jel to ono s erotikom?
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4376 Re: Šta trenutno čitate?
jel to ono s erotikom?
- inspektorica javert
- Posts: 1575
- Joined: 03/08/2010 16:27
#4377 Re: Šta trenutno čitate?
Eleonora wrote:Veceras sa police ''dohvatim'' Millera i Rakovu obratnicu.
- Eleonora
- Posts: 1323
- Joined: 06/04/2008 14:05
#4378 Re: Šta trenutno čitate?
inspektorica javert wrote:Eleonora wrote:Veceras sa police ''dohvatim'' Millera i Rakovu obratnicu.![]()
dobra knjiga.... mada sam se znala zacrveniti dok je čitam
To je Henry Miller
- inspektorica javert
- Posts: 1575
- Joined: 03/08/2010 16:27
#4379 Re: Šta trenutno čitate?
Čovjek je majstor svog zanataEleonora wrote:inspektorica javert wrote:Eleonora wrote:Veceras sa police ''dohvatim'' Millera i Rakovu obratnicu.![]()
dobra knjiga.... mada sam se znala zacrveniti dok je čitam
![]()
To je Henry Miller![]()
- Eleonora
- Posts: 1323
- Joined: 06/04/2008 14:05
#4380 Re: Šta trenutno čitate?
Nije to erotika, to je perverzija.komi wrote:![]()
![]()
![]()
jel to ono s erotikom?
- inspektorica javert
- Posts: 1575
- Joined: 03/08/2010 16:27
#4381 Re: Šta trenutno čitate?
Sad je ova OPET došla na red
odlična knjiga 
odlična knjiga - Eleonora
- Posts: 1323
- Joined: 06/04/2008 14:05
#4382 Re: Šta trenutno čitate?
I ja sam se prije nekad citala. Ma ludilo.Čovjek je majstor svog zanatapročitala je dvaput...mada ,davno je bilo,moglo bi se obnoviti..al' nikad je nisam smjela nikome preporučiti, zbog tih eksplicitnih scena, sramota me
Dugo trazim i Crno proljece. Nikako negdje da naletim da je kupim.
- inspektorica javert
- Posts: 1575
- Joined: 03/08/2010 16:27
#4383 Re: Šta trenutno čitate?
Crno proljeće nisam čitala...red bi bio da se i to odradiEleonora wrote:I ja sam se prije nekad citala. Ma ludilo.Čovjek je majstor svog zanatapročitala je dvaput...mada ,davno je bilo,moglo bi se obnoviti..al' nikad je nisam smjela nikome preporučiti, zbog tih eksplicitnih scena, sramota me
Volim i njegov smisao za humor.
Dugo trazim i Crno proljece. Nikako negdje da naletim da je kupim.
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4384 Re: Šta trenutno čitate?
to sam čito ko mali da se uzbudim kad nije bilo struje ni TVaEleonora wrote:Nije to erotika, to je perverzija.komi wrote:![]()
![]()
![]()
jel to ono s erotikom?![]()
to i sexus te anđeliku sa gusarima
- SinjaD
- Posts: 681
- Joined: 19/03/2008 18:48
#4386 Re: Šta trenutno čitate?
Ne bih da te razočaram ali moram reči - jedna od rijetkih knjiga koju je film nadmašio u svakom pogledu.semlaca wrote:''Mostovi u okrugu Madison'' Robert James Waller upravo počinjem čitati.
- Filter
- Posts: 8668
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#4387 Re: Šta trenutno čitate?
probaj onda naci jarcevu obratnicu ... dobra knjiga, ali nema sanse da je citam dva puta.Eleonora wrote:I ja sam se prije nekad citala. Ma ludilo.Čovjek je majstor svog zanatapročitala je dvaput...mada ,davno je bilo,moglo bi se obnoviti..al' nikad je nisam smjela nikome preporučiti, zbog tih eksplicitnih scena, sramota me
Volim i njegov smisao za humor.
Dugo trazim i Crno proljece. Nikako negdje da naletim da je kupim.
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4388 Re: Šta trenutno čitate?
i blade runner je takav i kumSinjaD wrote:Ne bih da te razočaram ali moram reči - jedna od rijetkih knjiga koju je film nadmašio u svakom pogledu.semlaca wrote:''Mostovi u okrugu Madison'' Robert James Waller upravo počinjem čitati.
- inspektorica javert
- Posts: 1575
- Joined: 03/08/2010 16:27
#4389 Re: Šta trenutno čitate?
O njoj smo i pričali ranije, na tu se komi palioFilter wrote:probaj onda naci jarcevu obratnicu ... dobra knjiga, ali nema sanse da je citam dva puta.Eleonora wrote:I ja sam se prije nekad citala. Ma ludilo.Čovjek je majstor svog zanatapročitala je dvaput...mada ,davno je bilo,moglo bi se obnoviti..al' nikad je nisam smjela nikome preporučiti, zbog tih eksplicitnih scena, sramota me
Volim i njegov smisao za humor.
Dugo trazim i Crno proljece. Nikako negdje da naletim da je kupim.
- inspektorica javert
- Posts: 1575
- Joined: 03/08/2010 16:27
#4390 Re: Šta trenutno čitate?
engleski pacijent -ista stvar...film waay betterSinjaD wrote:Ne bih da te razočaram ali moram reči - jedna od rijetkih knjiga koju je film nadmašio u svakom pogledu.semlaca wrote:''Mostovi u okrugu Madison'' Robert James Waller upravo počinjem čitati.
- 1pajdo
- Posts: 752
- Joined: 05/05/2010 02:55
- Location: http://www.forum.hr/showpost.php?p=3711 ... count=3209 ......./watch?v=KDHcd5yV1CE
#4391 Re: Šta trenutno čitate?
Evo upravo čitam "Teorijske osnove elektrotehnike"...
Zanimljivo štivo, preporučio bih je svakome
Zanimljivo štivo, preporučio bih je svakome
-
kusur
- Posts: 341
- Joined: 05/10/2007 16:00
#4392 Re: Šta trenutno čitate?
Put u Jeruzalem od Jan Guilloua..jel iko od vas citao ov djelo? Stigao sam do pola knjige, onak nije lose.
- Filter
- Posts: 8668
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#4393 Re: Šta trenutno čitate?
inspektorica javert wrote: O njoj smo i pričali ranije, na tu se komi palio
(nisam isao na trazilo, do mene)
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4394 Re: Šta trenutno čitate?
nisam se palio na knjigu nego na pasuse u kojima ima erotike
takve knjige me ne zanimaju bile su samo sredstvo za postizanje ejakulacije
isto kao danas porno klipovi na internetu
takve knjige me ne zanimaju bile su samo sredstvo za postizanje ejakulacije
isto kao danas porno klipovi na internetu
- Eleonora
- Posts: 1323
- Joined: 06/04/2008 14:05
#4395 Re: Šta trenutno čitate?
Pricali smo o Rakovoj obratnici
A Jarcevu moram tek da pronadjem
Meni se svidjaju Millerove knjige
A Jarcevu moram tek da pronadjem
Meni se svidjaju Millerove knjige
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4396 Re: Šta trenutno čitate?
meni ne 
- cellisto
- Posts: 457
- Joined: 21/03/2010 13:32
#4397 Re: Šta trenutno čitate?
auuuu...ko je to spomenuo Henryja Millera
skoro cijeli njegov opus mi stoji na policama, od srednje skole, kad sam bila fascinirana njegovim opisima... kao da mi je neko spomenuo druga iz djetinjstva 
- SinjaD
- Posts: 681
- Joined: 19/03/2008 18:48
#4398 Re: Šta trenutno čitate?
Tek počela čitati.

Volim Jergovića i njegove knjige su mi inače zanimljive te ne vidim razloga da i ovaj put ne bude tako.

Volim Jergovića i njegove knjige su mi inače zanimljive te ne vidim razloga da i ovaj put ne bude tako.
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#4399 Re: Šta trenutno čitate?
SinjaD wrote:Tek počela čitati.
Volim Jergovića i njegove knjige su mi inače zanimljive te ne vidim razloga da i ovaj put ne bude tako.
neces se pokajati, jedna od boljih njegovih knjiga. Nevjerovatno je kako covjek daje uvid u svoje najintimnije stvari, koje bi mnogi od nas najradije precutali. Koristi stvarna imena i pise iskreno, to se osjeti, iako bi uvijek mogao reci da su neke dijelovi samo fikcija, jer je roman tako i napisan.
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#4400 Re: Šta trenutno čitate?
Jos malo pa zavrsavam Hadži Murata od Tolstoja a spremam se poceti Zovem se crvena od Pamuka i Dijanini krugovi od Zeljka Antunovica.
Pamuka svi hvale pa rekoh da pocnem odnekuda a za ovog drugog nisam nikad ni cuo al mi se knjiga na prvu cini interesantnom zato sto je glavni lik zena i sto pise u prvom licu pa da vidim kako to izgleda.
Pamuka svi hvale pa rekoh da pocnem odnekuda a za ovog drugog nisam nikad ni cuo al mi se knjiga na prvu cini interesantnom zato sto je glavni lik zena i sto pise u prvom licu pa da vidim kako to izgleda.
