Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
use your illusion
Posts: 438
Joined: 10/07/2012 14:27

#4376 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by use your illusion »

use your illusion wrote:
nlt wrote:preporuka za neke duboke patike za ove kišne dane?[/quote
Ne trebaju ti patike za kisne dane nego cipele.. ja sam ove skechers uzeo prije dvije godine za 100km( redovna cijena preko 200) kad je prolazila sezona u 3.mjesecu
https://www.officeshoes.ba/cipele-skech ... gment/5381
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4377 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by insomnia78 »

Zar neko ko je stariji od 15 godina i nije crnac jos uvijek nosi duboke patike?
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#4378 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

Šta fali dobrim i kvalitenim dubokim patikama? Pri tom ne mislim na one koje nose crnci, jer kod njih je sve kičasto. Idealne su za hladnog i suhog vremena
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4379 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

DJ Khaled's closet - :-) :lol: -- prodaje vilu-gratis tene



Image
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4380 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4381 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

samo mladi crnci nose duboke patike :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4382 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

KB9 wrote:samo mladi crnci nose duboke patike :lol:
E svasta, nisam znao da sam i ja crn.. :lol:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4383 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by vješalica »

Better Man wrote:Šta fali dobrim i kvalitenim dubokim patikama? Pri tom ne mislim na one koje nose crnci, jer kod njih je sve kičasto. Idealne su za hladnog i suhog vremena
Crncima stoji šareno i pomalo kičasto
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4384 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

koji rasizam sok i nevjerica :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#4385 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

KB9 wrote:koji rasizam sok i nevjerica :lol:
:lol:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4386 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

moonca wrote:DJ Khaled's closet - :-) :lol: -- prodaje vilu-gratis tene



Image
Uzeo bih nekoliko pari za basketa. 8)
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#4387 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Boemica »

Meni su sve patike ružne, pa i ove, al' su preudobne, za posla idealne :-D

Image
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4388 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Nisu vala sve ruzne, ali ove... kupi NB, i lijepe i udobne. :mrgreen:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#4389 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Boemica »

ćiribiribela wrote:Nisu vala sve ruzne, ali ove... kupi NB, i lijepe i udobne. :mrgreen:
Probala sam i NB, nisu ni blizu ovima. A nisu ni lijepe. U suštini, ja još nisam vidjela lijepe patike :D

Pa vidi nešto, ja hodam konstantno 8 sati na poslu, uopšte mi nije bilo bitno da budu lijepe, samo udobne i jeftine (a ove su bile na sniženju) :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#4390 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 3866
Joined: 28/02/2010 19:25

#4391 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Plavo-bijeli »

Vjerovatno je bilo, ali eto.. koja je najbolja stranica da naručim online tene? Konkretno Air Max. Pretprošle godine strašne uzeo sa sniženjem oko 250km u SCCu:
Image
INače nisam ljubitelj Air maxa, ali ove uopšte nisu glomazne, idu super uz sve farmerke i super super su ugodne. Iznosao sam ih maksimalno i evo nakon 2 godine se primjete prvi znakovi raspadanja haha, pa eto volio bih iste, ali možda malo drugačiju teksturu.. koji je ovo tačan model uopšte?

Evo našao model, Nike Air max 90 winter. Još samo gdje kupiti, a da je provjereno :)?
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4392 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Plavo-bijeli wrote:Vjerovatno je bilo, ali eto.. koja je najbolja stranica da naručim online tene? Konkretno Air Max. Pretprošle godine strašne uzeo sa sniženjem oko 250km u SCCu:
Image
INače nisam ljubitelj Air maxa, ali ove uopšte nisu glomazne, idu super uz sve farmerke i super super su ugodne. Iznosao sam ih maksimalno i evo nakon 2 godine se primjete prvi znakovi raspadanja haha, pa eto volio bih iste, ali možda malo drugačiju teksturu.. koji je ovo tačan model uopšte?

Evo našao model, Nike Air max 90 winter. Još samo gdje kupiti, a da je provjereno :)?
Buzz sneaker station
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#4393 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Cholina_Lokica »

Boemica wrote:Meni su sve patike ružne, pa i ove, al' su preudobne, za posla idealne :-D

Image
Puma ima neki model, satenske su :-) imaju ista ova boja i crne, ja sto je to udobno. Ja sam oduvijek samo u superstaru, i prosle godine kad sam probala te pume ozbiljno sam razmisljala da ih kupim. Probaj ih
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4394 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Adidas continental 80 :sretan:

Ne mogu sliku postaviti :mrgreen:
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#4395 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Domaci izdajnik »

Image

Cat Modesto :) prezadovoljan sam udobnošću, kvalitetom i izdržljivošču vrijede svaku paru :thumbup: Jedino nisu za mokrog pošto su od nubuka.
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4396 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Image

Office shoes akcija 87 KM



Image

Intersport akcija 77 KM
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#4397 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

koliko li ce dugo biti bijele :D
btw. sada su rasprodaje zimske obuce i patika kao i jakni...eno u sportreality 40% a u subotu mozda bude i 50%
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4398 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

zippoo87 wrote:koliko li ce dugo biti bijele :D
btw. sada su rasprodaje zimske obuce i patika kao i jakni...eno u sportreality 40% a u subotu mozda bude i 50%
Hebiga, vlažne maramice i lagano, cim se izgubi bjelina. :mrgreen:
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#4399 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

konektovan wrote:
zippoo87 wrote:koliko li ce dugo biti bijele :D
btw. sada su rasprodaje zimske obuce i patika kao i jakni...eno u sportreality 40% a u subotu mozda bude i 50%
Hebiga, vlažne maramice i lagano, cim se izgubi bjelina. :mrgreen:
Stara četkica za zube i pasta su provjeren recept za izbjeljivanje.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4400 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

ćiribiribela wrote:Adidas continental 80 :sretan:

Ne mogu sliku postaviti :mrgreen:
Sigurno ove :D

Image
Post Reply