Ne samo Bayern, vec svi koji su bili u igri.MOSALJOZE wrote:Nema skendera,nema informacija.Bayern mora na sudu predočiti cifru koju je ponudio za Neymara
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#43951 Re: FC Barcelona
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#43952 Re: FC Barcelona
Do kraja sedmice Deulofeu u Evertonu, Denis/Halilovic razmjena.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#43953 Re: FC Barcelona
MD pise da je Braida u Italiji i da je Pogba skoro gotova stvar. Sa druge strane, Di Marzio tvrdi da je Laporta takodje u igri za Pogbu (ima dobar odnos sa Riaolom, a Abidal ce da se pobrine oko Pogbe licno) 
Jos malo i ispisacu sam stranicu
Jos malo i ispisacu sam stranicu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#43954 Re: FC Barcelona
obecavaju pred izbore. ali nijedan igrac nece biti potpisan dok se ne zavrse izbori.ascari wrote:MD pise da je Braida u Italiji i da je Pogba skoro gotova stvar. Sa druge strane, Di Marzio tvrdi da je Laporta takodje u igri za Pogbu (ima dobar odnos sa Riaolom, a Abidal ce da se pobrine oko Pogbe licno)
Jos malo i ispisacu sam stranicu
braida;laporta/pogba.
bartomeu/koke.
navodno je abidal napravio vise posla u 4 dana nego braida, koliko se vremena vec bavi s tim. pogba je sad spreman doci u barcelonu.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#43957 Re: FC Barcelona
ovaj Toni Freixa, kandidat za ukrasavanje. Sve izjave mu idu na ruku Bartomeu. Cini mi se da je on tu samo da pojaca demokraticnost, a glasovi su rezervisani za trenutnog predsjednika.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#43958 Re: FC Barcelona
Do izbora ćemo vidjeti dosta ovakvih naslova 


- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#43959 Re: FC Barcelona
Jucer Ramos, danas di Maria... sutra vijest da se Perez kandiduje za predsjednika 
Btw HB citas neke nove novine? Neka, neka
Edit: A ziku dole Pepa sa "special love"
Btw HB citas neke nove novine? Neka, neka
Edit: A ziku dole Pepa sa "special love"
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#43960 Re: FC Barcelona
Ebo ih Laporta,da je ostao do sad ne bi ni bilo priče o kupovini igrača od 50-60 mil. jer te pare ne bi ni imali. Hoće levat da izbaci Katar i da mu Unicef da više love,to je smiješno.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#43961 Re: FC Barcelona
unicef, katalunja, la masia, cruyff.p206 wrote:Ebo ih Laporta,da je ostao do sad ne bi ni bilo priče o kupovini igrača od 50-60 mil. jer te pare ne bi ni imali. Hoće levat da izbaci Katar i da mu Unicef da više love,to je smiješno.
laporta igra na tu emotivnu kartu kod sociosa. prica o unicefu, jer je to iz njegovog doba, dok je katar ima reputaciju jedne korumpirane zemlje, koja ne postuje ljudska prava, pa je tako i asocijacija takve zemlje sa barcelonom losa za klub. od unicefa on ne ocekuje nikakve pare. to je smijesno. ako bi raskinuo sa katarom, sigurno bi potipsao nekoga drugog. uzeo je i abidala koji je tako reci simbol upravo tih nekih klupskih vrijednosti. prica o nezavisnoj katalunji i te stvari. o akademiji. predizborne price. nisu namjenjene tebi ili meni.
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#43963 Re: FC Barcelona
Ma ono, Braida je samo savjetnik5 0 5 wrote:navodno je abidal napravio vise posla u 4 dana nego braida, koliko se vremena vec bavi s tim. pogba je sad spreman doci u barcelonu.
@ostali - Kako se niko nije sjetio najveceg svih vremena? Kakvi ste to ljudi?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11748
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#43965 Re: FC Barcelona
5 0 5 wrote:
Sretan rođendan najboljem igraču današnjice!
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#43966 Re: FC Barcelona
Marca se sjetila.ascari wrote: @ostali - Kako se niko nije sjetio najveceg svih vremena? Kakvi ste to ljudi?
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#43970 Re: FC Barcelona
Puyol wrote:- In a mini one-on-one match, I told myself: 'I'm going to see if I can stop him’. It was humiliating,
- Pep [Guardiola] told me: 'Carles, don't injure him’.
- I told Pep: ‘If you don't want anything to happen, stop the session.’ I tried everything but he always got past me at his own pace.
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#43971 Re: FC Barcelona
http://www.jutarnji.hr/nogometni-genije ... -/1374236/

Sreća njegova pa nije naletio na navijače RealaU početku su banditi mislili da je Santiago Amerikanac, a prema njima je postupanje izuzetno nasilno. Kako dotična 'gospoda' nisu pričala engleski, razuvjerio ih je tek povicima 'Messi, Messi, Messi' pa su posumnjali da ipak nije državljanin omraženog im SAD-a.
Nakon toga je ophođenje prema njemu postalo puno bolje pa je i njegov brat za argentinski Clarin rekao:
- Recite Messiju hvala, on je zaslužan što je mojem bratu spašen život.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#43972 Re: FC Barcelona
@505.. da ne tražim, koliko Messi ima golova u 2015.?
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#43973 Re: FC Barcelona
36 golova, 18 asistencija u 39 utakmica. jedan za arg. ostalo barca.HB_BHF wrote:@505.. da ne tražim, koliko Messi ima golova u 2015.?
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#43974 Re: FC Barcelona
Arda izgleda potpisao? 41 mil.
- Cistokrvan
- Posts: 103
- Joined: 07/03/2014 13:32
#43975 Re: FC Barcelona
Ode tema helac
.
Nigdje nikog. Messi i Argentina izdominirali sinoc Paragvaj, 6-1
Nigdje nikog. Messi i Argentina izdominirali sinoc Paragvaj, 6-1
