https://www.officeshoes.ba/cipele-skech ... gment/5381use your illusion wrote:nlt wrote:preporuka za neke duboke patike za ove kišne dane?[/quote
Ne trebaju ti patike za kisne dane nego cipele.. ja sam ove skechers uzeo prije dvije godine za 100km( redovna cijena preko 200) kad je prolazila sezona u 3.mjesecu
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
use your illusion
- Posts: 438
- Joined: 10/07/2012 14:27
#4376 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4377 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zar neko ko je stariji od 15 godina i nije crnac jos uvijek nosi duboke patike?
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4378 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Šta fali dobrim i kvalitenim dubokim patikama? Pri tom ne mislim na one koje nose crnci, jer kod njih je sve kičasto. Idealne su za hladnog i suhog vremena
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4379 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
DJ Khaled's closet -
-- prodaje vilu-gratis tene


-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#4381 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
samo mladi crnci nose duboke patike 
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4382 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
E svasta, nisam znao da sam i ja crn..KB9 wrote:samo mladi crnci nose duboke patike
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4383 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Crncima stoji šareno i pomalo kičastoBetter Man wrote:Šta fali dobrim i kvalitenim dubokim patikama? Pri tom ne mislim na one koje nose crnci, jer kod njih je sve kičasto. Idealne su za hladnog i suhog vremena
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#4384 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
koji rasizam sok i nevjerica 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4385 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
KB9 wrote:koji rasizam sok i nevjerica
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4386 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Uzeo bih nekoliko pari za basketa.moonca wrote:DJ Khaled's closet -![]()
-- prodaje vilu-gratis tene
- Boemica
- Posts: 8617
- Joined: 03/09/2018 21:55
- Location: Žena bez koje se može.
#4387 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Meni su sve patike ružne, pa i ove, al' su preudobne, za posla idealne


- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4388 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisu vala sve ruzne, ali ove... kupi NB, i lijepe i udobne. 
- Boemica
- Posts: 8617
- Joined: 03/09/2018 21:55
- Location: Žena bez koje se može.
#4389 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Probala sam i NB, nisu ni blizu ovima. A nisu ni lijepe. U suštini, ja još nisam vidjela lijepe patikećiribiribela wrote:Nisu vala sve ruzne, ali ove... kupi NB, i lijepe i udobne.
Pa vidi nešto, ja hodam konstantno 8 sati na poslu, uopšte mi nije bilo bitno da budu lijepe, samo udobne i jeftine (a ove su bile na sniženju)
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
- Plavo-bijeli
- Posts: 3866
- Joined: 28/02/2010 19:25
#4391 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Vjerovatno je bilo, ali eto.. koja je najbolja stranica da naručim online tene? Konkretno Air Max. Pretprošle godine strašne uzeo sa sniženjem oko 250km u SCCu:
INače nisam ljubitelj Air maxa, ali ove uopšte nisu glomazne, idu super uz sve farmerke i super super su ugodne. Iznosao sam ih maksimalno i evo nakon 2 godine se primjete prvi znakovi raspadanja haha, pa eto volio bih iste, ali možda malo drugačiju teksturu.. koji je ovo tačan model uopšte?
Evo našao model, Nike Air max 90 winter. Još samo gdje kupiti, a da je provjereno
?
INače nisam ljubitelj Air maxa, ali ove uopšte nisu glomazne, idu super uz sve farmerke i super super su ugodne. Iznosao sam ih maksimalno i evo nakon 2 godine se primjete prvi znakovi raspadanja haha, pa eto volio bih iste, ali možda malo drugačiju teksturu.. koji je ovo tačan model uopšte?
Evo našao model, Nike Air max 90 winter. Još samo gdje kupiti, a da je provjereno
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4392 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Buzz sneaker stationPlavo-bijeli wrote:Vjerovatno je bilo, ali eto.. koja je najbolja stranica da naručim online tene? Konkretno Air Max. Pretprošle godine strašne uzeo sa sniženjem oko 250km u SCCu:
![]()
INače nisam ljubitelj Air maxa, ali ove uopšte nisu glomazne, idu super uz sve farmerke i super super su ugodne. Iznosao sam ih maksimalno i evo nakon 2 godine se primjete prvi znakovi raspadanja haha, pa eto volio bih iste, ali možda malo drugačiju teksturu.. koji je ovo tačan model uopšte?
Evo našao model, Nike Air max 90 winter. Još samo gdje kupiti, a da je provjereno?
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#4393 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Puma ima neki model, satenske suBoemica wrote:Meni su sve patike ružne, pa i ove, al' su preudobne, za posla idealne![]()
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4394 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Adidas continental 80
Ne mogu sliku postaviti
Ne mogu sliku postaviti
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#4395 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Cat Modesto
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4396 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Office shoes akcija 87 KM

Intersport akcija 77 KM
-
zippoo87
- Posts: 19653
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#4397 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
koliko li ce dugo biti bijele 
btw. sada su rasprodaje zimske obuce i patika kao i jakni...eno u sportreality 40% a u subotu mozda bude i 50%
btw. sada su rasprodaje zimske obuce i patika kao i jakni...eno u sportreality 40% a u subotu mozda bude i 50%
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4398 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hebiga, vlažne maramice i lagano, cim se izgubi bjelina.zippoo87 wrote:koliko li ce dugo biti bijele
btw. sada su rasprodaje zimske obuce i patika kao i jakni...eno u sportreality 40% a u subotu mozda bude i 50%
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4399 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Stara četkica za zube i pasta su provjeren recept za izbjeljivanje.konektovan wrote:Hebiga, vlažne maramice i lagano, cim se izgubi bjelina.zippoo87 wrote:koliko li ce dugo biti bijele
btw. sada su rasprodaje zimske obuce i patika kao i jakni...eno u sportreality 40% a u subotu mozda bude i 50%
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4400 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sigurno ovećiribiribela wrote:Adidas continental 80![]()
Ne mogu sliku postaviti


