Ima, izgleda da je bilo malo više pudera.amar1994 wrote:
imal sad
Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4376 Re: Alfa Romeo
Fantazija

- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4377 Re: Alfa Romeo
Po mom ukusu, nema dalje.mali_milojica wrote:A unutra sve na dugmekonektovan wrote:Prelijepo auto iz svih uglova.![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4378 Re: Alfa Romeo
Slozio bih se sa kolegom citrosom. Japaneri su meni unutra ko digitroncitroen xm wrote:Zezaš vala Amare. Nisam ja ljubitelj VW-a, ali taj Pasat 5 je vrlo solidan unutra. Švabe imaju odvratno hladan dizajn, toliko da mi se gade, ali kvalitet konkretno te unutrašnjosti nije loš. Sa druge strane ako iko ima očajnu unutrašnjost kako po kvalitetu, tako i vizuelno, to su Japanci. Na prste jedne ruke se mogu izabrati primamljivi interijeri kod japanaca. Oni ili su hladni i bezidejni totalno uz kamenu plastiku koja istina ne zvecka puno, ili naprave kičeraj katastrofalnih razmjera.
A te "autonagazim" pošalice će vas ukopati. Dislajkovaću tu stranicu odmah.
U talijana to sljasti od boja.
Kod mene je ovakva unutrasnjost:

A nemam nista ni protiv ove

- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4379 Re: Alfa Romeo
Navodno,spremna je najaca verzija novog 2.0 TBi motora sa 373 KS.
Trebao bi ici u Giuliu,Stelvio i 4C QV
Trebao bi ici u Giuliu,Stelvio i 4C QV
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4380 Re: Alfa Romeo
sta se desilo sa 1.8/1.75mali_milojica wrote:Navodno,spremna je najaca verzija novog 2.0 TBi motora sa 373 KS.
Trebao bi ici u Giuliu,Stelvio i 4C QV
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4381 Re: Alfa Romeo
Libra je odlična. Jednom jedan lik, koga po pitanju auta izuzetno cijenim, reče da je Libra jedan od posljednjih auta u kome se osjećaš toplo kao kod kuće.
Tezis je u svakom pogledu priča za sebe. Presavršeno auto.
Tezis je u svakom pogledu priča za sebe. Presavršeno auto.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4382 Re: Alfa Romeo
Ide on jos.amar1994 wrote:sta se desilo sa 1.8/1.75mali_milojica wrote:Navodno,spremna je najaca verzija novog 2.0 TBi motora sa 373 KS.
Trebao bi ici u Giuliu,Stelvio i 4C QV
Giulietta QV i obicna 4C.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4383 Re: Alfa Romeo
Dobre masinemali_milojica wrote:Ide on jos.amar1994 wrote:sta se desilo sa 1.8/1.75mali_milojica wrote:Navodno,spremna je najaca verzija novog 2.0 TBi motora sa 373 KS.
Trebao bi ici u Giuliu,Stelvio i 4C QV
Giulietta QV i obicna 4C.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4384 Re: Alfa Romeo
citroen xm wrote:Libra je odlična. Jednom jedan lik, koga po pitanju auta izuzetno cijenim, reče da je Libra jedan od posljednjih auta u kome se osjećaš toplo kao kod kuće.![]()
Tezis je u svakom pogledu priča za sebe. Presavršeno auto.
Libra, Kappa i Tezis...meni vise ne treba
Mada sam slab i na ostale Talijane iz 90-tih narocito
P.S. Tek sad vidjeh ove slike 164-ke, valja mi sirit spisak jebo me svak
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4385 Re: Alfa Romeo
Dok ne napravim kuću, samo jedan projekat ću ostvariti. A kada napravim kuću, samo je nebo granica. Doduše i uputnica za psihijatrijsku ustanovu me može omesti. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4386 Re: Alfa Romeo
Isti sam Tita mi
....da stvar bude ludja sad sam guglao stare Mercedesove kabriolete i kupee
Nikako da se opredijelim koji ce to biti djedica u garazi, ako se bude imalo zdravlja,para, vremena i garaze
Idem od K coupe, preko Mečke w107, Jaguara XJS, do.... ma ne znam vise ni ja sam.
Alfisti halalite....





Nikako da se opredijelim koji ce to biti djedica u garazi, ako se bude imalo zdravlja,para, vremena i garaze
Idem od K coupe, preko Mečke w107, Jaguara XJS, do.... ma ne znam vise ni ja sam.
Alfisti halalite....




-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4387 Re: Alfa Romeo
Vrijeme je za spavanje, a nebi se loše bilo ni odjaviti sa foruma izvjesno vrijeme. 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4388 Re: Alfa Romeo
http://www.autoslavia.com/1983-alfa-rom ... ta-5-200e/
Evo one sarajevske, više od 10.000 cijena...po meni, previše...
Evo one sarajevske, više od 10.000 cijena...po meni, previše...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4390 Re: Alfa Romeo
Kako mrzim tu lanciu

Imao je drug , 11l po gradu trosila
Imao je drug , 11l po gradu trosila
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4391 Re: Alfa Romeo
Dobra je Ipsilonka za djevojku.
Motori su kao i kod Punta, tako da je i potrošnja tu negdje. 11 je puno, nešto tu nije bilo kako treba.
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#4392 Re: Alfa Romeo
Mahom ta auta sa slabim motorima ce uzeti 10-11 po Sarajevu i to hladno, jer im fali kuveta. U vakat sam imao nekoliko jarana/poznanika s Fabijama 1.4 (ceski od 68 KS i njemacki od 60 KS) i poslije 1.2 HajTiPolako, hladno su uzimali cenera po Sarajevu. Nista cudno s obzirom da je auto tesko preko tone a motorcic s mrsavih stotinjak njutnmetara. Kum je nekad davno imao Punta 2 1.2 i ni on nije malo trosio, mada su kod tog motora prenosi bili pravo dugi, hladno ide peta po gradu. Puno bolji izbor za ta auta je malo jaca motorizacija, ali takve je tesko naci.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#4393 Re: Alfa Romeo
Kad su prenosi kratki onda ide peta po gradu bez problema.ado-šampion wrote:Kum je nekad davno imao Punta 2 1.2 i ni on nije malo trosio, mada su kod tog motora prenosi bili pravo dugi, hladno ide peta po gradu.
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#4394 Re: Alfa Romeo
Za mene prenosi dugi znaci ide peta od 50 do 150.
Prenosi kratki peta ide od 70-80 do 150. Mozda mi ne valja terminologija, ali na to sam mislio.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#4395 Re: Alfa Romeo
Razumijemo se, samo što ja to koristim drugačije - suprotno. Kad je petom npr. na 120 4000 obrtaja onda je kratka, a kad je na 120 2500 onda je dugačka. Ima auta koja se bukvalno ne mogu voziti petom ispod 70 ili 80.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4396 Re: Alfa Romeo
Valda su dugi prenosi , prva - 60km/h , druga - 110km/h itd itd
, trenutno astra ima najgore prenose i mislim da je auto poprilicno umrtvljen radi pola l manje prosjescne potrosnje .
-
axe22
- Posts: 2848
- Joined: 11/03/2013 21:21
#4397 Re: Alfa Romeo
530i wrote:Razumijemo se, samo što ja to koristim drugačije - suprotno. Kad je petom npr. na 120 4000 obrtaja onda je kratka, a kad je na 120 2500 onda je dugačka. Ima auta koja se bukvalno ne mogu voziti petom ispod 70 ili 80.
na alfi 159 1.9 tesko je cak i cetvrtom voziti 70, malo obrtaja.
Cetvrta je idealna oko 80-90, i u tom rasponu najmanja je potrosnja u cetvrtom stepenu prenosa.
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4398 Re: Alfa Romeo
De ti meni reci bata jel ovo icemu_BataZiv_0809 wrote:citroen xm wrote:Libra je odlična. Jednom jedan lik, koga po pitanju auta izuzetno cijenim, reče da je Libra jedan od posljednjih auta u kome se osjećaš toplo kao kod kuće.![]()
Tezis je u svakom pogledu priča za sebe. Presavršeno auto.
Libra, Kappa i Tezis...meni vise ne treba2/3 sam vec ispunio
![]()
Mada sam slab i na ostale Talijane iz 90-tih narocito
P.S. Tek sad vidjeh ove slike 164-ke, valja mi sirit spisak jebo me svak
https://www.olx.ba/artikal/27000823/lancia-kappa/
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#4399 Re: Alfa Romeo
Valja ovaj E21 pored! 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4400 Re: Alfa Romeo
Ma ja bi ladju da nije grobina teska 



