancu da frajera krene, da dobije malo samopouzdanja. Da sam Takumi tacno bi ga hrakno u svlacionici da sam sto puta novi igrac 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#43999 Re: Liverpool FC
Uči još od Basela, nikako da naučidrug_profi wrote: ↑23/01/2020 23:11 Ma on mora nauciti da dodaje loptu. Uvijek. Osim ako nema cist shut, a nema nikad i ne zna je sutnut....
Sad tek razumijem forumsko pučanstvo što se onoliko nerviralo dok je igrao za Romu i ignorisao njihovu devetku na terenu
- budzetlija
- Posts: 2046
- Joined: 24/11/2019 21:39
#44000 Re: Liverpool FC
Ma trkaca kokos jeldeBHF_Manijak wrote: ↑23/01/2020 23:03 Pa na isto ti se svede. Najmanje 2 zicera je upropastio svojom sebicnoscu! A kad imas utakmice gdje imas 2-3 takve situacije i ne vise, ti ne dodas loptu, onda ti u raji kazu da si supak i nabiju te ili u guzicu ili preko labrnje dobijes.
Mane bi mu jebo mater na terenu i neka bi.
