La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4376 Re: Spanska liga ( Primera División )
veliko interesovanje I gledanost ce biti za vecerasnju utakmicu... posto je sevilla zakazala I nije uspijela naskoditi realu, a nadali su se mnogi, Nade se prebacuju na celtu ciji trener otvoreno priznao da voli vise barcu I volio bih ih vidjetu na tronu..
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..
Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..
Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#4377 Re: Spanska liga ( Primera División )
jadan Real... nekada mi ih bude zao... svi protiv njih... mediji, sudije... svi...B6Redhell wrote:veliko interesovanje I gledanost ce biti za vecerasnju utakmicu... posto je sevilla zakazala I nije uspijela naskoditi realu, a nadali su se mnogi, Nade se prebacuju na celtu ciji trener otvoreno priznao da voli vise barcu I volio bih ih vidjetu na tronu..
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..
Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4378 Re: Spanska liga ( Primera División )
meni ih nije zao... ipak ustanova su jaka...MyTao wrote:jadan Real... nekada mi ih bude zao... svi protiv njih... mediji, sudije... svi...B6Redhell wrote:veliko interesovanje I gledanost ce biti za vecerasnju utakmicu... posto je sevilla zakazala I nije uspijela naskoditi realu, a nadali su se mnogi, Nade se prebacuju na celtu ciji trener otvoreno priznao da voli vise barcu I volio bih ih vidjetu na tronu..
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..
Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
meni zao ovakvih klixovaca.. a tonaa ih jee
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4379 Re: Spanska liga ( Primera División )
To si ti nesto zamijenio...MyTao wrote: jadan Real... nekada mi ih bude zao... svi protiv njih... mediji, sudije... svi...
-
smijesni_ste
- Posts: 6325
- Joined: 09/10/2009 16:46
#4380 Re: Spanska liga ( Primera División )
Dajte im ba titulu odmah
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4381 Re: Spanska liga ( Primera División )
Šta kaže sudija, simulirao
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#4382 Re: Spanska liga ( Primera División )
e vala smijurija je ova sezona 
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#4383 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ovo je smiješno postalo
Sudije za deset
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4384 Re: Spanska liga ( Primera División )
Umjesto penala za Celtu, crveni karton Aspasu
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#4386 Re: Spanska liga ( Primera División )
bice jako zanimljivo ako se Celta zalila sudijskom komitetu, da vidimo kakva ce bit odluka, hoce li ponistit crveni
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4387 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kao sto napisah jutros sudija kiksa posteno. Crveni nad aspasom nigdje veze. I to je negativa za real. Nije im potrebno dva gola prednosti a taj crveni hrana padobrancima i teorijama zavijere.. Glupost od sudjenjaB6Redhell wrote:veliko interesovanje I gledanost ce biti za vecerasnju utakmicu... posto je sevilla zakazala I nije uspijela naskoditi realu, a nadali su se mnogi, Nade se prebacuju na celtu ciji trener otvoreno priznao da voli vise barcu I volio bih ih vidjetu na tronu..
Svasta ce biti... mozda I dobra utakmica..
Mediji ce naravno udarati po realu, I jedva cekati kakav kiks igraca ili sudija... interesantna sezona u PM...
Sto se tice celte mogli su dati dva tri gola pored "sjajne" odbrane reala.
A real je mogo osam da ne vukljaju loptu ispred gola.
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#4388 Re: Spanska liga ( Primera División )
Iago Aspas dobi crveni karton fakat ofirno. Prvi zuti zbog opravdanog prigovora gdje je Varane igrao rukom na ivici kaznenog prostora i onda cist penal koji je ocijenjen kao gluma.
Krajnje bezobrazno.
Realu sigurno nije bila potrebna pomoc sudije da dodje do pobjede. S druge strane, kod 0:2 i taj penal bi mozda okrenuo situaciju jer su poslije dali i gol.
Guidetti koji panj od igraca
Krajnje bezobrazno.
Realu sigurno nije bila potrebna pomoc sudije da dodje do pobjede. S druge strane, kod 0:2 i taj penal bi mozda okrenuo situaciju jer su poslije dali i gol.
Guidetti koji panj od igraca
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4389 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sto reko cijenjeni komentator vug-glavic:
"Ako zideanov real pobijedi na pragu im je titula. A ako izgubi, Izgubili su I titulu. A ima I ta opcija. Jedna utakmica remi....
Ali vi to vec znate dragi gledaoci.. HEHE..
Ali barcsa I dalje ne odustaje!..
jeli takoo kolegaa adisee.......
OpSAAJD OpSAAJd dragi gledaociii...

"Ako zideanov real pobijedi na pragu im je titula. A ako izgubi, Izgubili su I titulu. A ima I ta opcija. Jedna utakmica remi....
Ali vi to vec znate dragi gledaoci.. HEHE..
Ali barcsa I dalje ne odustaje!..
jeli takoo kolegaa adisee.......
OpSAAJD OpSAAJd dragi gledaociii...
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4390 Re: Spanska liga ( Primera División )
Katalonci primiše odmah gol čim su čuli da je Real poveo. 
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4391 Re: Spanska liga ( Primera División )
Malaga na vrijeme odradila svoje. "Zaboravili" kako se ispucava lopta pa je "slucajno" doda Iscu 
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4392 Re: Spanska liga ( Primera División )
Malaga se borila I to dobro, momci dali sve od sebe.
Nego imal sta o sudjenu one druge utakmice

Nego imal sta o sudjenu one druge utakmice
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4393 Re: Spanska liga ( Primera División )
kakav penal za Barcu

- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#4394 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nista novoVelkoski wrote:kakav penal za Barcu![]()
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#4395 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne jedan nego dva.
al je mocno skroz kad pocnu pricati kako ih sudija zakida.. Milina citat komentare
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#4396 Re: Spanska liga ( Primera División )
jao penala tamo ne mogu da vjerujem
hajd sto je sudija glup pa svira al igraci ono da rade onako padaju ccc
hajd sto je sudija glup pa svira al igraci ono da rade onako padaju ccc
- R9..
- Posts: 1976
- Joined: 03/06/2009 08:35
- Location: Soda
#4397 Re: Spanska liga ( Primera División )
Oba penala su nevjerovatna....
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4398 Re: Spanska liga ( Primera División )
Steta sto su te "sumnjive" odluke za Barcu pocele tek nakon sto se saznalo da Real vodi 2:0, imalo bi se o cemu pricati. Do tada ni ofsajd nisu fulili a kamo li svirali kakav prekrsajcic u korist Barce.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4399 Re: Spanska liga ( Primera División )
Je li realno da ovi navijaci Reala ne znaju ljudski ni radovati se tituli kluba kojeg navodno simpatišu, tužno je to cime se opterecavaju
oni ce radije mlatiti praznu slamu o Albi u momentima kada RM osvaja titulu

Last edited by LSD on 21/05/2017 23:00, edited 1 time in total.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#4400 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sid the sloth wrote:Steta sto su te "sumnjive" odluke za Barcu pocele tek nakon sto se saznalo da Real vodi 2:0, imalo bi se o cemu pricati. Do tada ni ofsajd nisu fulili a kamo li svirali kakav prekrsajcic u korist Barce.
