Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#43651 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Sa svim pobjedama na kraju je 112. Sta nije jasno?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43652 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43653 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Edin H. wrote: 17/01/2020 00:24

Je li mislis da ce Wolvesi napraviti dobar posao ako uzmu Diwocka? :D
Sad u januaru neće. Mada ne vjerujem da će ikako, on je onim produženjem ugovora dao do znanja da mu ova uloga sasvim odgovara.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#43654 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ako ovako nastave igrati slobodno nek im dodijele titulu i za narednu sezonu, zalosno bi za ovakvu sezonu bilo dobiti samo jednu titulu
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#43655 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ajmo realno, ko moze osim Sitija biti u stanju prekucati 90 bodova? A Siti je, mislim vrhunac dozivio pretproslu sezonu. Sad je i Pep pri kraju ugovora i mislim da nece ostati duze od toga niti ce ici u neke spektakularne kupovine i pojacanja.
A Liverpul je mozda ovu sezonu na svom vrhuncu, mozda tek sljedecu. Ali imaju na inerciji da osvoje sigurno bar jos jednu titulu...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#43656 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Izgubise mladi 3-0 od Wigana

Ne znam ko ovdje nahvali onog Berga ali mali je kloc, realno Mujakic je prije godinu dvije Maldini za njega ovo sto sam vidio
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#43657 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

i meni je bezveze Sepp vala, i ne vidim nista u njemu al to je taj hype jer je i on holandez pa misle da moze biti kao najbolji stoper ikad van dijk
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43658 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sinoćnja ekipa je bezveze, Hoever i Sepp jedini koji se vrte oko prvog tima, ovo ostalo nije ni bilo u protokolu. Izašlo se da se izgubi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43659 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

sehoS
Posts: 24
Joined: 04/05/2019 22:52

#43660 Re: Liverpool FC

Post by sehoS »

Vodi Palas na Etihadu
42. Minuta
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43661 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

I onda se pitaju je li puno para za Sancha... Ma svakog centa momak vrijedi, svakog. Hajde Kloppe, naocala ti!
sehoS
Posts: 24
Joined: 04/05/2019 22:52

#43662 Re: Liverpool FC

Post by sehoS »

City Palace 2:2
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43663 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Hvala buraz, imamo svi aplikaciju rezultata, teletext, tv i ostala pomagala...
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#43664 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

paša nije još skontao kako ferceraju stvari na ovoj temi
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43665 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sutra najavljena ista ekipa kao protiv Tottenhama.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#43666 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Gerro, ponekad si zaista simpatičan, konkretan, čak i znalac. Ne moraš napadati druge, skakati na svačiji napis; nema potrebe. Uvažavamo se ovdje, pišemo o fudbalu, zajebavamo se. Iznosimo vlastita mišljenja. I to je sve. Opusti se.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43667 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ima li kakvih vijesti za ozlijedjene?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#43668 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

no_sekirli wrote: 18/01/2020 19:30 Ima li kakvih vijesti za ozlijedjene?
Od ponedjeljka se i Lovren vraća, tokom iduće sedmice vjerovatno i Milner i Keita tako da bi do idućeg vikenda svi osim Clynea trebali biti na raspolaganju.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43669 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote: 18/01/2020 19:10 Sutra najavljena ista ekipa kao protiv Tottenhama.
S obzirom da je tesko zamislivo da i Henderson i Gini budu onakvi kao protiv Tottasa, onda ce to biti sasvim ok postava. Proslu su imali neuobicajno mnogo gresaka prema nazad, zato kazem tesko je ocekivati da opet podbace.
Ocekivao sam Fabinha iskreno, ali mozda i prejaka utakmica da ga odmah od starta ubacujes.

@Amidja sta velis za Haalandovog malog? :mrgreen:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#43670 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Suprotno očekivanjima, iz kola u kolo bodovna se prednost Liverpoola povećava. :thumbup:
Sutra pametno i raskošno raštelovati Unitedovce i to bi bilo to.
Mnogo teža tekma bit će kod Nuninih kamikaza.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7009
Joined: 02/10/2013 18:36

#43671 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

AmiĐa_Idriz wrote: 18/01/2020 19:33
no_sekirli wrote: 18/01/2020 19:30 Ima li kakvih vijesti za ozlijedjene?
Od ponedjeljka se i Lovren vraća, tokom iduće sedmice vjerovatno i Milner i Keita tako da bi do idućeg vikenda svi osim Clynea trebali biti na raspolaganju.
Clyne? Koji 'no je taj?
:lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43672 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ponovit cu kao i ored ostale Kloppove derbije sa Unitedom... Iskljucivo zavisi od njegovog pristupa, jer od haman dolaska u Pool ima bolju ekipu od Unitrda, a rijetko napadne.
Kalkulisao je u prvoj tekmi i uzese jedini bodove dosad.
Sutra ako izadje s mudima i napadne, ide 2 razlike glat.

Meni se cini da su mu previse srali o bitnosti derbija sa Unitedom, jer mi se cini da nema ekipe u Evropi koju nije napao protiv koje je igrao, pa i Citya, osim ovih mundira... :roll: Uvijek neke kalkulacije.
Da ovi sutra izadju u opremi bilo kojeg drugog tima popusili bi glat. :mrgreen:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#43673 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

King_Kenny wrote: 18/01/2020 19:38 Suprotno očekivanjima, iz kola u kolo bodovna se prednost Liverpoola povećava. :thumbup:
Sutra pametno i raskošno raštelovati Unitedovce i to bi bilo to.
Mnogo teža tekma bit će kod Nuninih kamikaza.
ja nesto iskreno mislim da bi mogao prvi poraz biti od Wolvesa. Bit ce bas yebeno, pogotovo sto su oni sad puni samopouzdanja nakon danasnjeg preokreta a jos uvijek dobro igraju ove jace tekme jer su ekipa postavljena za kontre
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#43674 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

BHF_Manijak wrote: 18/01/2020 19:43 Ponovit cu kao i ored ostale Kloppove derbije sa Unitedom... Iskljucivo zavisi od njegovog pristupa, jer od haman dolaska u Pool ima bolju ekipu od Unitrda, a rijetko napadne.
Kalkulisao je u prvoj tekmi i uzese jedini bodove dosad.
Sutra ako izadje s mudima i napadne, ide 2 razlike glat.

Meni se cini da su mu previse srali o bitnosti derbija sa Unitedom, jer mi se cini da nema ekipe u Evropi koju nije napao protiv koje je igrao, pa i Citya, osim ovih mundira... :roll: Uvijek neke kalkulacije.
Da ovi sutra izadju u opremi bilo kojeg drugog tima popusili bi glat. :mrgreen:
pa napali smo ih prosle sezone na Anfieldu. Imali 36 suteva cini mi se, oni presli 3 put centra, unistili ih. Ocekujem nesto slicno i sutra
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43675 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Smetnuh taj mec, jos su naguzove nesto izjednacili, Alissonu ispala lopta, ovako nesto... Zadnjih 15-20 minuta dosla pobjeda, ali dobro su prosli s 3 komada, trebalo je 5 biti.
Shaqirija bas prosralo tu tekmu, ali nazalost ostatak igranja u Liverpoolu malo je bilo tih proseravanja.
Post Reply