La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#4376 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

veliko interesovanje I gledanost ce biti za vecerasnju utakmicu... posto je sevilla zakazala I nije uspijela naskoditi realu, a nadali su se mnogi, Nade se prebacuju na celtu ciji trener otvoreno priznao da voli vise barcu I volio bih ih vidjetu na tronu..
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..

Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4377 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

B6Redhell wrote:veliko interesovanje I gledanost ce biti za vecerasnju utakmicu... posto je sevilla zakazala I nije uspijela naskoditi realu, a nadali su se mnogi, Nade se prebacuju na celtu ciji trener otvoreno priznao da voli vise barcu I volio bih ih vidjetu na tronu..
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..

Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
jadan Real... nekada mi ih bude zao... svi protiv njih... mediji, sudije... svi...
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#4378 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

MyTao wrote:
B6Redhell wrote:veliko interesovanje I gledanost ce biti za vecerasnju utakmicu... posto je sevilla zakazala I nije uspijela naskoditi realu, a nadali su se mnogi, Nade se prebacuju na celtu ciji trener otvoreno priznao da voli vise barcu I volio bih ih vidjetu na tronu..
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..

Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
jadan Real... nekada mi ih bude zao... svi protiv njih... mediji, sudije... svi...
meni ih nije zao... ipak ustanova su jaka...
meni zao ovakvih klixovaca.. a tonaa ih jee :thumbup: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4379 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

MyTao wrote: jadan Real... nekada mi ih bude zao... svi protiv njih... mediji, sudije... svi...
To si ti nesto zamijenio...
smijesni_ste
Posts: 6325
Joined: 09/10/2009 16:46

#4380 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by smijesni_ste »

:shock: :shock: :lol:

Dajte im ba titulu odmah :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4381 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Crvena Tifoza »

:lol:

Šta kaže sudija, simulirao :lol:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#4382 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmirBaa »

e vala smijurija je ova sezona :roll:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#4383 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Ovo je smiješno postalo :-) Sudije za deset
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4384 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »



Umjesto penala za Celtu, crveni karton Aspasu :lol: :lol: kakav cirkus.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#4385 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

:lol: :lol:
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#4386 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by tufahija12345 »

bice jako zanimljivo ako se Celta zalila sudijskom komitetu, da vidimo kakva ce bit odluka, hoce li ponistit crveni
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#4387 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

B6Redhell wrote:veliko interesovanje I gledanost ce biti za vecerasnju utakmicu... posto je sevilla zakazala I nije uspijela naskoditi realu, a nadali su se mnogi, Nade se prebacuju na celtu ciji trener otvoreno priznao da voli vise barcu I volio bih ih vidjetu na tronu..
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..

Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
Kao sto napisah jutros sudija kiksa posteno. Crveni nad aspasom nigdje veze. I to je negativa za real. Nije im potrebno dva gola prednosti a taj crveni hrana padobrancima i teorijama zavijere.. Glupost od sudjenja
Sto se tice celte mogli su dati dva tri gola pored "sjajne" odbrane reala.
A real je mogo osam da ne vukljaju loptu ispred gola.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4388 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Iago Aspas dobi crveni karton fakat ofirno. Prvi zuti zbog opravdanog prigovora gdje je Varane igrao rukom na ivici kaznenog prostora i onda cist penal koji je ocijenjen kao gluma.
Krajnje bezobrazno.

Realu sigurno nije bila potrebna pomoc sudije da dodje do pobjede. S druge strane, kod 0:2 i taj penal bi mozda okrenuo situaciju jer su poslije dali i gol.

Guidetti koji panj od igraca :skoljka:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#4389 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

Sto reko cijenjeni komentator vug-glavic:

"Ako zideanov real pobijedi na pragu im je titula. A ako izgubi, Izgubili su I titulu. A ima I ta opcija. Jedna utakmica remi....
Ali vi to vec znate dragi gledaoci.. HEHE..
Ali barcsa I dalje ne odustaje!..
jeli takoo kolegaa adisee.......
OpSAAJD OpSAAJd dragi gledaociii...

:thumbup: :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4390 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Katalonci primiše odmah gol čim su čuli da je Real poveo. :D
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4391 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

Malaga na vrijeme odradila svoje. "Zaboravili" kako se ispucava lopta pa je "slucajno" doda Iscu :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#4392 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

Malaga se borila I to dobro, momci dali sve od sebe.
Nego imal sta o sudjenu one druge utakmice :D :D :D :run:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4393 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

kakav penal za Barcu :lol: :lol:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#4394 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by bordo gandalf »

Velkoski wrote:kakav penal za Barcu :lol: :lol:
Nista novo :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#4395 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by B6Redhell »

Ne jedan nego dva. :-D al je mocno skroz kad pocnu pricati kako ih sudija zakida.. Milina citat komentare
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#4396 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

jao penala tamo ne mogu da vjerujem
hajd sto je sudija glup pa svira al igraci ono da rade onako padaju ccc
User avatar
R9..
Posts: 1976
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#4397 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by R9.. »

Oba penala su nevjerovatna....
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4398 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

Steta sto su te "sumnjive" odluke za Barcu pocele tek nakon sto se saznalo da Real vodi 2:0, imalo bi se o cemu pricati. Do tada ni ofsajd nisu fulili a kamo li svirali kakav prekrsajcic u korist Barce.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4399 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Je li realno da ovi navijaci Reala ne znaju ljudski ni radovati se tituli kluba kojeg navodno simpatišu, tužno je to cime se opterecavaju :-? oni ce radije mlatiti praznu slamu o Albi u momentima kada RM osvaja titulu :lol: :lol:
Last edited by LSD on 21/05/2017 23:00, edited 1 time in total.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4400 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

Sid the sloth wrote:Steta sto su te "sumnjive" odluke za Barcu pocele tek nakon sto se saznalo da Real vodi 2:0, imalo bi se o cemu pricati. Do tada ni ofsajd nisu fulili a kamo li svirali kakav prekrsajcic u korist Barce.
:mrgreen:
Post Reply