Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#43701 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by radostan dan »

hoće li zvati vučića kao predgrupu?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#43702 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

radostan dan wrote:hoće li zvati vučića kao predgrupu?
Ne, vec kao groupie.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#43703 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kmirsad »

arzuhal wrote:U zadnje vrijeme...

Amerikanci stalno prave nake rasprave o BiH u različitim oblicima i nivoima (Kongres, State Department) i traže izvještaje o stanju na terenu i pričaju o uticajima Rusije i Turske, priprema se vojna vježba na Manjači, N1 kupuje PinkBH i PinkCG...

Rusija šalje Noćne vukove, dolazi patrijarh RPS u RS, prekosutra visoka delegacija parlamenta Ruske federacije dolazi u Banja Luku, u Sarajevu odjednom počinju pozivi i kampanja za učenje ruskog jezika "Ruski za sve", Zaharova i Lavrov malo-malo pa spominju očuvanje Dejtona...

:|
I meni sve ovo smrdi na hladni rat velesila koji se vodi na teritoriji BiH... a i onaj Falatar priča kako nagrabusi zemlja gde se veliki igraju... bio svjedok toga u Angoli... nadam se da im ne treba novo ratno žarište... ovoga puta u Evropi... :roll:
I Amerika i Rusija...vozdra...
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#43704 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by arzuhal »

kmirsad wrote:
arzuhal wrote:U zadnje vrijeme...

Amerikanci stalno prave nake rasprave o BiH u različitim oblicima i nivoima (Kongres, State Department) i traže izvještaje o stanju na terenu i pričaju o uticajima Rusije i Turske, priprema se vojna vježba na Manjači, N1 kupuje PinkBH i PinkCG...

Rusija šalje Noćne vukove, dolazi patrijarh RPS u RS, prekosutra visoka delegacija parlamenta Ruske federacije dolazi u Banja Luku, u Sarajevu odjednom počinju pozivi i kampanja za učenje ruskog jezika "Ruski za sve", Zaharova i Lavrov malo-malo pa spominju očuvanje Dejtona...

:|
I meni sve ovo smrdi na hladni rat velesila koji se vodi na teritoriji BiH... a i onaj Falatar priča kako nagrabusi zemlja gde se veliki igraju... bio svjedok toga u Angoli... nadam se da im ne treba novo ratno žarište... ovoga puta u Evropi... :roll:
I Amerika i Rusija...vozdra...
To mi svi znamo, i Falatar, i ti, i ja, i hadžijin magarac zna, ali džaba, to je ono...Jučer mi prođe misao: šta da neko od tih sila hoće sukobe, belaje, makar ograničenog oblika, "iskontrolisanog"? Pa samo roknu nekog političara ie to ti belaja (likvidacija Olivera Ivanovića je bila za druge potrebe, da raščisti situaciju oko priznavanja Kosova, obezglavi kosovske Srbe i preda ih u ruke Vučiću).
Šta da neko rokne Dodika? A to oni mogu, ako hoće, ako im zatreba. I džaba sve...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#43705 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kmirsad »

Mogu šta hoče, mogu koga hoče, mogu kako hoče...čak ga ne moraju ni likvidirati...mogu u rukavicama eliminirati bilo koga... mogu iz fijoke povaditi uredno složene dokaze, protiv bilo kojeg, ratnog, poratnog, trenutnog ili budučeg funkcionera... ma čak i svakog običnog građanina... sve oni imaju u đepu... slikano, snimljeno, ubačene svjedoke , švalere i švalerke... za svaku pizdariju koju je bilo ko ikad počinio, napisao izgovorio... :cry:
Ja sam prošle godine čak... dva puta... otišao u ribolov... a nisam vadio ribarsku dozvolu... mogu mi napraviti zvrčku... doživotno zabraniti bavljenje ribolovom... :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#43706 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kmirsad »

Danas se dešava značajan događaj... našem modeeratoru na politici rođendan... e pa nek ti je sretan, Čmoljo... :-D
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#43707 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by radostan dan »

Sta su se to ovo dvoje opet zakačili na press-u?
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#43708 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 512MB »

Bake je kralj :mrgreen:

Onaj bezobraznik Covic svjesno pravi incidente gdje moze jer se ne pridrzava diplomatskih pravila. Nije se htio maket od mikrofoba kad je Tusk trebao govorit, iako zna da je to mjesto presjedavajuceg. Al neda Bake na se 8) :D

Ruke mu se osusile ko god poslije izbora HDZ uvuce u vlast.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#43709 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kolinda »

512MB wrote:Bake je kralj :mrgreen:

Onaj bezobraznik Covic svjesno pravi incidente gdje moze jer se ne pridrzava diplomatskih pravila. Nije se htio maket od mikrofoba kad je Tusk trebao govorit, iako zna da je to mjesto presjedavajuceg. Al neda Bake na se 8) :D

Ruke mu se osusile ko god poslije izbora HDZ uvuce u vlast.
Da pratiš gradivo znao bi da bez HDZ-A nema vlade 8)
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#43710 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by putokaz1 »

xoyondo.com/ap/cdnXcyxKwVg9pGr anketa
DA TAKO NEMA VLADE bh BEZ hdz
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#43711 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 512MB »

Kolinda wrote:
512MB wrote:Bake je kralj :mrgreen:

Onaj bezobraznik Covic svjesno pravi incidente gdje moze jer se ne pridrzava diplomatskih pravila. Nije se htio maket od mikrofoba kad je Tusk trebao govorit, iako zna da je to mjesto presjedavajuceg. Al neda Bake na se 8) :D

Ruke mu se osusile ko god poslije izbora HDZ uvuce u vlast.
Da pratiš gradivo znao bi da bez HDZ-A nema vlade 8)
Ko to kaze, Karamatic? :D
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#43712 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Kolinda »

512MB wrote:
Kolinda wrote:
512MB wrote:Bake je kralj :mrgreen:

Onaj bezobraznik Covic svjesno pravi incidente gdje moze jer se ne pridrzava diplomatskih pravila. Nije se htio maket od mikrofoba kad je Tusk trebao govorit, iako zna da je to mjesto presjedavajuceg. Al neda Bake na se 8) :D

Ruke mu se osusile ko god poslije izbora HDZ uvuce u vlast.
Da pratiš gradivo znao bi da bez HDZ-A nema vlade 8)
Ko to kaze, Karamatic? :D

Ne, ja kažem jer HDZ drži 90% kluba Hrvata u domu naroda danas a ako Bog da i ubuduće, tako da sviraj....već znaš kome....
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#43713 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

512MB wrote:
Kolinda wrote:
512MB wrote:Bake je kralj :mrgreen:

Onaj bezobraznik Covic svjesno pravi incidente gdje moze jer se ne pridrzava diplomatskih pravila. Nije se htio maket od mikrofoba kad je Tusk trebao govorit, iako zna da je to mjesto presjedavajuceg. Al neda Bake na se 8) :D

Ruke mu se osusile ko god poslije izbora HDZ uvuce u vlast.
Da pratiš gradivo znao bi da bez HDZ-A nema vlade 8)
Ko to kaze, Karamatic? :D
Hajde sto se kurce... ali zasto kmece kad ga ispuse?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#43714 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

Kolinda wrote:
512MB wrote: Ko to kaze, Karamatic? :D

Ne, ja kažem jer HDZ drži 90% kluba Hrvata u domu naroda danas a ako Bog da i ubuduće, tako da sviraj....već znaš kome....
Gazdarica from BiH has spoken. :-)
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#43715 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by putokaz1 »

Sviraj Premijeru Australije ili...
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#43716 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asker »

Kolinda wrote: Ne, ja kažem jer HDZ drži 90% kluba Hrvata u domu naroda danas a ako Bog da i ubuduće, tako da sviraj....već znaš kome....
Polahko, radimo i na tome. Svesti cemo dom naroda na vaznost jednaku udruzenju pcelara.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#43717 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hafis »

Čuj rade na tome. Samo se nemojte tako vrući hladne vode napiti.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#43718 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

Hafis wrote:Čuj rade na tome. Samo se nemojte tako vrući hladne vode napiti.
Naravno da radimo.
Inace, cemu kmecanje ojropskog pucanstva?
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#43719 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asker »

Hafis wrote:Čuj rade na tome. Samo se nemojte tako vrući hladne vode napiti.
Ti znas da nije turski hitit (zurit).
Prvo da ustolicimo Zeljka! Do tad nastavljamo sa redovnom ugrozbom.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#43720 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Hafis »

A kako ste organizirani, bojim se da se i tu nešto ne pošundra.
Prvo je ovaj mali Falatar ispao iz šešira i Želja pored njega izgleda isto kao stara ojebina. Gusto. I još kada SDP izbaci svog kandidata, trebat će izgleda opet bilbordi k'o za popis.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#43721 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

Hafis wrote:A kako ste organizirani, bojim se da se i tu nešto ne pošundra.
Prvo je ovaj mali Falatar ispao iz šešira i Želja pored njega izgleda isto kao stara ojebina. Gusto. I još kada SDP izbaci svog kandidata, trebat će izgleda opet bilbordi k'o za popis.
I opet ostane dovoljno. :wink:
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#43722 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by asker »

Hafis wrote:A kako ste organizirani, bojim se da se i tu nešto ne pošundra.
Prvo ovaj mali ispao iz šešira i Želja pored njega izgleda isto kao stara ojebina. Gusto. I još kada SDP izbaci svog kandidata, trebat će opet bilbordi.
Nije ti to lijepo da tako govoris o buducem clanu predsjednistva iz reda hrvatskog naroda. Cuj ojebina :-?

SDP cemo u vlast poslije izbora. Imaju onog nekog Zukana, sjecas li se? Kazu neki da jos traju traume dole po UZPeistanu. Izgledno je da i Reufa instaliramo na neku jacu funkciju, dokazani patriota.

Veceras Jerko bio na FTV, fin covjek. Onog Cvitanovica smo vec kaparisali. Imate i onu neku novu stranku. Helem, nafatacemo vec neke Hrvate lojalne domovini.

Al' prvo Zeljko!
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#43723 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by putokaz1 »

Željko ministar u vladi SDA HDZ ipak je on najzasluzniji za njihovu vladu
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#43724 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by 512MB »

Kolinda wrote: Ne, ja kažem jer HDZ drži 90% kluba Hrvata u domu naroda danas a ako Bog da i ubuduće, tako da sviraj....već znaš kome....
Nista nije u kamen uklesano :) gazicemo gdje se moze, i to sve po zakonu.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#43725 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by megaman4 »

arzuhal wrote:U zadnje vrijeme...

Amerikanci stalno prave nake rasprave o BiH u različitim oblicima i nivoima (Kongres, State Department) i traže izvještaje o stanju na terenu i pričaju o uticajima Rusije i Turske, priprema se vojna vježba na Manjači, N1 kupuje PinkBH i PinkCG...

Rusija šalje Noćne vukove, dolazi patrijarh RPS u RS, prekosutra visoka delegacija parlamenta Ruske federacije dolazi u Banja Luku, u Sarajevu odjednom počinju pozivi i kampanja za učenje ruskog jezika "Ruski za sve", Zaharova i Lavrov malo-malo pa spominju očuvanje Dejtona...

:|

BiH je bila ozbiljna drzava sve dok je bila u sastavu SFRJ, iz koje je morala izaci zbog Milosevica i velikosrpske politike.

Svoju nezavisnost je BiH izgubila u Daytonu, nesto slicno kao sto je bilo u vrijeme Berlinskog kongresa. Tada su nas germani poklopili a sada su to uradili anglosaksonci sa svojim saveznicima.

Iz ovoga se da zakljuciti da smo se samo u periodu od 1943-1992 pitali za svoju vlastitu sudbinu.

Nazalost, danas nas vode vazali zapada i istoka a narod kao da i ne postoji. Ocigledno su nam ovi iz vana dali sansu da nakon 25 godina pokusamo napraviti kakvu-takvu drzavu. Nismo uspjeli i to: zbog naroda koji glasa za jedne te iste, te zbog politicara koji samo vide vlastitu korist za sebe.

Sada smo opet postali sahovska ploca istih gazda sa istoka i zapada, sto je katastrofa, jer je ocigledno da se doba hladnog rata pocelo ponovo obnavljati na Balkanu, tacnije u BiH.

Najvecu cijenu ce platiti sama BiH i siromasno stanovnistvo koje ce se dijeliti po podrsci Americi ili Rusiji. Ko to ne vidi ili ne zeli vidjeti, prijeti mu bioloski nestanak.
Locked