Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4376 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Pa možda je to blagi početak Diadore..ono malo po malo,neke najave
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4377 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Gledam sinoc tekmu i primjetio sam jednu stvar. Naime, svaki put kad je Pape bio u kadru primjetio sam da se ceska iza vrata i tu u predijelu gdje se nalazi okovratnik suskavca. Izgleda da je oprema kontaminirana necim, treba poslat to u laboratoriju da se pregleda. Pa otrovase nas ovi talijani, ko zna mozda je i radioaktivno.

Ja sam zabrinut za Papetovo zdravlje :(
popokatepetl_com
Posts: 1097
Joined: 28/10/2012 12:43

#4378 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by popokatepetl_com »

PA jesmo li mi jedini pacijenti koji jos nemaju dres za svjetsko?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4379 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

popokatepetl_com wrote:PA jesmo li mi jedini pacijenti koji jos nemaju dres za svjetsko?
Imamo, samo sutimo o tome. Vodimo psiholoski rat protiv ostalih, koji nocima ne spavaju, razmisljajuci o tome kako igrati protiv nas kad istrcimo u X dresovima.... :D
archi_a
Posts: 11872
Joined: 11/12/2011 18:11

#4380 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by archi_a »

popokatepetl_com wrote:PA jesmo li mi jedini pacijenti koji jos nemaju dres za svjetsko?
Po onome od sinoc, mi smo izgleda jedini koji nemaju igru za svjetsko. No, bit ce to dobro, ABD. Pozz
popokatepetl_com
Posts: 1097
Joined: 28/10/2012 12:43

#4381 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by popokatepetl_com »

archi_a wrote:
popokatepetl_com wrote:PA jesmo li mi jedini pacijenti koji jos nemaju dres za svjetsko?
Po onome od sinoc, mi smo izgleda jedini koji nemaju igru za svjetsko. No, bit ce to dobro, ABD. Pozz
To za igru vec znamo ima godina dana, ovo za dresove je amaterizam teski Mart mjesec ne zna se ni proizvodjac ne kontam neka kazu sta kriju?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4382 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

haj ne sekirajte se...dobiće nove dresove pri ulasku u avion za Rio....ono dijeliće stjuardese pri ulazu u avion :lol: :-)

koji smo mi kolektivni klocevi :roll:
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4383 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

To su dječje bolesti, prvi put smo na velikom takmičenju. Selektor ne stiže na žrijebanje, savez ne stiže s dresovima. Igrači ne stižu do lopte.
eboladeluxe
Posts: 23
Joined: 07/11/2013 22:30

#4384 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by eboladeluxe »

Novi Bosanski dresovi su izgleda jedana od najcuvanijih tajni trenutno- ja mislim da vecina dresova za SP je ili vec predstavljena, ili se mogu naci na internetu sto su negdle "procurili", a naseg bas nigdje, sto ne sluti na nesto dobro...
User avatar
sparta
Posts: 27
Joined: 09/07/2008 11:03

#4385 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sparta »

Nije ovo tajna nikakva, jednostavno jos nemamo nista konkretno.
U danasnje vrijeme, sve se preko neta saznaje prije nego sto se zvanicno objavljuje.
Pa cak dresovi Spanije, Arsenala, itd. su "leakovali" prije zvanicne objave.
A sumnjam da su nam u savezu veci profesionalci od recimo Spanije ili Arsenala da kriju nove dresove.

Poslje one bljede igre sinoc i onog krkanluku i cirkusa okolo, koji jos jednom potvrdjuje da smo jos daleeeko od bilo kakvog profesionalizma - pristojna nam je ta LEGEA.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4386 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

:( :skoljka:
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4387 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

Mi kao svjetska nogometna sila stvarno smo razocarali. inače nrepke na našem nivo kao Argentina i Italija su zakazale takodje. Daj ba ljudi najbolji gube a nemoli mi. I taj isti Egipat ima Adidas za sponzora kojeg mi samo možemo prizeljkivati.

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4388 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

berba123 wrote:Mi kao svjetska nogometna sila stvarno smo razocarali. inače nrepke na našem nivo kao Argentina i Italija su zakazale takodje. Daj ba ljudi najbolji gube a nemoli mi. I taj isti Egipat ima Adidas za sponzora kojeg mi samo možemo prizeljkivati.

Sent from my C6616 using Tapatalk
Još smo mi daleko od fudbalske sile. Spusti se na zemlju, dozovi se. :wink:
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4389 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

Jel ti možda znaš šta znači riječ sarkazam!!!

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4390 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Znam, halali, teško je prepoznati sarkazam poslije utakmice sa Egiptom.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4391 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Mozda jos iz Adidasa, Nike ili Puma ne vjeruju da smo se plasirali na prvenstvo. :D
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4392 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

Nismo imali igru seri ga bilo pa prošlo. A fakat daj vise da otkriju sponzora da ne bude uvijek zadnji. Ili je i to pitanje Kolko će ko stavit u padze

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4393 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Oni sportski centar u Zenici nisu sposobni staviti u funkciju, 6 mjeseci nakon otvaranja, a kamo li da sponzora odaberu za narednih nekoliko godina :D
Talovi.
Mustang1
Posts: 29915
Joined: 29/12/2010 17:31

#4394 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Ovaj centar trening u Zenici samo dzaba vuce struju :D Posto rade reflektori navece .. Ovi nasi samo znaju napravit nesto da vuce pare a ne znaju iskoristiti to :D
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4395 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by The 51st State »

N.N. wrote:Oni sportski centar u Zenici nisu sposobni staviti u funkciju, 6 mjeseci nakon otvaranja, a kamo li da sponzora odaberu za narednih nekoliko godina :D
Talovi.
daleko od restorana bosna na ilidzi.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4396 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by missko »

The 51st State wrote:
N.N. wrote:Oni sportski centar u Zenici nisu sposobni staviti u funkciju, 6 mjeseci nakon otvaranja, a kamo li da sponzora odaberu za narednih nekoliko godina :D
Talovi.
daleko od restorana bosna na ilidzi.
Samo zbog toga ce Dzekson finansirati zadnju trasu autoputa da bi spojili Sa i Ze i tek onda ce se poceti trenirati u sportskom centru Zenica

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4397 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#4398 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by emmir1 »

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u narednom periodu najvjerovatnije neće nositi opremu Legea.

Naime, ugovor sa ovim prodizvođačem sportske opreme i Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine ističe 31. maja.

Tokom boravka čelnika N/FSBiH u Innsbrucku održan je sastanak sa visokim dužnosnikom njemačke kompanije Adidas.

Predstavnik Adidasa boravio je u Innsbrucku nekoliko dana, te je sa tribina i gledao utakmicu protiv Egipta.

Kako neslužbeno saznaje Sport.ba, postignut je usmeni dogovor, pa bi Zmajevi od 31. maja trebali nositi opremu ovog najvećeg svjetskog proizvođača sportske opreme.
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#4399 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sezam »

berba123 wrote:Mi kao svjetska nogometna sila stvarno smo razocarali. inače nrepke na našem nivo kao Argentina i Italija su zakazale takodje. Daj ba ljudi najbolji gube a nemoli mi. I taj isti Egipat ima Adidas za sponzora kojeg mi samo možemo prizeljkivati.

Sent from my C6616 using Tapatalk
:lol: :lol: :lol: Italija zakazala na strani kod Spanije :D
Mustang1
Posts: 29915
Joined: 29/12/2010 17:31

#4400 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Pa sto Argentina nije zakazala protiv nas ? Zato sto je Rumunija od prvog minuta znala sta hoce i uz malo srece uzela to sto je htjela .. A sta smo mi htjeli i protiv njih a i jucer ?
Post Reply