Sudija refleksno digao zastavicu
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43777 Re: Utakmice.
I meni se cini da nije offside, bas izgleda da je ovaj ostao i da nije ni blizu.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43778 Re: Utakmice.
Ne valja ugao kamere ali ne vjerujem da je ofsajd ovo
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#43779 Re: Utakmice.
Ma čist gol, ugao kamere je smiješan. Iz onog ugla nije.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43780 Re: Utakmice.
Ovo faul gledaju. Ne može ovo ni faul biti, al eto ne može ni ono biti penal Čelika
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43781 Re: Utakmice.
Hahahahah pa jel ovo realno, hahahha
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#43783 Re: Utakmice.
Offside nije sada navlace za faul u napadu kakva smijurija jbt

- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#43784 Re: Utakmice.
hahahahahahah joj ciganluka jbt pa jel ovo moguce

- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43785 Re: Utakmice.
Nisam siguran šta je ovdje prekršaj sada? 
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43786 Re: Utakmice.
Izmisli se prekršaj i sada se samo čeka da padne još jedanput
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#43787 Re: Utakmice.
Ne mogu da vjerujem da je za ovo svirao faul
Pa je li moguće
Pa je li moguće
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#43788 Re: Utakmice.
Jos ce dobiti prolaznu ocjenu za ovo sudjenje prvo navlaci offside 5 mintua i na kraju izmisle nepostojeci faul 
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43789 Re: Utakmice.
Kako je moguce ovdje dosuditi prekrsaj, bukvalno mu usporili snimak, Oliveira napucao loptu i daje gol, nikakvog kontakta.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43790 Re: Utakmice.
Faul u napadu
Znači hahahahahaha
Znači hahahahahaha
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#43791 Re: Utakmice.
Mesečini da ovdje nema ni P od prekršasa, samo ga je blago zakačio jer je zbog ugla udarca je bilo nemoguće izbjeći bilo kakav kontakt sa igračem. A namjere uopšte nije ni bilo. E da i ovo vidim. 
Last edited by SmokingMan on 30/09/2024 19:38, edited 1 time in total.
-
mond
- Posts: 3613
- Joined: 24/10/2010 20:45
#43792 Re: Utakmice.
Sam se ispiši poslije ovoga
Bruka
Bruka
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#43795 Re: Utakmice.
Ovde Real Madrid nebi mogo osvojit ligu uz ovakvo sudjenje, ovo je uzas sta se radi jbt.
-
sahbazzz
- Posts: 1084
- Joined: 19/07/2020 12:27
#43796 Re: Utakmice.
To je to. Ovo treba ugasit i nikad vise ne iaci na teren.
Last edited by sahbazzz on 30/09/2024 19:40, edited 1 time in total.
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#43798 Re: Utakmice.
Zato i jesmo žabokrečina u evropskim okvirima, od reprezentacije do klubova.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#43799 Re: Utakmice.
E bravo Renane nabijem te
- enko 1964
- Posts: 1383
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
