Lisa?Black swan wrote: najpametnija je opet tuli koja je pobjegla kad su joj muza ubili
Mislis kada je otrovala svog muza po nagovoru Maloprstog te poslala poruku sestri da su ga Lanisterovi ubili i time pocela sranje u drzavi?
Moderator: _BataZiv_0809
Lisa?Black swan wrote: najpametnija je opet tuli koja je pobjegla kad su joj muza ubili
Ja koliko znam, Cersei i Cat Stark su dva najomrazenija lika uopste.Black swan wrote:jbt zavrsavam prvu sezonu
svaki potez koji su zene povukle je samo dolijevao ulje na vatru
i stetile su same sebi od kalisi preko starkova do lanistera
najpametnija je opet tuli koja je pobjegla kad su joj muza ubili
Covjek tek poceo gledati ,ti mu baci spojler.AleksoMKD wrote:Lisa?Black swan wrote: najpametnija je opet tuli koja je pobjegla kad su joj muza ubili
Mislis kada je otrovala svog muza po nagovoru Maloprstog te poslala poruku sestri da su ga Lanisterovi ubili i time pocela sranje u drzavi?
Nije mu prvi put da gleda. Black swan je stari Lanisterski lojalistadezurni_ucenik wrote: Covjek tek poceo gledati ,ti mu baci spojler.
Pa iskreno u prvoj sezoni i nije nesto preterano nosila odluke osim da se suprotstavi onom psihoticnom govancetu od brata.Tito_i_Partija wrote: Kalisi je previse mlada, tako da su njene lose odluke dosta bazirane na naivnosti i neiskustvu.
Ma i tu bi crkla u pustinji sa svojim zmajcicima da ne bi Jorah da je savjetuje. Ah, jes' mi krivo sto dzaba otjera covjeka, a bio fakat najbolji u toj grupi.AleksoMKD wrote:Pa iskreno u prvoj sezoni i nije nesto preterano nosila odluke osim da se suprotstavi onom psihoticnom govancetu od brata.Tito_i_Partija wrote: Kalisi je previse mlada, tako da su njene lose odluke dosta bazirane na naivnosti i neiskustvu.
Tek posle Drogove smrti pocinje sama da nosi odluke ali to je vec druga sezona.
Tacno, on bi poginuo za nju. Ali jebiga, ipak je spijuniro, mogla ga je zhk.Tito_i_Partija wrote:Ma i tu bi crkla u pustinji sa svojim zmajcicima da ne bi Jorah da je savjetuje. Ah, jes' mi krivo sto dzaba otjera covjeka, a bio fakat najbolji u toj grupi.AleksoMKD wrote:Pa iskreno u prvoj sezoni i nije nesto preterano nosila odluke osim da se suprotstavi onom psihoticnom govancetu od brata.Tito_i_Partija wrote: Kalisi je previse mlada, tako da su njene lose odluke dosta bazirane na naivnosti i neiskustvu.
Tek posle Drogove smrti pocinje sama da nosi odluke ali to je vec druga sezona.
Eh, spijuniro nekad davno, dok joj nije spasio zivot sa onim vinom u prvoj sezoni. Od tad je lojalan k'o hljeb.AleksoMKD wrote:
Tacno, on bi poginuo za nju. Ali jebiga, ipak je spijuniro, mogla ga je zhk.
Mozda joj je trebo priznat? Ali vec se zaljubio pa se mozda plasio da je ne izgubi.Tito_i_Partija wrote:Eh, spijuniro nekad davno, dok joj nije spasio zivot sa onim vinom u prvoj sezoni. Od tad je lojalan k'o hljeb.AleksoMKD wrote:
Tacno, on bi poginuo za nju. Ali jebiga, ipak je spijuniro, mogla ga je zhk.
Da je znao da je Daario taslaci, on bi nju napustio odmah.AleksoMKD wrote:
Mozda joj je trebo priznat? Ali vec se zaljubio pa se mozda plasio da je ne izgubi.
Da je znao da ce mu je Dario taslacitimozda bi i prizno i molio za oprost
Tito_i_Partija wrote:Da je znao da je Daario taslaci, on bi nju napustio odmah.AleksoMKD wrote:
Mozda joj je trebo priznat? Ali vec se zaljubio pa se mozda plasio da je ne izgubi.
Da je znao da ce mu je Dario taslacitimozda bi i prizno i molio za oprost
Ali skont'o je on otprilike sta se desava kad je vidio Daaria kako izlazi iz njene sobe rano ujutro. Ali tu je vec bio kraj njegove karijere.
jasta radi, lik zelio samo da umoci, zato je i bio ljubomoran na darijaAleksoMKD wrote: Tacno, on bi poginuo za nju. Ali jebiga, ipak je spijuniro, mogla ga je zhk.
Ma on ju je tretirao ko djete, kao slusaj mala sta ti ja kazem, ja najbolje znam, ja te volim najvise........a njoj je trebao mladi jebac frajer.todd_smith wrote:jasta radi, lik zelio samo da umoci, zato je i bio ljubomoran na darijaAleksoMKD wrote: Tacno, on bi poginuo za nju. Ali jebiga, ipak je spijuniro, mogla ga je zhk.
tebi i meni jeste, njemu nijeAleksoMKD wrote:Ma on ju je tretirao ko djete, kao slusaj mala sta ti ja kazem, ja najbolje znam, ja te volim najvise........a njoj je trebao mladi jebac frajer.todd_smith wrote:jasta radi, lik zelio samo da umoci, zato je i bio ljubomoran na darijaAleksoMKD wrote: Tacno, on bi poginuo za nju. Ali jebiga, ipak je spijuniro, mogla ga je zhk.
Da je voli voli je, ali je Mormont prestar za nju.
Pa i jeste ona djete. Cuj hoce ona da vlada, a ustvari nema pojma kako da vlada. Svako ziv joj se otima kontroli.AleksoMKD wrote:
Ma on ju je tretirao ko djete, kao slusaj mala sta ti ja kazem, ja najbolje znam, ja te volim najvise........a njoj je trebao mladi jebac frajer.
Da je voli voli je, ali je Mormont prestar za nju.
E to je to, Mormont je u frendzoni i ako zeli da je savetuje, neka je savetuje. Znaci misliti velikom glavom a ne malom. Netreba misliti kako da natakne kalisi vec da savetuje ko Baristan Selmi.Tito_i_Partija wrote:Pa i jeste ona djete. Cuj hoce ona da vlada, a ustvari nema pojma kako da vlada. Svako ziv joj se otima kontroli.AleksoMKD wrote:
Ma on ju je tretirao ko djete, kao slusaj mala sta ti ja kazem, ja najbolje znam, ja te volim najvise........a njoj je trebao mladi jebac frajer.
Da je voli voli je, ali je Mormont prestar za nju.
Nema hajra od Daaria. Ubio dvojicu jarana samo da malo umoci, i onda trazi od kraljice da ga posalje sto dalje ko lafo da ubije njene neprijatelje. Eh to ti je kao ono kad momak posle seksa izbjegava pozive i poruke cure koju je povalio.![]()
Daario je pjano i lutalica, obican nehljebovic k'o oni nasi momci sto sjede u trenerkama po kaficima i smisljaju kako da povale konobaricu. A Jorah je covjek saburli, sa obrazom i fakultetom, i dolazi sa visokim preporukama Dothrakijskog merhameta.


Mormont je u friendzoni zato sto je upoznao Kalisi na dan njenog vjencanja. Kad je Drogo crko, vec je bilo kasno da se ista vise promijeni.AleksoMKD wrote:
E to je to, Mormont je u frendzoni i ako zeli da je savetuje, neka je savetuje. Znaci misliti velikom glavom a ne malom. Netreba misliti kako da natakne kalisi vec da savetuje ko Baristan Selmi.
A ovaj Dario ostaje fuck buddy.
E jebiga, nije nikad imo sanse.Tito_i_Partija wrote:Mormont je u friendzoni zato sto je upoznao Kalisi na dan njenog vjencanja. Kad je Drogo crko, vec je bilo kasno da se ista vise promijeni.AleksoMKD wrote:
E to je to, Mormont je u frendzoni i ako zeli da je savetuje, neka je savetuje. Znaci misliti velikom glavom a ne malom. Netreba misliti kako da natakne kalisi vec da savetuje ko Baristan Selmi.
A ovaj Dario ostaje fuck buddy.
Zgodna je tako da joj halalim svebhnapoleon1 wrote:Ma uvijek dobricina naje*e, Kalisi mi uopce nije draga, hocu reci ne navijam za nju. Ali pokajat ce se ona sto je Joraha otjerala
ta je pedofilka, onog malog kralja hoce da jase, a mali nema ni b od brkaTowelie wrote:Kako uopste i primecujete Kalisi pored Mardzori.