FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#43951 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

MOSALJOZE wrote:Nema skendera,nema informacija. :oops: Bayern mora na sudu predočiti cifru koju je ponudio za Neymara :skoljka:
Ne samo Bayern, vec svi koji su bili u igri.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#43952 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Do kraja sedmice Deulofeu u Evertonu, Denis/Halilovic razmjena.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#43953 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

MD pise da je Braida u Italiji i da je Pogba skoro gotova stvar. Sa druge strane, Di Marzio tvrdi da je Laporta takodje u igri za Pogbu (ima dobar odnos sa Riaolom, a Abidal ce da se pobrine oko Pogbe licno) :-)

Jos malo i ispisacu sam stranicu :lol:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#43954 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

ascari wrote:MD pise da je Braida u Italiji i da je Pogba skoro gotova stvar. Sa druge strane, Di Marzio tvrdi da je Laporta takodje u igri za Pogbu (ima dobar odnos sa Riaolom, a Abidal ce da se pobrine oko Pogbe licno) :-)

Jos malo i ispisacu sam stranicu :lol:
obecavaju pred izbore. ali nijedan igrac nece biti potpisan dok se ne zavrse izbori.
braida;laporta/pogba.
bartomeu/koke.


navodno je abidal napravio vise posla u 4 dana nego braida, koliko se vremena vec bavi s tim. pogba je sad spreman doci u barcelonu.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#43956 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#43957 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

ovaj Toni Freixa, kandidat za ukrasavanje. Sve izjave mu idu na ruku Bartomeu. Cini mi se da je on tu samo da pojaca demokraticnost, a glasovi su rezervisani za trenutnog predsjednika.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#43958 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Do izbora ćemo vidjeti dosta ovakvih naslova :D
Image
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#43959 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Jucer Ramos, danas di Maria... sutra vijest da se Perez kandiduje za predsjednika :D

Btw HB citas neke nove novine? Neka, neka :)

Edit: A ziku dole Pepa sa "special love" :D
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#43960 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Ebo ih Laporta,da je ostao do sad ne bi ni bilo priče o kupovini igrača od 50-60 mil. jer te pare ne bi ni imali. Hoće levat da izbaci Katar i da mu Unicef da više love,to je smiješno.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#43961 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

p206 wrote:Ebo ih Laporta,da je ostao do sad ne bi ni bilo priče o kupovini igrača od 50-60 mil. jer te pare ne bi ni imali. Hoće levat da izbaci Katar i da mu Unicef da više love,to je smiješno.
unicef, katalunja, la masia, cruyff.

laporta igra na tu emotivnu kartu kod sociosa. prica o unicefu, jer je to iz njegovog doba, dok je katar ima reputaciju jedne korumpirane zemlje, koja ne postuje ljudska prava, pa je tako i asocijacija takve zemlje sa barcelonom losa za klub. od unicefa on ne ocekuje nikakve pare. to je smijesno. ako bi raskinuo sa katarom, sigurno bi potipsao nekoga drugog. uzeo je i abidala koji je tako reci simbol upravo tih nekih klupskih vrijednosti. prica o nezavisnoj katalunji i te stvari. o akademiji. predizborne price. nisu namjenjene tebi ili meni.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#43963 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

5 0 5 wrote:navodno je abidal napravio vise posla u 4 dana nego braida, koliko se vremena vec bavi s tim. pogba je sad spreman doci u barcelonu.
Ma ono, Braida je samo savjetnik :lol:

@ostali - Kako se niko nije sjetio najveceg svih vremena? Kakvi ste to ljudi? :-D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#43964 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
:mrgreen:
Crvena Tifoza
Posts: 11748
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#43965 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

5 0 5 wrote:Image
:mrgreen:

Sretan rođendan najboljem igraču današnjice!
User avatar
tzipiripi
Posts: 2470
Joined: 25/03/2011 09:01

#43966 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

ascari wrote: @ostali - Kako se niko nije sjetio najveceg svih vremena? Kakvi ste to ljudi? :-D
Marca se sjetila.
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#43967 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

User avatar
tzipiripi
Posts: 2470
Joined: 25/03/2011 09:01

#43968 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Rođendanski
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#43969 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

User avatar
tzipiripi
Posts: 2470
Joined: 25/03/2011 09:01

#43970 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Puyol wrote:- In a mini one-on-one match, I told myself: 'I'm going to see if I can stop him’. It was humiliating,
- Pep [Guardiola] told me: 'Carles, don't injure him’.
- I told Pep: ‘If you don't want anything to happen, stop the session.’ I tried everything but he always got past me at his own pace.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2470
Joined: 25/03/2011 09:01

#43971 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

http://www.jutarnji.hr/nogometni-genije ... -/1374236/
U početku su banditi mislili da je Santiago Amerikanac, a prema njima je postupanje izuzetno nasilno. Kako dotična 'gospoda' nisu pričala engleski, razuvjerio ih je tek povicima 'Messi, Messi, Messi' pa su posumnjali da ipak nije državljanin omraženog im SAD-a.
Nakon toga je ophođenje prema njemu postalo puno bolje pa je i njegov brat za argentinski Clarin rekao:
- Recite Messiju hvala, on je zaslužan što je mojem bratu spašen život.
Sreća njegova pa nije naletio na navijače Reala :D
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#43972 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

@505.. da ne tražim, koliko Messi ima golova u 2015.?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#43973 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

HB_BHF wrote:@505.. da ne tražim, koliko Messi ima golova u 2015.?
36 golova, 18 asistencija u 39 utakmica. jedan za arg. ostalo barca.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#43974 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Arda izgleda potpisao? 41 mil.
User avatar
Cistokrvan
Posts: 103
Joined: 07/03/2014 13:32

#43975 Re: FC Barcelona

Post by Cistokrvan »

Ode tema helac :D .
Nigdje nikog. Messi i Argentina izdominirali sinoc Paragvaj, 6-1 :izet:
Post Reply