Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4376 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

I dobro me Hizo napomenu:

Konacno stati u kraj nasilnom obrezivanju djece po skolskim bibliotekama!

Niko nema pravo da maloljetnu djecu po skolama fata za chunu!

osim vjeroucitelja
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#4377 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Alfons Kauders wrote:Odakle da uklone mjesec i zvijezdu? Jer ih nema po skolama i fakultetima... Osim ako ne misle selukarizirati medrese i FIN? :lol:
Jbg, Alfons, pa moraju tako da se po onoj narodnoj Turci ne sjete. :mrgreen: Zna se na šta se ovdje najviše misli, dvije škole pod jednim korovom, križevi i svi vjerski simboli moraju ići izvan obrazovnih institucija. :wink: De fakto ovim izvještajem su rekli NE daljoj etničkoj i religijskoj segragaciji i podjeli.
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 28/02/2017 12:57, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4378 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
zenit dozic wrote: S kim si raspravljo :mrgreen:
Jel s fra sratkom :lol:
Prije ili poslije blagosiljanja :D
Zenite. Da mi ipak oprobamo jedan mjesec filtera? Za tvoje dobro.
Znači, sad ideš u filter s ostalim kolegama prašinarima, ali ti obećajem da ću razmotriti tvoj slučaj za mjesec dana. Pa ako mi jave da si se popravio, tebe će tata vratititi ponovo .
Eto, nemaš razloga za kmečanje :)
U tebe nekad bilo "sam protiv svih"

A sad osta "sam protiv sebe"
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4379 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

vidi prasinara sljedeceg u filter :lol: to hafize , prije toga proucii bismile

koga jos nije stavio na filer :)
@alfonso ebo te on drzis ga na zivotu ko bakir milorada ... :mrgreen:
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#4380 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zenit dozic »

Avasiaga ispenisan :mrgreen: si :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4381 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
zenit dozic wrote: S kim si raspravljo :mrgreen:
Jel s fra sratkom :lol:
Prije ili poslije blagosiljanja :D
Zenite. Da mi ipak oprobamo jedan mjesec filtera? Za tvoje dobro.
Znači, sad ideš u filter s ostalim kolegama prašinarima, ali ti obećajem da ću razmotriti tvoj slučaj za mjesec dana. Pa ako mi jave da si se popravio, tebe će tata vratititi ponovo .
Eto, nemaš razloga za kmečanje :)
U tebe nekad bilo "sam protiv svih"

A sad osta "sam protiv sebe"
Ma dajte kolega. Bitna je kvaliteta.
Upravo sam prebrojao filter - svega 5 likova. Pa to nije ni 0,0001% aktivnog članstva foruma.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4382 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Alfons Kauders wrote:Odakle da uklone mjesec i zvijezdu? Jer ih nema po skolama i fakultetima... Osim ako ne misle selukarizirati medrese i FIN? :lol:
Jbg, Alfons, pa moraju tako da se po onoj narodnoj Turci ne sjete. :mrgreen: Zna se na šta se ovdje najviše misli, dvije škole pod jednim korovom, križevi i svi vjerski simboli moraju ići izvan obrazovnih institucija. :wink:
Pa necemo tako.

Evo ja sad trazim da se objave slike tih polumjeseca i zvijezda u javnim skolama FBiH.

Takodjer, trazim spisak djece koju su ISIL-ovci nasilno osunetili u bibliotekama!

Ovako se obrazuju cestita krscanska i hriscanska djeca! Ne dirajte im chune!

Image

Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4383 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

mO k3, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

zenit dozic, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Sorry Zenite, riječ je riječ :sad:

A evo vidim našao si i kolegu :thumbup: Eto, sad možete smišljati kojekakve bezobrazne nadimke čitavim narodima ili se takmičiti u ćućanju :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4384 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Hafis , who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
:mrgreen:
prasinaru stari
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4385 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

mO k3 wrote:vidi prasinara sljedeceg u filter :lol: to hafize , prije toga proucii bismile

koga jos nije stavio na filer :)
@alfonso ebo te on drzis ga na zivotu ko bakir milorada ... :mrgreen:
Sta cu kad me gotivi covjek?

A cak i ne zna da smo se jednom prilikom slucajno zarakijali u Dalmaciji... :)

Dobar je ba "doktor", na nasoj je strani, samo mu tesko pada kada to mora priznati
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#4386 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Alfons, de prevedi ovim drugarima šta ovaj kaže. :mrgreen:
Fra Petar Jeleč o "trećeentitetskim ublehašima": Herceg-Bosna je bila i ostala velikosrpski projekt
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4387 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:
mO k3 wrote:vidi prasinara sljedeceg u filter :lol: to hafize , prije toga proucii bismile

koga jos nije stavio na filer :)
@alfonso ebo te on drzis ga na zivotu ko bakir milorada ... :mrgreen:
Sta cu kad me gotivi covjek?

A cak i ne zna da smo se jednom prilikom slucajno zarakijali u Dalmaciji... :)

Dobar je ba "doktor", na nasoj je strani, samo mu tesko pada kada to mora priznati
Dobro on i ja smo kolege :)
Eh gotivi te :) da moze ebo bi te sigurno jel to mislis :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4388 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Ovako se obrazuju cestita krscanska i hriscanska djeca! Ne dirajte im chune!

Image
Čestitke na jubileju :thumbup:
Ovo ti je 15 jubilarni put da ovu sliku postavljaš.

Vego, ima li išta svježije, uvijek ista slika. Ovo se u narodu zove: statistička greška.
Hajd daj još barem dvije, ali da su iz BiH.
One muzejske slike iz Cro sa Thompsonovih koncerta žiri neće uvažiti :zzzz:
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#4389 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

Hafis wrote:Znači kada (i ako) UZP presuda postane pravovaljana, pretpostavljam izbori više neće biti ni potrebni. Valjda nećemo imati obraza još i izbore zahtijevati, a ne nešto drugo, nekakvi domovi naroda...čuj naroda :)
Današnji ustav sa kantonima i domovima naroda je rezultat UZP. Kada presuda za UZP postane pravovaljana takav UZP ustav će se morati ispravljati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4390 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Tomahawk11 »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Ovako se obrazuju cestita krscanska i hriscanska djeca! Ne dirajte im chune!

Image
Čestitke na jubileju :thumbup:
Ovo ti je 15 jubilarni put da ovu sliku postavljaš.

Vego, ima li išta svježije, uvijek ista slika. Ovo se u narodu zove: statistička greška.
Hajd daj još barem dvije, ali da su iz BiH.
One muzejske slike iz Cro sa Thompsonovih koncerta žiri neće uvažiti :zzzz:
Da li bi uvazio ziri one sa stadiona Sirokog?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4391 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Image
Ovaj prvi s ljeva, s partizanskim pozdravom, sigurno je Komšo kad je bio mali.
Uvijek je bio, što ono kažu ''mimo svijeta''.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#4392 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

Obi Wan Bosnian wrote:
Hafis wrote:Znači kada (i ako) UZP presuda postane pravovaljana, pretpostavljam izbori više neće biti ni potrebni. Valjda nećemo imati obraza još i izbore zahtijevati, a ne nešto drugo, nekakvi domovi naroda...čuj naroda :)
Današnji ustav sa kantonima i domovima naroda je rezultat UZP. Kada presuda za UZP postane pravovaljana takav UZP ustav će se morati ispravljati.
Tko će ga ispravljati?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4393 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Tomahawk11 wrote: Da li bi uvazio ziri one sa stadiona Sirokog?
Bajato, a iskreno svega 3-4 mulca oko zastave. Nedovoljno. Propala bi ta optužnica i na sudu u Kulen Vakufu.
Ima li išta svježije?
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#4394 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

mO k3 wrote:
Alfons Kauders wrote:Odakle da uklone mjesec i zvijezdu? Jer ih nema po skolama i fakultetima... Osim ako ne misle selukarizirati medrese i FIN? :lol:
nema veze uklonicemo .... tako i drugi
:lol: :thumbup:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4395 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Lincoln-Burrows wrote:
Obi Wan Bosnian wrote:
Hafis wrote:Znači kada (i ako) UZP presuda postane pravovaljana, pretpostavljam izbori više neće biti ni potrebni. Valjda nećemo imati obraza još i izbore zahtijevati, a ne nešto drugo, nekakvi domovi naroda...čuj naroda :)
Današnji ustav sa kantonima i domovima naroda je rezultat UZP. Kada presuda za UZP postane pravovaljana takav UZP ustav će se morati ispravljati.
Tko će ga ispravljati?
Bit će da će se i to naglasiti u presudi Suda.
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#4396 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zenit dozic »

Hafis wrote:mO k3, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

zenit dozic, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Sorry Zenite, riječ je riječ :sad:

A evo vidim našao si i kolegu :thumbup: Eto, sad možete smišljati kojekakve bezobrazne nadimke čitavim narodima ili se takmičiti u ćućanju :D
Avisagi sam na ignoru a opet me citira, a cak mu ni post nisam quoto :mrgreen:
Sto ti je ljubav. Tako ti je kad se navuces :mrgreen:
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#4397 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

Lincoln-Burrows wrote:
Obi Wan Bosnian wrote:
Hafis wrote:Znači kada (i ako) UZP presuda postane pravovaljana, pretpostavljam izbori više neće biti ni potrebni. Valjda nećemo imati obraza još i izbore zahtijevati, a ne nešto drugo, nekakvi domovi naroda...čuj naroda :)
Današnji ustav sa kantonima i domovima naroda je rezultat UZP. Kada presuda za UZP postane pravovaljana takav UZP ustav će se morati ispravljati.
Tko će ga ispravljati?
građani Federacije BiH
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#4398 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

Obi Wan Bosnian wrote:
Lincoln-Burrows wrote: Tko će ga ispravljati?
građani Federacije BiH
Što odma nisi reko, znači narod.
Kad će plenumi?
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#4399 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

Lincoln-Burrows wrote:
Obi Wan Bosnian wrote:
Lincoln-Burrows wrote: Tko će ga ispravljati?
građani Federacije BiH
Što odma nisi reko, znači narod.
Kad će plenumi?
Ne znam ti mi reci. Očekujem da vi budete na čelu tih promjena. Ipak se radi o evropskoj uljudbi katarza ovo ono.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4400 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Ovako se obrazuju cestita krscanska i hriscanska djeca! Ne dirajte im chune!

Image
Čestitke na jubileju :thumbup:
Ovo ti je 15 jubilarni put da ovu sliku postavljaš.

Vego, ima li išta svježije, uvijek ista slika. Ovo se u narodu zove: statistička greška.
Hajd daj još barem dvije, ali da su iz BiH.
One muzejske slike iz Cro sa Thompsonovih koncerta žiri neće uvažiti :zzzz:
Hajde de...

Ali ova druga je bila originalna, moras priznati... :)

U super drustvu
Post Reply