BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#4376 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta »

Slo Burner wrote:
Arteta wrote:Smijem ruku dati da je Ried slabiji od Sarajeva i to ne malo,a o Spartaku Nalchiku da ne govorim.
Da se po tom ravnamo, gledali bi ima li koga u Zeti naseg porijekla :P
Zeta je slabija od Sarajeva,ono je bilo slucajno.
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4377 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

Daj Bože da mu se ostvari san, daj Bože...Ne smijemo gubiti talente.

Ovo mi se sviđa što je rekao: “Mogu obećati da neću nikoga razočarati. Igrat ću do krajnjih granica svojih mogućnosti kako bih opravdao povjerenje..."
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4378 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by and »

zlo87 wrote:
Daj Bože da mu se ostvari san, daj Bože...Ne smijemo gubiti talente.

Ovo mi se sviđa što je rekao: “Mogu obećati da neću nikoga razočarati. Igrat ću do krajnjih granica svojih mogućnosti kako bih opravdao povjerenje..."
a u oktobru 2011. godine za austrijske medije, na pitanje za koga će nastupati u budućnosti, izjavio je: “Donio sam odluku, igrat ću za BiH”.
meni se i ovo sviđa.pošteno,izabrao za koga će igrati,više od godinu ganja papire,ali ima svoj san.zaigrati za reprezentaciju svoje domovine se ne može se platiti novcem niti tu treba imati nekih kalkulacija.
i niko ga nije istjerao ni iz austrije,ni iz kluba niti ima nikakvih problema.
jedino je zabrinjavajuće što se ovako dugo ganjaju papiri.tu bi savez trebao napraviti pritisak na političare da se za ove igrače ta procedura maksimalno ubrza.
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#4379 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zalizani »

and wrote: jedino je zabrinjavajuće što se ovako dugo ganjaju papiri.tu bi savez trebao napraviti pritisak na političare da se za ove igrače ta procedura maksimalno ubrza.
Savez je i danas mrtva kobila po tom pitanju.
Ovako se to nekad radilo:
http://www.klix.ba/sport/nogomet/ssd-bi ... /080112016
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#4380 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Koshpa »

Sunjic se povrijedio, vjerovatno nece igrati protiv Alzira :(
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4381 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by burek_in_space »

shalla wrote:Da si malo bolje čitao moj post vidio bi da sam napisao da fušeraja ima svugdje pa "tako i na mom poslu"...

I malo me razočaravaš sa konstatacijom da "slavodobitno izvlačim post" jer ispada da sam jedan od onih koji likuju u porazima da bi mogli reći "e jesam vam rekao" a vrlo dobro znaš i ti i ostala raja na forumu a pogotovo ljudi koji me lično znaju da mi NIKAD neće biti svejedno i da se nikad neću radovati nečem lošem vezano oko reprezentacija. Kad je 90% populacije okrenulo leđa i jebalo majku i reprezentaciji i selektorima (mislim da je to bilo negdje kad je Kodro nogiran) Shalla je u inat dolazio na termine u dresu BiH, kad su svi pljuvali igrače Shalla je sjedio na tribinama protiv Izraela, nervirao se zbog poraza od Mađarske i sl... Utakmice reprezentacije su mi uzele 10 godina života, poslije utakmice sa Španijom u gostima kad smo ga primili u 97-oj su mi davali šećera i vode tako da mojne mi te priče molim te...
Ja papetu ne spočitavam "štošta" već vrlo konkretne stvari koje sam nabrojao 100x i neću da se ponavljam. Dakle smatram da vrlo argumentovano spočitavam to što spočitavam i zbog čega se nerviram (zadnji primjer spisak za Alžir al hajd, još samo ovu igramo na rezultat i onda idemo da probamo naći neka nova rješenja :skoljka: )...

Dakle daleko od toga da likujem već samo pizdim što zbog nesposobnih ljudi (apsolutno me se jebe do koga je, dal do ekonoma Fuada, do Slavice, do Papeta ili do Osima) ostajemo bez igrača koji bi nam, kao što rekoh, činili okosnicu reprezentacije narednih 10 godina. I pustite se Boga vam nekakvih zabluda o "ponosu", ako hrvatima nije ispod časti moliti igrače, ili evo nećemo o hrvatima, ako jednim englezima nije ispod časti moliti igrače da igraju (pada mi na pamet nagovaranje Carraghera kad pola nacije kumi, moli i piše peticije), ko smo to bolan mi da se tako olako odričemo nekoga zato što "nije pokazao spremnost tako što nije podnijeo zahtjev za promjenu sportskog državljanstva" ili da ismijavamo neke, hajmo reći nespretne, dječje izjave poput one izjave Kolašinca o pješačenju???
Nebitan je Hajrović, što neko kaza imamo takve igrače ali hoćemo li svakog sljedećeg igrača odjebati jer smo toliko veliki da taj igrač treba da dođe na koljenima da moli da igra za nas?

Mnogo su se neki ljudi digli, a ko visoko leti jako bolno pada... Al i nakon toga će opet Shalla gristi kosti na prstima (jer je nokte već pojeo u toku kvalifikacija) a ove će boliti qratz jer odoše po bijelom svijetu ili će već naći neke poslove u kojekakvim komisijama i sl (ne aludiram ni na koga nego govorim uopšteno o uposlenicima saveza)...
I sve to shto si ti radio kada reprezentacija igra tebe ne chini nishta vecim navijachem od bilo koga drugog, ko je voli svim srcem i dushom, i zheli joj najbolje. Ti to prozhivljavash na jedan nachin, neko drugi na skroz suprotan.
I nisam rekao da zhelish zlo reprezentaciji, ali ti sada kazhem jasno da si poprilichno nerealan u svojim ochekivanjima. Ciro jeste zasluzhan jer je za njegovog mandata Begovic stao onih par minuta protiv Estonije chini mi se na gol, ali isti taj Begovic se ko neshto bunio kada nije bio prva opcija pod Sushicem.
Pape nije ismijavao igracha, nego samo upotrijebio njegove rijechi "da bi pjeshke krenuo"...pa izvoli dechko, kreni, ali jok...nije qrtzem mali mrdnuo od tada, bar koliko ja znam, a ako grijeshim IZVINJAVAM SE!
Shto se tiche Alzhira, trazheno je od nas da igra najjacha ekipa, jer ljudi slave Dan nezavisnosti, ili ovako neshto, i hoce da gledaju najbolju BH selekciju protiv svoje, kojoj je pritom na chelu jedan od najboljih BH trenera.
Mishljenja sam da treba odjebati svakoga ko se dvoumi, a samo da bi postigao bolju cijenu na trzhishtu.
Dead Man Walking wrote:Ma ja ba, mi sto se jedemo jer nam jos jedan dobar i mlad igrac izmice smo u stvari happy jer smo dobili sansu da seremo po selektoru. Treba nas sve govnjivom motkom, kako nam poruci gosn moderator. :thumbup: Nemoj da bi neko nesto, u novinama, na televiziji... Samo moze selektor da ismijava igrace koji bi dosli pjeske pa se onda jadnik sav u cudu nalazi sto mu se decko ne javlja na poruke. :-) Jos da mi je znati kakve mu poruke salje, valjda Gelzenkirhen predaleko da se najavi i ode u sluzbenu posjetu. Il nek ga kontaktira preko menadzera, svakako su mu menadzeri omiljeni sagovornici.
Naravno, govnjivom motkom treba svakoga kome je tudje govno drazhe :)
Kao i onima koji ne znaju da je omiljena fraza igrachima, odakle god da su: Kontaktirajte mog menadzera, svakako prima masnu lovu za kontakte te vrste. :wink:
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4382 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

Nista onda, ko nije spreman da uleti cenera da bi igrao u reprezentaciji nije pravi patriota i nije nam potreban :oops:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4383 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by burek_in_space »

Edin H. wrote:Nista onda, ko nije spreman da uleti cenera da bi igrao u reprezentaciji nije pravi patriota i nije nam potreban :oops:
Samo jedna rijech - dokazhi :)
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4384 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

burek_in_space wrote:
Edin H. wrote:Nista onda, ko nije spreman da uleti cenera da bi igrao u reprezentaciji nije pravi patriota i nije nam potreban :oops:
Samo jedna rijech - dokazhi :)
Nisam asocirao na to da neko od trenutne garniture uzima novac od reprezentativaca, posto jednostovno ne znam, premda sam uvjeren da pritisaka ima, sjecam se brojnih menadzera, registracija iz Hrvatske, Slovenije, Njemacke koji su ganjali Ciru po hotelu kada smo igrali u Belgiji. Onda recimo Suker, veliki postovalac BH fudbala dolazi na utakmicu protiv Estonije, po njegovoj prici, na Cirin poziv.

Poenta sarkazma je bila da se za dobrim konjem prasina dize i imamo izbor da se potrudimo oko ovih koji imaju talent ili da nam igraju patriote sumnjivih kvaliteta ili cak ovi poput forumasa kemala malovcica :D koji su spremni da plate (istina Kemal finansijski dio nije jos eksplicitno potvrdio :D ).
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4385 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Kemal Malovčić »

Moje nogometne kvalitete su krajnje sumnjive, štaviše, nemam ih, ali sam spreman da prihvatim poziv. :mrgreen:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4386 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by burek_in_space »

Edin H. wrote: Nisam asocirao na to da neko od trenutne garniture uzima novac od reprezentativaca, posto jednostovno ne znam, premda sam uvjeren da pritisaka ima, sjecam se brojnih menadzera, registracija iz Hrvatske, Slovenije, Njemacke koji su ganjali Ciru po hotelu kada smo igrali u Belgiji. Onda recimo Suker, veliki postovalac BH fudbala dolazi na utakmicu protiv Estonije, po njegovoj prici, na Cirin poziv.

Poenta sarkazma je bila da se za dobrim konjem prasina dize i imamo izbor da se potrudimo oko ovih koji imaju talent ili da nam igraju patriote sumnjivih kvaliteta ili cak ovi poput forumasa kemala malovcica :D koji su spremni da plate (istina Kemal finansijski dio nije jos eksplicitno potvrdio :D ).
Ali sada nema Cire, Shukera i slichnih faca...nema afera oko placanja, jer ih niko ne spominje, sada se pokushava raditi puno ozbiljnije, ali i to nije dovoljno.
Ja se samo pitam kakva ce pricha biti kada odu Osim i Pape sa svojih pozicija, hocemo li ih prizivati nazad, ili ce tada tek mnogi shvatiti shta smo imali.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#4387 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Muhamed Đakmić »

Ja plaćam za Kemu koliko treba. Kemo mora igrati. Plaćam i za Svraku koliko treba. Svraka ne smije igrati.
User avatar
Logovan
Posts: 102866
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4388 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

Kemal Malovčić wrote:Moje nogometne kvalitete su krajnje sumnjive, štaviše, nemam ih, ali sam spreman da prihvatim poziv. :mrgreen:
Kemo tebe bi trebalo postaviti da nam zapjevaš prije utakmice. :mrgreen:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#4389 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by udrch »

Sarajevo1946 wrote:Ja plaćam za Kemu koliko treba. Kemo mora igrati. Plaćam i za Svraku koliko treba. Svraka ne smije igrati.
i ja plaćam da ne spominjete više Torlaka kao potencijalnog..za Kemu sam spreman da se utalimo..
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4390 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Kemal Malovčić »

jel to neko hoće reći da se torlaku ne može dignut?
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#4391 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shalla »

@burek:
Sto sam Bogati nerealan, sto ocekujem da ljudi u jebenom savezu rade svoj jebeni posao za koji primaju platu?????
Ako se vratis na onaj prvocitirani post, fino ces vidjeti da uopste me smatram da je selektor taj koji je najvise odgovoran za ove stvari, cak naprotiv, njegovo je samo da sa igracem obavi razgovor, malo mu elaborira neki dugorocni plan, objasni mu sta od njega ocekuje i sl i ostalo treba da zavrsavaju svi ti silni fucking administrativci koji su na platnoj listi saveza (zajedno tj u koordinaciji sa igracem)...
Ti ako smatras da sve administrativne stvari treba da zavrsava jedan profesionalni sportista koji u toku sezone ima UZASNO malo slobodnog vremena onda si stvarno smijesan ;-)
Ja sam i dalje misljenja (da se ne ponavljam) da ljudi iz saveza treba da pozavrsavaju sve i da kazu igracu "treba da se javis tu i tu u toliko i toliko da ispotpisujes sve potrebne papire" i vrati se treninzima, teretani, cemu vec. E ako to taj odredjeni igrac odbije onda bar znamo da je supcina svjetskih razmjera i onda treba svi djuture da mu jebemo majku a ne ovako, "ja sam ga zvao na telefon al nema punjaca da napuni mobitel pa je nedostupan a na fiksni ga ne mogu nazvati jer siromah nema fiksnog telefona pa sam onda dobio njegovog menadzera koji mi je rekao da je trenutno na wellnesu pa ne moze pricati"...
Ne mogu da vjerujem da mene ovdje smatrate naivnim a vi uzimate zdravo za gotovo recenicu "nisam ga mogao dobiti, ne javlja se i sl"...
Na danasnjem vaktu ako stvarno hoces da nekog kontaktiras dobices ga u svemiru ili u rudniku a ne u njemackoj/svicarskoj itd... I da mi se ne nadovezete na ovu proslu recenicu, da opet naznacim da NE SMATRAM da je selektor taj koji ga treba zivkati (pogotovo ako su vec razgovarali) vec odredjeni Muje, Josipi ili Svetozari koji sjede u savezu i povazdan slazu pasijans, ispijaju kafe i grickaju kospe...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#4392 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dead Man Walking »

Svaka ti je zlatna haveru, jos da navijas za Zelju komotno bi se moglo reci da je to razlog zbog kojeg pricas tako.

Btw, jel gledo iko ovog Hadzica? Imal tu hljeba, il ce poziv biti ko Avdiji i Zahiru?
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#4393 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shalla »

Ma trebao bi biti bolji od Zahirovica...
Koliko god cijenim Zahirovu srcanost tesko da Hadzic ili bilo ko slican moze biti gori :-(


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Kaćunak
Posts: 746
Joined: 09/06/2010 00:27

#4394 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Kaćunak »

Navijci Zelje i Sarajeva pominju igrace iz ova dva tima kao reprezentativce.... :lol: :lol: :lol: :lol:

alahselamet
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#4395 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Murat Sabanovic »

Dead Man Walking wrote:Svaka ti je zlatna haveru, jos da navijas za Zelju komotno bi se moglo reci da je to razlog zbog kojeg pricas tako.

Btw, jel gledo iko ovog Hadzica? Imal tu hljeba, il ce poziv biti ko Avdiji i Zahiru?
ma cim igra u austriji koja je na nivou hrvatske lige ,onda je jasno da se radi o ispodprosjecnom igracu.jos,ako se uzme u obzir da ga zastupa menadzerska agencija u kojoj je sejo menadzer ...
User avatar
Edin H.
Posts: 53688
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4396 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

Murat Sabanovic wrote:
Dead Man Walking wrote:Svaka ti je zlatna haveru, jos da navijas za Zelju komotno bi se moglo reci da je to razlog zbog kojeg pricas tako.

Btw, jel gledo iko ovog Hadzica? Imal tu hljeba, il ce poziv biti ko Avdiji i Zahiru?
ma cim igra u austriji koja je na nivou hrvatske lige ,onda je jasno da se radi o ispodprosjecnom igracu.jos,ako se uzme u obzir da ga zastupa menadzerska agencija u kojoj je sejo menadzer ...
Je li ovo Seadova agencija?

http://www.transfermarkt.co.uk/en/germa ... _1886.html
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#4397 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dead Man Walking »

Ko zna cija je, al JoSe je agenAt. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#4398 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

Dead Man Walking wrote:Ko zna cija je, al JoSe je agenAt. :D
Sejo je agent Zukanovicu,Cocalicu,Avdicu,Seferovicu,Hadzicu,Torlaku(od noviji)od stariji Avdiji,Zahirovicu,Sesaru... :-) :-) Covjece stvarno si opterecen reprezentacijom,selektorom i agentom
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#4399 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Murat Sabanovic »

Edin H. wrote:
Murat Sabanovic wrote:
Dead Man Walking wrote:Svaka ti je zlatna haveru, jos da navijas za Zelju komotno bi se moglo reci da je to razlog zbog kojeg pricas tako.

Btw, jel gledo iko ovog Hadzica? Imal tu hljeba, il ce poziv biti ko Avdiji i Zahiru?
ma cim igra u austriji koja je na nivou hrvatske lige ,onda je jasno da se radi o ispodprosjecnom igracu.jos,ako se uzme u obzir da ga zastupa menadzerska agencija u kojoj je sejo menadzer ...
Je li ovo Seadova agencija?

http://www.transfermarkt.co.uk/en/germa ... _1886.html
jeste!
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#4400 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

Ode Miske da grije ukraijnske klupe, i kad mi neko kaze da su on i Ibricic na istim nivou :-)
Post Reply