Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#4376 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa možda je to blagi početak Diadore..ono malo po malo,neke najave
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4377 Re: Dres reprezentacije BiH
Gledam sinoc tekmu i primjetio sam jednu stvar. Naime, svaki put kad je Pape bio u kadru primjetio sam da se ceska iza vrata i tu u predijelu gdje se nalazi okovratnik suskavca. Izgleda da je oprema kontaminirana necim, treba poslat to u laboratoriju da se pregleda. Pa otrovase nas ovi talijani, ko zna mozda je i radioaktivno.
Ja sam zabrinut za Papetovo zdravlje
Ja sam zabrinut za Papetovo zdravlje
-
popokatepetl_com
- Posts: 1097
- Joined: 28/10/2012 12:43
#4378 Re: Dres reprezentacije BiH
PA jesmo li mi jedini pacijenti koji jos nemaju dres za svjetsko?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4379 Re: Dres reprezentacije BiH
Imamo, samo sutimo o tome. Vodimo psiholoski rat protiv ostalih, koji nocima ne spavaju, razmisljajuci o tome kako igrati protiv nas kad istrcimo u X dresovima....popokatepetl_com wrote:PA jesmo li mi jedini pacijenti koji jos nemaju dres za svjetsko?
-
archi_a
- Posts: 11872
- Joined: 11/12/2011 18:11
#4380 Re: Dres reprezentacije BiH
Po onome od sinoc, mi smo izgleda jedini koji nemaju igru za svjetsko. No, bit ce to dobro, ABD. Pozzpopokatepetl_com wrote:PA jesmo li mi jedini pacijenti koji jos nemaju dres za svjetsko?
-
popokatepetl_com
- Posts: 1097
- Joined: 28/10/2012 12:43
#4381 Re: Dres reprezentacije BiH
To za igru vec znamo ima godina dana, ovo za dresove je amaterizam teski Mart mjesec ne zna se ni proizvodjac ne kontam neka kazu sta kriju?archi_a wrote:Po onome od sinoc, mi smo izgleda jedini koji nemaju igru za svjetsko. No, bit ce to dobro, ABD. Pozzpopokatepetl_com wrote:PA jesmo li mi jedini pacijenti koji jos nemaju dres za svjetsko?
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4382 Re: Dres reprezentacije BiH
haj ne sekirajte se...dobiće nove dresove pri ulasku u avion za Rio....ono dijeliće stjuardese pri ulazu u avion

koji smo mi kolektivni klocevi
koji smo mi kolektivni klocevi
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4383 Re: Dres reprezentacije BiH
To su dječje bolesti, prvi put smo na velikom takmičenju. Selektor ne stiže na žrijebanje, savez ne stiže s dresovima. Igrači ne stižu do lopte.
-
eboladeluxe
- Posts: 23
- Joined: 07/11/2013 22:30
#4384 Re: Dres reprezentacije BiH
Novi Bosanski dresovi su izgleda jedana od najcuvanijih tajni trenutno- ja mislim da vecina dresova za SP je ili vec predstavljena, ili se mogu naci na internetu sto su negdle "procurili", a naseg bas nigdje, sto ne sluti na nesto dobro...
- sparta
- Posts: 27
- Joined: 09/07/2008 11:03
#4385 Re: Dres reprezentacije BiH
Nije ovo tajna nikakva, jednostavno jos nemamo nista konkretno.
U danasnje vrijeme, sve se preko neta saznaje prije nego sto se zvanicno objavljuje.
Pa cak dresovi Spanije, Arsenala, itd. su "leakovali" prije zvanicne objave.
A sumnjam da su nam u savezu veci profesionalci od recimo Spanije ili Arsenala da kriju nove dresove.
Poslje one bljede igre sinoc i onog krkanluku i cirkusa okolo, koji jos jednom potvrdjuje da smo jos daleeeko od bilo kakvog profesionalizma - pristojna nam je ta LEGEA.
U danasnje vrijeme, sve se preko neta saznaje prije nego sto se zvanicno objavljuje.
Pa cak dresovi Spanije, Arsenala, itd. su "leakovali" prije zvanicne objave.
A sumnjam da su nam u savezu veci profesionalci od recimo Spanije ili Arsenala da kriju nove dresove.
Poslje one bljede igre sinoc i onog krkanluku i cirkusa okolo, koji jos jednom potvrdjuje da smo jos daleeeko od bilo kakvog profesionalizma - pristojna nam je ta LEGEA.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4387 Re: Dres reprezentacije BiH
Mi kao svjetska nogometna sila stvarno smo razocarali. inače nrepke na našem nivo kao Argentina i Italija su zakazale takodje. Daj ba ljudi najbolji gube a nemoli mi. I taj isti Egipat ima Adidas za sponzora kojeg mi samo možemo prizeljkivati.
Sent from my C6616 using Tapatalk
Sent from my C6616 using Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4388 Re: Dres reprezentacije BiH
Još smo mi daleko od fudbalske sile. Spusti se na zemlju, dozovi se.berba123 wrote:Mi kao svjetska nogometna sila stvarno smo razocarali. inače nrepke na našem nivo kao Argentina i Italija su zakazale takodje. Daj ba ljudi najbolji gube a nemoli mi. I taj isti Egipat ima Adidas za sponzora kojeg mi samo možemo prizeljkivati.
Sent from my C6616 using Tapatalk
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4389 Re: Dres reprezentacije BiH
Jel ti možda znaš šta znači riječ sarkazam!!!
Sent from my C6616 using Tapatalk
Sent from my C6616 using Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4390 Re: Dres reprezentacije BiH
Znam, halali, teško je prepoznati sarkazam poslije utakmice sa Egiptom.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#4391 Re: Dres reprezentacije BiH
Mozda jos iz Adidasa, Nike ili Puma ne vjeruju da smo se plasirali na prvenstvo. 
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4392 Re: Dres reprezentacije BiH
Nismo imali igru seri ga bilo pa prošlo. A fakat daj vise da otkriju sponzora da ne bude uvijek zadnji. Ili je i to pitanje Kolko će ko stavit u padze
Sent from my C6616 using Tapatalk
Sent from my C6616 using Tapatalk
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4393 Re: Dres reprezentacije BiH
Oni sportski centar u Zenici nisu sposobni staviti u funkciju, 6 mjeseci nakon otvaranja, a kamo li da sponzora odaberu za narednih nekoliko godina
Talovi.
Talovi.
-
Mustang1
- Posts: 29915
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4394 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovaj centar trening u Zenici samo dzaba vuce struju
Posto rade reflektori navece .. Ovi nasi samo znaju napravit nesto da vuce pare a ne znaju iskoristiti to 
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#4395 Re: Dres reprezentacije BiH
daleko od restorana bosna na ilidzi.N.N. wrote:Oni sportski centar u Zenici nisu sposobni staviti u funkciju, 6 mjeseci nakon otvaranja, a kamo li da sponzora odaberu za narednih nekoliko godina![]()
Talovi.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4396 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
Samo zbog toga ce Dzekson finansirati zadnju trasu autoputa da bi spojili Sa i Ze i tek onda ce se poceti trenirati u sportskom centru ZenicaThe 51st State wrote:daleko od restorana bosna na ilidzi.N.N. wrote:Oni sportski centar u Zenici nisu sposobni staviti u funkciju, 6 mjeseci nakon otvaranja, a kamo li da sponzora odaberu za narednih nekoliko godina![]()
Talovi.
Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
-
emmir1
- Posts: 4937
- Joined: 07/06/2013 15:28
#4398 Re: Dres reprezentacije BiH
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u narednom periodu najvjerovatnije neće nositi opremu Legea.
Naime, ugovor sa ovim prodizvođačem sportske opreme i Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine ističe 31. maja.
Tokom boravka čelnika N/FSBiH u Innsbrucku održan je sastanak sa visokim dužnosnikom njemačke kompanije Adidas.
Predstavnik Adidasa boravio je u Innsbrucku nekoliko dana, te je sa tribina i gledao utakmicu protiv Egipta.
Kako neslužbeno saznaje Sport.ba, postignut je usmeni dogovor, pa bi Zmajevi od 31. maja trebali nositi opremu ovog najvećeg svjetskog proizvođača sportske opreme.
Naime, ugovor sa ovim prodizvođačem sportske opreme i Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine ističe 31. maja.
Tokom boravka čelnika N/FSBiH u Innsbrucku održan je sastanak sa visokim dužnosnikom njemačke kompanije Adidas.
Predstavnik Adidasa boravio je u Innsbrucku nekoliko dana, te je sa tribina i gledao utakmicu protiv Egipta.
Kako neslužbeno saznaje Sport.ba, postignut je usmeni dogovor, pa bi Zmajevi od 31. maja trebali nositi opremu ovog najvećeg svjetskog proizvođača sportske opreme.
- Sezam
- Posts: 3412
- Joined: 03/08/2006 20:30
#4399 Re: Dres reprezentacije BiH
berba123 wrote:Mi kao svjetska nogometna sila stvarno smo razocarali. inače nrepke na našem nivo kao Argentina i Italija su zakazale takodje. Daj ba ljudi najbolji gube a nemoli mi. I taj isti Egipat ima Adidas za sponzora kojeg mi samo možemo prizeljkivati.
Sent from my C6616 using Tapatalk
-
Mustang1
- Posts: 29915
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4400 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa sto Argentina nije zakazala protiv nas ? Zato sto je Rumunija od prvog minuta znala sta hoce i uz malo srece uzela to sto je htjela .. A sta smo mi htjeli i protiv njih a i jucer ?
