Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#4376 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

Deadwalkz0rz wrote: Da treba mi ona prava zimska, jeli istina da je NY u Alti skuplji od ostalih?
Po meni ne, upravo ti kažem, može se finih i pristupačnih jakni kupiti ako se potrefiš na vrijeme.
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#4377 Re: Gdje u Sa......

Post by kojeime »

Deadwalkz0rz wrote:Gdje kupiti musku jaknu u sarajevu tj gdje je najveci izbor do nekih 100KM?
U Skenderiji, kineske kopije poznatih proizvodjaca planinarskih jakni. Nema veze sto su kineske, nisu lose, ja jednu nosim vec trecu godinu.
porh9
Posts: 11
Joined: 08/05/2012 15:24

#4378 Re: Gdje u Sa......

Post by porh9 »

Nešto kao ovo na slici ili slično, za pakovanje postera?

Image
selmicaaa_
Posts: 80
Joined: 20/06/2011 18:41

#4379 Re: Gdje u Sa......

Post by selmicaaa_ »

Zubizareta wrote:
Nisrin wrote:
Zubizareta wrote:ima dobra hemijska cistionica za ocistiti bijeli kaput?

boos.ba, mozes i online sve rezervisati pa ti je jeftinije nesto :)
Ma kakvi oni, to mi je kao kod kuce oprat... Koliko puta sam vidjela onog vlasnika u merkatoru, puna kolica varikine i najjeftinijeg detrdzenta. ..Da mi je sta profesionalno :D
ja redovno nosim u cistionu Fleka kad se ide prema Mercatoru na Socijalnom iz pravca Hrasnog, drugo skretanje lijevo, i odmah tu na cosku i prezadovoljna sam jer mi odjeca nije ostecena nikad.
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4380 Re: Gdje u Sa......

Post by anonimnaosoba »

Deadwalkz0rz wrote:Gdje kupiti musku jaknu u sarajevu tj gdje je najveci izbor do nekih 100KM?
ja sam u ponedjeljak kupio Jack&Jones jaknu i majicu za 115 KM u Sportini u Merkatoru na Socijalnom, jaknu možeš dobit' i za manje od 100, ja sam oboje uzeo radi većeg popusta, nijednom mi nije bilo hladno u njoj...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4381 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Od kol'ko do kol'ko se u zlatarama kreću ženske srebrene narukvice? Danas nedjelja, nisam stigao provjeriti ovih dana, tako da, bio bih zahvalan na informaciji. Hvala.
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#4382 Re: Gdje u Sa......

Post by Sajo---: »

...
Last edited by Sajo---: on 11/04/2025 17:14, edited 1 time in total.
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#4383 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

saja_dj wrote:Gdje bi mogao naci ovako nesto (slicno), "drzaci" za kablove koji se zaljepe. Trazio sam uradnjama tipa Penny, Merkur, OBI ali nista.

https://www.vat19.com/dvds/cabledrop-ca ... nizers.cfm

http://www.grainger.com/Grainger/cable- ... alog/N-8i9

Jednom sa dobio davno gdje ima ovako 3 "ulaza" gdje prodju kablovi, ali ne znam gdje je kupljeno.
ja sam ovo djelomicno rijesio koristeci "paper clips"
Image

i sada to na stolu izgleda ovako:
Image

a sa druge strane stola sve kablove povezao cicak trakom poput prikazanog na ovoj slici:
Image
User avatar
Tikvica
Posts: 147
Joined: 18/02/2009 15:43

#4384 Re: Gdje u Sa......

Post by Tikvica »

Da li se negdje ima iznajmiti svecana haljina? Treba mi za jednu veceru duga svecana haljina i ne zelim da kupujem nesto sto mozda nikad vise necu obuci.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4385 Re: Gdje u Sa......

Post by KatarinaKosaca »

Gdje u Sa je ulica Sumbula Avde :roll:
User avatar
ryan
Posts: 285
Joined: 19/02/2009 20:23

#4386 Re: Gdje u Sa......

Post by ryan »

KatarinaKosaca wrote:Gdje u Sa je ulica Sumbula Avde :roll:
To ti je ulicica iz Cekaluse, gdje onaj fast food karkin, ili kad ides od ganiceve vile, uz Gabelinu i samo produzis gore...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4387 Re: Gdje u Sa......

Post by KatarinaKosaca »

ryan wrote:
KatarinaKosaca wrote:Gdje u Sa je ulica Sumbula Avde :roll:
To ti je ulicica iz Cekaluse, gdje onaj fast food karkin, ili kad ides od ganiceve vile, uz Gabelinu i samo produzis gore...
Prema LIbijskoj ambasadi? Ili bivšoj Libijskoj, jel prema tamo iz Čekaluše? Hvala :)
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#4388 Re: Gdje u Sa......

Post by rookfash »

KatarinaKosaca wrote:
ryan wrote:
KatarinaKosaca wrote:Gdje u Sa je ulica Sumbula Avde :roll:
To ti je ulicica iz Cekaluse, gdje onaj fast food karkin, ili kad ides od ganiceve vile, uz Gabelinu i samo produzis gore...
Prema LIbijskoj ambasadi? Ili bivšoj Libijskoj, jel prema tamo iz Čekaluše? Hvala :)
jeste
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#4389 Re: Gdje u Sa......

Post by ljevoruki »

ryan wrote:
KatarinaKosaca wrote:Gdje u Sa je ulica Sumbula Avde :roll:
To ti je ulicica iz Cekaluse, gdje onaj fast food karkin, ili kad ides od ganiceve vile, uz Gabelinu i samo produzis gore...
Da probam objasniti na drugi nacin - jedini koji znam: :mrgreen:
Ako dolazis iz pravca stadion Kosevo ides Kralja Tomislava ulicom i kad prodjes pumpu skrenes lijevo u Jug Bogdana ulicu, ides do vrha, lijevo ti ostane SOS, desno moja skola (Miljenko Cvitkovic) a ti prodjes pravo i eto te u Sumbul Avde ulici.
Na vrhu Sumbul Avde moras ici jednom od tri ulice - lijevo Himzarina, u sredini Capajeva i desno Jelene Vitas.
:thumbup:
IzvinjaJEm se zbog offtopic.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4390 Re: Gdje u Sa......

Post by KatarinaKosaca »

ljevoruki wrote:
ryan wrote:
KatarinaKosaca wrote:Gdje u Sa je ulica Sumbula Avde :roll:
To ti je ulicica iz Cekaluse, gdje onaj fast food karkin, ili kad ides od ganiceve vile, uz Gabelinu i samo produzis gore...
Da probam objasniti na drugi nacin - jedini koji znam: :mrgreen:
Ako dolazis iz pravca stadion Kosevo ides Kralja Tomislava ulicom i kad prodjes pumpu skrenes lijevo u Jug Bogdana ulicu, ides do vrha, lijevo ti ostane SOS, desno moja skola (Miljenko Cvitkovic) a ti prodjes pravo i eto te u Sumbul Avde ulici.
Na vrhu Sumbul Avde moras ici jednom od tri ulice - lijevo Himzarina, u sredini Capajeva i desno Jelene Vitas.
:thumbup:
IzvinjaJEm se zbog offtopic.
Da, hvala, tako sam i mislila, tu je LIbijska ambasada... bar bila.. to je to.. hvala.
abysssis
Posts: 6
Joined: 28/10/2012 10:35

#4391 Re: Gdje u Sa......

Post by abysssis »

User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4392 Re: Gdje u Sa......

Post by KatarinaKosaca »

:lol: :lol: Ne nađoh to.....
kameni.spavac
Posts: 236
Joined: 16/11/2011 11:08

#4393 Re: Gdje u Sa......

Post by kameni.spavac »

Gdje se mogu kupiti maske...npr. Betmena i sl???
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4394 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

KatarinaKosaca wrote::lol: :lol: Ne nađoh to.....
to ti je ulica ispod moje :D kad cujes kera koji laje konstantno, na pravoj si adresi :lol: :lol:
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#4395 Re: Gdje u Sa......

Post by ortodont »

pakica_ wrote:
KatarinaKosaca wrote::lol: :lol: Ne nađoh to.....
to ti je ulica ispod moje :D kad cujes kera koji laje konstantno, na pravoj si adresi :lol: :lol:
Dosta ti i tvoje nemani. :D :run:
User avatar
Spear
Posts: 277
Joined: 01/07/2011 20:27
Location: in your head

#4396 Re: Gdje u Sa......

Post by Spear »

gdje u sa kupiti ankh kao ogrlicu
kenny30
Posts: 15
Joined: 22/03/2012 11:29

#4397 Re: Gdje u Sa......

Post by kenny30 »

Gdje se mogu kupiti Memoaktiv tablete s ekstraktom biljke Rhodiola Rosea:

http://www.zdravi.rs/proizvodi/memoaktiv

ili neki drugi proizvod koji sadrži ekstrakt ove biljke?
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4398 Re: Gdje u Sa......

Post by karanana »

kupiti domaci hljeb od heljde? Neka pekara, pecenjara ili slican objekat? Ima li kod onog pilicara na trolejbuskoj stanici poslije grbavice kad se ide iz dobrinje?
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4399 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

karanana wrote:kupiti domaci hljeb od heljde? Neka pekara, pecenjara ili slican objekat? Ima li kod onog pilicara na trolejbuskoj stanici poslije grbavice kad se ide iz dobrinje?
da, kod Pirije imas uzeti
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#4400 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

karanana wrote:kupiti domaci hljeb od heljde? Neka pekara, pecenjara ili slican objekat? Ima li kod onog pilicara na trolejbuskoj stanici poslije grbavice kad se ide iz dobrinje?

Ima tu na Grbavici, poslije stanice kod Željinog stadiona na trolejbuskoj...
maloprije kupih jedan :)
Post Reply